راهنمايي براي ايجاد كارگاه تزريق پلاستيك

GreeN.boy

عضو جدید
به نام خدا
سلام
دوستان عزيز من قصد دارم يه كارگاه تزريق پلاستيك توي مشهد ايجاد كنم. براي همين از كساني كه در اين زمينه اطلاعات كافي دارن ميخوام تا منو در اين زمينه راهنمايي كنن.
چند تا سوال دارم كه اينجا مطرح ميكنم:
1- براي گرفتن مجوز بايد به چه سازماني مراجعه كنم
2- اگه محل كارگاه مشخص باشه حدودا چقدر سرمايه اوليه براي اين كارگاه نياز هست.
3- با صرفه ترين دستگاه هاي تزريق پلاستيك(هزينه نسبت به بازده كاري) كدوم دستگاه ها هستن(منظورم دستگاه ها نسبت به وزن قطعه. مثلا دستگاه هاي 100 گرمي با صرفه تر هستن يا مثلا دستگاه هاي 1 كيلوگرمي)
4-بازار فروش قطعات توليدي توي مشهد چطور ارزيابي ميكنين؟
و هر توضيح ديگه اي كه در اين زمينه ميتونين بدين و به نحوي به من كمك كنين.

GreeN.boy

عضو جدید
به نام خدا
سلام
به به
واقعا چه استقبال باشكوهي از اين تاپيك شد
واقعا اميدوارمون كرديد ... !!:confused:

hesam02

عضو جدید
به نام خدا
سلام
به به
واقعا چه استقبال باشكوهي از اين تاپيك شد
واقعا اميدوارمون كرديد ... !!:confused:

سلام مهندس اینجا بچه ها توی کار متالورژی خودشون موندن شما میپرسی کارگاه تزریق پلاستیک!

mahdysadeghyan

عضو جدید
سلام آقای مهندس.برای گرفتن مجوز باید ابتدا بری اداره صنایع و برای زمین کارگاه هم باید بری شرکت شهرکها.در مورد سوال بعدیت باید بگم حجم سرمایه ماشین آلات بستگی به نوع ماشین(تناژ و گرم) و تکنولوژی و تعداد داره که حتما" باید ابتدا نسبت به کاری که میخوای بکنی تصمیم بگیری و بعد با باتجربه ها مشورت کنی.الان یه دستگاه چینی وارداتی 160 الی 180 تن نقدی حدود 105 میشه.اما تزریق به سرمایه در گردش زیادی نیاز داره و الا باید کارمزدی کار کنی که هم یجورایی کار مفتی برای دیگرانه چون برندت شناخته نمیشه و هم اصلا" سودی نداره چون کار رو میدن به کسی که کمترین قیمت رو میده.نهایتا" نکات زیادی هست که توضیحش با یکی دو سطر نمیشه. ولی با امید و توکل و جیب پر پول و تلاش خیلی خیلی زیاد باید بری سراغش.

بالا