راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

MOHAMMAD19911

عضو جدید
سلام
من خواستم بعد چندوقت دوباره وارد اکانتم بشم ،
نام کاربری رو دارم
ایمیل رو که وارد میکنم برای ریکاوری پسورد ، میگه ایمیل برای شما ارسال شد، ولی من تو اینباکس یاهو و تو اسپم هیچ پیامی رو نمیبینم
چندین بار اقدام کردم ولی ایمیل برام ارسال نمیشه
نام کاربریم هم NEW MOHAMMAD بوده

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
من خواستم بعد چندوقت دوباره وارد اکانتم بشم ،
نام کاربری رو دارم
ایمیل رو که وارد میکنم برای ریکاوری پسورد ، میگه ایمیل برای شما ارسال شد، ولی من تو اینباکس یاهو و تو اسپم هیچ پیامی رو نمیبینم
چندین بار اقدام کردم ولی ایمیل برام ارسال نمیشه
نام کاربریم هم NEW MOHAMMAD بوده

سلام مشکل شما بررسی شد ؛ لطفا پیام خصوصی خود را چک کنید
شاد و تندرست باشید

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خسته نباشید
من همیشه وقتی وارد اکانتم میشم تیک ذخیره رو بر میدارم برای همین با هر بار عوض شدن آی پی باید مجددا ورود بزنم (در مواقعی که فیلتر شکن فعال میکنم مثلا) اما گاهیم هست که بدون فیلتر شکن هم از اکانت لاگ اوت میشه دلیلش چیه ؟؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
تغییرات اینچنینی session یا به مرورگر مرتبط است یا به isp که از آن اینترنت میگیرید
تا زمانی که session شما از بین نرفته و آی پی ثابتی نیز داشته باشید (هر دو شرط با هم نیاز است) ، لاگین خواهید ماند

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام وقت بخیر
ببخشید میخواستم بپرسم سایت چرا روی اپ tpatalk بارگذاری نمیشه قبلا که مشکلی نداشت اما الان اصلا امکانش نیست.
عبارت باشگاه مهندسان ایران داخل اپ که سرچ می کنیم موجود نیست

با سلام

قبلا در بااشگاه این امکان وجود داشت تا درخواست مقاله از سیویلیکا بدهیم و ادمین ها برای مان دانلود میکردند، ایا این امکان حذف شده است؟

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
مدیران گرانقدر باشگاه
سلام
چرا بک لینک از باشگاه مهندسان جز بک لینک های edu حساب نمیشه ؟!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
مدیران گرانقدر باشگاه
سلام
چرا بک لینک از باشگاه مهندسان جز بک لینک های edu حساب نمیشه ؟!

درود، بک لینک حکم جذب فالور در اینستاگرام رو برای سئو در وب و مسترها داره، جدیداٌ موتور جستجوی گوگل پس از خرید پکیج بک لینک با توجه به گزارش‌های دریافتی و ورودی به سایت‌ها متوجه این موضوع با استفاده از الگوریتم پنگوئن می شود و ما رو از نتایج جستجویش حذف می کند

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
درود، بک لینک حکم جذب فالور در اینستاگرام رو برای سئو در وب و مسترها داره، جدیداٌ موتور جستجوی گوگل پس از خرید پکیج بک لینک با توجه به گزارش‌های دریافتی و ورودی به سایت‌ها متوجه این موضوع با استفاده از الگوریتم پنگوئن می شود و ما رو از نتایج جستجویش حذف می کند
با تشکر .
من الان از باشگاه مهندسان بک لینک گرفتم .
این که شما میفرمایید یعنی کلا بک لینک نگیریم ؟
من بک لینک گرفتم وفکر میکردم چون یک فروم علمی حساب میشه باید بک لینک edu به من بده که بک لینک داده اما edu نیست

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. این امکان به کاربرا داده شده تا خودشون بتونن پستشون رو حذف کنن؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
با تشکر .
من الان از باشگاه مهندسان بک لینک گرفتم .
این که شما میفرمایید یعنی کلا بک لینک نگیریم ؟
من بک لینک گرفتم وفکر میکردم چون یک فروم علمی حساب میشه باید بک لینک edu به من بده که بک لینک داده اما edu نیست

هر سایت یا وبلاکی میتونه بک لینک بده، وقتی خرید انجام میشه، یک سرور از روی بخش سایت های زیر مجموعه در قسمت ...../tag/ بک لینک های سفارشی میسازن. حالا شما در نظر بگیرید یه سایت با دامین edu روی چه حسابی باید لینک بده؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام. این امکان به کاربرا داده شده تا خودشون بتونن پستشون رو حذف کنن؟

درود، به دلیل این که اکانت یک کاربر هک بشه و پست هاش حذف بشن این امکان وجود نداره به علاوه یک سری قوانین دیگه ای که در باشگاه وجود داره.

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
هر سایت یا وبلاکی میتونه بک لینک بده، وقتی خرید انجام میشه، یک سرور از روی بخش سایت های زیر مجموعه در قسمت ...../tag/ بک لینک های سفارشی میسازن. حالا شما در نظر بگیرید یه سایت با دامین edu روی چه حسابی باید لینک بده؟
ممنونم
پس سایت هایی که دارای تعداد زیادی بک لینک edu دارن (که از این سایت check page rank مشخص میشه ), چطور این بک لینک ها رو بدست اوردن.؟
الان باشگاه مهندسان بک لینک فروشی هم داره؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود، به دلیل این که اکانت یک کاربر هک بشه و پست هاش حذف بشن این امکان وجود نداره به علاوه یک سری قوانین دیگه ای که در باشگاه وجود داره.
سلام. آهان متوجه شدم. مرسی. آخه من چند روز پیش یه پست گذاشتم و یه سوال پرسیدم چون خودم به جواب رسیدم روز بعدش اومدم پست و پاک کردم! و خوشحال شدم فک کردم امکان جدید اضافه شده به باشگاه، برا همین پرسیدم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مننون از شما چجوری همه پستهارو حذف کنم؟ میخام اکانتم حذف بشه که دیگه نیام یا نتونم بیام
سلام فک کنم حذف نمیشه اما میتونی صفحه ات قفل کنی همه پستات حذف کنی اما اصل اکانتت قابل حذف شدن نیست البته از مدیر میتونی سوال کنی

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام وقت بخیر
سایت برای من ی مشکل جدید پیدا کرده وقتی با اینترنت ایرانسل میام برام باز میشه
اما وقتی با wifi میام این پیام رو نشون میده :
503 Service Unavailable
مشکل از کجاست؟
با تشکر

Razaghpanah

عضو جدید
سلام فیلم فارسی آموزش نرم افزار Ecological
methodology
لطفا بگین چطوری دانلود کنم (مسیر )

abdollahmir

عضو جدید
باسلام و خسته نباشید، جزوات جوشکاری در کدوم بخش از فهرست میتونم دانلود کنم باتشکر

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدتی هست همه ی دوستانی که بهم پیام خصوصی میدن میگن که ایدیت Error Database میده هنگام ارسال پیام و تقریبا همه این مشکل رو با ایدی من دارن حتی خودمم هنگام ارسال پست با این ارور مواجه میشم
:huh:

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
مدتی هست همه ی دوستانی که بهم پیام خصوصی میدن میگن که ایدیت Error Database میده هنگام ارسال پیام و تقریبا همه این مشکل رو با ایدی من دارن حتی خودمم هنگام ارسال پست با این ارور مواجه میشم
:huh:

سلام یوسف عزیز:

توی قالب جدید باشگاه این مشکلات همه حل شدن.

بالا