رانندگی شوخی نیست

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدتی پیش می خواستم این تاپیکو بزنم اما به دلیل دسترسی نداشتن به اینترنت به تعویق افتاد
شمایی که ماشین داری، یا شایدم ماشین یکی دیگه رو می گیری می ری بیرون، یکم بیشتر مراقب باش
عابرها ملاحظه هم نکردن تو حواست باشه به اون بچه ای که اول ماه مهری می خواد بره مدرسه

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا حواسمون جمع ................ شما نگران نباش............

عضو جدید
مدتی پیش می خواستم این تاپیکو بزنم اما به دلیل دسترسی نداشتن به اینترنت به تعویق افتاد
شمایی که ماشین داری، یا شایدم ماشین یکی دیگه رو می گیری می ری بیرون، یکم بیشتر مراقب باش
عابرها ملاحظه هم نکردن تو حواست باشه به اون بچه ای که اول ماه مهری می خواد بره مدرسه

پریروز که کلاس رانندگی بودم کنار راه دیدم یکی خونینو مالین افتاده مردمم دورش جم شده بودن....معلوم نبود بنده خدا زندس یا فوت کرده...ماشین بهش زده بود... واقعا منم اون لحظه پشت فرمون همینو با خودم گفتم. "رانندگی شوخی نیست"‌.

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته بعضی ها که آزار دارن.................ولی راننده هایی که به هر دلیلی بی دقتی می کنید اگر این اتفاق برای یکی از نزدیکان خودتون بیفته چی ؟

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
يه عده هستن !!واقعا نميدونم جون خودشون براشون بي اهميت هست يا جون مردم !!
ظهري ، وسط اتوبان ، يه نفري ، مسير رفت اتوبان رو ، دنده عقب برميگشت !!
نميدونم به اينجور ادما بايد چي گفت ؟؟!! اگه خداي ناكرده اتفاقي بيافته ...؟؟!!

آخرین ویرایش:

mr.edison

عضو جدید
لطفا مراعات كنيد! اصلا شوخي نيست!

مصداق اين جمله هست:

كه بچه ها شوخي شوخي به گنجشكها سنگ پرتاب ميكنن و گنجشكها جدي جدي ميميرن!
:warn:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روز 4 شنبه متاسفانه یکی از انسانهای انسان نما با سرعت سرسام اور به یکی از اقوام زد و بعد از بردن ایشون به اتاق عمل ایشون زنده برنگشت
گویا ضربه مغذی بوده
چه اسون یه خانواده رو داغدار کرد
هنوز 22 سالش بود.همین الان از مجلسش دارم میام
برای شادیه روحش یه صلوات بفرستید(لطفا)
و یادمون نره یه بی احتیاط کوچولو ممکنه به قیمت جون یک انسان تموم بشه

East Power

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه شب که دور از جون همه بچه ها ...بیمارستان بخوابین میفهمین که جدیه یا نه؟؟؟خیلی سخته؟؟دستی که بشکنه دیگه دست نمیشه ...

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا باید مراعات کرد مخصوصا الان که فصل مدارس شده و بچه مچه ها توو خیابون میریزن و اندازه گندم هم نمی فهمن که نباید تو خیابون بدوون...

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
واقعا باید مراعات کرد مخصوصا الان که فصل مدارس شده و بچه مچه ها توو خیابون میریزن و اندازه گندم هم نمی فهمن که نباید تو خیابون بدوون...

اقاي مهندس
اتفاقا به قول شما همين بچه مچه ها ، از خيلي از ما بزرگتر ها بيشتر ميفهمن !!! خيلي از همين بچه ها ، به پدر و مادراشون ، تذكر ميدن .

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقاي مهندس
اتفاقا به قول شما همين بچه مچه ها ، از خيلي از ما بزرگتر ها بيشتر ميفهمن !!! خيلي از همين بچه ها ، به پدر و مادراشون ، تذكر ميدن .
پس یعنی اندازه گندم می فهمن...ولی هستن که اندازه جو هم نفهمن...دیدم دیگه