راهنمای اتوکد 2008

شارون

عضو جدید
سلام دوست عزیز.اگه ممکنه کتاب اتوکد 2008 رو برام بفرست.ادرس من اینه:amir_ariana2002@yahoo.com

صادق67

عضو جدید
اتوکد یک نرم افزار دارای قابلیت های بسیار زیاد در طراحی می باشد. به دوستان معدنی توصیه می کنم که اگه وقت دارین حتما با این نرم افزار کار کنید. فکر نکنید که اتوکد مختص عمرانی هاست. در طراحی معادن روباز(open pit)، برای طراحی پیت ، رمپ و جاده اتوکد دارای قابلیت های بسیار بالایی میباشد. کتاب جامع اتوکد 2008 به زبان انگلیسی رو اگه کسی بخواد ایمیلش رو بهم بده واسش بفرستم.
h_amini@modares.ac.ir
منتظرییم عزیزsadeghasimi@yahoo.com

hosseinmer

عضو جدید
سلام . لطفا واسه منم بفرست یا به لهجه خودمون قربون دست ای فایلو رو برام بفرس.
مرسی یا به لهجه خودمون دست طلا

roohesargardan

عضو جدید

golrokh

اخراجی موقت
اتوکد یک نرم افزار دارای قابلیت های بسیار زیاد در طراحی می باشد. به دوستان معدنی توصیه می کنم که اگه وقت دارین حتما با این نرم افزار کار کنید. فکر نکنید که اتوکد مختص عمرانی هاست. در طراحی معادن روباز(open pit)، برای طراحی پیت ، رمپ و جاده اتوکد دارای قابلیت های بسیار بالایی میباشد. کتاب جامع اتوکد 2008 به زبان انگلیسی رو اگه کسی بخواد ایمیلش رو بهم بده واسش بفرستم.
h_amini@modares.ac.ir
سلام دوست عزیز
ایمیل من
mahtab_f88@ymail.com
ممنون میشم؛اگه میشه نمونه سوالات فنی حرفه ای اتوکدم برام بفرستین.

mehraban_mm

عضو جدید
h_amini@modares.ac.ir

سلام. اگه لطف كني برام بفرستي ممنون ميشم.
m.kazemi64@yahoo.com

بالا