راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

minagashangeh

عضو جدید
من این جا نیومدم که به کسی حرفمو ثابت کنم.
عزیزم تو پیغام خصوصی نام و نام خانوادگیمو شماره شناسنامه و سال تولدم رو برات میزارم خودت برو کارناممو بببین.
آهان شاید فکر کردی اینا مال سراسریه ؟! :w20:
اینا مال آزاد پارساله ها ! اگه توجه کرده باشی نوشتم "تراز" ! تراز هم که مال دانشگاه آزاده.
سلام سحر جان عزیزم اگه جمله منو کامل خونده باشی من اول جملم بهت گفتم که قصد اذیت کردن ندارم من اشتباها فکر کردم داری مال سراسری رو میگی منو ببخش که اشتباهی فهمیدم بخشش از بزرگانه:w30:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی سینا جان. اوکی همین کارو میکنم
راستی شما انتخاباتو کجا زدی؟
سلام
من اولي رو تهران زدم....دومي و سومي رو هم خالي گذاشتم....چون پارسال يكي از دوستام كه ترازش بالا بود و انتخاب اولش قبول نشده بود خود دانشگاه آزاد انداخته بودش يه جاي دور افتاده....!
اگه هرجايي هم كه بندازه و نري اونجا ساله بعد اسمت رو هم نميفرستن برا تكميل ظرفيت...!
منم خالي گذاشتم كه اگه تهران رو قبول شدم كه شدم ...اگه هم نه كه مهم نيست...چون شهرستان نميخوام برم
سربازي بهتر از دانشجويي تو شهرستانه...

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سحر جان عزیزم اگه جمله منو کامل خونده باشی من اول جملم بهت گفتم که قصد اذیت کردن ندارم من اشتباها فکر کردم داری مال سراسری رو میگی منو ببخش که اشتباهی فهمیدم بخشش از بزرگانه:w30:
سلام مينا جان
از سحر طلب اين جور چيزا رو نميخواد بكني :lol:
سحر هيچي تو دلش نيست و اين چيزا رو به دل نميگيره :D

Hatef_M

عضو جدید
سلام
من دانشجوی کارشناسیه دانشگاه ازاد خویم ولی تقریبا به اجبار میخونم
میخوام انصراف بدم مدرک معادل کاردانی بگیرم و تو کنکور ناپیوسته ی معماری شرکت کنم
شدیدا به معماری علاقه دارم و البته سلیقه و استعدادشم دارم
فقط
میخواستم بدونم منی که تا به حال تو هیچ کلاس معماری شرکت نکردم و هیچ آشنایی با درسای معماری ندارم آیا با 4 ماه درس خوندن درست حسابی میتونم از سراسری قبول بشم یا همون بچسبم به آزاد بهتره؟ اینم در نظر بگیرید که من زبانم خوبه و ریاضیمم بد نیست هر چی باشه تو دانشگاه ریاضی 1و 2 پاس کردم به علاوه ی استایک و مقاومت مصالح

یکیم اینکه متاسفانه دانشگاه ارومیه معماریشو حذف کرده میخواستم بدونم بین ارومیه تا تهران کدوم دانشگاها معماری دارن و البته از کدوما میشه قبول شد؟
مرسی:gol:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
داری خودتو گرم میکنی بیای جلو ؟:neutral: من از هیچی نمیترسم:lol:
بیا جلو ببیم چند مرده حلاجی... :w02:
من سلاح گرم دارم داداش :w08:
سمانه به من وکالت داده در نبودش از الناز دفاع کنم :w43:

تو كه دنباله وكالت از اينور و اونور ميگردي منم بهت وكالت ميدم كه با هر كي دوست داشتي در بيفتي :lol:
البته بدون سلاح و با رعايت آداب معاشرت :D

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام مینا جون :w14:
این چه حرفیه قلبونت بلم.:gol:
خودم بعدش فهمیدم که اشتباهی فکر کردی :redface:
ناراحت نشدم.
تازه کلی دوستتم دارم عجیجم :w40::w38::w30:
:w36:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من دانشجوی کارشناسیه دانشگاه ازاد خویم ولی تقریبا به اجبار میخونم
میخوام انصراف بدم مدرک معادل کاردانی بگیرم و تو کنکور ناپیوسته ی معماری شرکت کنم
شدیدا به معماری علاقه دارم و البته سلیقه و استعدادشم دارم
فقط
میخواستم بدونم منی که تا به حال تو هیچ کلاس معماری شرکت نکردم و هیچ آشنایی با درسای معماری ندارم آیا با 4 ماه درس خوندن درست حسابی میتونم از سراسری قبول بشم یا همون بچسبم به آزاد بهتره؟ اینم در نظر بگیرید که من زبانم خوبه و ریاضیمم بد نیست هر چی باشه تو دانشگاه ریاضی 1و 2 پاس کردم به علاوه ی استایک و مقاومت مصالح

یکیم اینکه متاسفانه دانشگاه ارومیه معماریشو حذف کرده میخواستم بدونم بین ارومیه تا تهران کدوم دانشگاها معماری دارن و البته از کدوما میشه قبول شد؟
مرسی:gol:

سلام دوست عزیز:gol:
خوش اومدی.
شما میتونی کنکور معماری بدی بعدش که انشالله قبول شدی همزمان با دانشگاه رفتنت
بیرون هم یه سری کلاسای مربوط به معماری بری.البته این بستگی به خودت داره که بتونی با 4 ماه خوندن قبول بشی یا نه .. شاید با توجه به اینکه هیچ پیش زمینه ای تو معماری نداری لازم باشه یه مقدار بیشتر برای کنکورش وقت بزاری..
در مورد سراسری یا آزادم احتمالا" میتونی سراسری قبول شی.چون شمایی ریاضی 1 و 2 پاس کردی ریاضی کنکور معماری برات آب خوردنه.
شما از سراسری منظورت روزانه هست درسته ؟ یعنی فقط میخوای روزانه قبول شی؟

Hatef_M

عضو جدید
نه بابا روزانه چیه

ما اصلا کلا فامیلی به دانشگاه پول ندیم عذاب وجدان میگیریم:lol:

اتفاقا تو این فکر بودم که اگه قبول شدم ترم اولمو مرخصی بگیریمو برم یه سری کلاس ملاس:book:

فک کنم هدفم تبریز باشه
از شهر تبریز بدم میاد خوب چی میشه کرد چاره نیست

کرج، قزوین، اراک، زنجان... چه جوریان؟ اصلا معماری دارن؟

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا روزانه چیه

ما اصلا کلا فامیلی به دانشگاه پول ندیم عذاب وجدان میگیریم:lol:

اتفاقا تو این فکر بودم که اگه قبول شدم ترم اولمو مرخصی بگیریمو برم یه سری کلاس ملاس:book:

فک کنم هدفم تبریز باشه
از شهر تبریز بدم میاد خوب چی میشه کرد چاره نیست

کرج، قزوین، اراک، زنجان... چه جوریان؟ اصلا معماری دارن؟

غیر انتفاعیا هم بعضیاشون خوبن.
اینم فکر خوبیه ولی فکر نکنم کلاس رفتن انقدر وقت گیر باشه که به خاطرش 1 ترم عقب بیفتی.
کرج معماری نداره.قزوین داره.هم آزادش و هم 3 تا غیرانتفاعیاش.اراک هم غیرانتفاعیش معماری داره.زنجان هم داره.
موفق باشی:victory:

nasim160

عضو جدید
سلام دوستان. من تازه وارد این تالار شدم. میخواستم یکی به من بگه واسه اینکه تهران کارشناسی ناپیوسته روزانه قبول شد. از الان روزی چند ساعت مفید خوند؟

Hatef_M

عضو جدید
غیر انتفاعیا هم بعضیاشون خوبن.
اینم فکر خوبیه ولی فکر نکنم کلاس رفتن انقدر وقت گیر باشه که به خاطرش 1 ترم عقب بیفتی.
کرج معماری نداره.قزوین داره.هم آزادش و هم 3 تا غیرانتفاعیاش.اراک هم غیرانتفاعیش معماری داره.زنجان هم داره.
موفق باشی:victory:

thanx sweet heart

به محض تموم شدن امتحانای ترمم شروع میکنم به مطالعه
و حتما از راهنمائیهاتونم استفاده میکنم

راستی همون کتابای منبع رو بخونم یا کتابای دیگه ای رو پیشنهاد میکنید؟

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
thanx sweet heart

به محض تموم شدن امتحانای ترمم شروع میکنم به مطالعه
و حتما از راهنمائیهاتونم استفاده میکنم

راستی همون کتابای منبع رو بخونم یا کتابای دیگه ای رو پیشنهاد میکنید؟

خواهش میکنم :gol: وظیفست.

راستش کتابای منبع خیلی زیاده. احتمالا" تو این مدت کم (بهمن تا مرداد میشه 6 ماه.تازه اینور و اونور عید هم که نمیشه درس خوند) نمیرسی همه منابع رو بخونی.منابع صفحه اول همین تاپیک هست.
به نظر من جزوه های پارسه رو بخونی تا حدی کفایت میکنه.اما اگه رتبه زیر 1000 میخوای
باید منابعو بخونی ( حداقلش واسه درسای مهمتر).اما فکر کنم شما چون رشتت غیر مرتبط بوده یه کم کارت سخت میشه.... اگه میخوای حتما" سراسری بری باید تلاش بیشتری کنی دیگه.

در مورد آزاد :
آزاد قبول شدنش راحت تره. من آزاد میرم. توی ورودی های ماکسانی هستن مث شما
با کاردانی های مکانیک کامپیوتر عمران و ....... قبول شدن.

اینو گفتم که امیدوار باشی. به نظر من شما هم به آزاد بیشتر فکر کن. چون سراسری یه مقدار
قبول شدنش سخته مخصوصا" برا شما.
امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم.
موفق باشید:victory:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مینا جون :w14:
این چه حرفیه قلبونت بلم.:gol:
خودم بعدش فهمیدم که اشتباهی فکر کردی :redface:
ناراحت نشدم.
تازه کلی دوستتم دارم عجیجم :w40::w38::w30:
:w36:

مادربزرگ يكي از دوستام هم عزيزم رو مثله شما تلفظ ميكرد...يادش بخير يه سري زبونش رو همين كلمه گير كرد جان به جان آفرين دار فاني رو .....! :D:D

خوشحالم از اینکه خیلی خوب منو میشناسی :w16::w16: :gol:
در بالا گفتم.....:lol:
هيچي تو دلت نيست واقعا" :lol:

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.. شما هنوز اینجائین..؟؟

اینطوری که روزا کش میاد تا روزی که جوابا رو بدن..

.

Hatef_M

عضو جدید
خواهش میکنم :gol: وظیفست.

راستش کتابای منبع خیلی زیاده. احتمالا" تو این مدت کم (بهمن تا مرداد میشه 6 ماه.تازه اینور و اونور عید هم که نمیشه درس خوند) نمیرسی همه منابع رو بخونی.منابع صفحه اول همین تاپیک هست.
به نظر من جزوه های پارسه رو بخونی تا حدی کفایت میکنه.اما اگه رتبه زیر 1000 میخوای
باید منابعو بخونی ( حداقلش واسه درسای مهمتر).اما فکر کنم شما چون رشتت غیر مرتبط بوده یه کم کارت سخت میشه.... اگه میخوای حتما" سراسری بری باید تلاش بیشتری کنی دیگه.

در مورد آزاد :
آزاد قبول شدنش راحت تره. من آزاد میرم. توی ورودی های ماکسانی هستن مث شما
با کاردانی های مکانیک کامپیوتر عمران و ....... قبول شدن.

اینو گفتم که امیدوار باشی. به نظر من شما هم به آزاد بیشتر فکر کن. چون سراسری یه مقدار
قبول شدنش سخته مخصوصا" برا شما.
امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم.
موفق باشید:victory:

آزاد که همین دانشگاه خودمم داره قبولیمم 100 درصده فقط کافیه ثبت نام کنم:)
ولی میخوام یه چند ماه زحمت بکشم بلکه از سراسری قبول شدم یه مدرک درست حسابی دادن بهمون.
حالا باز ببینیم قسمتمون چی میشه
همین که تصمیم گرفتم راهمو عوض کنم و دنبال علاقم برم باعث شده خودمو کلی خوشحالو پرانرژی حس کنم
میخوام از ته همه چی رو دوباره شروع کنم

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.. شما هنوز اینجائین..؟؟

اینطوری که روزا کش میاد تا روزی که جوابا رو بدن..

.
سلام ....آره ما هستيم :lol:
اشتباه گفتي كه....روزا كش نمياد كه....شبها داره بلند ميشه...يلدا هم كه فرداشبه....
بلكه اين روزاست كه كوتاه ميشه و شبها دراز :D

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ....آره ما هستيم :lol:
اشتباه گفتي كه....روزا كش نمياد كه....شبها داره بلند ميشه...يلدا هم كه فرداشبه....
بلكه اين روزاست كه كوتاه ميشه و شبها دراز :D

اول یه سلام پر پیمون بدیم خدمت داداش مهندس خودمون..

حالا روزا یا شبا فرقی نمیکنه...فقط خداکنه در یک اتفاق عجیب و غیر منتظره :biggrin:همین فردا جوابا بیاد..:w17:
بهمون بگن همه بچه های ..iran-eng... قبول شدن

.

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا روزا یا شبا فرقی نمیکنه...فقط خداکنه در یک اتفاق عجیب و غیر منتظره :biggrin:همین فردا جوابا بیاد..:w17:

.
:w27:

سلامي به سنگينيه 4 طبقه خونه 2 خوابه با يه حيات و پيلوت دوبَر نبش خيابون اصلي سند تفكيك شده منگوله دار با وام :lol: :D
هندونه ها رو خودت وردار بيار ...زيرِ بغل ما نارنگي هم جا نميشه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif
از خدا اينا رو نخواه كه فردا جوابش بياد و اسمه اينجا رو بيارن....حالا كه مزاحم خدا شدي بگو كه خداكنه قبول شم ....حالا اول دي بياد يا آخر دي...:lol:
از تيم ملي چه خبر؟ :w18:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
مادربزرگ يكي از دوستام هم عزيزم رو مثله شما تلفظ ميكرد...يادش بخير يه سري زبونش رو همين كلمه گير كرد جان به جان آفرين دار فاني رو .....! :D:D

در بالا گفتم.....:lol:
هيچي تو دلت نيست واقعا" :lol:

دمش گرم.پس معلومه دلش جوون بوده ها :w12:

آخرین ویرایش:

ارسن

عضو جدید

.

سلام به همه منتظرای جواب کنکور

امیدوارم موفق باشید
اخی یادش بخیر .

ابجی شما مگه قبول نشدین ملی؟؟؟

free88

کاربر فعال
:)سلام بچه ها شب يلداي خوبي داشته باشيد پيشاپيش خدايا تو را به اين شب هاي عزيز حاجت هر كسي را بر اورده كن:hypocrite::crying2:

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه منتظرای جواب کنکور

امیدوارم موفق باشید
اخی یادش بخیر .

ابجی شما مگه قبول نشدین ملی؟؟؟

سلام ارسن جان..اره عزیز ملی قبول شدم..یه ترم هم رفتم ولی دوام نیاوردم..برگشتم..
دلت میاد شهر خودت قبول بشی... همه جای شهرم بلدی..
هروقت خواستی بری جایی دست و دلت نمیلرزه که وای چیکار کنم.. منکه جایی رو بلد نیستم..:king:

میگم خوب آمارمو داریاا؟؟؟

.

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پُستت چرا edit شده ؟ :lol:
حالا اين به كنار...دلنوازان رو چي ميگي؟ ‌:D:lol::D

گیر دادی به دلنوازان ؟! :razz:
چیه حسودیت میشه من نگاه میکردم تو نگاه نمیکردی ؟ :w01:
بابا به من چه.میخواستی نگاه کنی خوب !
اشکال نداره حالا شاید چند سال دیگه تکرارشو گذاشت.. :lol:

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w27:

سلامي به سنگينيه 4 طبقه خونه 2 خوابه با يه حيات و پيلوت دوبَر نبش خيابون اصلي سند تفكيك شده منگوله دار با وام :lol: :D
هندونه ها رو خودت وردار بيار ...زيرِ بغل ما نارنگي هم جا نميشه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif
از خدا اينا رو نخواه كه فردا جوابش بياد و اسمه اينجا رو بيارن....حالا كه مزاحم خدا شدي بگو كه خداكنه قبول شم ....حالا اول دي بياد يا آخر دي...:lol:
از تيم ملي چه خبر؟ :w18:

داداش سینا سلامت حسابی سنگین بودا..نمیشد بلند کرد.. گفتیم تریلی 50 تن بیاد بلندش کنه..
هندونه میخوای واسه شب یلدا..مغز افتابگردونات پس کو..؟؟
واسه هممون دعا کردم قبول شیم..
تیم ملی هم تازه لیست اعلام کرده بچه ها باید خودشونو تا چند روز دیگه اماده بازی کنن..

دیگه چه خبر..؟؟

.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا