راه حلی برای عدم دریافت پیامک تبلیغاتی ایرانسل

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
با سلام
برای عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی از طرف ایرانسل عدد 2 را به شماره ی 5005 از خط ایرانسل خود ارسال کنید.
:gol:

baby face nice

عضو جدید
ارسال میکنیم دوباره پیام میده که این ایرانسل هم ماشاالله فقط بلده بچاپه

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
واسه این موسسه های تبلیغاتی آموزشی چطور؟
راستی از بعداین انتخابات ستاد یکی از این نماینده های مجلس پیامک میده اینارو چیکارمیشه کرد کلا؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
ارسال میکنیم دوباره پیام میده که این ایرانسل هم ماشاالله فقط بلده بچاپه
باید چند ساعتی صبر کنید تا سرویس براتون فعال بشه
واسه این موسسه های تبلیغاتی آموزشی چطور؟
راستی از بعداین انتخابات ستاد یکی از این نماینده های مجلس پیامک میده اینارو چیکارمیشه کرد کلا؟

ایرانسل هم به خاطر شکایاتی که ازش در خصوص این پیامک ها کردن مجبور شد این حرکت رو انجام بده.
فعلا" راهی برای بقیه اپراتور ها و موسسات نیست

architectae

عضو جدید
مرسی که خبر دادین اما من قبلا اینو امتحان کردم و همچنان بازم داره پیاماش می رسه متاسفانه:(

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
اونو ولش کن! خطمونو دو سه ماه شارژ نکردیم باطلش کردن فروختن به یکی دیگه! دزدی تو روز روشن!!

HaMiD.TcI

مدیر تالار
مرسی که خبر دادین اما من قبلا اینو امتحان کردم و همچنان بازم داره پیاماش می رسه متاسفانه:(
بعد از ارسال باید پیامک تایید براتون بیاد. اگر با وجود پیامک تایید دوباره براتون ارسال شده امروز هم دوباره امتحان کنید.
اگر دوباره پیامک ها براتون ارسال شدن 4 رقم آخر شمارتونو ذکر کنید تا پیگیری کنم

موفق باشید

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اونو ولش کن! خطمونو دو سه ماه شارژ نکردیم باطلش کردن فروختن به یکی دیگه! دزدی تو روز روشن!!

HaMiD.TcI

مدیر تالار

بله هست

عدد 1 رو به شماره 8999 ارسال کنید
مهندس جان حدود 1 ماه هست که این طرح باطل شده و دیتابیسش هم پاک شده و اکثر شمار هایی که این طرح رو فعال کردن باز هم پیامک تبلیغاتی دریافت میکنند.
دلیلش هم این بود که اسپانسر های تبلیغاتی که پولاشونو داده بودن به همراه اول شکایت کردن

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مهندس جان حدود 1 ماه هست که این طرح باطل شده و دیتابیسش هم پاک شده و اکثر شمار هایی که این طرح رو فعال کردن باز هم پیامک تبلیغاتی دریافت میکنند.
دلیلش هم این بود که اسپانسر های تبلیغاتی که پولاشونو داده بودن به همراه اول شکایت کردن

والله پیامکش که همین دو روز پیش برای من اومد ، و از وقتیم زدم دیگه نیومده چیزی شکر خدا

F.H

عضو جدید
میتونید زنگ بزنید به 9990 و با ارائه شماره سند شمارتون رو از لیست تبیلیغات خارج کنند
من خودم اینکارو کردم
9990 تلفن گویاست,ممکنه لطف کنید بگید کدوم بخش رو باید انتخاب کنم؟
این تبلیغات همراه اول برای من خیلییی بیشتر از تبلیغات ایرانسله,بقیه همراه اولا اینجوری نیستن!!!!

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
9990 تلفن گویاست,ممکنه لطف کنید بگید کدوم بخش رو باید انتخاب کنم؟ این تبلیغات همراه اول برای من خیلییی بیشتر از تبلیغات ایرانسله,بقیه همراه اولا اینجوری نیستن!!!!
یکی از گزینه هاش به اپراتور وصل میکنه [/QUOTE]تسهیلاتی که شرکت ارتباطات سیار(mci)، از خردادماه سال گذشته، به منظور رعایت حقوق مشترکین و ایجاد شرایط انتخاب برای آنان در مورد پیام های کوتاه تبلیغاتی، ایجاد کرده است؛ کماکان ادامه دارد. آن دسته از مشترکانی که مایل به دریافت پیام کوتاه(sms) تبلیغاتی و اطلا ع رسانی، که به صورت انبوه ارسال می گردد، نیستند، کماکان می توانند از طریق تماس با تلفن گویای 9990، از شمار دریافت کنندگان این گونه پیام ها، خارج شوند. در طول قریب به یکسال گذشته، تنها سه هزار و 561 نفر از بالغ بر 5/8 میلیون مشترک شرکت ارتباطات سیار، درخواست عدم دریافت این گونه پیام ها را داده اند. منبع : خبر گزاری فارس[/QUOTE]

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مرسی!!

مرسی!!

مشترک گرامی ، درخواست شما برای عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی ایرانسل ثبت شد. شما همواره میتوانید با ارسال عدد 1 به شماره 5005، این درخواست را لغو نمایید.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام

یه شماره عجیبی به من زنگ زده!! 09351000000
این دیگه چیه؟! نکنه به خاطر غیرفعال کردن تبلیغاته؟!

pmbok

عضو جدید
ای بابا چرا من هرچی عدد 2 رو به 5005 مفرستم دوباره واسم پیامک میاد که درصورت تمایل به دریافت پیامک تبلیغاتی عدد 1 و در صورت عدم تمایل 2 رو بفرستید. گیر کردم تو یه loop:confused:

بهار امیدوار

عضو جدید
با سلام
برای عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی از طرف ایرانسل عدد 2 را به شماره ی 5005 از خط ایرانسل خود ارسال کنید.
:gol:

وای در پوست خودم نمیگنجم
عمل کرد !
چند ساله دنبالشم !
خبر ببینی ...
همه میگن 5 رو ارسال کن
اولین باره که شنیدم 2
سپاسناکم

بهار امیدوار

عضو جدید
دوستان کسی میدونه شماره پیامک 3351 ایرانسل چیه ؟
چند روزه به من پیام میده که خوانده هم نمیشه
و هر بار 100 تومن کم میشه از شارژم
تا الان هزار و خرده ای کم شده
:(

چند بار هم با 700 تماس گرفتم که پشت خط فسیل شدم !!!