راهنمای بازیابی رمز عبور ( پسورد ) فراموش شده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با توجه به پیام های مکرر کاربران در خصوص فراموش کردن پسوردشون و در نتیجه عدم امکان ورود به باشگاه ، راهنمای کلی بازیابی پسورد رو در این تاپیک توضیح میدم !

در صورتی که نام کاربری و پسورد رو اشتباه تایپ کنید ، باشگاه صفحه ای حاوی پیامی به این شکل رو براتون نشون میده :

1. در قسمت مشخص شده بر روی جمله اینجا را کلیک کنید لینکی قرار داده شده که شما رو به صفحه بعد هدایت می کنه ؛ بر روی اون کلیک کنید تا فرم درخواست رمز عبور که به شکل زیر هست براتون باز بشه .

2. در باکس مشخص شده آدرس ایمیلی که موقع ثبت نام معرفی کردید رو وارد کنید .

3. در باکس بعدی حروفی که در تصویر می بیند رو وارد کنید ؛ در صورتی تصویر براتون واضح نیست بر روی «عکس جدید» که در سمت چپ تصویر می بینید کلیک کنید تا عکس دیگری براتون نمایش داده بشه .

4. سپس بر روی درخواست نام کاربری/رمز عبور کلیک کنید ؛ با این کار پیامی به شکل زیر مبنی بر موفقیت آمیز بودن عملیات درخواست نام کاربری و رمز عبور براتون نمایش داده میشه و نتیجه اون ارسال پیامی به ایمیل شما از طرف سایت باشگاه خواهد بود .

5. اکنون وارد حساب کاربری خود در ایمیلتون شده و با چک کردن جعبه Inbox پیغامی از طرف سایت باشگاه به شکل زیر می بیند (در صورتی که در جعبه Inbox چیزی مشاهده نکردید ، قسمت Spam رو چک کنید) .

بر روی لینک مشخص شده کلیک کنید ؛ با این کار صفحه تأییدیه درخواست نام کاربری و رمز عبور حاوی پیامی به شکل زیر براتون نمایش داده میشه :

7. با رفرش دوباره صفحه ایمیلتون ، پیام جدیدی از طرف سایت باشگاه دریافت خواهید کرد که حاوی نام کاربری و رمز عبور جدید به شکل زیر خواهد بود .

اکنون با نام کاربری و رمز عبور جدید میتونید وارد سایت شده و از طریق صفحه کنترل پنل و این لینک اقدام به تغییر رمز عبور خود کنید .

همچنین میتونید فایل ویدیویی آموزش بازیابی پسورد فرموش شده رو از لینک زیر دانلود و مشاهده کنید :

آخرین ویرایش:

akbarpour

کاربر فعال
سلام
همه مواردی که توضیح داده شد برای کسی است که ایمیل اولیه خود را می داند حالا اگر کسی هم پسورد و هم ایمیل اولیه خود را نداشته باشد چه کار کند مثلا من پسوردم را فراموش کردم و ایمیل اولیه ام را هم از دست داده ام اما چون پسورد در کامپیوترم سیو شده است امکان مراجعه به سایت را دارم و از هیچ کامپیوتر دیگری جز این کامپیوتر امکان ورود به سایت را ندارم چگونه می توان پسوردم را بازیابی کنم یا ایمیل را تعویض کنم

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
همه مواردی که توضیح داده شد برای کسی است که ایمیل اولیه خود را می داند حالا اگر کسی هم پسورد و هم ایمیل اولیه خود را نداشته باشد چه کار کند مثلا من پسوردم را فراموش کردم و ایمیل اولیه ام را هم از دست داده ام اما چون پسورد در کامپیوترم سیو شده است امکان مراجعه به سایت را دارم و از هیچ کامپیوتر دیگری جز این کامپیوتر امکان ورود به سایت را ندارم چگونه می توان پسوردم را بازیابی کنم یا ایمیل را تعویض کنم

سلام
اینجارو بخونید:

در صورتیکه مشکلتون حل نشد به من پیام خصوصی بزنید تا پسوردتون بازیابی بشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا