ذخیره عکس در سشن

mahtab30

کاربر فعال
سلام دوستای خوبم .
کسی میدونه چطوری میشه عکس رو تو سشن ذخیره کرد ؟ :gol:

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هر شی ء ی که از کلاس Object ارث بری کرده است را می توانید در Session قرار بدید.
برای مثال شما باید کدی شبیه به این باشه :
کد:
Bitmap bmp = Bitmap.FromFile(Server.MapPath("~/Images/01.jpg"));
Session.Add("img",bmp);
در حال حاضر امکان تست ندارم اما نباید مشکلی داشته باشد ( غلط های املایی را خودتان درست کنید. )

»» اما اصولا" این عمل خلاف استانداردهای کدنویسی ASP.NET است. شما این داستان رو برای چه کاری می خوای !؟

mahtab30

کاربر فعال
ممنون از شما مثل همیشه لطف کردید .
من همونطور که قبلا گفتم میخوام توی یک صفحه پارامترهای ورودی رو از کاربر بگیره و وب سایت رو بسازه با پارامترهای متنی که مشکل ندارم . اونا رو تو سشن ذخیره میکنه و تو صفحات بعدی نمایش میده .
ولی عکسهای قسمت گالری تصاوری رو کاربر با استفاده از upload file میگیره و نمیدونم چطوری باید تو سشن ذخیره کنم و بعدا تو صفحه گالری تصاویر چطوری باید بازیابی کنم . ؟
البته تمامی این پارامترها از قبیل متنها و عکسها رو در دیتابیس ذخیره میکنم . ولی این واسه وقتیه که کاربر بعدا اسمش رو وارد کنه و سایتش براش ساخته بشه . ولی بار اول که داره پارامترها رو وارد میکنه و دکمه ساخت وب سایت رو میزنه همه پارامترها توی سشن ذخیره میشن و موقع لود صفحات مشخص داده میشن . حالا نمی دونم چطوری واسه عکسها این کارو بکنم . ببخشید طولانی شد .

Sharif_

مدیر بازنشسته
منظور شما رو از بازیابی نمیفهمم

وقتی عکس رو اپلود میکنید در session ادرس عکس رو قرار بدید و در صفحه بعد ادرس رو session فراخوانی و نمایش بدید

mahtab30

کاربر فعال
وای ببخشید حواسم نبود این چه سوالی بود پرسیدم :sweatdrop:.:sweatdrop: :sweatdrop:
ok ممنون از راهنماییتون .