دیکشنری معدن

mohammad Hiresh

عضو جدید
:cool: سلام یه دیکشنری خیلی توپ پیدا کردم گفتم واستون بزارم حتماًدانلود کنید. فقط ببخشید مرجعش نداشتم از همین جا تشکر از مرجعش
:redface::redface::redface::redface::redface:

پیوست ها

• Dictionary of maine.rar
    2.6 مگایابت · بازدیدها: 0

hirt

عضو جدید
بله دیگه اینجوریه 430 بیننده داشته اما همچنان یه تشکر یا نظر نداشته:cry:
این هم از بی مدیری یک انجمن!
میای اسپم می کنی که چرا تشکر نمی کنید در حالیکه 3 نفر تشکر زده اند زیر پستت! میای میگی چرا نظر نمی دید، چه نظری میخوای؟! این همه تالار، این همه پست، مگه ریلیتی شو هست که مردم نظر بدند؟!

در ضمن دوست من(!) من یه پست دارم 6 هزار تا بازدید داره، یه نفر تشکر کرده، زیرش هیچ نظری نیست! شما دانشجو بودی تا حالا؟ دانشجو دنبال کتابی هست که استادش بهش معرفی کرده ( خودم من همین طور ) این که بعضی ها لینکی که پیدا می کنند اینجا میزارن لطفشونه و انتظار تشکر و نظر (!) ندارند!!

mohammad Hiresh

عضو جدید
این هم از بی مدیری یک انجمن!
میای اسپم می کنی که چرا تشکر نمی کنید در حالیکه 3 نفر تشکر زده اند زیر پستت! میای میگی چرا نظر نمی دید، چه نظری میخوای؟! این همه تالار، این همه پست، مگه ریلیتی شو هست که مردم نظر بدند؟!

در ضمن دوست من(!) من یه پست دارم 6 هزار تا بازدید داره، یه نفر تشکر کرده، زیرش هیچ نظری نیست! شما دانشجو بودی تا حالا؟ دانشجو دنبال کتابی هست که استادش بهش معرفی کرده ( خودم من همین طور ) این که بعضی ها لینکی که پیدا می کنند اینجا میزارن لطفشونه و انتظار تشکر و نظر (!) ندارند!!

ممنون از لطف بی پایانتون نه دانشجو بودیم نه میدونیم جزوه چیه ادب حکم میکنه چیزی که کسی یاد میگیره حداقل نظر بده بگه خوب بوده یا بد یه درخواست بدن که فلان چیز هم میخوایم. آقا یاخانم نمیدونم اسمتون چیه میتونستی نظر ندی فکرکنم وقت گرانبهاتون بزارید برای پست6 هزارتایی تون بهتر باشه. هرکی هم اینا رو بخونه قضاوت میکنه. راستی پستت که شش هزار تا بازدید داره بهمون نشون بده ماهم بیایم تشکر نکنیم.

آخرین ویرایش:

mostafapv

عضو جدید
با سلام
خوب بود. دستت درد نکنه.
اگه در موردش بیشتر توضیح میدادی بهتر بود.
بصورت فایل پی دی اف هست. لغت انگلیسی همراه با معنی و توضیح مختصر +(نام درسی که بهش مربوط میشه)
مهندسا با هم درگیر نشین. خوبیت نداره.

Green stone

عضو جدید
سلامخيلى عالى بود دستتون درد نكنه مهندس براتون آرزوى موفقيّت دارم

nilllo

عضو جدید
سلام دوستای عزیزم تشکر ویژه میکنم ازتون بابت دیکشنری. خیلی کارساز بود,ضمنا نوشته های باحالی هم که میذاریدعالیه. یه خواهشی داشتم اگه موضوع خاصی در مورد بررسی فنی و اقتصادی دارید برام بذارید,ازتون ممنونم.:smile:

بالا