راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام آقا سعید من تازه واردم سوال زیاد دارم ولی اولیش اینه که چطوری میتونم یه پست بذارم و اینکه چطوری فایلی رو آپلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم منظورتون از پست تاپیک باشه چون الان پست گذاشتین
تعداد پست هاتون وقتی به 10 رسید میتونید تاپیک بزنید
----
برای ضمیمه کردن فایل هاتون دو تا کار میتونید بکنید
یکی تو خود سایت آپلودش کنید
یعنی قسمت ارسال پاسخهاتون صفحه پیشرفته رو کلید کنید
تو صفحه ای که باز میشه یه نوار بالاش هست اون عکس گیره (فایل های ضمیمه ) رو کلیک کنید یه صفحه باز میشه تا دو فایل رو میتونید به هر پست ضمیمه کنید

اگر بیشتر میخواید اتچ کنید به پستتون برید تو سایت های دیگه مخصوص آپلود اونجا آپلود کیند و اینجا لینکش رو بذارید

مثل

http://www.freeuploadimages.org/
http://www.4shared.com
انوشه باشی
خوش اومدی:gol:
/

javad k

عضو جدید
من تازه ویندوزم رو عوض کردم.وقتی مادر برد رو میندازم گزینه نصب کارت صوتی رو نمیاره راهنماییم کنید

yas_67

عضو جدید
سلام میخواستم به من بگین برای اینکه کلا عضویتمو ازباشگاه پس بگیرم باید چه کارکنم؟یعنی میخوام دیگه بااین نام کاربری نشه وارد شدکلا میخوام حذف عضویت کنم میدونم که میشه دیگه خودم وارد سایت نشم ولی حتما یه مشکلی هست که میخوام کلا عضویتم حذف بشه ممنون میشم کمکم کنین

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میخواستم به من بگین برای اینکه کلا عضویتمو ازباشگاه پس بگیرم باید چه کارکنم؟یعنی میخوام دیگه بااین نام کاربری نشه وارد شدکلا میخوام حذف عضویت کنم میدونم که میشه دیگه خودم وارد سایت نشم ولی حتما یه مشکلی هست که میخوام کلا عضویتم حذف بشه ممنون میشم کمکم کنین
سلام
نمیشه دوست عزیز تنها راهش اینه دیگه نیای

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا سعید من تازه واردم سوال زیاد دارم ولی اولیش اینه که چطوری میتونم یه پست بذارم و اینکه چطوری فایلی رو آپلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام من هر کاری میکنم نمیتونم تاپیک جدیدی ایجاد کنم

database error میده

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من هر کاری میکنم نمیتونم تاپیک جدیدی ایجاد کنم

database error میده
سلام دوس عزیز
بهتره عنوان تاپیکو عوض کنید و یه عنوان کوچیک بزار
سلام میشه نام کاربریمو عوض کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به جای 8040 چیز دیگه بزارم؟؟
سلام دوست عزیز
باید تو این تاپیک درخواست بدید
درخواست تغيير نام كاربري

Mra.1369

عضو جدید
سلام مي خواستم بگم اگه زحمتي نيست براتون لطف كنيد

كتاب راهنماي تعميرات خانواده ي هيوندارو با پسوند PDF برام ارسال كنيد به ايميلم...

eng_mra_1369@yahoo.com

مهسا مشهدی

عضو جدید
پیام خصوصی

پیام خصوصی

سلام

وقتی برای یکی از کاربران پیام خصوصی ارسال می کنم . تو لیست پیام های ارسال شدم قرار نمیگره و من نمیدونم که پیام واقعا ارسال شده یا نه .

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

وقتی برای یکی از کاربران پیام خصوصی ارسال می کنم . تو لیست پیام های ارسال شدم قرار نمیگره و من نمیدونم که پیام واقعا ارسال شده یا نه .
سلام دوست عزیز
ویرایش تنظیمات شخصی رو میزنید و تو کادری نوشته پیام خصوصی اونجا اینو تیک میزنید
زمانی که شما پیام خصوصی ارسال میکنید یک کپی از روی آن پیام برای شما نگه داشته میشوددخیره کردن یک کپی از روی پیام های فرستاده شده
موفق باشید:gol:

computer_soft

اخراجی موقت
من تازه عضو شدم چند تایی سوال داشتم
1. اسپم چیه؟
2. چه طوری میتوان شخصی رو در لیست دوستان ادد کرد؟
3. میشه رفت تو صفحه ی یک دوست یا یک کاربر؟
4.امتیاز منفی و مثبت چیه؟ به چه درد میخوره؟
چه طوری میشه پیام داد؟
5. چه طوری میشه به صفحه ی اول (وقتی که وارد شدم، که همه ی لینک ها رو نوشته قاتی پاتی ) برگشت؟
فعلا ممنون میشم همینا رو جواب بدین
مرسی

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
من تازه عضو شدم چند تایی سوال داشتم
1. اسپم چیه؟
2. چه طوری میتوان شخصی رو در لیست دوستان ادد کرد؟
3. میشه رفت تو صفحه ی یک دوست یا یک کاربر؟
4.امتیاز منفی و مثبت چیه؟ به چه درد میخوره؟
چه طوری میشه پیام داد؟
5. چه طوری میشه به صفحه ی اول (وقتی که وارد شدم، که همه ی لینک ها رو نوشته قاتی پاتی ) برگشت؟
فعلا ممنون میشم همینا رو جواب بدین
مرسی
سلام دوست عزیز:gol:
خوش اومدین

1- اسپم به پستای بی ربط به موضوع تاپیک یا تالار گفته میشه
2- گزینه تنظیمات شخصی رو بزنین یه گزینه هست لیست دوستان اونو بزنین پایین صفحه گزینه اد کردن هست
اسم اون شخص رو تایپ کنین یا کپی کنین توی کادر و گزینه اد رو بزنین
3- بله روی اسم اون شخص کلیک کنین و گزینه اول که پروفایل کاربر هست رو انتخاب کنین یا اینکه مستقیم روی آواتار کلیک کنین
4- امتیاز مثبت که میشه همون تشکراتی که دوستان از شما میکنن یا اگه به صورت جایزه داده بشه و خوب هر چه بیشتر باشه امتیازاتون بالاتر میره(توی لیست کاربران باشگاه)امتیاز منفی هم بابت تخلفات البته اگه صورت بگیره داده میشه که توسط مدیر هست.امتیاز منفی از امتیاز مثبت هاتون کم میکنه البته اگه موردی نباشه هیچ امتیاز منفی داده نمیشه
5- بالای صفحه باشگاه یک نوشته هست باشگاه مهندسان ایران که همیشه به صورت لینک هست و فعاله روی اون کلیک کنین صفحه اصلی براتون باز میشه

computer_soft

اخراجی موقت
ببخشید یه سوال دیگه پیش اومد
میشه تو آلبوم ها عضو شد؟
چه طوری؟
جستجوی آلبوم داره؟ کجاس؟
ممنون
اگه به اشکالی گیر کردم دوباره می پرسم

computer_soft

اخراجی موقت
گفتین کسی که تشکر میکنه امتیاز مثبت میگیرم کجا این امتیازم رو نمایش میده؟

afsoon6282

مدیر تالار
ببخشید یه سوال دیگه پیش اومد
میشه تو آلبوم ها عضو شد؟
چه طوری؟
جستجوی آلبوم داره؟ کجاس؟
ممنون
اگه به اشکالی گیر کردم دوباره می پرسم
توی آلبوم عضو شدن نداریم ولی میتونین پیام بذارین تو آلبوم کاربران
روی هر آلبوم کلیک کنین و داخلش بشین و پیام بذارین
منوی بالای صفحه گرینه دوم کنار تنظیمات شخصی آلبوم همه دوستان رو نشون میده

گفتین کسی که تشکر میکنه امتیاز مثبت میگیرم کجا این امتیازم رو نمایش میده؟
بله امتیاز میگیرین
پایین آواتارتون نوشته تشکر ها و تشکر رده که تشکرایی که شما از بقیه کردین و کاربران از شما کردن رو نشون میده و گزینه آخر نوشته امتیاز که افزایش پیدا میکنه با امتیاز مثبت

Mehraz-6128

عضو جدید
سلام دوست عزیز
با اینکه انلاین هستم و میتونم پست جواب بدم ولی نمیتونم تشکرکنم یعنی گزینه تشکر حذف شده،باید چه کار کنم؟

afsoon6282

مدیر تالار
سلام دوست عزیز
با اینکه انلاین هستم و میتونم پست جواب بدم ولی نمیتونم تشکرکنم یعنی گزینه تشکر حذف شده،باید چه کار کنم؟

تشکر های روزانه اگه اشتباه نکنم 40 تا هست از این حد که تموم بشه تا 24 ساعت دیگه تشکر ندارین
احتمالا تشکراتون تموم شده
بذارین 24 ساعت بگذره تا سهمیه روز بعد فعال بشه

Mehraz-6128

عضو جدید

تشکر های روزانه اگه اشتباه نکنم 40 تا هست از این حد که تموم بشه تا 24 ساعت دیگه تشکر ندارین
احتمالا تشکراتون تموم شده
بذارین 24 ساعت بگذره تا سهمیه روز بعد فعال بشه

ممنون ولی توبعضی تاپیکا می تونم تشکر کنم!!!به هر حال ممنونhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز

Mehraz-6128

عضو جدید
سلام دوستان
چه جوری میشه آغازگر یه تاپیک جدید بشم؟یعنی اگر بخوام یه بحث جدیدی رو شروع کنم باید چیکار کنم؟ایا به نوع عضویت ربطی داره یا نه؟(تازه وارد،عضو عادی و فعال و...)ممنون

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام دوستان
چه جوری میشه آغازگر یه تاپیک جدید بشم؟یعنی اگر بخوام یه بحث جدیدی رو شروع کنم باید چیکار کنم؟ایا به نوع عضویت ربطی داره یا نه؟(تازه وارد،عضو عادی و فعال و...)ممنون

توی هر تالاری گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/newthread.gif هست
روی کلیک کنید و متن وارد کنید

در پایین هر پست روی گزینه Thanks برای تشکر کلیک کنید...
اشتباه شده ببخشید:redface:

Godfather404

عضو جدید
با سلام . تازه واردم . در قسمت پاسخ سریع و یا صفحه ی پیشرفته از هیچ کدوم از امکانات مثل شکلک ها و یا رنگ و قسمت های دیگه نمی تونم استفاده کنم . منتظر راهنماییتون هستم .

بالا