راهنمایی [ تاسیس آزمایشگاه مکانیک خاک]

سپیده سعیدی

عضو جدید
سلام دانشجوی معماریم . این ترم طراحی دانشکده دارم دربارهآزمایشگاههای عمران یه سری اطلاعات می خواسم .

سپیده سعیدی

عضو جدید
در مورد اینکه چه آزمایشگاههایی لازمه؟ چه وسایل و تجهیزاتی دارن؟ چه کارایی توشون انجام می شه؟ابعاد حدودی آزمایشگاهها چنده؟وهر چی شد !!!!!!! ممنون می شم یکی کمک کنه . آخه خیلی فوریه

MohammadTP

عضو جدید
راهنمایی [ تاسیس آزمایشگاه مکانیک خاک]

سلام به دوستان عزیز. یه سئوالی دارم ممنون میشم افرادی که اطلاعاتی دارند بهم کمک کنند:
فارغ التحصیل کارشناسی عمران هستم و علاقمند به تاسیس آزمایشگاه مکانیک خاک.ولی اولا در مورد درآمدش اطلاعی ندارم و دوما بین آزمایشگاه مکانیک خاک و بتن ومقومت مصالح دچار تردید شده ام.لطفا اگه اطلاعاتی دارین بهم کمک کنید.
با سپاس...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

morteza_fckgw

عضو جدید
ســــــــرو آزما طراحي و توليد تجهيزات آزمايشگاهي مكانيك خاك و مقاومت مصالح (ژئوتكنيك)

ســــــــرو آزما طراحي و توليد تجهيزات آزمايشگاهي مكانيك خاك و مقاومت مصالح (ژئوتكنيك)

ســــــــرو آزما
طراحي و توليد تجهيزات آزمايشگاهي مكانيك خاك و مقاومت مصالح (ژئوتكنيك)

در زمينه ساخت تجهيزات آزمايشگاهي ژئوتكنيك اماده همكاري با شما دوستان عزيز هستيم...
02155884799
02155882751
09122877625

masoud_rn

عضو جدید
sallam mohandes jan.man khodam toye boushehr faaaliat daram o modir fannie ye azmayeshgah hastam.felan dar hale hazer arzesh nadare in karo bokoni chon vaghean be ellate oozae bade mamlekat va projeha kar nist. tajhize ye azmayesh gah bedoone makane azmayesh gah dar hodoode 50 60 milion hazine dare.movafagh bashin.

civilian65

عضو جدید
شرایط تاسیس آزمایشگاه

شرایط تاسیس آزمایشگاه

با سلام
کسی اطلاع داره که برای راه اندازی آزمایشگاه بتن و... چه کارایی باید انجام داد؟
مثلا:باید شرکت ثبت کرد؟مهندس رتبه دار میخواد؟پروانه اشتغال و...؟
اگر اطلاعات جامعی بدید ممنون میشم مهندسین عزیز

بالا