راه حلی برای استفاده از اسکریپت در حالی که کامپیوتر خاموش است؟

mehhdiiii

عضو جدید
سلام
من یک اسکریپت دارم که ازش واسه هدف خاصی در یک سایت استفاده میکنم
یعنی این اسکریپت میاد یک تغییراتی واسه اکونت خودم تو اون سایت ایجاد میکنه
ولی واسه اینکار فعلا مجبورم کامپیوترمو روشن کنم به سایت مربوطه برم و اسکریپتو راه بندازم تا کارایی رو که میخوامو انجام بده
ولی من دنبال یه راهی هستم که دیگه مجبور نباشم این کارو کنم و مثلا اسکریپت یه جای دیگه میزبان باشه و من برم دنبال کارم و کامپیوترم هم خاموش باشه و اون کارایی رو که میخوامو 24 ساعته انجام بده

راهی به نظرتون میرسه؟

Sharif_

مدیر بازنشسته
اگه واسه سایت های بازی انلاین می خوای درست نیست :D
در هر صورت نسبت به کد شما فرق می کنه
کد شما در چه زبانی نوشته شده

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام
من یک اسکریپت دارم که ازش واسه هدف خاصی در یک سایت استفاده میکنم
یعنی این اسکریپت میاد یک تغییراتی واسه اکونت خودم تو اون سایت ایجاد میکنه
ولی واسه اینکار فعلا مجبورم کامپیوترمو روشن کنم به سایت مربوطه برم و اسکریپتو راه بندازم تا کارایی رو که میخوامو انجام بده
ولی من دنبال یه راهی هستم که دیگه مجبور نباشم این کارو کنم و مثلا اسکریپت یه جای دیگه میزبان باشه و من برم دنبال کارم و کامپیوترم هم خاموش باشه و اون کارایی رو که میخوامو 24 ساعته انجام بده

راهی به نظرتون میرسه؟

شاید با ایجاد یک اسپمر در سایت مزبور بتونی به اون چیزی که می خوای برسی، اما این نیاز به داشتن اطلاعاتی در زمینه هوش مصنوعی میشه که اگر کسی این رو انجام بده فکر کنم طلای انفورماتیک جهانی رو از آن خودش کنه ;)

Sarp

مدیر بازنشسته
شاید با ایجاد یک اسپمر در سایت مزبور بتونی به اون چیزی که می خوای برسی، اما این نیاز به داشتن اطلاعاتی در زمینه هوش مصنوعی میشه که اگر کسی این رو انجام بده فکر کنم طلای انفورماتیک جهانی رو از آن خودش کنه ;)

تراوین بازی میکنی؟ اسکریپتهای تراوین فقط باید رو مرورگر اجرا شن ! مگر اینکه بخوای پول خرج کنی و یه vps بگیری

targol_1985

عضو جدید
من مرجع خوب می خوام واسه آموزش javascript,jquery .
تالار jquery که فعال نیست . ممنون میشم راهنمایی کنید.