راهنمای خرید گوشی

registerfor

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام[/FONT]
[FONT=&quot]انتظار از گوشی: اجرای هر گونه برنامه ای و ساپورت نرم افزاری [/FONT]
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]
باتوجه به مورد فوق، [FONT=&quot]به نظر شما [/FONT]HTC Sensation XE [FONT=&quot] انتخاب خوبیست یا انتخاب های بهتری هم در این رنج قیمت وجود دارد؟[/FONT]

[FONT=&quot]با سپاس فراوان[/FONT]

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام . دوست گلم بودجتون چقدره !؟
انتظارتون فقط اجرای برنامه و ساپورت هستش ؟!

registerfor

عضو جدید
سلام . دوست گلم بودجتون چقدره !؟
انتظارتون فقط اجرای برنامه و ساپورت هستش ؟!
بله انتظارم همینه.
اما با توجه به این که Sensation XE نهایتا به نسخه 4 اندروید آپگرید میشه. آیا گوشی Samsung Galaxy Ace 2 که به نسخه 4.1 آپدیت میشه و با قیمت کمتر (حدود 340 هزار تومان) فروخته میشه، انتخاب بهتری نیست؟ گوشیهای Galaxy S Duos S7562 و I9070 Galaxy S Advance نیز به واسطه اینکه به نسخه 4.1 آپدیت میشن مدنظرم هستند.
قیمت هم بالاخره جزو آپشن های مهم هست. به طور مثال گوشی Sony Xperia ion LTE یا HTC One S انتخاب خوبیه اما به ترتیب با قیمت حدود 190 هزار تومان و 280 هزار تومان گرونتر از Sensation XE عرضه میشود. بالاخره هرچه ارزان تر بهتر.
البته گوشی های Sony Xperia P و Samsung Galaxy Nexus نیز به نسخه 4.1 آپگرید میشن اما فاقد اسلات مموری کارت هستند. این عیب اینقدر محسوس هست که این 2 مدل را نادیده بگیریم؟
(به نظر شما فناوری NFC در انتخاب گوشی باید مد نظر قرار گیرد؟ گوشی HTC Sensation Xe و Samsung Galaxy S Duos S7562 فاقد این فناوری و گوشی های Samsung Galaxy Ace 2، Samsung I9070 Galaxy S Advance، Sony Xperia ion LTE، Sony Xperia P، Samsung Galaxy Nexus دارای این فناوری هستند.)

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
بله انتظارم همینه.
اما با توجه به این که Sensation XE نهایتا به نسخه 4 اندروید آپگرید میشه. آیا گوشی Samsung Galaxy Ace 2 که به نسخه 4.1 آپدیت میشه و با قیمت کمتر (حدود 340 هزار تومان) فروخته میشه، انتخاب بهتری نیست؟ گوشیهای Galaxy S Duos S7562 و I9070 Galaxy S Advance نیز به واسطه اینکه به نسخه 4.1 آپدیت میشن مدنظرم هستند.
قیمت هم بالاخره جزو آپشن های مهم هست. به طور مثال گوشی Sony Xperia ion LTE یا HTC One S انتخاب خوبیه اما به ترتیب با قیمت حدود 190 هزار تومان و 280 هزار تومان گرونتر از Sensation XE عرضه میشود. بالاخره هرچه ارزان تر بهتر.
البته گوشی های Sony Xperia P و Samsung Galaxy Nexus نیز به نسخه 4.1 آپگرید میشن اما فاقد اسلات مموری کارت هستند. این عیب اینقدر محسوس هست که این 2 مدل را نادیده بگیریم؟
(به نظر شما فناوری NFC در انتخاب گوشی باید مد نظر قرار گیرد؟ گوشی HTC Sensation Xe و Samsung Galaxy S Duos S7562 فاقد این فناوری و گوشی های Samsung Galaxy Ace 2، Samsung I9070 Galaxy S Advance، Sony Xperia ion LTE، Sony Xperia P، Samsung Galaxy Nexus دارای این فناوری هستند.)

ببینید دوست گلم الان سنسیشن XE قیمتش 1240 هزار تومن هست ! من این گوشی رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم ! دلیلش هم کیفیت پایین صفحه نمایش ، باتری افتضاح و ... هستش !

یه چیز دیگه هم هست ! شما الان دارین از همه بازه های قیمتی گوشی معرفی میکنین ! این کار کاملا نادرسته و اینجوری هم به هیچ نتیجه ای نمیرسین ! از طرفی دارین کم کم انتظارات رو میگین !

همیشه وقتی میخواین یه گوشی بخرین باید بودجتون رو مشخص کنین ! بله ! مسلما هرچی کمتر باشه بهتره ! ولی خب شما بگین توی چه بازه قیمتی گوشی میخواین من بهترین گوشی رو بهتون معرفی میکنم !

از طرفی باید حتما حتما حتما انتظاراتتون رو بگین ! مثلا باتری چقد براتون مهمه !؟ صفحه نمایش چی ؟! به اندازه باتری مهمه !؟ اصلا دیزاین گوشی چقد براتون مهمه !؟ و ....

registerfor

عضو جدید
ببینید دوست گلم الان سنسیشن XE قیمتش 1240 هزار تومن هست ! من این گوشی رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم ! دلیلش هم کیفیت پایین صفحه نمایش ، باتری افتضاح و ... هستش !

یه چیز دیگه هم هست ! شما الان دارین از همه بازه های قیمتی گوشی معرفی میکنین ! این کار کاملا نادرسته و اینجوری هم به هیچ نتیجه ای نمیرسین ! از طرفی دارین کم کم انتظارات رو میگین !

همیشه وقتی میخواین یه گوشی بخرین باید بودجتون رو مشخص کنین ! بله ! مسلما هرچی کمتر باشه بهتره ! ولی خب شما بگین توی چه بازه قیمتی گوشی میخواین من بهترین گوشی رو بهتون معرفی میکنم !

از طرفی باید حتما حتما حتما انتظاراتتون رو بگین ! مثلا باتری چقد براتون مهمه !؟ صفحه نمایش چی ؟! به اندازه باتری مهمه !؟ اصلا دیزاین گوشی چقد براتون مهمه !؟ و ....

ابتدا بودجه رو روی 700 گذاشته بودم. اما دیدم گوشی خیلی مناسبی با این قیمت پیدا نمیشه. به خاطر همین بودجه رو کمی افزایش دادم تا به گوشی Sony Xperia P رسیدم که قیمتش حدود 960 هزار تومان. اما گاهی هست میبینی با کمی افزایش قیمت گوشی خیلی بهتری نصیبت میشه. مثلا میبینم گوشی Sony Xperia ion LTE گوشی فوق العاده ایه. اما قیمتش خیلی بالاتره (حدود 1430). شما توی این رنج قیمت ها از 700 تا Xperia ion بهترین ها رو به ترتیب معرفی کنید.
اما در مورد انتظارات، انتظار اصلیم همون اجرای برنامه و ساپورت نرم افزاریست. در مورد باتری و صفحه نمایش و دیزاین گوشی به متوسط ها راضی هستم. یعنی اینکه بد نباشه اما اگه بهترین هم نبود اشکالی نداره.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ابتدا بودجه رو روی 700 گذاشته بودم. اما دیدم گوشی خیلی مناسبی با این قیمت پیدا نمیشه. به خاطر همین بودجه رو کمی افزایش دادم تا به گوشی Sony Xperia P رسیدم که قیمتش حدود 960 هزار تومان. اما گاهی هست میبینی با کمی افزایش قیمت گوشی خیلی بهتری نصیبت میشه. مثلا میبینم گوشی Sony Xperia ion LTE گوشی فوق العاده ایه. اما قیمتش خیلی بالاتره (حدود 1430). شما توی این رنج قیمت ها از 700 تا Xperia ion بهترین ها رو به ترتیب معرفی کنید.
اما در مورد انتظارات، انتظار اصلیم همون اجرای برنامه و ساپورت نرم افزاریست. در مورد باتری و صفحه نمایش و دیزاین گوشی به متوسط ها راضی هستم. یعنی اینکه بد نباشه اما اگه بهترین هم نبود اشکالی نداره.
دوست گلم اول از همه باید بگم که گوشیهای موجود در بازار هیچکدوم ارزش پرداخت اون پول رو ندارن ! اما اگه از لحاظ مالی مشکلی ندارین و میتونین 300 و خورده ای روی 1430 بذارین بدون شک بهترین انتخاب گلکسی اس 3 هستش ! همه انتظاراتتون رو به نحو احسن پاسخگوئه !
در موردش اگه سوالی داشتین بفرمایین !

اما اگه بالاتر از 1400 نمیخواین هزینه کنین میتونین به اکسپریا اس ال ، اچ تی سی وان اس ، گلکسی اس 2 هم فکر کنین !

اگه بخواین اس 3 بگیرین که جای هیچ حرفی باقی نمیمونه و بدون شک اس 3 بهتره ! اما از بین اون سه تا :

1 - صفحه نمایش هر سه گوشی 4.3 اینچ هست ولی از لحاظ کیفیت اول از همه اس 2 هست ، بعدش وان اس و در آخر هم اکسپریا ! درسته که صفحه نمایش Xperia اچ دی هستش ولی از لحاظ رنگبندی کاملا تعطیله ! از طرفی LCD هم هست و در برابر اون دوتا که Super Amoled و Super Amoled Plus هستن هیچ حرفی برای گفتن نداره !

2 - توی عکاسی به نظر من اول اکسپریا هست بعدش اس 2 و در آخر وان اس ! کلا اچ تی سی دوربین های جالبی نداره !

3 - فیلمبرداری اکسپریا از اون دوتا بهتره ! بعدش وان اس و در آخر اس 2 ! البته این مقایسه ای در قسمت دوربین واستون انجام دادم مقایسه میکروسکوپیه ! وگرنه در حالت عادی تفاوت زیادی با هم ندارن و همشون خوبن ! اس 2 هم دوربین فوق العاده ای داره !

4 - از لحاظ سخت افزاری وان اس به دلیل بهره بردن از چیپست S4 از اون دوتا قویتره ! بعدش اس 2 هست و در آخر اکسپریا !

5 - باتری اس 2 از اون دوتا بهتره ! وان اس رو اطلاعات دقیقی ندارم ! ولی مصرفش کمه !

6 - از لحاظ ساپورت رسمی تا الان اچ تی و سامسونگ عالی بودن . سونی هم بسیار افتضاح بوده ! از لحاظ ساپورت کوکر ها هم سامسونگ حرف اول رو میزنه !

7 - دوربین دوم اس 2 با کیفیت تره !

و ...

سوالی بود درخدمتم ;)

registerfor

عضو جدید
دوست گلم اول از همه باید بگم که گوشیهای موجود در بازار هیچکدوم ارزش پرداخت اون پول رو ندارن ! اما اگه از لحاظ مالی مشکلی ندارین و میتونین 300 و خورده ای روی 1430 بذارین بدون شک بهترین انتخاب گلکسی اس 3 هستش ! همه انتظاراتتون رو به نحو احسن پاسخگوئه !
در موردش اگه سوالی داشتین بفرمایین !

اما اگه بالاتر از 1400 نمیخواین هزینه کنین میتونین به اکسپریا اس ال ، اچ تی سی وان اس ، گلکسی اس 2 هم فکر کنین !

اگه بخواین اس 3 بگیرین که جای هیچ حرفی باقی نمیمونه و بدون شک اس 3 بهتره ! اما از بین اون سه تا :

1 - صفحه نمایش هر سه گوشی 4.3 اینچ هست ولی از لحاظ کیفیت اول از همه اس 2 هست ، بعدش وان اس و در آخر هم اکسپریا ! درسته که صفحه نمایش Xperia اچ دی هستش ولی از لحاظ رنگبندی کاملا تعطیله ! از طرفی LCD هم هست و در برابر اون دوتا که Super Amoled و Super Amoled Plus هستن هیچ حرفی برای گفتن نداره !

2 - توی عکاسی به نظر من اول اکسپریا هست بعدش اس 2 و در آخر وان اس ! کلا اچ تی سی دوربین های جالبی نداره !

3 - فیلمبرداری اکسپریا از اون دوتا بهتره ! بعدش وان اس و در آخر اس 2 ! البته این مقایسه ای در قسمت دوربین واستون انجام دادم مقایسه میکروسکوپیه ! وگرنه در حالت عادی تفاوت زیادی با هم ندارن و همشون خوبن ! اس 2 هم دوربین فوق العاده ای داره !

4 - از لحاظ سخت افزاری وان اس به دلیل بهره بردن از چیپست S4 از اون دوتا قویتره ! بعدش اس 2 هست و در آخر اکسپریا !

5 - باتری اس 2 از اون دوتا بهتره ! وان اس رو اطلاعات دقیقی ندارم ! ولی مصرفش کمه !

6 - از لحاظ ساپورت رسمی تا الان اچ تی و سامسونگ عالی بودن . سونی هم بسیار افتضاح بوده ! از لحاظ ساپورت کوکر ها هم سامسونگ حرف اول رو میزنه !

7 - دوربین دوم اس 2 با کیفیت تره !

و ...

سوالی بود درخدمتم ;)

تشکر از راهنمایی مفیدتان
همان گونه که شما فرمودید گوشی های موجود در بازار هیچ کدام ارزش پرداخت این مقدار پول را ندارند، حال نکته‌ی اصلی در انتخاب این گوشی‌ها این است که آیا نسبت به تفاوت قیمتی که بین آن‌ها وجود دارد برتری وجود دارد؟
با عنایت به مشاوره شما و تحقیقات خود به 5 گوشی زیر رسیدم.
دیدگاه خود را با توجه به انتظارات که اجرای برنامه‌ها و ساپورت نرم افزاری می‌باشد بیان نمایید که اقدام به خرید نمایم.
(از آنجایی که زود به زود اقدام به تعویض گوشی نمی‌کنم، نکته‌ی مهم دیگر با دوام بودن و با کیفیت بودن گوشی و قطعات آن برای چندین سال آینده ‌باشد)

1. Samsung Galaxy Nexus با قیمت 1250000 تومان
  2. HTC One S با قیمت 1320000 تومان
  3. Sony Xperia ion LTE با قیمت 1590000 تومان
  4. HTC One X با قیمت 1630000 تومان
  5. Samsung I9300 Galaxy S III با قیمت 1895000 تومان
با سپاس

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
تشکر از راهنمایی مفیدتان
همان گونه که شما فرمودید گوشی های موجود در بازار هیچ کدام ارزش پرداخت این مقدار پول را ندارند، حال نکته‌ی اصلی در انتخاب این گوشی‌ها این است که آیا نسبت به تفاوت قیمتی که بین آن‌ها وجود دارد برتری وجود دارد؟
با عنایت به مشاوره شما و تحقیقات خود به 5 گوشی زیر رسیدم.
دیدگاه خود را با توجه به انتظارات که اجرای برنامه‌ها و ساپورت نرم افزاری می‌باشد بیان نمایید که اقدام به خرید نمایم.
(از آنجایی که زود به زود اقدام به تعویض گوشی نمی‌کنم، نکته‌ی مهم دیگر با دوام بودن و با کیفیت بودن گوشی و قطعات آن برای چندین سال آینده ‌باشد)

1. Samsung Galaxy Nexus با قیمت 1250000 تومان
  2. HTC One S با قیمت 1320000 تومان
  3. Sony Xperia ion LTE با قیمت 1590000 تومان
  4. HTC One X با قیمت 1630000 تومان
  5. Samsung I9300 Galaxy S III با قیمت 1895000 تومان
با سپاس
سلام . خواهش میکنم !!!
خب پیشنهاد بنده اینه که اکسپریا یون و گلگسی نکسوس و وان اس رو کلا از لیست حذف کنین !
فقط ذهنتون رو معطوف اس 3 و وان ایکس بکنین ! ببینید هر دو این گوشیها گوشیهای خیلی خوبی هستن ! طبیعتا هر کدوم مزایا و معایبی رو نسبت به همدیگه دارن که براتون دونه به دونه میگم :
مزایای اس 3 نسبت به وان ایکس :
1 - دوربین عکاسی و فیلمبرداری اس 3 خیلی خیلی از وان ایکس بهتره ! کلا گوشیهای HTC تو دوربین تعطیلن
2 - جنس بدنه اس 3 واقعا افتضاحه ! البته اگه با یه کیف لپتاپی یا گارد باهاش کار کنین هیچ مشکلی واسش پیش نمیاد
3 - چیپ گرافیکی اس 3 به طور قابل ملاحظه ای قویتره !
4 - صفحه نمایش اس 3 بزرگتر و البته به نظر من با کیفیت تره ! ولی خب کیفیتش بستگی به سلیقه خودتون داره !
5 - پهنای باند رم اس 3 اگه اشتباه نکنم 6.4 گیگابیت هست در صورتی که وان ایکس 4 گیگابیته ! خب هرچی پهنای باندبیشتر باشه سرعت گوشی هم بیشتر میشه !
6 - ساپورت رسمی اس 3 تا الان بهتر بوده !
7 - اس 3 قابلیت USB OTG و ... رو بدون هیچگونه دردسری داره !
8 - داشتن Smart stay
9 - داشتن قابلیت Direct call
10 - استفاده از ژیروسکوپ در محیط UI
11 - باتری خیلی خیلی خیلی بهتر
و ...
و اما مزایای وان ایکس نسبت به اس 3 :
1 - کیفیت بهتر بدنه
2 - داشتن بیتس
3 - 3 گرم وزن کمتر
و ...

موفق باشین !

registerfor

عضو جدید
سلام . خواهش میکنم !!!
خب پیشنهاد بنده اینه که اکسپریا یون و گلگسی نکسوس و وان اس رو کلا از لیست حذف کنین !
فقط ذهنتون رو معطوف اس 3 و وان ایکس بکنین ! ببینید هر دو این گوشیها گوشیهای خیلی خوبی هستن ! طبیعتا هر کدوم مزایا و معایبی رو نسبت به همدیگه دارن که براتون دونه به دونه میگم :
مزایای اس 3 نسبت به وان ایکس :
1 - دوربین عکاسی و فیلمبرداری اس 3 خیلی خیلی از وان ایکس بهتره ! کلا گوشیهای HTC تو دوربین تعطیلن
2 - جنس بدنه اس 3 واقعا افتضاحه ! البته اگه با یه کیف لپتاپی یا گارد باهاش کار کنین هیچ مشکلی واسش پیش نمیاد
3 - چیپ گرافیکی اس 3 به طور قابل ملاحظه ای قویتره !
4 - صفحه نمایش اس 3 بزرگتر و البته به نظر من با کیفیت تره ! ولی خب کیفیتش بستگی به سلیقه خودتون داره !
5 - پهنای باند رم اس 3 اگه اشتباه نکنم 6.4 گیگابیت هست در صورتی که وان ایکس 4 گیگابیته ! خب هرچی پهنای باندبیشتر باشه سرعت گوشی هم بیشتر میشه !
6 - ساپورت رسمی اس 3 تا الان بهتر بوده !
7 - اس 3 قابلیت USB OTG و ... رو بدون هیچگونه دردسری داره !
8 - داشتن Smart stay
9 - داشتن قابلیت Direct call
10 - استفاده از ژیروسکوپ در محیط UI
11 - باتری خیلی خیلی خیلی بهتر
و ...
و اما مزایای وان ایکس نسبت به اس 3 :
1 - کیفیت بهتر بدنه
2 - داشتن بیتس
3 - 3 گرم وزن کمتر
و ...

موفق باشین !

از بین S III و One X اینجور که معلومه انتخاب اصلیه شما S III هست. چون جز داشتن بیتس مزیت محسوس دیگری ندارد. در مورد کیفیت بهتر بدنه فرمودید با یک کیف و گارد این مشکل رو میشه حل کرد. 3 گرم وزن هم اصلا محسوس نیست. اما سوالی که پیش میاد آیا روی S III با توجه به جنس بدنه آن میشه 4-5 سال به عنوان گوشی حساب کرد؟

اما در مورد One S چی فکر میکنید با توجه به اینکه وان اس کیفیت بدنه فوق العاده ای به لطف تکنولوژی میکرو قوس داره، در ضمن وان اس از لحاظ سرعت و عملکرد چون از پردازنده دو هسته ای با معماری Krait برخورداره تو تست بنچمارک از وان ایکس جلوتر هست و با اس3 برابری میکنه. از طرفی این پردازنده مطابقت خیلی خوبی با سیستم عامل اندروید نشون میده و از GPU قویی هم در اجرای برنامه ها و بازی های گرافیکی برخورداره و نکته اخر هم اینکه وان اس به 4.1 اپدیت میشه. آیا نسبت به تفاوت قیمتی که بین One S و S III وجود دارد، S III برتری دارد؟

در مورد Galaxy SII گفته میشد هنگ میکنه و لگ میزنه. در مورد S III این موضوع صدق میکنه؟

البته 2 تا گوشی را در لیست نگذاشته بودم. LG 4X HD P880 و Huawei Ascend. نظرتون راجع به اینا چیه؟

آخرین ویرایش:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
از بین S III و One X اینجور که معلومه انتخاب اصلیه شما S III هست. چون جز داشتن بیتس مزیت محسوس دیگری ندارد. در مورد کیفیت بهتر بدنه فرمودید با یک کیف و گارد این مشکل رو میشه حل کرد. 3 گرم وزن هم اصلا محسوس نیست. اما سوالی که پیش میاد آیا روی S III با توجه به جنس بدنه آن میشه 4-5 سال به عنوان گوشی حساب کرد؟

اما در مورد One S چی فکر میکنید با توجه به اینکه وان اس کیفیت بدنه فوق العاده ای به لطف تکنولوژی میکرو قوس داره، در ضمن وان اس از لحاظ سرعت و عملکرد چون از پردازنده دو هسته ای با معماری Krait برخورداره تو تست بنچمارک از وان ایکس جلوتر هست و با اس3 برابری میکنه. از طرفی این پردازنده مطابقت خیلی خوبی با سیستم عامل اندروید نشون میده و از GPU قویی هم در اجرای برنامه ها و بازی های گرافیکی برخورداره و نکته اخر هم اینکه وان اس به 4.1 اپدیت میشه. آیا نسبت به تفاوت قیمتی که بین One S و S III وجود دارد، S III برتری دارد؟

در مورد Galaxy SII گفته میشد هنگ میکنه و لگ میزنه. در مورد S III این موضوع صدق میکنه؟

البته 2 تا گوشی را در لیست نگذاشته بودم. LG 4X HD P880 و Huawei Ascend. نظرتون راجع به اینا چیه؟
ببینید دوست گلم نه تنها این گوشی بلکه گوشیهای دیگه اگه ازشون مراقبت نشه مسلما زود خراب میشه !
بدنه وان اس با اینکه از اون تکنولوژی استفاده کرده ولی کیفیتش واقعا افتضاس ! اگه خواستین عکسای بدنه این گوشی رو نشونتون میدم که چطوری رنگش پریده ! کلا یکی از دلایل اینکه وان اس رو حذف کردم همین کیفیت بدنش بود
خب یه مقدار بحث رو تخصصی کردین . منم مجبورم یه مقدار تخصصی تر صحبت کنم !
ببینید وان اس از Soc MSM8260A بهره میبره ! این Soc از دو هسته Krait و یه چیپ گرافیکی به نام Adreno225 تشکیل شده ! برای اینکه به پرفورمنس این Soc دست پیدا کنیم باید فرکانس این پردازنده در حالت Load رو ضرب در تعداد هسته و دوباره ضرب در توانایی پردازش دستور العمل در ثانیه بکنیم ! این مقدار برای وان اس 9.9 DMIPS/Mhz میشه ! این مقدار برای اس 3 حدودا 14 میشه ! پس میبینین که قدرت 4 هسته ای میچربه ! اون هم که دیدین توی بنچمارک ها قویتر از وان ایکس بود به دلیل I/O بالا اون در تست ها بود ! یعنی اچ تی سی بهینه سازی های بیشتری روی وان اس انجام داده بود تا وان ایکس ! یه جورایی درایور هارو بهتر اپتیمایز کرده بود ! البته نا گفته نمونه که درایور های وان ایکسم مشکل داشتن !!!

ببینید اگه بازی مدنظرتونه که فقط و فقط باید به وان ایکس و تگرا 3 دلتونو خوش کنین ! تگرا 3 به دلیل استفاده از سایه و ... توی بازیها حرف اول رو میزنه ! البته این به دلیل قدرتش نیستا ! از بین این سه تا GPU گلکسی اس 3 توی قدرت حرف اول رو میزنه ! بعدش وان اس و در آخر وان ایکس !

هرکس گفته اس 2 لگ میزده یا با گوشی کار نکرده یا اونی که دستش بوده اصلا اس 2 نبوده ! اس 2 هم دقیقا مثل اس 3 پهنای باند رمش از وان ایکس بیشتره !
سرعت اس 2 فوق العادس ! من توی اس هم لگ ندارم چه برسه به اس 2 !
اس 3 هم که گل سرسبد اس هاست !!! فقط کافیه باهاش کارکنین ! اون موقع معنی اسموت بودن رو میفهمین ! توی JB هم که سامسونگ کولاک کرده ! به حدی این گوشی سریع شده که آدم حس میکنه گوشی توی عمل کردن از آدم جلو میزنه !

و اما در مورد اون دوتا ! LG رو کلا بندازین سطل زباله ! کلا LG گوشی ساز نیست ! ساپورت تعطیل ! Huawei رو هم پیشنهاد نمیکنم ! دلیلش هم ساپورت و سخت افزار ضعیف تر نسبت به اس 3 هستش !

registerfor

عضو جدید
[FONT=&quot]لطفاً در راستای انتخاب گوشی دیگری که پاسخ گوی کارهای روزمره باشد نیز پیشنهادات خود را مطرح نمایید.[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]بودجه: 500 هزار تومان[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]انتظارات (به ترتیب اولویت):[/FONT]
1. [FONT=&quot]دارای مقصد یابی فوق‌العاده[/FONT]
2. [FONT=&quot]دارای سیستم عامل برای نصب برنامه های کاربردی [/FONT]
3. [FONT=&quot]مناسب برای مکالمه و پیام رسانی (صدای مکالمه خوب، راحتی تایپ متن، صدای زنگ بلند و ...)[/FONT]
4. [FONT=&quot]مرورگر وب مناسب با ساپورت فلش برای وب گردی[/FONT]
5. [FONT=&quot]دارای [/FONT]Wi-Fi[FONT=&quot] قدرتمند[/FONT]

6. [FONT=&quot]با کیفیت بودن و با دوام بودن قطعات و بدنه گوشی[/FONT]
7. [FONT=&quot]کیفیت عکاسی و فیلم برداری مناسب باشد.[/FONT]
8. [FONT=&quot]دارای ظاهر شیک.[/FONT]

[FONT=&quot] با سپاس فراوان[/FONT]

registerfor

عضو جدید
با تشکر از پاسخ جامع و کاملتان!
[FONT=&quot]
لطفاً در راستای انتخاب گوشی دیگری که پاسخ گوی کارهای روزمره باشد نیز پیشنهادات خود را مطرح نمایید.[/FONT]

[FONT=&quot]بودجه: 500 هزار تومان[/FONT]

[FONT=&quot]انتظارات (به ترتیب اولویت):[/FONT]
1. [FONT=&quot]دارای مقصد یابی فوق‌العاده[/FONT]
2. [FONT=&quot]دارای سیستم عامل برای نصب برنامه های کاربردی [/FONT]
3. [FONT=&quot]مناسب برای مکالمه و پیام رسانی (صدای مکالمه خوب، راحتی تایپ متن، صدای زنگ بلند و ...)[/FONT]
4. [FONT=&quot]مرورگر وب مناسب با ساپورت فلش برای وب گردی[/FONT]
5. [FONT=&quot]دارای [/FONT]Wi-Fi[FONT=&quot] قدرتمند[/FONT]
6. [FONT=&quot]با کیفیت بودن و با دوام بودن قطعات و بدنه گوشی[/FONT]
7. [FONT=&quot]کیفیت عکاسی و فیلم برداری مناسب باشد.[/FONT]
8. [FONT=&quot]دارای ظاهر شیک.

[/FONT]

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
با تشکر از پاسخ جامع و کاملتان!

لطفاً در راستای انتخاب گوشی دیگری که پاسخ گوی کارهای روزمره باشد نیز پیشنهادات خود را مطرح نمایید.

بودجه: 500 هزار تومان

انتظارات (به ترتیب اولویت):
1. دارای مقصد یابی فوق‌العاده
2. دارای سیستم عامل برای نصب برنامه های کاربردی
3. مناسب برای مکالمه و پیام رسانی (صدای مکالمه خوب، راحتی تایپ متن، صدای زنگ بلند و ...)
4. مرورگر وب مناسب با ساپورت فلش برای وب گردی
5. دارای Wi-Fi قدرتمند
6. با کیفیت بودن و با دوام بودن قطعات و بدنه گوشی
7. کیفیت عکاسی و فیلم برداری مناسب باشد.
8. دارای ظاهر شیک.

خواهش میکنم .
دوست گلم با این بودجه نمیتونین گوشی ای بگیرین که همه انتظارات شما رو پاسخ بده ! ولی خب پیشنهاد من Galaxy mini 2 هستش !!!

registerfor

عضو جدید
خواهش میکنم .
دوست گلم با این بودجه نمیتونین گوشی ای بگیرین که همه انتظارات شما رو پاسخ بده ! ولی خب پیشنهاد من Galaxy mini 2 هستش !!!

بله شما درست می فرمایید با این بودجه نمیشه گوشی را پیدا کرد که تمام انتظارات را پاسخ بده.

طبق بررسی سایت GSMArena متاسفانه گوشیه mini 2 S6500 از دوربین خوبی برخوردار نیست حتی فلاش هم ندارد و نیز پردازنده ARMV6 آن كارایی و انتخاب نرم افزار را محدود می كند وبا این معایب انتظارات را برآورده نمی کند.

در نتیجه باید حتما بودجه را افزایش داد. نظرتون راجع به گوشیه Sony Ericsson Live with Walkman با قیمت 590 هزار تومان چیه؟ آیا تمام انتظارات را برآورده می کند؟

یا برای تأمین انتظارات حتما باید بودجه را باز هم افزایش داد تا به گوشی Sony Xperia Sola با قیمت 821 هزار تومان رسید؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
بله شما درست می فرمایید با این بودجه نمیشه گوشی را پیدا کرد که تمام انتظارات را پاسخ بده.

طبق بررسی سایت GSMArena متاسفانه گوشیه mini 2 S6500 از دوربین خوبی برخوردار نیست حتی فلاش هم ندارد و نیز پردازنده ARMV6 آن كارایی و انتخاب نرم افزار را محدود می كند وبا این معایب انتظارات را برآورده نمی کند.

در نتیجه باید حتما بودجه را افزایش داد. نظرتون راجع به گوشیه Sony Ericsson Live with Walkman با قیمت 590 هزار تومان چیه؟ آیا تمام انتظارات را برآورده می کند؟

یا برای تأمین انتظارات حتما باید بودجه را باز هم افزایش داد تا به گوشی Sony Xperia Sola با قیمت 821 هزار تومان رسید؟
دوست عزیز وقتی سایت Gsmarena به دوربین اس 2 میگه خوب طبیعیه که به دوربین این گوشی بگه بد !
ضمن اینکه ARMV6 به هیچ وجه روی برنامه تأثیری نداره ! تأثیرش فقط تو بازیهاس که اونم مشکلی نداره ! چون بازیها و کدک های مخصوص ARMV6 هم همیشه ارائه میشن ! ولی از اینور اینا رو در نظر بگیرین که :
1 - رم این گوشی 512 هست !
2 - به اندروید 4.1 به صورت رسمی آپدیت میشه
و ...
اگه بتونین تا 600 هزینه کنین که بازم گوشیهای بهتری میشه گرفت ! آیا میخواین اینقد هزینه کنین !؟

registerfor

عضو جدید
دوست عزیز وقتی سایت Gsmarena به دوربین اس 2 میگه خوب طبیعیه که به دوربین این گوشی بگه بد !
ضمن اینکه ARMV6 به هیچ وجه روی برنامه تأثیری نداره ! تأثیرش فقط تو بازیهاس که اونم مشکلی نداره ! چون بازیها و کدک های مخصوص ARMV6 هم همیشه ارائه میشن ! ولی از اینور اینا رو در نظر بگیرین که :
1 - رم این گوشی 512 هست !
2 - به اندروید 4.1 به صورت رسمی آپدیت میشه
و ...
اگه بتونین تا 600 هزینه کنین که بازم گوشیهای بهتری میشه گرفت ! آیا میخواین اینقد هزینه کنین !؟

ممنون. شما تا 600 پیشنهادات خود را ارائه نمایید. لطفا گوشی معرفی نمایید که دارای اسلات کارت حافظه باشد.

آخرین ویرایش:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ممنون. شما تا 600 پیشنهادات خود را ارائه نمایید. لطفا گوشی معرفی نمایید که دارای اسلات کارت حافظه باشد.
سلام ! خب با 600 تومن میتونین گلکسی ایس یا اچ تی سی وایلدفایر اس بگیرین ! هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارن ! خواستین واستون توضیح میدم !

registerfor

عضو جدید
سلام ! خب با 600 تومن میتونین گلکسی ایس یا اچ تی سی وایلدفایر اس بگیرین ! هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارن ! خواستین واستون توضیح میدم !

مثل اینکه به Sony Ericsson Live with Walkman اعتقادی ندارین. کانفیگ گوشی نسبت به galaxy ace با قیمت 610 هزار تومان خیلی بهتر نشون میده. در ضمن سایب GSMArena میگه که این گوشی از Adobe Flash در مرورگر وب پشتیبانی نمیکند.

گفته میشه wildfire s این ایرادات رو داره: اندروید 4 نداره، صدای خوبی نداره، پردازنده ی خوبی نداره، صفحشم خوب نیست، هنگ کرده و از Adobe Flash Player نیز پشتیبانی نمیکند. تأیید میکنید؟

در صورت داشتن ایرادات فوق گوشیه S6500 mini 2 که شما پیشنهاد دادین از این گوشی بهتره.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
مثل اینکه به Sony Ericsson Live with Walkman اعتقادی ندارین. کانفیگ گوشی نسبت به galaxy ace با قیمت 610 هزار تومان خیلی بهتر نشون میده. در ضمن سایب GSMArena میگه که این گوشی از Adobe Flash در مرورگر وب پشتیبانی نمیکند.

گفته میشه wildfire s این ایرادات رو داره: اندروید 4 نداره، صدای خوبی نداره، پردازنده ی خوبی نداره، صفحشم خوب نیست، هنگ کرده و از Adobe Flash Player نیز پشتیبانی نمیکند. تأیید میکنید؟

در صورت داشتن ایرادات فوق گوشیه S6500 mini 2 که شما پیشنهاد دادین از این گوشی بهتره.
ببخشيد اصلا حواسم نبود . ميخواستم بگم لايو ، گفتم وايلدفاير اس !!!
ببينيد مشكل نديدن فلش در اينترنت كه به راحتي با نصب برنامه فلش پلير حل ميشه ! وايلدفاير اس رو به هيچ وجه پيشنهاد نميكنم !
از بين لايو و ايس هم كفه ترازو به نفع لايو سنگيني ميكنه !!!

registerfor

عضو جدید
ببينيد مشكل نديدن فلش در اينترنت كه به راحتي با نصب برنامه فلش پلير حل ميشه ! وايلدفاير اس رو به هيچ وجه پيشنهاد نميكنم !

ممنون.
نظرتون راجع به گوشیه Huawei U8850 Vision با قیمت 530 هزار تومان چیه؟

یا گوشیه Samsung Wave M S7250 با قیمت 430 هزار تومان؟ این گوشی دارای سیستم عامل بادا می باشد.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ممنون.
نظرتون راجع به گوشیه Huawei U8850 Vision با قیمت 530 هزار تومان چیه؟

یا گوشیه Samsung Wave M S7250 با قیمت 430 هزار تومان؟ این گوشی دارای سیستم عامل بادا می باشد.
سلام . دوست گلم من فعلا گوشی های هواوی رو پیشنهاد نمیکنم ! شاید مشخصات خوبی داشته باشن ولی ساپورتشون تعطیله !
اگه با سیستم عامل بادا مشکلی ندارین گوشی خوبی هستش !

shokoufeh94

عضو جدید
سلام میتونم بپرسم وایلد فایر اس رو چرا پیشنهاد نمی کنید ؟
گالاکسی جیو اس 5660 چه طوره؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام میتونم بپرسم وایلد فایر اس رو چرا پیشنهاد نمی کنید ؟
گالاکسی جیو اس 5660 چه طوره؟
سلام . دوست گلم وایلدفایر اس گوشی بدی نیست . ولی وقتی در برابر گوشی ای مثل لایو یا ایس قرار میگیره طبیعتا ارزش خرید نداره ! چون باتری و صفحه نمایشش اصلا جالب نیست !
جیو هم گوشی خوبیه ! منتها باید ببینین بودجه و انتظاراتتون چیه ! اگه میخواین گوشی بخرین که یه تاپیک جدید باز کنین و توش انتظارات + بودجه رو بگین تا کمکتون کنم !

registerfor

عضو جدید
نظرتون راجع به گوشیه Sony Ericsson Ray چیه؟ با توجه به اینکه تفاوت قیمت چندانی بین این گوشی و گوشیه Sony Ericsson Live with Walkman وجود ندارد.

در سایت GSMArena در بررسی گوشی Ray آورده شده که "عملکرد صدای بلندگوی گوشی زیر حد میانگین می باشد." آیا این نقطه ضعف اساسی محسوب می شود؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
نظرتون راجع به گوشیه Sony Ericsson Ray چیه؟ با توجه به اینکه تفاوت قیمت چندانی بین این گوشی و گوشیه Sony Ericsson Live with Walkman وجود ندارد.

در سایت GSMArena در بررسی گوشی Ray آورده شده که "عملکرد صدای بلندگوی گوشی زیر حد میانگین می باشد." آیا این نقطه ضعف اساسی محسوب می شود؟
سلام . خب طبیعتا عملکرد صداش نسبت به لایو ضعیفتره ولی فکر نمیکنم ضعف اساسی محسوب بشه !!!!
گوشیهای این رنج سونی اریکسون همه شبیه همن فقط تفاوتشون توی ظاهرشونه ! دقیقا مثل تفاوت 405 و پارس و سمند