[ راندو ] کارگاه راندو در معماری

A.mohsenzadeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

I_AM_ARCHITECT

عضو جدید
سلام
کارتون خیلی خوبه اما بعضی از اساتید کشیدن آسمون رو توی دید پرنده درست نمی دونن چون دیگه زاویه چشم به سمت افق و آسمون نیست و از بالا داریم به زمین نگاه می کنیم ... .

fk_invisible

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید سوالم را اینجا مطرح میکنم . هرچه گشتم جای مناسب پیدا نکردم .

میخواستم بپرسم راپید خشک شده را باید چه کار کرد تا دوباره روان شود؟
داخل آب جوش گذاشتم و جوهرش را عوض کردم ولی فایده نداشت .
اگر ممکن است راهنمایی کنید .
ممنون

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید سوالم را اینجا مطرح میکنم . هرچه گشتم جای مناسب پیدا نکردم .

میخواستم بپرسم راپید خشک شده را باید چه کار کرد تا دوباره روان شود؟
داخل آب جوش گذاشتم و جوهرش را عوض کردم ولی فایده نداشت .
اگر ممکن است راهنمایی کنید .
ممنون

درود بر شما ........

ابتدا باید به یاد داشت که هر موقع راپید رو برای مدت طولانی نیاز نداریم ......... جوهرش رو خالی کنیم و تمام قطعات مثل مخزن و محل سوزن راپید رو کاملا با آب ....... شستشو بدیم .
در مواردی که راپید خشک میشه ....... بنده کماکان از روش آب ولرم استفاده میکنم نه آب جوش ........ آب جوش باعث تغییرات در فرم قطعات راپید میشه .........

به این صورت که یکی دو ساعت در آب ولرم نگهش می دارم ....... تا جوهرهای خشک شدن خوب خیس بخوره ......... و از بدنه جدا بشه .......بعد زیر شیر آب می گیرم و تکانش میدم ....... زمانی که صدای تیک تیک ....... سوزنش به روانی ......به گوش رسید ........ یعنی اینکه کار شما .....تمام است .

دوباره سعی کنید..........

بدرود.:gol:

mohammado72

عضو جدید
یه شیت فقط برای روستا 2 کار کردید؟
من الان باید 3 شیت برای روستا 1 کار کنم
100*70

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان....

من میخواستم 2 تا ماژیک کیوکالر بگیرم که یکی قرمز و یکی سیاه .......استادمون گفته : سیاهه خیلی سیاه باشه (یعنی پر رنگ پررنگ) بنظرتون کدوم شماره بگیرم خوبه؟؟؟

و اینکه یه قرمز خوب که با هر ترکیبی خوب در بیاد ....چون فقط میخوام یدونه ماژیک قرمز بگیرم ......

راستی کسی میدونه الان قیمتشون چنده ؟؟؟؟

شرمنده که اینجا سوال پرسیدم چون اینجا رو مناسب دیدم برا همین ....بازم پوزش

I_AM_ARCHITECT

عضو جدید
سلام دوستان....

من میخواستم 2 تا ماژیک کیوکالر بگیرم که یکی قرمز و یکی سیاه .......استادمون گفته : سیاهه خیلی سیاه باشه (یعنی پر رنگ پررنگ) بنظرتون کدوم شماره بگیرم خوبه؟؟؟

و اینکه یه قرمز خوب که با هر ترکیبی خوب در بیاد ....چون فقط میخوام یدونه ماژیک قرمز بگیرم ......

راستی کسی میدونه الان قیمتشون چنده ؟؟؟؟

شرمنده که اینجا سوال پرسیدم چون اینجا رو مناسب دیدم برا همین ....بازم پوزش
سلام
برای رنگ ها بهترین راه این هست که خودتون برید مغازه و همون جا تست کنید چون کاملا سلیقه ای هست و یه مقدار رنگ هایی که واقعا یه ماژیک میده با رنگی که توی کاتالوگ هست فرق داره البته کاتالوگ هم برای فهمیدن حدود رنگ کاملا موثره ... در مورد سوالتون هم واقعا در حدی نیستم که رنگی پیشنهاد کنم اما به نظرم تاچ 10 و 12 و کیوکالر 264 خوب باشن البته باز هم پیشنهادم بر اینه که حتما تست کنید ... در مورد قیمت هم توی تهران برای تاچ حدود 8 تومن و کیوکالر حدود 5 تومن قیمت هست که باز بستگی به داره از بازار بخرید یا مغازه های مختلف و ... .;)

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان ....وقت بخیر ....

کسی از این ساختمون تکنیکایی داره که کار کرده باشه....ازجمله تکنیک آبرنگ, مدادرنگی ,ماژیک تک رنگ و ماژیک ترکیبی در این حجم .....

اگه دارین لطفآ کمک کنین .....از نتم داشته باشین ممنون میشم بذارین

اینم حجم ساختمونی که مد نظرمه

816206797_68046.jpg

بالا