رابطه همجنسگرایی با موش ها چیست ؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی از ما فکر میکنیم در حال حاضر چندش اورترین موجود سوسکها هستند.
ولی تا همین 20 سال پیش اینطور نبوده.در واقع بزرگترین دشمن انسان موش ها بودند .
خوشبختانه الان با پیشرفت علم و تکنولوژی و رعایت بهداشت تقریبا موش ها از زندگی ما دور شدند.
ویژگی موش ها از نظر مردم
1:چندش اورترین موجود بودند.یعنی هر انسانی با دیدن موش چندشش میشد.در واقع اولین واکنش انسان همینه.
2:بزرگترین ناقل بیماری ویروسی بودند.و نماد مریضی بودند

ویژگی همجنسگرا ها از نظر مردم:
1:خارج از هر عقیده مذهبی و یا علمی.اولین احساسی که یک انسان در مورد همجنسبازی نشون میده.چندشش میشه.به قول هیچ صحنه ای برای انسان چندش اور تر از این نیست که بوسه دو همجنس به هم را مشاهده کند
2:بزرگترین ناقل بیماری ایدز .در واقع در همین کشور امریکا به همجنسبازها حمله میشد.نه بخاطر دلایل مذهبی و تعصبی.فقط بخاطر اینکه باعث گسترش بیماری ایدز در جامعه شدند.

حالا دقت کردید.رسانه با ما چیکار کرد؟منفور ترین موجود دنیا را تبدیل کرد به محبوب ترین شخصیت کارتونی

وقتی اینها تونستند موش که یکی از منفور ترین حیوانات و بزرگترین دشمن بشر بوده را محبوب ترین شخصیت کارتونی کنند

.حتی همین موس که باهاش در کامپیوتر استفاده میکنیم.نام موش را براش انتخاب کردند .
و یک روز ما بدون لمس کردنش نمیتونیم زندگی کنیم.

این یک معادله ساده هست.
در نتیجه این ها میتوانند و تاحدودی توانستند همجنسبازی که منفور ترین و چندش اور ترین عمل در نزد بشریت بود را محبوب کنند.با چی ؟

مدرن فامیلی .یکی از محبوبترین سریال های کمدی در جهان که تا به حال چندین جایزه گلدن امریکا را برده.
نفوذ این سریال اینقدر در سطح جهان بالاست که سریالی تقلیدی از این سریال در ایران ساخته شد

سریال shameless

یکی دیگر از محبوبترین سریال های کمدی در جهان.
در این سریال صحنه های جنسی همجنس بازان نشان داده میشود.

سریال game of throne
این سریال محبوب ترین و همچنین پر هزینه ترین سریال تاریخ هست که به وفور صحنه های غیر اخلاقی همچسگرایی در اون دیده میشه

دیگر قضاوت با شماست

noosheen1

عضو جدید
ولی اون موشهایی که شما گفتید فقط کارکتر کارتونی اونها محبوب هستش من که واقعا نمیتونم اونطوری که به ی موش نقاشی شده نگاه کنم به ی موش وقعی هم نگاه کنم!

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
danielo چند روز فکر کردی به این نتایج رسیدی؟! :D
ادامه بده میرسی به جاییکه اصن بوسه و بچه دار شدنم همین آمریکای جهان خوار به ماها یاد دادن :D

شوخی میکنم دوست عزیز ولی این مطلب رو قبلن در مورد ربط یهودی و این صحبتا خونده بودم.کلن جدیدن ازین سفسطه ها زیاد مُد شده خریدار های زیادی دارن متاسفانه.

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
danielo چند روز فکر کردی به این نتایج رسیدی؟! :D
ادامه بده میرسی به جاییکه اصن بوسه و بچه دار شدنم همین آمریکای جهان خوار به ماها یاد دادن :D

شوخی میکنم دوست عزیز ولی این مطلب رو قبلن در مورد ربط یهودی و این صحبتا خونده بودم.کلن جدیدن ازین سفسطه ها زیاد مُد شده خریدار های زیادی دارن متاسفانه.

کشف این راز بسیار دشوار بود.و با جرقه ای در ذهن هنگام دیدن کارتون تام و جری همراه بود.

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1- میکی موس:

نخستین شخصیت معروف شرکت والت دیسنی، یک موش کوچک و دوست داشتنی بود به نام «میکی موس».
مجموعه میکی موس سال هاست که تولید می شود و هم اکنون نیز شخصیت محبوب نسل دیروز و امروز به شمار می رود.
جالب است بدانیم از ديرباز یهودیان را با نام «موش کثیف» می شناختند. والت دیسنی به کمک میکی موس توانست در چند دهه کاری کند که این واژه جای خود را به «موش دوست داشتنی» بدهد و دیگر کسی نمی توانست برای یهودیان تصور «موش کثیف» را داشته باشد.
میکی موس معصوم که همواره مورد تهاجم رقبای خود قرار می گرفت و تنها به کمک زیرکی بر دشمنان پیروز می شد، نمادی شد از معصومیت قوم یهود! که باید تلاش کند با تنها سرمایه خود، یعنی زیرکی، خود را از دست دشمنان جهانی رهایی دهد.

2- تام وجری:

شخصيت «جري» در مجموعه تام و جری در واقع ادامه شخصیت میکی موس است. جری موش زبل و بد جنسی است که با شیطنت و ناجوانمردی همواره بر گربه ابله و احمق پیروز می شود. این پرسش که چرا برخلاف دنیای واقعیت، همواره این موش است که برگربه پیروز می شود، چیزی است که ناخودآگاه ذهن کودک و بزرگسال را به خود معطوف می دارد و از سوی دیگر، به تدریج این حس را در ذهن کودک نهادینه می کند که می توان با دغل و حقه بازی همیشه پيروز شد.
تام و جری علاوه بر اثرات خاصی که بر مخاطبان جهانی داشت، توانست حس اعتماد به نفس را در مخاطبان یهودی خود - که سالها از موش کثیف بودن در رنج بودند - نهادینه نماید. موش کثیف صفتی بود با بار معنایی ترسو بودن و منزوی که هیچ کدام از آنها در موش کوچک والت دیزنی دیده نمی شد.

http://mouood.org/home/item/24345-تسخیــر-روح-کودکــان.html

آخرین ویرایش:

مخی گیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
علاوه بر موشها با دیدن بعضی از موجودات دیگه چندششم میشه در مورد موشها بنظرم مطلبتون خیلی بی معنا بود در مورد سریال ها من کاری ندارم اصلادر هند عده ای از مردم موش رو پرستشش می کنند:surprised: در مورد موس هم شما یه لپ تاپ بخر از حسگراش استفاده کنه زیاد حساس شودی . به جای اینها میتونی وقتت رو رو چیزهایی مهمتری بذاری

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضی این افراد (گی) که میگید در اثر انحراف به این سمت رو اوردن.... بخصوص یک طرف قضیه. ببخشید نمیتونم خوب توضیح بدم...! ولی خیلی هاشون (حالا اونیکی طرف قضیه!) بخاطر اختلالات هورمونی (درواقع) موقع تولد میخواستن دختر بشن ولی پسر شدن و دست خودشون نیست اون احساسات ولی دلیل نمیشه بیان کثافت کاری کنن.
یه فیلم مستند هست که یه گروه پسر ایرانی بخاطر همین قضیه عمل کردن و به اصل خودشون که درونی احساس دختر بودن میکردن برگشتن (یعنی دختر شدن) و بعضیاشون هم در نوبت عمل بودن. اونها میگفتن که ما هیچوقت دوست نداشیم منحرف باشیم و حتی در مقابل پسرها احساس ناامنی میکردیم... خیلیاشون خانواده هاشون تردشون کرده بودن و... ولی بعضیاشون خانواده هاشون درکشون کرده بودن و با دکترها صحبت کرده بودن و خلاصه عمل کرده بودن. که البته صددرصد برای خانواده ها سنگین بود ولی خب بهتر از غیرعادی بودن و سرکش بودن بچه هاشون بود.
توی شهر ما هم یکی از دخترهای دبیرستانی که همه میگفتن روحیات پسرونه داشته و بااینکه روستایی بودن، پدرمادرش به حرفش توجه کردن و الان عمل کرده و یه پسر شده!.

اما در کشورهای خارجی اومدن این قضیه هم جنس گرایی رو مخصوصاً گسترش دادن و به صورت یه اصل انحرافی دراوردن که از مشکل دار تا بی مشکل به این کار کثیف روی بیارن.... حتی به یه روشهایی بچه دار هم میشن گویا :hate:!.

دو تا کلمه اسلامی ایرانی بهت میگم راحت بشی تو رسوندن منظورت -فاعل و مفعول

حرفت درمورد اختلالات هورمونی و ... درسته - مشکل میدونی چیه؟ اینجا کلی تو بوق و کرنا میکنند که اره ما فلانیم ما اجازه میدیم اینجا ملت عمل بکنند و ... اما وقتی طرف عمل بکنه بعدش چی؟ وقتی میخواد جایی استخدام بشه اگه بخواد جنسیت جدیدش رو بگه اصلا استخدامش نمیکنند -حق تغییر جنسیت دارند اما حق زندگی نه

ی مشکل دیگه که این دوستان دارند -خانواده هاشونه -اکثر خانواده ها تردشون میکنند -اونو ننگ میدونند

در مورد همجنس گرایی و الفاظی که به کار بردی : اگه یکی به جای پسر از دختر خوشش میاد و بلعکس و اینجوری آرامش بیشتری حس میکنه کسی حق نداره بهش بر چسب بچسبونه -اگه دوست نداری مشکل خودته - هر کس حق زندگی داره و این حق رو کسی نمیتونه به بهانه های مختلف از جمله قانون دین عرف جامعه و یا نظر شخصی بگیره

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو تا کلمه اسلامی ایرانی بهت میگم راحت بشی تو رسوندن منظورت -فاعل و مفعول

حرفت درمورد اختلالات هورمونی و ... درسته - مشکل میدونی چیه؟ اینجا کلی تو بوق و کرنا میکنند که اره ما فلانیم ما اجازه میدیم اینجا ملت عمل بکنند و ... اما وقتی طرف عمل بکنه بعدش چی؟ وقتی میخواد جایی استخدام بشه اگه بخواد جنسیت جدیدش رو بگه اصلا استخدامش نمیکنند -حق تغییر جنسیت دارند اما حق زندگی نه

ی مشکل دیگه که این دوستان دارند -خانواده هاشونه -اکثر خانواده ها تردشون میکنند -اونو ننگ میدونند

در مورد همجنس گرایی و الفاظی که به کار بردی : اگه یکی به جای پسر از دختر خوشش میاد و بلعکس و اینجوری آرامش بیشتری حس میکنه کسی حق نداره بهش بر چسب بچسبونه -اگه دوست نداری مشکل خودته - هر کس حق زندگی داره و این حق رو کسی نمیتونه به بهانه های مختلف از جمله قانون دین عرف جامعه و یا نظر شخصی بگیره

اتفاقاً منم نمیخواستم همین "فاعل و مفعول" رو به کار ببرم.... همینجوری دلم نمیخواست...
من راجع به حق زندگی این افراد بعد از عمل چیزی نمیدونم. اگر کسی استخدامشون نمیکنه مشکل از خود شخصشه.
بعید میدونم همه اینطوری برخورد کنن باهاشون.
من از کسانی که بدون هیچ مشکلی ازاین کارا میکنن آره بدم میاد... نمیدونم شایدم بازم مشکلات مخفیی دارن!!. توی داستانهای اسلامی عربی(!) به قول شما هم اومده که فلان کس اینطوری بوده و به دستور امام....که بهش متوسل شده و راه حل خواسته، رفته یه کاری کرده که دیگه اون حس درش ازبین رفته.
کسی که این حسو داشته باشه باید بره کار خلاف و کثبف بکنه؟؟؟. مث همین میمونه که یه نفر آدم عادی ازدواج نکرده باشه و برای ارضای خودش توجیه کنه که اشکال نداره فلان کارو بکنم....!.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرکس حق زندگی داره.... بله ولی نکنه اگر کسی به کسی دیگه هم تجاوز کرد بازم به پای حق زندگیش بذاریم.!

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقاً منم نمیخواستم همین "فاعل و مفعول" رو به کار ببرم.... همینجوری دلم نمیخواست...
من راجع به حق زندگی این افراد بعد از عمل چیزی نمیدونم. اگر کسی استخدامشون نمیکنه مشکل از خود شخصشه.
بعید میدونم همه اینطوری برخورد کنن باهاشون.
من از کسانی که بدون هیچ مشکلی ازاین کارا میکنن آره بدم میاد... نمیدونم شایدم بازم مشکلات مخفیی دارن!!. توی داستانهای اسلامی عربی(!) به قول شما هم اومده که فلان کس اینطوری بوده و به دستور امام....که بهش متوسل شده و راه حل خواسته، رفته یه کاری کرده که دیگه اون حس درش ازبین رفته.
کسی که این حسو داشته باشه باید بره کار خلاف و کثبف بکنه؟؟؟. مث همین میمونه که یه نفر آدم عادی ازدواج نکرده باشه و برای ارضای خودش توجیه کنه که اشکال نداره فلان کارو بکنم....!.

اوکی دل خودته :D
استخدام یکی از مشکلاتشونه -اینو گفتم ملت راحت تر درک کنند -مثل اینکه بیان به تو بگند چون دختری استخدامت نمیکینم در حالی که همه جوره لایق اون شغل هستی

کار خلاف و کثیف؟:surprised:

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هرکس حق زندگی داره.... بله ولی نکنه اگر کسی به کسی دیگه هم تجاوز کرد بازم به پای حق زندگیش بذاریم.!

الان دو نفر که همجنسگرا هستند چه تجاوزی به حق من یا شما دارند میکنند؟ میشه با جزئیات بگید؟ 4 مورد کافیه

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوکی دل خودته :D
استخدام یکی از مشکلاتشونه -اینو گفتم ملت راحت تر درک کنند -مثل اینکه بیان به تو بگند چون دختری استخدامت نمیکینم در حالی که همه جوره لایق اون شغل هستی

کار خلاف و کثیف؟:surprised:

وا...خو آره دیگه... کارای اونجوری خلاف و کثیف نیست؟؟!. چه با همجنس!!!!! چه غیر همجنس!!!.
خب باید فرهنگ سازی بشه. اون مستند هم بخاطر همین درست شده بود دیگه... اگر توی لپتاپم هنوز داشته باشمش هرکی خواست براش بفرستم. اما احتمالاً تو نت موجود باشه

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وا...خو آره دیگه... کارای اونجوری خلاف و کثیف نیست؟؟!. چه با همجنس!!!!! چه غیر همجنس!!!.
خب باید فرهنگ سازی بشه. اون مستند هم بخاطر همین درست شده بود دیگه... اگر توی لپتاپم هنوز داشته باشمش هرکی خواست براش بفرستم. اما احتمالاً تو نت موجود باشه

چه غیر همجنس؟ یا خدا
ادامه بدیم این بحثو شما میگی ازدواج هم کار کثیفیه

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان دو نفر که همجنسگرا هستند چه تجاوزی به حق من یا شما دارند میکنند؟ میشه با جزئیات بگید؟ 4 مورد کافیه

در جامعه واسه دیگران ممکنه الگوی بد بشن. به فساد دامن میزنن. کارای دیگه هم ممکنه ازشون بربیاد. (البته بخصوص فاعل که معمولاً اختلال هورمونی ندارن بنظر من!). بعدشم شاید یکی از فاعل ها به دیگران و افراد عادی هم تجاوز کنه!. اونوقت چی!. به طور کلی چه قانون و وجدانی برای خودش داره که بخواد رعایت کنه. پس کسانی که میشنویم به بچه ها تجاوز میکنن لابد بچه ها راضی ان !!!!!!!!!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه غیر همجنس؟ یا خدا
ادامه بدیم این بحثو شما میگی ازدواج هم کار کثیفیه
تو حالت خوبه؟؟؟!
من میگم با نامحرما ... با کسانی که به هم محرم نیستن!. کسانی که زنا میکنن ...!.
زنا منظورمه نه ازدواج....!
کسانی که حتی روی کره زمین با محارم خودشون رابطه دارن و یک چرخه ای از آدمای عجیب رو زمین پدید اوردن که خیلیاشونم از لحاظ روحی و روانی تخریب میشن و به جنایاتی دامن میزنن.

میگی فرهنگ سازی بشه -شما که مثلا یه آدم تحصیل کرده هستی میگی کثیف به این افراد از افراد عادی دیگه چه توقعی میشه داشت

بحث تمام :cool:

فرهنگ سازی رو برای کسانی گفتم که عمل کردن.... و کار بدی نکردن..... نه کسانی که دارن فساد میکنن!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
آمریکا رابطه با حیوانات رو هم آزاد کرده !. لابد خیلی خوب و احترام به حقوق شهروندیه..!؟.

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همجنسگرایی یه جور بیماریه که باید درمان بشه، نه اینکه بهش میدون داده بشه و تبلیغ بشه!
حمایت از همجنسگرایی یه چیزی تو مایه های اینه که بگیم مصرف مواد مخدر آزاد باشه چون معتادا اگه مصرف نکنن اذیت میشن...

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
خیلی از ما فکر میکنیم در حال حاضر چندش اورترین موجود سوسکها هستند.
ولی تا همین 20 سال پیش اینطور نبوده.در واقع بزرگترین دشمن انسان موش ها بودند .
خوشبختانه الان با پیشرفت علم و تکنولوژی و رعایت بهداشت تقریبا موش ها از زندگی ما دور شدند.
ویژگی موش ها از نظر مردم
1:چندش اورترین موجود بودند.یعنی هر انسانی با دیدن موش چندشش میشد.در واقع اولین واکنش انسان همینه.
2:بزرگترین ناقل بیماری ویروسی بودند.و نماد مریضی بودند

ویژگی همجنسگرا ها از نظر مردم:
1:خارج از هر عقیده مذهبی و یا علمی.اولین احساسی که یک انسان در مورد همجنسبازی نشون میده.چندشش میشه.به قول هیچ صحنه ای برای انسان چندش اور تر از این نیست که بوسه دو همجنس به هم را مشاهده کند
2:بزرگترین ناقل بیماری ایدز .در واقع در همین کشور امریکا به همجنسبازها حمله میشد.نه بخاطر دلایل مذهبی و تعصبی.فقط بخاطر اینکه باعث گسترش بیماری ایدز در جامعه شدند.

حالا دقت کردید.رسانه با ما چیکار کرد؟منفور ترین موجود دنیا را تبدیل کرد به محبوب ترین شخصیت کارتونی

وقتی اینها تونستند موش که یکی از منفور ترین حیوانات و بزرگترین دشمن بشر بوده را محبوب ترین شخصیت کارتونی کنند

.حتی همین موس که باهاش در کامپیوتر استفاده میکنیم.نام موش را براش انتخاب کردند .
و یک روز ما بدون لمس کردنش نمیتونیم زندگی کنیم.

این یک معادله ساده هست.
در نتیجه این ها میتوانند و تاحدودی توانستند همجنسبازی که منفور ترین و چندش اور ترین عمل در نزد بشریت بود را محبوب کنند.با چی ؟

مدرن فامیلی .یکی از محبوبترین سریال های کمدی در جهان که تا به حال چندین جایزه گلدن امریکا را برده.
نفوذ این سریال اینقدر در سطح جهان بالاست که سریالی تقلیدی از این سریال در ایران ساخته شد

سریال shameless

یکی دیگر از محبوبترین سریال های کمدی در جهان.
در این سریال صحنه های جنسی همجنس بازان نشان داده میشود.

سریال game of throne
این سریال محبوب ترین و همچنین پر هزینه ترین سریال تاریخ هست که به وفور صحنه های غیر اخلاقی همچسگرایی در اون دیده میشه

دیگر قضاوت با شماست
خداوکیلی از این حرفا که بگذریم عجب فیلمایین اینایی که گفتی!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکم نمک بپاشید رو خودتون!. یکمی هم بزنید تو سرخودتون!!!!!.:) !!. چه این دو پیام چه تشکرکننده ها.
:razz:.

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
همجنس بازوهمجنس بازی ازجمله مواردی هستندکه بایدبه شدت باهاشون برخوردبشه
چون ممکنه این امرزشت روزی تبدیل به فرهنگ بشه پس بایدجلوش ایستاد

afshin-18

عضو جدید
بعضی این افراد (گی) که میگید در اثر انحراف به این سمت رو اوردن.... بخصوص یک طرف قضیه. ببخشید نمیتونم خوب توضیح بدم...! ولی خیلی هاشون (حالا اونیکی طرف قضیه!) بخاطر اختلالات هورمونی (درواقع) موقع تولد میخواستن دختر بشن ولی پسر شدن و دست خودشون نیست اون احساسات ولی دلیل نمیشه بیان کثافت کاری کنن.
یه فیلم مستند هست که یه گروه پسر ایرانی بخاطر همین قضیه عمل کردن و به اصل خودشون که درونی احساس دختر بودن میکردن برگشتن (یعنی دختر شدن) و بعضیاشون هم در نوبت عمل بودن. اونها میگفتن که ما هیچوقت دوست نداشیم منحرف باشیم و حتی در مقابل پسرها احساس ناامنی میکردیم... خیلیاشون خانواده هاشون تردشون کرده بودن و... ولی بعضیاشون خانواده هاشون درکشون کرده بودن و با دکترها صحبت کرده بودن و خلاصه عمل کرده بودن. که البته صددرصد برای خانواده ها سنگین بود ولی خب بهتر از غیرعادی بودن و سرکش بودن بچه هاشون بود.
توی شهر ما هم یکی از دخترهای دبیرستانی که همه میگفتن روحیات پسرونه داشته و بااینکه روستایی بودن، پدرمادرش به حرفش توجه کردن و الان عمل کرده و یه پسر شده!.

اما در کشورهای خارجی اومدن این قضیه هم جنس گرایی رو مخصوصاً گسترش دادن و به صورت یه اصل انحرافی دراوردن که از مشکل دار تا بی مشکل به این کار کثیف روی بیارن.... حتی به یه روشهایی بچه دار هم میشن گویا :hate:!.
عمل کنن:biggrin:
این عمل خیلی خطرناک هست و شنیدم نصفشون می میرن
بعد کثافت کاری چیه؟ چرا بهش می گی کثافت کاری؟
من یه زمانی هر رابطه ی جنسی رو کثافت کاری می دونستم این دید شما هست مشکل داره و اصلا شما چطور به خودتون اجازه می دین خصوصی ترین موضوع یک شخص یعنی رابطه ی جنسی اش رو قضاوت کنید؟ و اسم کثافت کاری بهش بدین؟
از این توهم توطئه غرب و خارج هم خارج شید این افراد حق زندگی دارند همونطور که اونها تو زندگی جنسی شما دخالت نمی کنن شما هم حق دخالت در زندگی اونها رو ندارید
انحراف جنسی که میگید مختص جوامع محدود هست که فرد به دلیل فشار جنسی دچار چنین انحرافی میشه(به شدت شایع در جوامع اسلامی همین بس بیشترین سرچ در اینترنت در این مورد در کشور دوست و مسلمان پاکستان صورت گرفته)

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمل کنن:biggrin:
این عمل خیلی خطرناک هست و شنیدم نصفشون می میرن
بعد کثافت کاری چیه؟ چرا بهش می گی کثافت کاری؟
من یه زمانی هر رابطه ی جنسی رو کثافت کاری می دونستم این دید شما هست مشکل داره و اصلا شما چطور به خودتون اجازه می دین خصوصی ترین موضوع یک شخص یعنی رابطه ی جنسی اش رو قضاوت کنید؟
ا
زهمجنسبازی کثیف ترسراغ ندارم
عملی که قبیح باشه درهرصورت قبیحه شایدتوی خلوت هرکثافت کاری که دلشون بخوادبکنن ولی حق ندارن این کارکثیفوبه اجتماع بکشونن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا