راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

L_taj

عضو جدید
چقدر سلام کسی نیست اینجا؟؟؟
از دانشگاه آزاد تبریز کسی هست ؟؟؟

okami2

عضو جدید
سلام بچه ها وسلام ارمین چه عجب از این طرفا.خوبی؟فک کنتم تو محقق باید بیام پیش تو زبان یاد بگیرم من.ای درس خونا.
محیا حتما شنبه بریم دنبال کتابخونه ها باید وارد جو درس بشیم اینجا مثل دانشگاه قبلی نیس شب امتحان درس بخونیم.
راستی محیا من راحت شدم ها ارمین جزوه مینویسه من از روش کپی میکنم:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

من واسه جزوه رو شماها حساب کردم . دخترا هم خوش خط هستن هم کامل مینویسن . ناامیدم نکنیداااااا :biggrin:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واسه جزوه رو شماها حساب کردم . دخترا هم خوش خط هستن هم کامل مینویسن . ناامیدم نکنیداااااا :biggrin:
والا اصلا رو من حساب نکن که اصلا تو کلاس جزوه نمینویسم.من حال جزوه نویسی ندارم.من وقتی جزوه مینویسم تمیتونم درس گوش بدم اخر ترم فقط از کپی جزوه بچه ها استفاده میکنم

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . در مورد پرسپکتیو بگم که کتاب نکته و تست محمد یگانه خوبه . تستای پارسه رو هم پیدا کنید خیلی خوب میشه . من اگه استاد بودم به جای شما از کتاب علم مناظر و مرایا درس میدادم . کتاب هنرستان رشته های هنر .

ممنون دوست عزیزم .......
پس شما هم همون کتاب هایی رو که ما اون موقع ها خوندیمو می خونید .... ;)
فقط نگران این بودم که اطلاعاتم اپدیت نباشه و کتاب های جدید بهتری اومده باشه و .... . یا سرفصل ها عوض شده باشه .
ممنونم از کمکت دوستم :)

okami2

عضو جدید
والا اصلا رو من حساب نکن که اصلا تو کلاس جزوه نمینویسم.من حال جزوه نویسی ندارم.من وقتی جزوه مینویسم تمیتونم درس گوش بدم اخر ترم فقط از کپی جزوه بچه ها استفاده میکنم

به به پس بریم روی گزینه بعدی " جعفر " کار کنیم !

yasna68

کاربر بیش فعال
هر آنچه را که بخواهید پیشاپیش در مسیر زندگیتان قرار داده می شود.

پیش از آنکه صدایم کنید، شما را لبیک می گویم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا