راهنمایی در خصوص انتخاب کلاس در کنکور کارشناسی ارشد معماری و مدیریت

راهنمایی در خصوص انتخاب کلاس در کنکور کارشناسی ارشد معماری و مدیریت

• خانه عمران

رای: 0 0.0%
  • ایوان خانه معمار

رای: 8 61.5%
  • مرکز معماری ایران

رای: 4 30.8%
  • آکادمی تخصصی معماری

رای: 2 15.4%
  • ماهان

• پردیس ملی

• جهاد دانشگاهی تهران

• مجموع رای دهندگان
    13
  • نظرسنجی بسته .

ba.sa

عضو جدید
بچه ها من برا اسکیس کلاسای استاد شقاقی رو میرم،خودم بعد از کلی دو دل بودن انتخاب کردم اما وااااااااااااااقعا راضی هستم!!!ایشون و اساتید دیگشون واقعا فوق العادن!حداقل برای من که عالیییییی بوده!!!!من به همه پیشنهاد میکنم برن! :)

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاع رسانی مهم

اطلاع رسانی مهم

بچه ها سلام
دیروز از یکی از دوستام که تو ایوان خانه مشاوره شنیدم امسال بهترین استادشون دیگه اونجا نیست
می گفت سروش نیای کبیر فقط یه جا به صورت محدود تدریس می کنه اسمش آیکونه . اینم آدرس سایتشه
http://www.icon-group.ne/
گفتم که اگه جنس اوریجینال می خواین وگرنه مستر کپی کماکان در حال کپ زدن هستن!
یه وقت جایی به اسم سروش نیا دروغی ثبت نامتون نکنه مثل کاری که چند سال پیش آکادمی کرد

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سلام
دیروز از یکی از دوستام که تو ایوان خانه مشاوره شنیدم امسال بهترین استادشون دیگه اونجا نیست
می گفت سروش نیای کبیر فقط یه جا به صورت محدود تدریس می کنه اسمش آیکونه . اینم آدرس سایتشه
یه وقت جایی به اسم سروش نیا دروغی ثبت نامتون نکنه مثل کاری که چند سال پیش آکادمی کرد
ببخشید ما ایوانخانه برای مشاوره رفتیم ... کلاس اقای سروش نیا ثبت نام کردیم ... اگر دورغ باشد پول خود پس می گیریم ... :)

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سلام

چه جالب!!!!!
اون وقت چرا تو چارت موسسه هنوز اسم سروش نیاست؟؟!!!!!!؟!!

ستاره میر

عضو جدید
سلامممم من می خوام عناصر و ایستایی با طباطبایی و تاسیسات با ایزدی بردارم.......خوبن این استاداااا؟!!! بین طباطبایی و سروش نیا موندم....:(

سلامممم من می خوام عناصر و ایستایی با طباطبایی و تاسیسات با ایزدی بردارم.......خوبن این استاداااا؟!!! بین طباطبایی و سروش نیا موندم....:(

دوست خوب
کلا در انتخاب هاتون تجدید نظر کنید
مقایسه سروش نیا و کپیش مثل مقایسه پورش با پیکانه
معلومه وقتی طرف خودش استاد بنامه که نباید مقایسه اش کرد با شاگرد کپی کار ضعیفش
عناصر هم کزازی بهتره. یکم بیتشر تحقیق کنین

آریاتس

عضو جدید

بهترین استاد عناصر کزازی ، واقعا هم کارش رو بلده و خیلی خوب درس میده ولی به نظرم کتابش رو بخونی خیلی خوبه و کامل ، البته کلاس خوبی داره ولی درسی که قطعن خودت میتونی بخونی !!!

حرف طباطبایی رو هم نزن چون اصلن و ابدن با سروش نیا قابل قیاس نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ! :|
تاسیسات هم شنیدم ایزدی بهتر از آقایی نیست ، آقایی بهتر
در کل اگر از من می شنویدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد گول کلاس کنکور ها رو اصلن نخورید ، هیچکدومون دو زار نمی ارزند به جز کلاس سروش نیا ، نسیم عسگری و نهایتن کزازی
نرید ، نرید بیخود پولاتونو تو جوب نریزید

اینایی که امسال رتبه های زیر 100 آوردن هیچکدومشون همه ی کلاس ها رو نرفتن و فقط شاگرد سروش نیا بودن !!!! بقیه درس ها رو مجبورید از منبع بخونید و جزوه ها دردی رو دوا نمی کنند و اصلا در حد کنکور نیستند

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
استاد درک عوض کردم ...
علی مدد افتضاح بود !!!
من شنیدم تنظیم اقایی و تاسیسات ایزدی بهتر است !!! راهنمایی کنید !!!
من عناصر و جزئیات شریفی می روم ...
درک فراهانی میروم بد نیست .

Anita.Mosavi

عضو جدید

بهترین استاد عناصر کزازی ، واقعا هم کارش رو بلده و خیلی خوب درس میده ولی به نظرم کتابش رو بخونی خیلی خوبه و کامل ، البته کلاس خوبی داره ولی درسی که قطعن خودت میتونی بخونی !!!

حرف طباطبایی رو هم نزن چون اصلن و ابدن با سروش نیا قابل قیاس نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ! :|
در کل اگر از من می شنویدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد گول کلاس کنکور ها رو اصلن نخورید ، هیچکدومون دو زار نمی ارزند به جز کلاس سروش نیا ، نسیم عسگری و نهایتن کزازی
نرید ، نرید بیخود پولاتونو تو جوب نریزید

اینایی که امسال رتبه های زیر 100 آوردن هیچکدومشون همه ی کلاس ها رو نرفتن و فقط شاگرد سروش نیا بودن !!!! بقیه درس ها رو مجبورید از منبع بخونید و جزوه ها دردی رو دوا نمی کنند و اصلا در حد کنکور نیستند

واقعا همه حرف های آریاتس جون درسته
درسته سروش نیا فوق العاده است، بی نظیره اما جزوه بدون کلاسش خیلی خوب نیست و بدتر گنگ و سردرگمت می کنه
من خودم جزوشو خوندم ولی تا به خودش ایمیل نزدم و خیلی چیزها را از طریق ایمیل بهم توضیح نداد نفهمیدم خیلی چیزها رو اشتباه فهمیده بودم
به نظرم اگه کلاس نمی رید اصلا جزوه نخونید و اصل منابع را بخونین

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز

بهترین استاد عناصر کزازی ، واقعا هم کارش رو بلده و خیلی خوب درس میده ولی به نظرم
کتابش رو بخونی خیلی خوبه و کامل ، البته کلاس خوبی داره ولی درسی که قطعن خودت میتونی بخونی !!!

کتاب عناصر کزازی
انتشارات؟
میخام تو خریدش با مشکل مواجه نشم.
ینی همین ک بگم عناصر کزازی حله؟

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

بهترین استاد عناصر کزازی ، واقعا هم کارش رو بلده و خیلی خوب درس میده ولی به نظرم
کتابش رو بخونی خیلی خوبه و کامل ، البته کلاس خوبی داره ولی درسی که قطعن خودت میتونی بخونی !!!

کتاب عناصر کزازی
انتشارات؟
میخام تو خریدش با مشکل مواجه نشم.
ینی همین ک بگم عناصر کزازی حله؟

دوست عزیز، بناب به گفته خود آقای کزازی، کتاب ایشون ویرایش سال 83 هست و اصلا مناسب کنکور معماری الان نیست.به هیچ وجه خوندنش کمک تون نمی کنه.
من اینو از دانشجوهای خود آقای کزازی شنیدم

منامنا

عضو جدید
سلام بچه ها کسی از برنامه کلاسها و استادای موسسه های موجود تو تبریز اطلاعی داره؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها از کلاس توی شیراز و اهواز چی سراغ دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

137fat

عضو جدید
به نظر من :(اونایی که می شناسم البته ...)

ایستایی : سروش نیا ... عالیه ... طباطبایی هم همین طور !
عناصر : کزارزی من دوسش داشتم ! ولی روایت ها مختلفه ... می گن طباطبایی عناصر رو خیلی کنکوری می گه و عالیه ولی کزازی عناصر رو به خوردت می ده و برا کنکور نظام مهندسی امادت می کنه ...
تاسیسات و تنظیم شرایط ... منم با حامد اقایی داشتم ... استاد خوبیه .... ولی فکر کنم ایزدی بهتر باشه ...
تاریخ معاصر : تحمل کلاسش سخته ... یعنی روان درس نمی ده (سر کلاسش نبودم فایل صوتیش رو گوش کردم ) ولی نسبتا همه ازش راضی بودن
تارخ جهان : نسیم عسگری ماه هست ... عالی ... من فایل صوتیشو گوش کردم کاملا درسش رو فهمیدم و به دلم نشست ... خیلی تاریخ رو متفاوت درس می ده یعنی با این که همه می گن تاریخ حفظیه ولی جوری درس می ده که حفظ نمی کنی و می فهمی چرا این جا اینجوریه چرا اون جا اونجوریه و ....
درک : من با علی عسگری داشتم ... ولی شنیدم امسال بچه های علی طباطبایی بیشتر راضی بودن ...
منظر : عظمتی خوبه ... فایل صوتیش رو گوش کردم برام معمولی بود ...

سلام معمار باشی عزیز به نظر شما فایل های صوتی کلاسها را از کجا میتونم پیدا کنم؟

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایستایی وسیستم های ساختمانی سروشنیا
تنظیم شرایط محیطی و تاسیسات ساختمانی ایزدی
عناصر جزئیات و مصالح سینا شریفی
کارگاه های عناصر جزئیات کزاری
تاریخ ایران و اسلام نسیم عسگری
تاریخ معاصر و جهان مرتهب و مهر علی
زبان عمومی و تخصصی کتاب های بابک رستمی
منظر کوثر محمود نژاد
درک فراهانی

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من :(اونایی که می شناسم البته ...)

ایستایی : سروش نیا ... عالیه ... طباطبایی هم همین طور !
عناصر : کزارزی من دوسش داشتم ! ولی روایت ها مختلفه ... می گن طباطبایی عناصر رو خیلی کنکوری می گه و عالیه ولی کزازی عناصر رو به خوردت می ده و برا کنکور نظام مهندسی امادت می کنه ...
تاسیسات و تنظیم شرایط ... منم با حامد اقایی داشتم ... استاد خوبیه .... ولی فکر کنم ایزدی بهتر باشه ...
تاریخ معاصر : تحمل کلاسش سخته ... یعنی روان درس نمی ده (سر کلاسش نبودم فایل صوتیش رو گوش کردم ) ولی نسبتا همه ازش راضی بودن
تارخ جهان : نسیم عسگری ماه هست ... عالی ... من فایل صوتیشو گوش کردم کاملا درسش رو فهمیدم و به دلم نشست ... خیلی تاریخ رو متفاوت درس می ده یعنی با این که همه می گن تاریخ حفظیه ولی جوری درس می ده که حفظ نمی کنی و می فهمی چرا این جا اینجوریه چرا اون جا اونجوریه و ....
درک : من با علی عسگری داشتم ... ولی شنیدم امسال بچه های علی طباطبایی بیشتر راضی بودن ...
منظر : عظمتی خوبه ... فایل صوتیش رو گوش کردم برام معمولی بود ...

سلام نمی شه فایل های صوتی شون رو برامون بذارید؟!مانا قابوسی و نسیم عسگری رو می گم!!:redface:

pegah 2

عضو جدید
بچه ها درک سعید فراهانی خوبه یا کس دیگه ای رو پیشنهاد می کنید؟

آریاتس

عضو جدید
کلاس استاد کزازی واقعا خوبه ، واقعا به درد بخور ، حرفم اینه که بچه ها میتونن در این درس برای کنکور بدون کلاس خودشون رو بالا بکشند !! منم شاگرد ایشون بودم دوست عزیز

raha.ch

عضو جدید
با خدمت سلام خدمت دوستان عزیز ! کسی هست که اطلاعاتی در مورد کلاسای ایستایی و فن مهندس خرسند داشته باشه؟ :cry:

sabriel_6

عضو جدید
بچه های عزیز
برای کلاس ها ی کنکور
اول از همه سطح آکادمی معماری بیش از حد پایین و حرفی برای گفتن و رقابت کردن نداره
اگر می خواهید ایوان خانه برید
سر کلاس سروش نیا حتما برید و اصلا طباطبایی حرفی برای گفتن نداره در قبال سروش نیا (من شاگرد هر دوشون بودم ) متد تدریسش هم بی نهایت ضعیف بازم در مقابل سروش نیا ، فقط یه شاگرد تقلید کار
اما
کزازی واقعا خوب تدریس میکنه ولی خب شاید جزوه هاش کفایت کنه براتون
چون جزوه های سروش نیا همپوشانی زیادی با عناصر داره
آقایی تدریسش چندان تعریفی نداره ولی جزوه هاش خوبه
رستمی هم استاد خیلی خوب و زحمت کشی
اما
به هیچ وجه شاگرد مانا قابوسی نشید چون تدریسش مفت نمی ارزه و اینکه جزوشم پر غلط و واقعا گیج کننده هست ولی مطالبی که گفته مهم اولین دور دیوونه میشید ولی همزمان باید با 3 تا کتاب تطبیقش بدید که بتونید دور بعد تازه از روش بخونید

نسیم عسگری شاگردش نشید ضرر کردید لا اقل جزوشو بخونید

کلا ایوان خانه در منظر فوق العاده ضعیف
و نظرم در مورد درک هم همینه
طباطبایی درک هم چیز زیادی نمیدونه ، کلا تکلیفش با خودشم معلوم نیست

بنظرم خیلی سلیقه ای دارین برخورد میکنین و صفر و یکی
.
من پارسال شاگرد تمام اساتید بالا بودم و ار تک تک شون راضی م
.
تاریخ رو خیلی بالا زدم..به لطف کلاس ها و جزوه های خوب خانم مانا قابوسی و نسیم عسگری
.
آقای آقایی م کلاس خوبی داشت
.
بنظرم یکم قدر نشناسی ه

sabriel_6

عضو جدید
بهترین کلاس ها:
ایستایی : سروش نیا
عناصر: کزازی
درک: علی عسگری
منظر: سعید عظمتی
تاریخ: مانا قابوسی + نسیم عسگری
زبان: رستمی
تنظیم و تاسیسات: حامد اقایی

bata652000@yahoo

عضو جدید
بهترین کلاس ارشد برای رشته تکنولوژی معماری

بهترین کلاس ارشد برای رشته تکنولوژی معماری

سلام....
من بین کلاس های ایوان خانه معماری و آکادمی معماری موندم که کدوم رو انتخاب کنم!!!
لطفا اگر اسم اساتید خوب هم می دونین بگین.
ممون​

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سلام

نظر شما بسیار بسیار غرض ورزانه و جانب دارانست!!!
اگر یک سر به لیست رتبه های آکادمی بزنید متوجه اشتباهتون میشید...
شما و خیلی از افراد مثل شما فقط جو این تالار رو خراب کردن و حرف سودمندی نمی زنند...
خیلی هام که فقط کلا 2 تا پست گزاشتن و اونم بد و بیرا به استاد های آکادمی و بالا بردن استاد های جای دیگست...
خیلی خیلی متاسفم برای این جور افراد...

آریاتس

عضو جدید
نظر شما بسیار بسیار غرض ورزانه و جانب دارانست!!!
اگر یک سر به لیست رتبه های آکادمی بزنید متوجه اشتباهتون میشید...
شما و خیلی از افراد مثل شما فقط جو این تالار رو خراب کردن و حرف سودمندی نمی زنند...
خیلی هام که فقط کلا 2 تا پست گزاشتن و اونم بد و بیرا به استاد های آکادمی و بالا بردن استاد های جای دیگست...
خیلی خیلی متاسفم برای این جور افراد...

آقای ایرانشاهی
من هم شاگرد آکادمی بودم هم ایوان با آکادمی هم از دوره کاردانیم تا ارشدم آشنا بودم !!!
والا که جفتشون فقط تبلیغات براشون حرف اول رو میزنه !! من هم شاگرد طباطبایی بودم هم سروش نیا ! اما واقعا خیلی هم جالب نیست اینقدر مشخص یکی متد یکی رو عینن کپی کنه و طوری رفتار کنه که انگار خودش مبتکر بوده !!تو ایستایی در حال حاضر کسی غیر از سروش نیا حرفی برای گفتن نداره !!!
اینجا هم کسی موضع گیری شخصی نداره !!! هر کسی اشتباهات و تجربیات خودش رو میگه که دیگران درست تر قدم بردارند !!!

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز

آقای ایرانشاهی
من هم شاگرد آکادمی بودم هم ایوان با آکادمی هم از دوره کاردانیم تا ارشدم آشنا بودم !!!
والا که جفتشون فقط تبلیغات براشون حرف اول رو میزنه !! من هم شاگرد طباطبایی بودم هم سروش نیا ! اما واقعا خیلی هم جالب نیست اینقدر مشخص یکی متد یکی رو عینن کپی کنه و طوری رفتار کنه که انگار خودش مبتکر بوده !!تو ایستایی در حال حاضر کسی غیر از سروش نیا حرفی برای گفتن نداره !!!
اینجا هم کسی موضع گیری شخصی نداره !!! هر کسی اشتباهات و تجربیات خودش رو میگه که دیگران درست تر قدم بردارند !!!

اسم و فامیل شما چیه!
شک دارم کسی که سر کلاس دکتر طباطبایی رفته این حرف رو بزنه!!
پایین اوردن یک استاد برای بالا بردن یکی دیگه واقعا کار غلطیه!!
متد یعنی چی؟
یعنی کسی که اول شروع میکنه کلا اول میمونه؟
رتبه های اکادمی تو ارشد و دیدی امسال؟
اتفاقا من هم تو اکادمی شاگرد سروش نیا بودم ۴ سال پیش و تو این ۳ سال کار دکتر طباطبایی رو دیدم... از نظر اهمیت به دانشجو و نپیچوندن اون.. تدریس کامل و جزوه کامل و از همه مهمتر نتیجه گیری کنکور واقعا اختلاف زیادی تو این چند سال با هم پیدا کردن.. مثل رتبه ۱ معماری پارسال خانم مهسا جلالی رتبه ۲ معماری امسال دادبه محبی رتبه ۱ انرژی و ۱ تکنولوژی امسال.. رتبه ۲ تکنولوژی امسال... یه سر به دانشگاه تهران بزن ببین چه خبره.. ارشد اکادمی کاملا مجزا از کاردانی کار میکنه و متد ها فرق داره..

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چقدر اینجا بحث می شه، تو این چند سالی که من باشگاه عضو شدم همیشه سر اینکه استاد 1 بهتره یا استاد 2 بحثه، اگه بعد از این همه سال معلوم شده بود پرسپولیس بهتره یا استقلال جواب این سوالم پیدا می شه :confused: شیوه های یادگیری و الگوهای ذهنی افراد با هم فرق داره، بعضی ها از کل به جزء یاد می گیرن و بعضیا برعکس، بعضی ها با شنیدن خوب یاد می گیرن بعضیا با دیدن، بعضیا با مثالا و توضیحای زیاد متوجه می شن بعضیا این طوری تمرکزشونو از دست می دن بحث اصلی رو فراموش می کنن،... من کلاس هیچ کدوم از اساتیدی که اینجا در موردشون بحث می شه نبودم ولی زمان دبیرستان اختلافای مشابه زیاد دیدم، چون ما باید با بچه های کلاس به توافق می رسیدیم دبیرای سال بعدو انتخاب می کردیم و برای درسای مهم همیشه بین 2 یا 3 دبیر اختلاف بود، در واقع نوع بیان هر کدوم از دبیرا با شیوه ی یادگیری یه تعدادی سازگار بود و برا یه تعداد دیگه قابل فهم نبود (خوبه حالا شما مجبور نیستین همه تون با هم سر کلاس یه استاد بشینین اون وقت چه حرفایی در مورد استادی که موافق نیستین می زدین!!! :D) پس با این حساب اصلا عجیب نیست که یه عده سر کلاس استاد سروش نیا راحت باشن و از استاد طباطبایی هیچی یاد نگیرن یا برعکس، از بچه های همین باشگاه کلاس استاد طباطبایی رفتن 60 زدن، همون سال یه نفر دیگه -تو باشگاه نیست- سر کلاس استاد سروش نیا می رفت و هی تعریف می کرد از کیفیت کلاسا آخرش حتی درصدشو نگفت ولی از رو میانگینش و درصدای دیگه ش که بالا بودن فهمیدم زیر 20 زده یعنی حتی کمتر از کسایی که هیچی بلد نبودن! یه دوست دیگه هم بود همینجا بیشتر درساشو زیر 10 زده بود فقط با کلاس استاد سروش نیا فنشو نزدیک 80 زده بود!! (و البته مطمئنا هستن کسایی هم که کلاس هیچ کدوم نرفتن بازم خوب شده درصداشون) ...

من فکر می کنم اگه دوستانی که میان اینجا و قصد کمک کردن به بقیه رو دارن -برا انتخاب کلاس و ... - بهتره در مورد شیوه ی تدریس هر استاد و برداشت هاشون در این مورد صحبت کنن نه اینکه کسی رو قضاوت کنن، یعنی صحبت ها صرفا توصیفی و واقعی باشه، از نحوه ی بیان، از نوع اداره ی کلاس، تعدادی که سر کلاس هستن، زمان بندی و مدیریت و مسائلی از این قبیل ... اینکه بگین کلاس خوبی بود چون من خوب یاد گرفتم یا کلاس بدی بود چون من هیچی یاد نگرفتم کمکی به حال کسی که در مرحله ی تصمیم گیری هست نمی کنه چون نصفش مربوط به کلاسه نصفش مربوط به شما ...

آخرین ویرایش: