راهنمایی در رابطه با پایان نامه کارشناسی ارشد معماری

hasty_65

عضو جدید
سلام دوستان از اونجا که موضوع ارشد خاص تره اگر هر کسی موضوعی داره که کمکی میخواد ویا میتونه به بچه ها در انتخاب موضوع کمک کنه اینجا به اشتراک بذاره تا همه بتونن استفاده کنند

سلام بچه ها
من واسه طراحی پایان نامم به مشکل برخوردم.خواهش میکنم هرکسی میتونه کمکم کنه.چه رساله اش چه طراحیش
موضوعم : طراحی دانشکده هنر و معماری در عصر ارتباطات مجازی
به نظرتون چکار کنم که هم طرحش هم مطالبش با دانشکده های معمولی فرق کنه

riahi_63

عضو جدید
سلام خسته نباشین من برای موضوع پایان نامه ام طراحی مجتمع اقامتی گردشگری درشهرکرد کمک میخوام میتونید کمکم کنید.لطفا.

TIGER N

عضو جدید
با سلام دوستان عزیزم ترم آخر رشته مهندسی معماری کارشناسی ارشد هستم به یک استاد راهنما دارای مدرک دکتری ودارای کد استادی در دانشگاه علوم تحقیقات نیازمندم اگر استادی را میشناسید معرفی کنید من بقیه پی گیری هایش را انجام میدهم :confused:لطفا هر چه سریع تر اگه امکان داره تشکر لطف میکنید :confused:

درود بر شما...
جناب آقای امید دژدار دانشگاه همدان. موفق باشید :gol::gol:

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
دوستان اگه بخوایم مثلا برای یه پروژه دو منظوره (مثلا تجاری مسکونی) اطلاعات جمع کنیم باید چجوری اینکار انجام بدیم منظورم اینکه مثلا مطالعات تجاری جدا انجام بشه و مطالعات مسکونی هم جدا...؟؟؟

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
دوستان اگه بخوایم مثلا برای یه پروژه دو منظوره (مثلا تجاری مسکونی) اطلاعات جمع کنیم باید چجوری اینکار انجام بدیم منظورم اینکه مثلا مطالعات تجاری جدا انجام بشه و مطالعات مسکونی هم جدا...؟؟؟
سلام
میتونید از نمونه های زیر کمک بگیرید :
[پایان نامه معماری] -09- پایان نامه مرکز تجاری- تفریحی اصفهان
[پایان نامه معماری] -04-مطالعات پایان نامه : مجتمع تجاری - تفریحی

hastia89

عضو جدید
سلام. می خواستم بدونم دانشگاه های مختلف ترم چند ارشد پایان نامه ارائه می کنن؟ اخه دانشگاه ما ترم سه همراه طرح 2 داره ارائه میده! و یه سوال دیگه کل دروس ارائه شده برای شما چند واحد بوده اخه دارن هر ترم 8 واحد میدن که با 6 واحد پایان نامه میشه 30 واحد! مگه نیاید 32 واحد باشه؟

arame1

عضو جدید
نحوه ی نوشتن کتاب از روی پایان نامه ارشد

نحوه ی نوشتن کتاب از روی پایان نامه ارشد

سلام
من یه درخواستی دارم و از اونجایی که دیدم به این قسمت مربوط میشه تا بخش درخواستها اینجا مطرح میکنم.
من میخوان از پایاننامه ارشدم کتاب تهیه کنم اما نمیدونم چگونه باید نوشت وذکر منبع داشت؟ممنون میشم تاپیکی در این راستا شکل بگیره.

fereshte1111

عضو جدید
سلام
دوستان . به کمکتون نیاز دارم
من نیاز دارم به یک استاد راهنما در تهران . پیدا نکردم . شما استاد خوبی می شنسید که در دانشگاه آزاد تهران پرونده داشته باشه؟؟؟
مرسیییی

سحر پورزینی

عضو جدید
سلام دوست عزیز من میخوام رو مجتمع تجاری تفریحی کار کنم ولی دقیقا نمی دونم موضوع پایان نامه رو چطوری مطرح کنم
طراحی مجتمع تجاری تفریحی با رویکرد ... (بقیه اش رو موندم)

سحر پورزینی

عضو جدید
سلام شما می تونین برای موضوع پایان نامه بنویسین : طراحی مجتمع مسکونی با رویکرد ارتقا هویت شهری . یا طراحی مجتمع مسکونی با رویرد معماری سبز.

یا به جای طراحی از تحلیل یا بررسی استفاده کنی

cityarchitect

عضو جدید
موضوع اداری

موضوع اداری

سلام دوستان
موضوع اداری هم یکی از مواردی هست که کمتر تو پایان نامه های این سایت به چشم میخوره .
موضوع پایان نامه من طراحی ساختمان شهرداریه :w28:اگه کسی هست که تجربه ای داره لطفا منو راهنمایی کنه
ممنون .

roya mnp

عضو جدید
سلام من کارشناسی هستم موضوع پایان نامم مجموعه اقامتی تفریحی هستش با اینکه وقتم رو به اتمامه نتونسم هنوز اطلاعات خوبی پیدا کنم.لطفا راهنماییم کنید...

soliya

عضو جدید
تفاوت پایان نامه ارشد و دکتری

تفاوت پایان نامه ارشد و دکتری

سلام خسته نباشید اگه ممکنه لطفا خیلی زود بهم جواب بدید که فرق پایان نامه ارشد با پایان نامه دکتری چیه و این که پایان نامه ارشد نظریه یا عملی؟؟؟؟ خواهش میکنم یکمی زود! خیلی ممنون میشم ازتون چندتا نمونه گذر فرهنگی هم میخوام داخلی یا خارجی بودنش مهم نیست میشه برام بذارید لطفا؟ خیلی زود لازم دارم!! خیلی خیلی ازتون ممنون میشم

7y7

عضو جدید
سلام .
اگه استاد پیدا کردین به منم خبر بدین . واحد های درسیم تموم شده فقط پایان نامه مونده .

sh.enayati

عضو جدید
سلام من نیاز به طرح تفصیلی تهران دارم...حتی یه تاپیکم گذاشتم ولی کسی ج نداد...یعنی هیچ کس طرح تفصیلی تهران و نداره؟!!!!!!!!!:cry:
من که تو شهرستانم طرح تفصیلی شهرمو دارم چون تو کارام ازش استفاده کردم.یعنی شما مال تهران و ندارید؟!!!!!!!!!!!!!!

esn9677

عضو جدید
با سلام خدمت مهندسان عزیز
من موضوع پایان نامم موزه با رویکرد بوم گرایی هستش
تو مناطق کویری
کسی از دوستان مطلبی داره کمکم کنه؟
نمونه پروپزال در این مورد داره برام ارسال کنه؟

ستاره90

عضو جدید
سلام دوستان گلم .میشه به من جایی و رو معرفی کنید(تهران) که منابع معماری و کامل داشته باشد برای پایان نامه شدیدا نیاز دارم

:confused:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان گلم .میشه به من جایی و رو معرفی کنید(تهران) که منابع معماری و کامل داشته باشد برای پایان نامه شدیدا نیاز دارم

:confused:
کتابخونه دانشگاه های تراز اول مملکت! علم و صنعت، تهران، بهشتی و ... به شرط معرفی نامه معتبر!

fereshte1111

عضو جدید
سلام بچه ها حالتون خوبه؟ سوال دارم ازتون، من دو روز دیگه می خوام برم پیش استاد راهنمام ( پایان نامه ارشد) . میخوام بدونم باید چه اطلاعاتی رو آماده کنم ؟ ؟ منظور من اینه که برای معرفی موضوعم باید چه حرفهایی براش بزنم؟ مرسی

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من نیاز به طرح تفصیلی تهران دارم...حتی یه تاپیکم گذاشتم ولی کسی ج نداد...یعنی هیچ کس طرح تفصیلی تهران و نداره؟!!!!!!!!!:cry:
من که تو شهرستانم طرح تفصیلی شهرمو دارم چون تو کارام ازش استفاده کردم.یعنی شما مال تهران و ندارید؟!!!!!!!!!!!!!!
سلام طرح تفصیلی سال 93 رو تو سایت شهرداری تهران نذاشتن
من خودم 91 رو دارم
از این سایت طرح تفصیلی به تفکیک مناطق بگیرید
طرح تفصیلی:
http://www.shahrsazionline.com/دانلود-فایل-شهرسازی/طرح-تفصیلی/

یه جا دیدم فایل منطقه 6 و 7 رو میخواید از این قسمت دانلود نمایید:

فایل اتوکد منطقه ۶ تهران (پارک لاله)

http://www.shahrsazionline.com/21745/فایل-اتوکد-منطقه-6-تهران-پارک-لاله/

فایل اتوکد منطقه ۷ تهران (میدان نامجو)

http://www.shahrsazionline.com/21777/فایل-اتوکد-منطقه-7-تهران-میدان-نامجو/

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه هاحالتون خوبه؟سوال دارم ازتون، من دو روز دیگه می خوام برم پیش استاد راهنمام ( پایان نامه ارشد) . میخوام بدونم باید چه اطلاعاتی رو آماده کنم ؟ ؟منظور من اینه که برای معرفی موضوعم باید چه حرفهایی براش بزنم؟مرسی

من دو روز دیر دیدم. فکر میکنم تا حالا پیش استاد رفتید دیگه.
اگر که پروپزال تصویب شده برای جلسه اول مقالات و کتابهایی رو که درباره موضوع پیدا کردید(و احتمالا تو پروپزال نویسی هم ازش استفاده کردید) .خودشون یا اسم شون رو می برید . ی حلاصه ای از چیزهایی که خودتوت بهش رسیدید. کلید وازه ها و نکات.حت اگه دوتا مقاله خوندید فقط
اگر هم که می خواید پروپزال بنویسید ی خلاصه ای از موضوع و اینکه هدف چی هست و چرا و چه طوری میخواید کار کنید.جوری که استاد متقاعد بشن موضوع درستی انتخاب شده

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان موضوع من مرکز خلاقیت کودکانه تروخدا کمک کنیددددددددددددددددددددد

esn9677

عضو جدید
دوستان...........
کسی در مورد بوم گرایی مطلبی نداره که کمکم کنه؟

4698546985

اخراجی موقت
سلام. آیا پایانامه ای در مورد ساختمان های بلند مرتبه با رویکرد اسلامی ایرانی موجود می باشد لطفا راهنمایی فرمایید.

ghazal25

عضو جدید
سلام دوستان کسی می تونه کمکم کنه؟ من یه نقشه کاربری ارضی و...میخوام در واقع برای پایان نامم یه زمین با کاربری فرهنگی می خوام در اصفهان یا یزد یا کاشان یا شیراز فرقی نداره چون باید شهری باشه با قدمت تاریخی... و زمینی که می خوام باید واقعا موجود باشه و حتما کاربریش فرهنگی باشه.... راستش نمیتونم پیدا کنم و اصلا نمیدونم چجوری باید پیدا کنم من تهران زندگی می کنم و دسترسی برام سخته و راه پیدا کردنشم نمیدونم شما میتونید کمکم کنید و راهنمایی کنید که از کجا می تونم پیدا کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

pjhman

عضو جدید
سلام دوستان
کممممممممممممممکککککککککک کککککککککککککککککک
خانه ویلائی با رویکرد معماری پایدار
سایت مسگونی حدود 1 هکتار یا بیشتر در کرج
لطفا اگر کسی می تونه در باره این موصوع کمک کته
مرسسسسسسییییییییییییییییی ییییییی

pjhman

عضو جدید
سلام دوستان

خانه ویلائی با رویکرد معماری پایدار