راهنمای آپلود فایل و عکس از سرور‌های مختلف

rozmary3000

اخراجی موقت
بیشتر سایت‌ها آپلود ف‌ی‌ل‌ت‌ر شدن
اگه می‌تونین راهی برای فرار پیدا کنید، از این سایت استفاده کنید
www.4shared.com
اگه نه، از این سایت ایرانی استفاده کنید
www.persiangig.com

سلام
براي ادرسها متشكرم
ميش بگيد چرا ***** شدند

magnet

عضو جدید
آخرین ویرایش:

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
آپلود عکس در آپلود سنتر ها

آپلود عکس در آپلود سنتر ها

درود
آپلود سنترهای متفاوتی وجود دارند که بنا به سلیقه و دسترسی می توانید از آنها استفاده کنید از جمله: img4up، up.iranxm، pic.iran-forum، up98 و ...
اما طریقه آپلود تصاویر در همه اینها یکسان می باشد.

برای راهنمایی تصاویر را دنبال نمایید.

پاینده باشید.

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هیچ کدوم از سایت هایی که معرفی کردین باز نمیشه:(

پست اول مربوط به 5 سال پیشه !

الان به راحتی میتونید در خود باشگاه فایل هاتون رو آپلود کنید !

نحوه درج فایل ضمیمه در پست ها رو در این پست میتونید ببینید !

نحوه درج عکس در پست ها رو در این تاپیک میتونید ببینید !

اگر هم نیاز به فضای رایگان خارج از محیط باشگاه دارید من پرشین گیگ رو پیشنهاد می کنم !

موفق باشید :gol:

REZA RS

عضو جدید
پست اول مربوط به 5 سال پیشه !

الان به راحتی میتونید در خود باشگاه فایل هاتون رو آپلود کنید !

نحوه درج فایل ضمیمه در پست ها رو در این پست میتونید ببینید !

نحوه درج عکس در پست ها رو در این تاپیک میتونید ببینید !

اگر هم نیاز به فضای رایگان خارج از محیط باشگاه دارید من پرشین گیگ رو پیشنهاد می کنم !

موفق باشید :gol:

سلام شرمنده من میخوام یه فایل کد یا پی دی اف واسه دانلود ازکامپیوتر خودم بزارم باید عین عکس عمل کنم یا چی لطفا کمک کنین

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام شرمنده من میخوام یه فایل کد یا پی دی اف واسه دانلود ازکامپیوتر خودم بزارم باید عین عکس عمل کنم یا چی لطفا کمک کنین

سلام :gol:

بله ، به همون شکلی که توضیح داده شده میتونید عمل کنید

منتها ممکنه فایلتون جزء فایل های مجاز برای آپلود سرور نباشه ؛ در این صورت باید ابتدا فایل رو به یکی از فرمت های رایج مثل zip یا rar تبدیل کنید

REZA RS

عضو جدید
سلام :gol:

بله ، به همون شکلی که توضیح داده شده میتونید عمل کنید

منتها ممکنه فایلتون جزء فایل های مجاز برای آپلود سرور نباشه ؛ در این صورت باید ابتدا فایل رو به یکی از فرمت های رایج مثل zip یا rar تبدیل کنید

مرسی دوست عزیز ممنونم

yalda95

عضو جدید
سلام تو تاپیک درج عکس من آدرسو copy image location رو میزنم بعد تو قسمت insert image،پیستش میکنم اما بعد از زدن ok آدرس عکس تو قسمت گذاشتن پیام میاد نه خود عکس!:crying:چیکار کنم؟؟؟؟!:w19:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام تو تاپیک درج عکس من آدرسو copy image location رو میزنم بعد تو قسمت insert image،پیستش میکنم اما بعد از زدن ok آدرس عکس تو قسمت گذاشتن پیام میاد نه خود عکس!:crying:چیکار کنم؟؟؟؟!:w19:
سلام
اگر در قسمت insert image قسمت URL منظورتون هست، توی اون قسمت باید لینک عکسی که در اینترنت قرار داره رو بذارید . اگر عکس توی کامپیوتر شماست باید برید قسمت from computer و choose file رو انتخاب کنید و از اونجا عکستون رو انتخاب کنید. و بعد روی گزینه upload file که زیر choose file هست کلیک کنید تا اپلود بشه.
بعد از اپلود شدن هم به صورت کادر کوچک توی پست میاد که میتونید روش دابل کلیک کنید و اندازش رو تغییر بدید .

آبـی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام، :gol:

copy image location یعنی آدرس محل عکس رو کپی کن! copy image رو باید بزنید و بعد Paste کنید.

yalda95

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون اما من این کارو انجام میدم اما نمیشه!:w19: و وقتی هم میخوام واسه کسی پیام خصوصی بفرستم تو قسمت insert image فقط url میاد !!!!from computer اصلاً نیست!!:question:چی کار کنم؟؟؟؟:w20:

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از راهنماییتون اما من این کارو انجام میدم اما نمیشه!:w19: و وقتی هم میخوام واسه کسی پیام خصوصی بفرستم تو قسمت insert image فقط url میاد !!!!from computer اصلاً نیست!!:question:چی کار کنم؟؟؟؟:w20:
سلام یلداجان به این سایت یه سری بزنhttp://tinypic.com/
بعد که عکس رو آپلود کردی تو همین سایت رو عکس کپی کن بعد هرجا خواستی پیست کن

P O U R I A

مدیر تالار
حتما در جایی اشتباه عمل می کنید.
اون که طبیعیه . برای پیام های خصوصی نمی تونید از کامپیوتر چیزی آپلود کنید. برای اینکار باید از سایت های اپلود عکس استفاده کنید.

P O U R I A

مدیر تالار