>>>>راهنمای شرکت در گروه های این تالار<<<<

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
با نظر دوست خوبم فکر کردیم که یک زیر تالار برای این بخش ایجاد شه تا درون تمامی فعالیت ها لیست شن و بچه ها توی تالار اصلی سرگردون نشن.
برای شرکت توی 3 گروه اولیه این تاپیک تا وقتی که من بتونم برگردم میتونین از جناب یوسفی کمک بخواین.
توی این تالار شما میتونین خودتون یه گروه داشته باشین .هم به نوعی میتونین تجربه مدیریت کردن رو از همین کار کوچیک یاد بگیرین و هم میتونین توی فکر کردن و استفاده از فکر توانمند تر بشین.

فقط در این تالار هم قوانین مربوط به تالار اصلی فراموش نشه و سعی کنید با گروهتون هماهنگ باشین و دوستی رو توی گروه حفظ کنین.

به امید خدا وقتی که گروه ها بتونن بازدهی داشته باشن یه مسابقه بین گروه ها هم برگزار خواهد شد و نظرسنجی از عملکرد اون گروه به عمل خواهد آمد.

در صورتی که نیاز به اطلاعیه برای گروهتون داشتین میتونین به من بگین.
در ضمن اگر نظری یا سوالی برای گروه ها یا موردی برای انجام بهتر مدیریت گروهتون احتیاج هست توی همین تاپیک بگذارید.

موفق باشین;)

آخرین ویرایش:

mahtabi

مدیر بازنشسته
بسیار عالی ..
ممنون مهندس فقط اگه میشد اینجا سه تا زیر شاخه هم داشت برای سه تا گروه خیلی بهتر میشد

نظر شما چیه؟ :w20:
خواهش میشه
خوب راستش چون مبنای این زیر تالار فقط با این 3 گروه نیست پس ترجیحا براش زیر تالار فعلا نذاریم بهتره.
بعدا اگر نیاز بود بهم بگین چشم.
خوبه؟
ممنون خانم مهندس ! ما نهایت تلاشمون رو می کنیم و منتظر برگشت شما هستیم !
موفق و پیروز باشید:gol:
خواهش
خوشحالم فعالی عزیزم
امیدوارم با انرژی بتونم بیام.
:gol::heart::gol:

mahtabi

مدیر بازنشسته
خبر مهم

خبر مهم

با توجه به اینکه میبینم بعضی از بچه ها در استفاده از این تالار و تاپیک ها مشکل پیدا کردن لازم دیدم کمی راجع به بخش ها بگم.
1. بخش فعالیت های آموزشی

این بخش صرفا مختص به تاپیک های آموزشیه شما هستش.
در این بخش هر فدری متناسب با نیاز تالار میتونه در این قسمت مباحث آموزشی رو بیان کنه و با دیگر دوستان اون رو جلو ببره.

2.بخش فعالیت های تحقیقاتی

توی این بخش به 2 نحوه میتونین عمل کنین:
الف)
میتونین در این بخش قسمتی رو داشته باشین برای یه گروه که فقط ساپورتی برای بخش ترجنمه باشن و اینجوری همکار ی کنن.
ب)
میتونین فقط به سرچ کردن مطالب جدید و روز صنایع بپردازین و با همدیگه به اشتراک بگذارین و نهایتا راجع بهشون بحث کنید تا ملکه ی ذهنتون بشه و خیلی از زوایای مخفیه مباحث رو باز کنید و درک کنید.

3.بخش فعالیت های مرتبط با ترجمه
این بخش هم که بسته به اینکه گروه چند نفر هست و چند نفر اعلام همکاری میکنن مقالات رتقسیم میشه و بعد در یه تاریخ خاص به مدیر بخشش داده میشه .
مزیت این کا ر فکر کنم کاملا معلومه.اول خودتون هر چند براتون سخت باشه ،به ترجمه متون عادت میکنین و بعد ها میبینید که چقدر در رشتتون این امر به درد میخوره.
دوم اینکه تا جایی که بشه متون روز رو میخونید و تفکر خودتون رو آپدیت نگه میدارین.

در کل این بخش ها متعلق به شماست و سعی کنید فعال نگهش دارید .به امید خدا باری هر بخش یه مدیر تعیین میشه که بهشون سرو سامون و به قول جناب جاست این تایم شتاب بده.

موفق باشین

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام
امروز 2 نفر از دوستای گلمون عنوان های جدیدی بهشون اعطا شد:

امیدوارم همگی به این 2 عزیز کمک های لازم رو بدن و همین طور موفقیت های چشمگیری دراین گروه ها رو شاهد باشیم .

فکر کنم همه دوست داریم تالار صنایع سرآمد تمامی تالاری فنی باشه.

به امید موفقیت شما

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به همگی
امیدوارم دوباره بچه ها برگردن من سعی میکنم همرو دوباره جمع کنم