راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
چرا من نمی تونم وارد مطالب وب نوشت کاربری خودم بشم
البته تا حالا وب نوشت نداشتم
ولی ایجاد هم نمی تونم بکنم
ممنون

ببخشید قوانین رو خوندم یاد
قضیه رو فهمیدم

آخرین ویرایش:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
امضامو نمایش نمیده! میشه راهنماییم کنید؟!

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.:gol:. ببخشید من دنبال یه تاپیک می گردم که راجع به گیم های کامپیوتری باشه اما نیس! منظورم تو تاپیک اطلاعات فناوری، بازی های موبایل، عکس، فروش و ... نیستا. تاپیکی که بشه سوالای مربوط به بازی های کامپیوتری رو توش مطرح کرد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. اگه نباشه یه تاپیک باز کنیم دیگه. البته فک کنم یکی بود یادم رفته:confused:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان.:gol:. ببخشید من دنبال یه تاپیک می گردم که راجع به گیم های کامپیوتری باشه اما نیس! منظورم تو تاپیک اطلاعات فناوری، بازی های موبایل، عکس، فروش و ... نیستا. تاپیکی که بشه سوالای مربوط به بازی های کامپیوتری رو توش مطرح کرد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. اگه نباشه یه تاپیک باز کنیم دیگه. البته فک کنم یکی بود یادم رفته:confused:
سلام
بياه اينجا:
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php/56540-◄-معرفي-و-دانلود-بازيهاي-کامپيوتري-►

noosheen1

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان عزیز
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه
چند وقتی هست که قسمت پیام های شما تو پیج من حتی بعد از بازکردن پیغام هام یا رفرش کردن صفحه همچپنان پیغام های دریافتیم نشون داده میشه برای رفع این مسئله چیکار باید بکنم؟

ehsan92

عضو جدید
سلام نوشین جان . نماز و روزه هات قبول باشه . ببین عزیزم شاید بهتره با یه برنامه دیگه مثل گوگل کروم وارد بشی . امتحان کن اگه نشد خبر بده . ایشالا درست بشه

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
ببخشید من چند وقت پیش گفتم تاپیک مشاعره سنتی برام باز نمیشه و هم چنان همون مشکل هست با این تفاوت که حالا اکثر تاپیک ها واسم قابل دسترسی نیست و اینکه فرمودین مرورگر رو عوض کنم هم فایده ای نداشت و دسترسی امکان پذیر نبود!!جالب اینجاست وقتی خارج میشم و به عنوان مهمان در باشگاه هستم این تاپیک ها برام قابل مشاهده هست!!!
حالا هم به تالاری سر میزنم نمیتونم مطالب رو مطالعه کنم!! و نوشته مشاهده لینک برای اعضا امکان پذیر است(این اعضا چه کسانی هستند) چی شده دقیقا؟؟؟

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
ببخشید من چند وقت پیش گفتم تاپیک مشاعره سنتی برام باز نمیشه و هم چنان همون مشکل هست با این تفاوت که حالا اکثر تاپیک ها واسم قابل دسترسی نیست و اینکه فرمودین مرورگر رو عوض کنم هم فایده ای نداشت و دسترسی امکان پذیر نبود!!جالب اینجاست وقتی خارج میشم و به عنوان مهمان در باشگاه هستم این تاپیک ها برام قابل مشاهده هست!!!
حالا هم به تالاری سر میزنم نمیتونم مطالب رو مطالعه کنم!! و نوشته مشاهده لینک برای اعضا امکان پذیر است(این اعضا چه کسانی هستند) چی شده دقیقا؟؟؟

سلام

در رابطه با مشکل اول فک کنم بهتر باشه ویندوز رو آپدیت یا مجددا نصب ویندوز کنید منم قبلا همچین مشکلی رو داشتم و با نصب ویندوز مجدد درست شد

مسئله دوم مربوط میشه به ایمیل اکانتتون احتمالا ایمیل رو تغییر دادی بخاطر همین این نوشته براتون میاد واسه منم همینطوره چون ایمیلمو عوض کردم

مدیریت باید ایمیل جدیدو تایید کنه تا رفع بشه :gol:

معمار_90

عضو جدید
سلام
من یک سوالی که دارم اینه که پیام هایی که واسه بقیه میفرستم رو نمیتونم پیدا کنم. مثلا رو پیامهای ارسال شده میزنم مینویسه صفر پیام . درحالی که چندتا پیام ارسال کردم به دوستان

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یک سوالی که دارم اینه که پیام هایی که واسه بقیه میفرستم رو نمیتونم پیدا کنم. مثلا رو پیامهای ارسال شده میزنم مینویسه صفر پیام . درحالی که چندتا پیام ارسال کردم به دوستان

سلام

تنظیمات پیشفرض سایت به گونه ای هست که پیام خصوصی های ارسالی کاربران ذخیره نمیشن ؛ برای تغییر این حالت و اینکه پیام های ارسالی در پوشه فرستاده شده ذخیره بشه به ترتیب زیر عمل کنید :

1. از کنترل پنل به تنظیمات شخصی تون برید

2. در قسمت اطلاع رسانی و دریافت پیام ، آیتم Sent Private Message رو بر روی گزینه اول یعنی Save a copy of messages in my Sent Items folder by default قرار بدید

3. بر روی ذخیره تغییرات در پایین صفحه کلیک کنید

http://www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=227405&d=1355604512

معمار_90

عضو جدید
سلام

تنظیمات پیشفرض سایت به گونه ای هست که پیام خصوصی های ارسالی کاربران ذخیره نمیشن ؛ برای تغییر این حالت و اینکه پیام های ارسالی در پوشه فرستاده شده ذخیره بشه به ترتیب زیر عمل کنید :

1. از کنترل پنل به تنظیمات شخصی تون برید

2. در قسمت اطلاع رسانی و دریافت پیام ، آیتم Sent Private Message رو بر روی گزینه اول یعنی Save a copy of messages in my Sent Items folder by default قرار بدید

3. بر روی ذخیره تغییرات در پایین صفحه کلیک کنید

http://www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=227405&d=1355604512

خیلی ممنونم از راهنماییتون

sarasai

عضو جدید
سلام میخواستم بدونم چطور میتونم حساب کاربری خودم غیر فعال کنم

mky

عضو جدید
سلام
من وقتی لاگ این می کنم به سایت و یه موضوعی رو جستجو میکنم، نتایج جستجو در صفحه وب ظاهر میشه که وقتی هر کدومو انتخاب کنم دوباره منو به صفحه ای از سایت باشگاه میاره که دوباره باید لاگ این کنم و یه پیامی هم ظاهر میشه به اسم پیام سیستم. خلاصه صفحه و مطلب مورد نظرمو نمیتونم ببینم. گزینه remember me رو هم فعال کردم همیشه موقع لاگ این. لطفا راهنمایی کنید.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام میخواستم بدونم چطور میتونم حساب کاربری خودم غیر فعال کنم
متاسفانه این امکان در باشگاه مهندسان ایران وجود ندارد
مطلب فوق صرفا جنبه ی اطلاعاتی داشته و لینک دانلودی ندارد
سلام
من وقتی لاگ این می کنم به سایت و یه موضوعی رو جستجو میکنم، نتایج جستجو در صفحه وب ظاهر میشه که وقتی هر کدومو انتخاب کنم دوباره منو به صفحه ای از سایت باشگاه میاره که دوباره باید لاگ این کنم و یه پیامی هم ظاهر میشه به اسم پیام سیستم. خلاصه صفحه و مطلب مورد نظرمو نمیتونم ببینم. گزینه remember me رو هم فعال کردم همیشه موقع لاگ این. لطفا راهنمایی کنید.

بعد از جستجو، در نوارد آدرس،آدرس www.www.iran-eng.ir را به www.iran-eng.ir تغییر دهید تا مشکل شما برطرف شود

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
چند روز هست که من نمی توانم عکس و فیلم از روی کامپیوتر شخصی آپلود کنم
مرور گرهای مختلف را هم امتحان کرده ام.!
لطفا راهنمایی کنید.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام
چند روز هست که من نمی توانم عکس و فیلم از روی کامپیوتر شخصی آپلود کنم
مرور گرهای مختلف را هم امتحان کرده ام.!
لطفا راهنمایی کنید.
مشکلی از جانب سایت نیست
اگر اروری دریافت میکنید ضمیمه بفرمایید تا بررسی شود

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام...
ببخشید مدتیه که من به لینک های دانلود دسترسی ندارم و فقط این عبارت برام قابل رویت هست که مشاهده لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است چندین بار این سوالم رو مطرح کردم تا بتونم از لینک دانلود در تالار برق استفاده کنم اما دریغ از جواب و سیدگی از سوی مدیران!
و مشکل دیگر اینکه برخی از تاپیک ها برام باز نمیشه مثلا یه مورد مشاعره سنتی و چند مورد دیگر از تالار ادبیات و برخی تالار های دیگر که با مرورگرهای مختلف هم امتحان کردم که یه مورد این پیغام دیده میشه.و با مرور گر دیگر فقط صفحه خالی نمایش داده میشود.ممنون میشم رسیدگی بفرمایید.
The website cannot display the page

بالا