راهنمايي خريد گوشي مدل NOT 4

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Foster.nicely

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ببخشيد متونيد منو در باسه خرديد گوشي نوت 4 راهنمايي كنيد من ميخوام اين گوشي رو بخرم راستش دوستام خيلي تعريف اين مدل گوشي رو كردند. حال دوستان شما نظرتون چي هست خواهشا هرچي راجبش ميدونيد بهم بگيد قيمتش الان چقد هست و خوبي و بدي اين گوشي چي هست بي نهايت ممنونم
:gol:

آخرین ویرایش:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام
ببخشيد متونيد منو در باسه خرديد گوشي نوت 4 راهنمايي كنيد من ميخوام اين گوشي رو بخرم راستش دوستام خيلي تعريف اين مدل گوشي رو كردند. حال دوستان شما نظرتون چي هست خواهشا هرچي راجبش ميدونيد بهم بگيد قيمتش الان چقد هست و خوبي و بدي اين گوشي چي هست بي نهايت ممنونم
:gol:

قیمت سایت های دیجی کالا، آل دیجیتال، جی اس ام، و...

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام ممنونم ازتون ولي زياد ندوتستم يعني چطوري هست به نظر شما اخه خيلي ساده و كوتاه گفتيد متوجه نشدم

از اونجا که نوت4 چند مدل مختلف داره، مثل حافظه های داخلی متفاوت و فکر کنم پردازنده های متفاوت، هر مدلش قیمتش فرق داره.
تو گوگل سرچ کن: دیجی کالا؛ یه سایت خرید و فروش آنلاینه. همینطور سایت آل دیجیتال و سایت جی اس ام. قیمت مدلهای مختلف رو ببین.

Foster.nicely

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اونجا که نوت4 چند مدل مختلف داره، مثل حافظه های داخلی متفاوت و فکر کنم پردازنده های متفاوت، هر مدلش قیمتش فرق داره.
تو گوگل سرچ کن: دیجی کالا؛ یه سایت خرید و فروش آنلاینه. همینطور سایت آل دیجیتال و سایت جی اس ام. قیمت مدلهای مختلف رو ببین.

سلام ممنونم از لطفتون:gol:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
ممنون از پاسخ گویی
تاپیک قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.