رابطه همجنسگرایی با موش ها چیست ؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

afshin-18

عضو جدید
ا
زهمجنسبازی کثیف ترسراغ ندارم
عملی که قبیح باشه درهرصورت قبیحه شایدتوی خلوت هرکثافت کاری که دلشون بخوادبکنن ولی حق ندارن این کارکثیفوبه اجتماع بکشونن
من دیدم قتل
من دیدم زورگویی
اونها که نیومدن به کسی تجاوز کنن خودشون هستن و خودشون
چرا کثیف هست؟ کی آسیب می بینه دلایلتون رو شرح بدین؟

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیدم قتل
من دیدم زورگویی
اونها که نیومدن به کسی تجاوز کنن خودشون هستن و خودشون
چرا کثیف هست؟ کی آسیب می بینه دلایلتون رو شرح بدین؟
ببین برادرمن احساساتی نشو
هرچیزی سرجای خودش پس مسائلوباهم قاطی نکنیدلطفا
هرکاری اولش قباحت داره وقتی قبحش شکست دیگه زشت به نظرنمیاد.کسی که همیجنس بازه خیلی راحت بقیه روبه فسادمیکشونه.فرض کن یه گروهان 200نفری سرباز،یه نفربین ایناتمایلات زنانه داشته باشه این آدم گروهانوبه گندمیکشه!!!
یامثلامن خودم ازیه نفرشنیدم که یه آدم گردن کلفت بایه مشت سبیل واسه یه پاکت سیگارتو زندان اجازه میده بقیه .....
بعدبه نظرت زندان باوجودهمچین آدمایی جای سالمی واسه توبه هست یانه؟
من به دین تو کاری ندارم ولی ازنظرمن که مسلمون هستم همجنسبازی کارکثیفیه چون خداداستان قوم لوط و واسه همین تو قرآن آورده

afshin-18

عضو جدید
ببین برادرمن احساساتی نشو
هرچیزی سرجای خودش پس مسائلوباهم قاطی نکنیدلطفا
هرکاری اولش قباحت داره وقتی قبحش شکست دیگه زشت به نظرنمیاد.کسی که همیجنس بازه خیلی راحت بقیه روبه فسادمیکشونه.فرض کن یه گروهان 200نفری سرباز،یه نفربین ایناتمایلات زنانه داشته باشه این آدم گروهانوبه گندمیکشه!!!
یامثلامن خودم ازیه نفرشنیدم که یه آدم گردن کلفت بایه مشت سبیل واسه یه پاکت سیگارتو زندان اجازه میده بقیه .....
بعدبه نظرت زندان باوجودهمچین آدمایی جای سالمی واسه توبه هست یانه؟
من به دین تو کاری ندارم ولی ازنظرمن که مسلمون هستم همجنسبازی کارکثیفیه چون خداداستان قوم لوط و واسه همین تو قرآن آورده
احساساتی چیه من دارم منطقی حرف می زنم!
چه قاطی ؟ تو گفتی کار زشت تر ندیدی من گفتم دیدم
خواهشا از کلمه گند کشیدن استفاده نکن
تو باید اول اثبات کنی این موضوع گند کشیدن هست بعد حق استفاده داری
بحث زندان ربطی به موضوع نداره خیلی ها هم رفتن به زندان و مشکلی نداشتن این که شما می گین همون مورد انحراف جنسی به خاطر محدودیت هست که اصلا بحث ما نیست
خب قربوت داداش از اول می گفتی دلیل منطقی ندارم و چون دینم گفته کار کثیفیه اینجا بحث دینی نیست بحث منطقی است اگر دلیل منطقی دارید عنوان کنید وگرنه ما بریم به زندگیمون برسیم

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
احساساتی چیه من دارم منطقی حرف می زنم!
چه قاطی ؟ تو گفتی کار زشت تر ندیدی من گفتم دیدم
خواهشا از کلمه گند کشیدن استفاده نکن
تو باید اول اثبات کنی این موضوع گند کشیدن هست بعد حق استفاده داری
بحث زندان ربطی به موضوع نداره خیلی ها هم رفتن به زندان و مشکلی نداشتن این که شما می گین همون مورد انحراف جنسی به خاطر محدودیت هست که اصلا بحث ما نیست
خب قربوت داداش از اول می گفتی دلیل منطقی ندارم و چون دینم گفته کار کثیفیه اینجا بحث دینی نیست بحث منطقی است اگر دلیل منطقی دارید عنوان کنید وگرنه ما بریم به زندگیمون برسیم
گندکشیدن مال یه دقیقشه.شایدواسه تو اینجوری نباشه
خلایق هرچه لایق.این شمااینم همجنسبازای گرامی بروازشون حمایت کن.بدرود

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز تو گفتی کار بدتر ندیدی من گفتم دیدیم
بعد برای چندمین بار می گم تو هیچ دلیل منطقی نیاوردی که اون کار بد هست (دین منطق نیست)
بیچاره صنعت!
خیلی حرفت مسخره است مثلا می خوای با این حرف من رو تحریک کنی؟:biggrin: نه بابا من بالاتر اعلام کردم که در حس از این کار و انجام دهندگانش بدم می آد ولی از لحاظ منطقی این کار اشکال نداره و مشکل از حس من هست

ماهم هزار بار توضیحات مختلف دادیم که چرا منطقی نیست!. ضمناً میشه دلیل منطقی ! بیاری که دین منطق نیست؟!؟؟

afshin-18

عضو جدید
ماهم هزار بار توضیحات مختلف دادیم که چرا منطقی نیست!. ضمناً میشه دلیل منطقی ! بیاری که دین منطق نیست؟!؟؟
دین دلیل نیاورده فقط دستور داده ! مثلا یکی از بی منطقی هاش قانون ارث هست مثلا زن نصف مرد یا اینکه دیه ی بیضه ی چپ مرد از دیه ی زن بیشتر هست یا دوباره همون ارث اگر کسی از پدرش زودتر بمیره بچه هاش از پدرش(پدر بزرک بچه ها) ارث نمی برن که اینجا مجال باز کردن بحث نیست ولی بارها تو این باشگاه این بحث ها باز شدن
شما فقط حاشیه رفتین هیچ چیزی برای زشت بودن این عمل نداشته اید

afshin-18

عضو جدید
درمورد حاشیه مثلا گفتین یارو به خاطر سیگار فلان
خب این ماهیت رابطه ی جنسی است در رابطه ی جنسی عادی موارد خیلی زیادتری هست که زن ها به خاطر پول فلان

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز تو گفتی کار بدتر ندیدی من گفتم دیدیم
بعد برای چندمین بار می گم تو هیچ دلیل منطقی نیاوردی که اون کار بد هست (دین منطق نیست)
بیچاره صنعت!
خیلی حرفت مسخره است مثلا می خوای با این حرف من رو تحریک کنی؟:biggrin: نه بابا من بالاتر اعلام کردم که در حس از این کار و انجام دهندگانش بدم می آد ولی از لحاظ منطقی این کار اشکال نداره و مشکل از حس من هست
دین ازنظرتو منطق نیست.جای بحثم نمیمونه
اینی که جامعه به گندکشیده بشه منطقی نیست.اینی که یه زندانی خراب کل سلولشو به گندبکشه منطقی نیست؟
اینی که همجنسبازی تبدیل به فرهنگ بشه بی منطقیه؟مگرنه اینکه توتحت تاثیرجوامع سکولاریستی؟خب اول ازهمه خودت درگیرمیشی
وقتی اومدی زیردستم جارودادم کارخونه روجاروبکشی اونجام بگوبیچاره صنعت:biggrin:

ودرآخرکسی بیخودوبیجهت ازچیزی دفاع نمیکنه مگراینکه ته دلش یه علاقه ای نسبت به اون کاریااون چیزداشته باشه.علاقتو حفظ کن:D

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
دین دلیل نیاورده فقط دستور داده ! مثلا یکی از بی منطقی هاش قانون ارث هست مثلا زن نصف مرد یا اینکه دیه ی بیضه ی چپ مرد از دیه ی زن بیشتر هست یا دوباره همون ارث اگر کسی از پدرش زودتر بمیره بچه هاش از پدرش(پدر بزرک بچه ها) ارث نمی برن که اینجا مجال باز کردن بحث نیست ولی بارها تو این باشگاه این بحث ها باز شدن
شما فقط حاشیه رفتین هیچ چیزی برای زشت بودن این عمل نداشته اید

دستورات خدا که آفریدگارمونه و باید هم امر کنه چون خیر خودمون رو میخواد پر از دلیله...هردلیلی هم که مبهمه یا نیومده، به پیامبر و اماما رسیده که توضیح بدن...وگرنه قرآن هزاران صفحه میشد!. ضمناً اینی که گفتین کسی قبل پدرش بمیره، به بچه هاش ارث نمیرسه از دستورات خدا نیست و من دراوردیه !. دیگه نمیدونم تو قانونم هست یا نه. ما که یکی از فامیلامون این اتفاق براشون افتاد اما پدربزرگشون بهشون ارث میده....
اون دیه زن هم دلیل داره. البته قسمت دوم حرفتون درمورد دیه رو من نشنیده بودم!. علاقه ای هم به بحثش ندارم. بازم احتمالا من دراوردیه...

یعنی واقعا بنظر شما این چیزا زشت و بد نیست؟؟.

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بحث سر رابطه غیر اخلاقی نیست که شما زنا و قتل و دزدی رو مثال میزنید. بحث سر اینه که با رواج یه همچین کاری دیگه کسی کنار همجنسای خودشم امنیت نداره!
واقعا درک زشت بودن و غیر عادی و غیر طبیعی بودن این کار اینقدر مشکله؟؟؟

afshin-18

عضو جدید
دستورات خدا که آفریدگارمونه و باید هم امر کنه چون خیر خودمون رو میخواد پر از دلیله...هردلیلی هم که مبهمه یا نیومده، به پیامبر و اماما رسیده که توضیح بدن...وگرنه قرآن هزاران صفحه میشد!. ضمناً اینی که گفتین کسی قبل پدرش بمیره، به بچه هاش ارث نمیرسه از دستورات خدا نیست و من دراوردیه !. دیگه نمیدونم تو قانونم هست یا نه. ما که یکی از فامیلامون این اتفاق براشون افتاد اما پدربزرگشون بهشون ارث میده....
اون دیه زن هم دلیل داره. البته قسمت دوم حرفتون درمورد دیه رو من نشنیده بودم!. علاقه ای هم به بحثش ندارم. بازم احتمالا من دراوردیه...

یعنی واقعا بنظر شما این چیزا زشت و بد نیست؟؟.
دلیلش رو شما بگو اینکه بگی یه خدایی هست که قوانین رو گفته منطقی نیست دین اگر قوانینش منطقی نباشه یعنی ساختگی است
من درآوردی است! باشه شما از آخوند هایی که هزاران سال و هزاران ساعت دین رو بهش فکر کردن و مطالعه کردن اسلام رو بیشتر می دونید
خب یه عمل هست مثل رابطه ی جنسی عادی چه فرقی داره که زشت باشه ؟ اصلا زشت بودن دلیل می خواد نه خنثی بودن

afshin-18

عضو جدید
بحث سر رابطه غیر اخلاقی نیست که شما زنا و قتل و دزدی رو مثال میزنید. بحث سر اینه که با رواج یه همچین کاری دیگه کسی کنار همجنسای خودشم امنیت نداره!
واقعا درک زشت بودن و غیر عادی و غیر طبیعی بودن این کار اینقدر مشکله؟؟؟
واویلا هزار بار گفتم اون جواب جواب اون خط از حرف جناب کارخانه دار هست و خودم هم می دونم ربطی نداره
امنیت ؟ من که نگفتم از تجاوز حمایت می کنم من گفتم اگر اون ها خودشون راضی هستن به من و شما ربطی نداره

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واویلا هزار بار گفتم اون جواب جواب اون خط از حرف جناب کارخانه دار هست و خودم هم می دونم ربطی نداره
امنیت ؟ من که نگفتم از تجاوز حمایت می کنم من گفتم اگر اون ها خودشون راضی هستن به من و شما ربطی نداره

خب پس دلیلی نداره رواجش بدیم تو جامعه
اگه دو نفر هستن که هر دوشون راضین برن تو خلوت هر کاری خواستن بکنن... اشتباه کسی رو به پای منو شما نمینویسن
ولی با عادی نشون دادن و رواجش مخالفم به شدت و هیچ دلیل منطقی ای براش نشنیدم تا حالا غیر از یه سری بهونه به ظاهر روشنفکرانه! بدون یه ذره تفکر واقع بینانه

secret11

عضو جدید
من دوس ندارم نقل بگیریم ولی رابطه همجنس بازی رابطه ای بسیار کثیفی هست مخصوصا دو مرد باهم یعنی چی اخه ؟ بنظرم خداوند عذاب بزرگی برای انها در نظر می گیره

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی رواجش نداد یه عده هستن و چنین تمایلاتی دارند این کار رو انجام میدن ولی موضوع اساسی اینجاست همانند انسان با این افراد برخورد نمی کنیم!
بعد چرا عادی نباشه برای اون عده که چنین مشکلاتی دارند؟ هر کس به شکلی به وجود اومده این افراد اینجوری به دنیا اومدن و اصلا دست خودشون نیست خب اینکه ما اون ها رو انسان حساب نکنیم مثل این هست که یک کور مادرزاد رو انسان حساب نکنیم چون مشکل دارد

آخه کسایی که موافق عادی جلوه دادنشن فقط موقع توجیه ازش به عنوان اختلال اسم میبرن، ولی در عمل دارن رواجش میدن
بله یه اختلال روانی و در بعضی موارد هورمونیه و باید درمان بشه مثل همه نارسایی های دیگه نه اینکه به عنوان یه هنجار اجتماعی پذیرفته شه
مثل اینه که بگیم چون یه عده مشکل روانی دارن بیایم اینو عادی نشون بدیم و تبلیغ کنیم تا اینا تو جامعه سربلند باشن و یه وقت خدایی نکرده سرخورده نشن....
نه اینجوری که نمیشه! باید همیشه سلامت همه جامعه مد نظر باشه نه راحتی یه عده

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
«أ َئِنَّكُمْ لَتَأْتُونَ الرِّجَالَ شَهْوَةً مِّن دُونِ النِّسَاء بَلْ أَنتُمْ قَوْمٌ تَجْهَلُونَ» (النّمل، 55)
ترجمه: آيا شما به جاى زنان از روى شهوت با مردها در مى‏آميزيد [نه] بلكه شما مردمى جهالت‏پيشه‏ايد.
و اسراف است به خاطر آن که «نعمت جنسیت» و نیز حقوق خود، هم جنسان و جنس متفاوت و هم چنین نعمت سلامت و کمال فردی و اجتماعی را ضایع می‌کند.
«إِنَّكُمْ لَتَأْتُونَ الرِّجَالَ شَهْوَةً مِّن دُونِ النِّسَاء بَلْ أَنتُمْ قَوْمٌ مُّسْرِفُونَ» (الأعراف، 81)
ترجمه: همانا شما از روى شهوت به جاى زنان با مردان مى‏آميزيد، (نه تنها در اين امر متجاوز از فطرتيد) بلكه شما (در هر كارى) گروهى اسرافكاريد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا