[ راهنمای نگارش تدوین پایان نامه ] و مسائل پيرامون آن

@sevd

عضو جدید
سلام من دانشجوی معماری هستم مغزم اصلا کار نمی کنه کمک فوری نیاز دارم
موضوع پایان نامه:خانه ی کودکان بی سرپرست
ایده ی طرحم: حلزون
من اینارو با رسم طرح اولیه تو اتوکد برا استادم فرستادم اما ازم خواسته یه ارتباطی باید بین موضوعی که انتخاب کردم با ایدم باشه (خانه ی کوذکان بی سرپرست با حلزون) حالا نمی دونم براش چی میل کنم کمممممممممممممک اصلا نمی دونم باید بهش چی بگم اگه کمکم کنید یه دنیا ممنون میشم موفق باشید;)pllllllllllllzzzzzzzzz

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
سلام من دانشجوی معماری هستم مغزم اصلا کار نمی کنه کمک فوری نیاز دارم
موضوع پایان نامه:خانه ی کودکان بی سرپرست
ایده ی طرحم: حلزون
من اینارو با رسم طرح اولیه تو اتوکد برا استادم فرستادم اما ازم خواسته یه ارتباطی باید بین موضوعی که انتخاب کردم با ایدم باشه (خانه ی کوذکان بی سرپرست با حلزون) حالا نمی دونم براش چی میل کنم کمممممممممممممک اصلا نمی دونم باید بهش چی بگم اگه کمکم کنید یه دنیا ممنون میشم موفق باشید;)pllllllllllllzzzzzzzzz

آخه حالا چرا حلزون؟:cry:

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
این تاپیکو باید تو تالتر معماری میزدی;)

@sevd

عضو جدید
سلام اونجام زدم دیدم جوابی نیومد اومدم سراغه عمرانااااااا
help plzzzzzz

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
سلام اونجام زدم دیدم جوابی نیومد اومدم سراغه عمرانااااااا
help plzzzzzz

برو تو پروف مهرازبان میتونه کمکت کنه شاید آن نباشه من بهش خبر میدم الان یه خصوصی بهش بده

سروش شیرالی

متخصص مکانیک خاک و ژئوتکنیک
[ راهنمای نگارش تدوین پایان نامه ] و مسائل پيرامون آن

راهنمای نگارش تدوین پایان نامه

سروش شیرالی

متخصص مکانیک خاک و ژئوتکنیک
روند برگزاری دفاعیه و شیوعه دفاع از پایان نامه

روند برگزاری دفاعیه و شیوعه دفاع از پایان نامه

روند برگزاری دفاعیه و شیوه دفاع از پایان نامه

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز:

ببین کلا طرحی که بر اساس ایده ای از حلزون باشه 1 طرح منحنی هست...کودک کودکه...حالا میخواد با سرپرست باشه میخواد بی سرپرست..البته بی سرپرستان توجه بیشتری میخوان چون حساس ترن....
کودکان عاشق طرحهایی هستن که باعث کنجکاویشون بشه...و مسلما طرح براساس پیچ و خم حلزون این رو بوجود میاره....

طرح منحنی یعنی تحرک! کنجکاوی....
اون حالتی که حلزون داره و طبیعتاً در طرحت درنظر گرفتی باعث میشه که کودک دوس داشته باشه محیط رو بررسی کنه... و حس حرکت ایجاد میکنه

به نظرم با ویژگی های طرح های منحنی میتونی کانسپتت رو توضیح بدی.

majid_mohammadi

عضو جدید
جدیدترین موضوعات جهت پایان نامه در مورد فولاد؟

جدیدترین موضوعات جهت پایان نامه در مورد فولاد؟

لطفا جدیدترین موضوعات جهت کار کردن پایان نامه در مورد فولاد برام ارسال کنید
ممنون

Hanie rasooli

عضو جدید
یه مهندس عمران هست تو سازه پایان نامه م راهنماییم کنه؟

یه مهندس عمران هست تو سازه پایان نامه م راهنماییم کنه؟

سلام..من دانشجوی معماری هستم..موضوع پایان نامه م ایستگاه متروئه...برای سازه ش راهنمایی میخوام...کسی هست کمک کنه؟

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
توی ستون گذاری و انتخاب سازه ش مشکل دارم..

با سلام
خوش آمد میگیم خدمتتون
نقشه معماری مورد نظرتون رو بذارید تا ببینیم و نظر بدیم ،
در مورد سازه هم ، مترو رو معمولا بتنی اجرا میکنن !!ولی ستون گذاری ،نقشه رو ندیده که نمیشه ستون گذاری کرد دوست خوبمون .:smile:

Hanie rasooli

عضو جدید

با سلام
خوش آمد میگیم خدمتتون
نقشه معماری مورد نظرتون رو بذارید تا ببینیم و نظر بدیم ،
در مورد سازه هم ، مترو رو معمولا بتنی اجرا میکنن !!ولی ستون گذاری ،نقشه رو ندیده که نمیشه ستون گذاری کرد دوست خوبمون .:smile:
اینجا بذارم؟

آخرین ویرایش:

mamirm

عضو جدید
س
لا
م
و
ع
ر
ض

ا
د
ب
و
ا
ح
ت
ر
ا
م
وضع موجود زمین چگونه است؟
این ایستگاه درچه ترازی قرار است ساخته شود؟
خواسته های طرح ومحدودیتهایش چه هستند؟
آیاطرح معماری ونقشه های فاز دو معماری برای اجرا تهیه شده است؟
علاوه برسازه شما به تاسیسات مکانیکی وبرقی نیازداری لذا باید توضیحات کاملتری بدهی.
الان بااین توضیح کوتاه شما بی نهایت جواب وجود دارد.
انواع واقسام سازه های دو وسه بعدی فولادی وبتن آرمه و.......جواب سئوال شماست.
پیشنهادمیکنم باکمک استاد راهنمایت اول نیاز سنجی کنی این ایستگاه درکجا باچه زیربناوچه مشخصاتی وچه محدودیتهایی وبرای رسیدن به چه اهدافی قراراست ساخته شود .فرضیاتی درموردنوع سیستم سقف ودهانه احتمالی تیرها وجای احتمالی ستونها ویک نقشه که بتوان سازه رابرآمبنای آن طراحی نمود با پیش فرضهای خاک لازم است

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام..من دانشجوی معماری هستم..موضوع پایان نامه م ایستگاه متروئه...برای سازه ش راهنمایی میخوام...کسی هست کمک کنه؟

سلام بر همه ی مهندسان

دوست عزیز توضیحات کامل رو بده که بدونیم جریان چیه ؟؟؟؟؟

نقشه رو هم همینجا بذار

Hanie rasooli

عضو جدید
س
لا
م
و
ع
ر
ض

ا
د
ب
و
ا
ح
ت
ر
ا
م
وضع موجود زمین چگونه است؟
این ایستگاه درچه ترازی قرار است ساخته شود؟
خواسته های طرح ومحدودیتهایش چه هستند؟
آیاطرح معماری ونقشه های فاز دو معماری برای اجرا تهیه شده است؟
علاوه برسازه شما به تاسیسات مکانیکی وبرقی نیازداری لذا باید توضیحات کاملتری بدهی.
الان بااین توضیح کوتاه شما بی نهایت جواب وجود دارد.
انواع واقسام سازه های دو وسه بعدی فولادی وبتن آرمه و.......جواب سئوال شماست.
پیشنهادمیکنم باکمک استاد راهنمایت اول نیاز سنجی کنی این ایستگاه درکجا باچه زیربناوچه مشخصاتی وچه محدودیتهایی وبرای رسیدن به چه اهدافی قراراست ساخته شود .فرضیاتی درموردنوع سیستم سقف ودهانه احتمالی تیرها وجای احتمالی ستونها ویک نقشه که بتوان سازه رابرآمبنای آن طراحی نمود با پیش فرضهای خاک لازم است
سلام
16 متر زیر زمینه..فاز 2 که نه!! در حد همون پایان نامه کارشناسیه دیگه.. :)
توی ستون گذاریش مشکل دارم..نمیدونم از تیرورق و خرپا استفاده کنم یا تیر و ستون معمولی..با توجه به اینکه الان تو سالن فروش بلیطم دهانه ی 20 متری دارم و نمیخوام ستون بیفته وسط سالن..ضمن اینکه یه قسمتایی از سقف سالن بلیط میخوام شیشه ای بشه..فعلا با ستون گذاری و انتخاب سازه سقفم و اون قسمت شیشه ای مشکل دارم

آخرین ویرایش:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
16 متر زیر زمینه..فاز 2 که نه!! در حد همون پایان نامه کارشناسیه دیگه.. :)
توی ستون گذاریش مشکل دارم..نمیدونم از تیرورق و خرپا استفاده کنم یا تیر و ستون معمولی..با توجه به اینکه الان تو سالن فروش بلیطم دهانه ی 20 متری دارم و نمیخوام ستون بیفته وسط سالن..ضمن اینکه یه قسمتایی از سقف سالن بلیط میخوام شیشه ای بشه..فعلا با ستون گذاری و انتخاب سازه سقفم و اون قسمت شیشه ای مشکل دارم

شما تهران تشریف ندارید ؟ 2 تا ایستگاه مترو برید همه چی حله بخدا ... سازتون و که کلاً بتنی در نظر بگیر ... برای سقفت برو ایستگاه انقلاب خط 4 ، برای اسکلت هم ایستگاه اکباتان ارم سبز خط 4 .. از مترو خط 4 که پیاده شدی کل سازه رو میتونی درک کنی و ببینی ، تازه اون فکر کنم 20-25 متر زیر زمین باشه حداقل .. ابعاد و شکل ستونام دستت میاد

Hanie rasooli

عضو جدید
شما تهران تشریف ندارید ؟ 2 تا ایستگاه مترو برید همه چی حله بخدا ... سازتون و که کلاً بتنی در نظر بگیر ... برای سقفت برو ایستگاه انقلاب خط 4 ، برای اسکلت هم ایستگاه اکباتان ارم سبز خط 4 .. از مترو خط 4 که پیاده شدی کل سازه رو میتونی درک کنی و ببینی ، تازه اون فکر کنم 20-25 متر زیر زمین باشه حداقل .. ابعاد و شکل ستونام دستت میاد
چرا تهرانم..مرسی..پس برم اون ایستگاه رو ببینم همه چی حله !!! مرسی

بالا