راهنمایی در باره Aspen B-jac

amir96

عضو جدید
سلام
این برنامه برای طراحی حرارتی ومکانیکال مبدل و ایرکولرهاست

DIAB

عضو جدید
همین طور که دوستمون گفتند aspen b-jac کار طراحی مبدل های پوسته و لوله و سایر مبدل ها رو انجام میده شما اول با یه نرم افزار شبیه سازی مثل هایسیس یا اسپپن پلاس مبدل رو شبیه سازی می کنید بعد اطلاعات شبیه سازی رو داخل اسپن بی جک می کنید و کار طراحی رو ادامه میدید این نرم افزار می تونه براتون mechanical datasheet رو جهت ساخت ارائه بده

mohammad javad r

عضو جدید
Apen B-jac

Apen B-jac

سلام دوست عزیز
Aspen B-jac یه نرم افزار طراحی مبدل حرارتی است که با اون می تونیم انواع مبدل های حرارتی از قبیل Hetran . Riboiler. Intercooler با اون طراحی و محاسبه کنیم.
اگه خواستی یه جزوه آموزشی دارم می نویسم تا چند هفته دیگه تموم می شه رایگان در اختیارت می زارم.
محمد جواد رصایی

alphonso

عضو جدید
سلام دوست عزیز
Aspen B-jac یه نرم افزار طراحی مبدل حرارتی است که با اون می تونیم انواع مبدل های حرارتی از قبیل Hetran . Riboiler. Intercooler با اون طراحی و محاسبه کنیم.
اگه خواستی یه جزوه آموزشی دارم می نویسم تا چند هفته دیگه تموم می شه رایگان در اختیارت می زارم.
محمد جواد رصایی
اقا سلام ،میشه لطفا این جزوتون رو به منم بدید؟! کلی ممنون میشم اگه این لطف رو کنید

vahid nasiri

عضو جدید
سلام دوست عزیز
محمد جواد رصایی

سلام آقا اگه میشه این جزوه رو برام بفرستید ممنون میشم(نیاز دارم شدید)vahid_nasiri99@yahoo.com

minad_man

عضو جدید
سلام من پروژه پایانیم رو با نرم افزار Aspen انجام دادم سوالی بود من درخدمتم .ایمیل من: mostafatabdar@yahoo.comیکی دو نفر از بچه ها با ایمیل من میان یاهو خواستین pm بدین بگید با مصطفی کار دارم بهم میگن.

mostafaamini

عضو جدید
سلام به دوستان گلم
شما لینک خود نرم افزار رو دارید بدید؟؟؟
یا آپ کنین بقیه داشته باشن
من خیلی گشتم پیداش نکردم