راهنمایی در خرید گوشی موبایل

sambkalah

عضو جدید
سلام حدود 4سال قبل یک گوشی SonyEricsson C905 خریدم مهمترین علت خریدنش هم این بود که دوربین خیلی خوبی داشت (مخصوصا CyberShot بودنش و از همه مهمتر گزینه BestPic که با این گزینه میشد 8 عکس در حدود 1ثانیه برداشت که این خیلی به دردم میخوره) الآن میخوام یک گوشی دیگه بخرم ولی ته پولم حدود 1تومنه نظر خودم Xperia V است چون: 1- دوربین خوب 2- مشخصات فنی قوی (CPU 4هسته ای و رم 2گیگ و کارت حافظه هم میخوره) 3- ضد آب 4- باتری جدا میشه 5- نسبتاً سایزش (صفحه نمایش) خیلی بزرگ نیست فقط یک مشکلی داره ... مثل C905 یا گوشیهای سری Z گزینه BestPic (برداشتن چندین عکس با سرعت بالا در زمان بسیار کم) نداره ! یکی از دوستان یک Xperia Z1 Compact داره خریدش پیشنهاد خودم بود، گوشی معرکه ایه فقط برای من گرونه!! البته صفحه اش هم یک کم بزرگتره که میشه تحملش کرد ولی گرونه حالا شما دوستان که در این زمینه استاد هستید چه پیشنهادی برای من دارید؟ یک گوشی خوب، با امکانات عالی(!) و مشخصات فوق و البته قیمت زیر 1تومن (هرچی کمتر بهتر!!) ممنون موفق باشید در پناه حق

handpick.ir

عضو جدید
گوشی لنوو مدل s820 از لحاظ عمر باطری و هنگ نکردن جز بهترینها هستش و میشه از 2 سیم کارت در گوشی استفاده کرد.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
دوستان تاپیک واسه چند ماه پیشه! تا الان احتمال خیلی بالا گوشیو خریده.

گیلان(فومن)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان میشه بگید قیمت گوشی سامسونگ نت 4 در حال حاضر در بازار چنده؟؟ و اینکه کدوم مدلش بهتره حافظه داخلی 32 یا 16 گیگش. کلا در مورد خرید این گوشی نیاز به اطلاعات دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

آخرین ویرایش:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
دوستان میشه بگید قیمت گوشی سامسونگ نت 4 در حال حاضر در بازار چنده؟؟ و اینکه کدوم مدلش بهتره حافظه داخلی 32 یا 16 گیگش. کلا در مورد خرید این گوشی نیاز به اطلاعات دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام، مدل های c و h و f فعلا توی بازار ایران موجود هستش که مدل c بهتر هستش ولی به دلیل اینکه برای اروپا ساخته شده آنتن دهی خوبی نداره و باید به همون مدل h بسنده کنید. قیمت با گارانتی حدودای 1800 بدون گارانتی تا 1500 هم میشه گیر آورد. 32 گیگ تهیه کنید بهتر هستش که بعدا لازم نباشه بعد افزایش بدینش.

گیلان(فومن)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
میخواستم بدونم آیا گوشی نت 4 قابلیت اینو داره که وقتی با قلمش یه متنی نوشته میشه خودش بالاش تایپ کنه. من اینو شنیدم میخواستم بدونم چقدر صحت داره؟؟