راهنمایی [ دروس و مسائل راهسازی > روسازی > طرح هندسی راه ]

delalpi

عضو جدید
سلام.
دوستان کسی میتونه این سوالهای درس روسازی رو تو عکس زیر برام حل کنه ؟ تا یکشنبه میخوام. خیلی نیاز دارم فقط جوابش درست باشه.مرسی.

http://8208.6.img98.net/out.php/i188430_1.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

reza2011

عضو جدید

سلام.
دوستان کسی میتونه این سوالهای درس روسازی رو تو عکس زیر برام حل کنه ؟ تا یکشنبه میخوام. خیلی نیاز دارم فقط جوابش درست باشه.مرسی.

http://8208.6.img98.net/out.php/i188430_1.jpg
براي تعيين عمق يخبندان خاك ميتوني از روابط مندرج در اين فايل استفاده كني . فقط بايد جايگذاري و تبديل واحد كني . همينو بس . موفق باشي .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saman_salehi1

عضو جدید
درخواست سئوال تستی درس روسازی راه

درخواست سئوال تستی درس روسازی راه

سلام
کسی میتونه برای من یه سری سئوالات تستی درس روسازی راه آپلود کنه؟
ممنون

شنو کریمی

عضو جدید

با سلام
حل المسائل کتاب روسازی راه ،تالیف امیرمحمد طباطبائی رو میخوام لطفا.
اگه نمونه سوال از روسازی ( با حلش رو)داشته باشین هم خیلی عالی میشه!
مرسیییی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MS-Bhadori

عضو جدید
سلام
تاجایی که من اطلاع دارم چنین حل المسائلی در بازار نیست و برای نمونه سوال به این لینک مراجعه کنید: http://www.hfarahani48.blogfa.com/cat-48.aspx
کتاب روسازی دکتر تن زاده نیز تحت عنوان طراحی ساختار روسازی راه ،مفید میباشد.

شنو کریمی

عضو جدید

eli.1992

عضو جدید
مسئله راهسازی

مسئله راهسازی

فرض کنید در محل قرضه وزن مخصوص خاک16کیلو نیوتون به متر مربع است.رطوبت خاک4درصد است.میخواهیم محلی را خاکریزی کنیم(به طول100 متر،عرض 10متر وضخامت لایه خاکریزی 30cm)وزن مخصوص خشک 20کیلو نیوتون به متر مربع باید باشد،همچنین موقع خاکریزی رطوبت بهینه اش6 درصد باید باشد.حجم هر کامیون حمل10متر مکعب است.مطلوب است:فاصله بین کوپه ها وسرعت حرکت کامیون؟
ممنون میشم اگه این سوالو واسم حلش کنید.

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
فرض کنید در محل قرضه وزن مخصوص خاک16کیلو نیوتون به متر مربع است.رطوبت خاک4درصد است.میخواهیم محلی را خاکریزی کنیم(به طول100 متر،عرض 10متر وضخامت لایه خاکریزی 30cm)وزن مخصوص خشک 20کیلو نیوتون به متر مربع باید باشد،همچنین موقع خاکریزی رطوبت بهینه اش6 درصد باید باشد.حجم هر کامیون حمل10متر مکعب است.مطلوب است:فاصله بین کوپه ها وسرعت حرکت کامیون؟
ممنون میشم اگه این سوالو واسم حلش کنید.
-----------------------------------------------------------------------------
درصد تراکم خاک رو نداده؟

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
سلام

سلام

سه ترم پیش که این درسو داشتم یادمه استادمون می گفت اگه درصد تراکم خاک رو نداده بودند 97 درصد بگیریدش
امیدوارم درست باشه

eli.1992

عضو جدید
سه ترم پیش که این درسو داشتم یادمه استادمون می گفت اگه درصد تراکم خاک رو نداده بودند 97 درصد بگیریدش
امیدوارم درست باشه

اتفاقا منم به همین داشتم فکرمیکردم.
واقعا دستتون درد نکنه لطف کردین خیلی ممنون
یعنی شما الان ترم7هستین؟چطوری میتونم بیشترازتون کمک بگیرم؟نه فقط تو این درس

Diamond.B

عضو جدید
امیدوارم درست باشه

-----------------------------------------------------------------
آقا معین حقا که شاگرد اولی :)
دمت گرم-من یادم نیست که این ترم چی برداشتم ولی تو یادته سه ترم پیش چی بهت گفتن ؟ :)

eli.1992

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

khak.jpg

چنتا خط هم پتانسیل رسم میکنیم بعدش نقطه ای رو مانندAدر ارتفاع h/2 که روی یکی از خطوط هست رو در نظر میگیریم بعد فشارش رو با این رابطه- که نمیدونم از کجا میاد-به دست میاریم بعدشو مطمئن نیستم یه نقطه هم می گیریم یانه بعدشو نمیدونم:(

HAL.jpg

persian-golf

عضو جدید
بسیار ممنون....
من خیلی دنبال همچین سوالاتی می گشتم!
مرسی. اگه منابع بیشتری در مورد روسازی یا راهسازی در اختیار داشتین لطفا دریغ نکنید!
این ایمیل بنده س. بازهم متشکر
eng.m_jamalzadeh@yahoo.com

MS-Bhadori

عضو جدید
یکی دیگر از منابع سوالات راهسازی و روسازی، سوالات کنکور ارشد و دکترا می باشند که میتوانید در اینترنیت نیز به آنها دست یابید. با این وجود اگر هر کمکی از دست من برمیاد ، در خدمتم.

بالا