راهنمایی

تکنولو

عضو جدید
باسلام
خواهش می کنم کمک ام کنیدمن واقعاگیج شده ام برای ارشدمهندسی پلیمرکدام یک بهتراست:امیرکبیریاپژوهشگاه پلیمروپتروشیمی؟؟اساتیدبادانشجویان ارشدتاچه حدی کارمی کنند؟؟هزینه موادوتجهیزات برعهده دانشجواست؟؟بعضی مواقع شنیده ام اساتیدهزینه نمی دهندخواهش می کنم کمک کنید.ممنون.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بدون شک دانشگاه امیرکبیر نه تنها بهتر از پژوهشگاه بلکه بهترین دانشگاه پلیمری کشور است
یعنی چی تا چه حدی کار می کنند؟
مختلف است.بعضیا هزینه می دهند و کمک می کنند و بعضیا هم خیر

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
سلام
من سال بعد کنکور دارم الآن درگیرشم یکی میگه اینجا یکی میگه اونجا یکی میگه کلا ارشدو بی خیال بشین!!!!
پژوهشگاه شما همه چیزو می بینین کارگاهها و آزمایشگاههای زیاد مسلما تجربی کار کردن خیلی خوبه...اساتیدش رمثل همه جا بد و خوب داره ولی بچه های ارشد میگن استاد بد خیییلی کم تو پژوهشگاه هست...امکانات خوابگاش نمیگم عالیه ولی خوبه...غذاش هرچند بد از امیرکبیر و سایرین بهتره....و یه چیز دیگه خیلی از دانشجوها اینجا پروژه میگیرن و پولی کار میکنن و چند نفر بعد اتمام درسشونم موندن و رفتن سرکار

امیرکبیر رو من نرفتم ولی چنتا از کارشناسیای امیرکبیر پژوهشگاهن و میگن دوس داریم ارشد بیایم اینجا...ولی شنیدم اونجا هم کارگاه داره...بورسیه میکنه وووووو اسمش اسمش خیلی باکلاسترو دهن پر کن تره:D
ارشد پلیمر پژوهشگا رو دارن برمیدارن شاید انسال آخرین سال پذیرش باشه

اگه دوس دارین در کنار ارشد جای بیرون دانشگاه برید سرکار چون پژوهشگاه ی کم خارج شهره سخته.......

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
اگه شرایطشو دارید یه روز برید از نزدیک همه رو ببینید و با هم مقایسه کنید..

تکنولو

عضو جدید
خیلی ممنون ازکمکتان .
منظورم ازکارکردن این بودکه دربعضی مواقع استادفقط اسمش استادراهنماست به دانشجواصلاکمک نمیشه درامیرکبیراساتیدچنین هستند؟؟چون من مشکل مالی هم دارم برایم مهم است که هزینه برایم تامین شود

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنون ازکمکتان .
منظورم ازکارکردن این بودکه دربعضی مواقع استادفقط اسمش استادراهنماست به دانشجواصلاکمک نمیشه درامیرکبیراساتیدچنین هستند؟؟چون من مشکل مالی هم دارم برایم مهم است که هزینه برایم تامین شود

اگر کمک منظورتون صرفا کمک مالی هست، فرق می کنند اساتید...
من خودم که اصلا ی قرونی بهم کمک نکرده تا حالا استادم...
ولی مثلا امثال دکتر نازکدست کمک می کنن
بهر حال بسته به پروژتون باید خرج هم بکنید. بعیده استادی همه چی شما رو تضمین کنه

تکنولو

عضو جدید
اگر کمک منظورتون صرفا کمک مالی هست، فرق می کنند اساتید...
من خودم که اصلا ی قرونی بهم کمک نکرده تا حالا استادم...
ولی مثلا امثال دکتر نازکدست کمک می کنن
بهر حال بسته به پروژتون باید خرج هم بکنید. بعیده استادی همه چی شما رو تضمین کنه
خیلی ممنون ازاین که وقت گذاشتیدوجواب دادیدمن اطلاعاتم خیلی کمه اگردرباره دانشگاه امیرکبیروسختگیریشون توضیح بدین یه دنیاممنون می شم واینکه کدام استادبرای پروژه خوب تراست

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنون ازاین که وقت گذاشتیدوجواب دادیدمن اطلاعاتم خیلی کمه اگردرباره دانشگاه امیرکبیروسختگیریشون توضیح بدین یه دنیاممنون می شم واینکه کدام استادبرای پروژه خوب تراست
دیگه دانشگاه تاپ هست. نباید انتظار داشت سختگیری نباشه. اساتید سطح بالا و رده بالای پلیمر. همه چی مطمئنا به تلاش خودتون بستگی داره.
مباحث تحقیقاتی فرق میکنه و در هر مبحث استاد و یا اساتید مختلفی وجود دارن و بطور کلی نمیشه نظر داد

تکنولو

عضو جدید
دیگه دانشگاه تاپ هست. نباید انتظار داشت سختگیری نباشه. اساتید سطح بالا و رده بالای پلیمر. همه چی مطمئنا به تلاش خودتون بستگی داره.
مباحث تحقیقاتی فرق میکنه و در هر مبحث استاد و یا اساتید مختلفی وجود دارن و بطور کلی نمیشه نظر داد
خیلی ممنون ازراهنمایی تان.

تکنولو

عضو جدید
سلام
من سال بعد کنکور دارم الآن درگیرشم یکی میگه اینجا یکی میگه اونجا یکی میگه کلا ارشدو بی خیال بشین!!!!
پژوهشگاه شما همه چیزو می بینین کارگاهها و آزمایشگاههای زیاد مسلما تجربی کار کردن خیلی خوبه...اساتیدش رمثل همه جا بد و خوب داره ولی بچه های ارشد میگن استاد بد خیییلی کم تو پژوهشگاه هست...امکانات خوابگاش نمیگم عالیه ولی خوبه...غذاش هرچند بد از امیرکبیر و سایرین بهتره....و یه چیز دیگه خیلی از دانشجوها اینجا پروژه میگیرن و پولی کار میکنن و چند نفر بعد اتمام درسشونم موندن و رفتن سرکار

امیرکبیر رو من نرفتم ولی چنتا از کارشناسیای امیرکبیر پژوهشگاهن و میگن دوس داریم ارشد بیایم اینجا...ولی شنیدم اونجا هم کارگاه داره...بورسیه میکنه وووووو اسمش اسمش خیلی باکلاسترو دهن پر کن تره

.:D
ارشد پلیمر پژوهشگا رو دارن برمیدارن شاید انسال آخرین سال پذیرش باشه

اگه دوس دارین در کنار ارشد جای بیرون دانشگاه برید سرکار چون پژوهشگاه ی کم خارج شهره سخته.......
ممنون بابت وقت گذاشتنتان.تشکر

بالا