دیدن چهره دوم 18+

وضعیت
موضوع بسته شده است.

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای دیدن چهره دوم هر شخص باید بدون پلک زدن به نقطه میان ابروی ان شخص بدون پلک زدن خیره شده وحالت چشم را به صورت مهو یا مات درآورد لازم است که هردونفر بدون حرکت یا پلک زدن باشند .
توجه: بدلیل آنکه این مشاهده در90%مواقع وحشتناک وغیر زمینی است وشما اگر احتمال میدهید آثار بدی درروحیه تان میگذارد امتحان نکنید
هشدار: هیچگاه درتنهایی ودرآینه سعی نکنید جهره دوم خودرا ببینید .
باتمرین میتوانید از روی عکسها نیز این کاررا انجام دهید .

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
...

...

حالا این 18+ که نوشتی برای چیه؟
راستی من نتونستم این کارو بکنم بیشتر توضیح بده تا یاد بگیرم ;)

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیشتر توضیح بده لطفا ، البته اگه واقعیه؟

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
............

............

شما درابتدا باید تمرین پلک نزدن روانجام بدید به این شکل که روی یک صفحه سفید یک دایره مشکی بکشید و به وسط اون خیره بشید اول کمی چشمها میسوزه ولی باتمرین زمان بیشتری رو میتونید به اینکار بپردازید . حالت چشمهارو هم همون جوری کنید که میخواید تصویر 3 بعدی روببینین . واسه این 18+هستش که درصورت موفقیت تصویر فوق میتونه تاثیرات منفی روی افراد کم سن بذاره چون این تجربه ای خارق العاده و ترسناکه وممکن هنگام خواب افراد کم سن رو آزار بده .

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
............

............

چهره هایی که من دیدم شبیه به هیچ موجودی که تابه حال مشاده کردم نبوده
هنوز هم تک تک اونها درذهنم هستن .... مخصوصا" خودم
البته این کار باید با تمرکز و درمحیط ساکتی انجام بشه.

Savant

کاربر بیش فعال
نه راشت میگه. اگر باور ندارید در تاریکی شب جلوی یه آینه قرار بگیرید ( تاریکی مطلق نه ) اگر تونستید 5 دقیقه مستقیم تو چشم خودتون خیره بشید و نترسید اونوقت یه چی به من بگید. در ضمن باید در یک مکان خلوت باشه.

EAS

عضو جدید
نه راشت میگه. اگر باور ندارید در تاریکی شب جلوی یه آینه قرار بگیرید ( تاریکی مطلق نه ) اگر تونستید 5 دقیقه مستقیم تو چشم خودتون خیره بشید و نترسید اونوقت یه چی به من بگید. در ضمن باید در یک مکان خلوت باشه.
اولا که "راشت" ؟:surprised:
دوما مگه هشدار استارتر تاپیک رو ندیدی ؟

EAS

عضو جدید
اصلا چهره ی دومی در کار نیست ، اینم یه جور خطای دید هستش . برین یه جای کم نور بعد به یک نقطه خیره بشید (فرقی منیکنه موجود زنده یا غیر زنده فقط مهم اینه که انسان نباشه ) اونوقت احساس میکنید دارید موجودات عجیب و غریب میبینید ، ولی یه دیوار ، صندلی و یا هر چیز دیگه ای که بهش خیره شدید روح و چهره ی دوم نداره که ! پس خطای دیده .;)

Savant

کاربر بیش فعال
اولا که "راشت" ؟:surprised:
دوما مگه هشدار استارتر تاپیک رو ندیدی ؟
اولا در تاریکی تایپ کردم.
دوما من گفتم حداکثر 5 دقیقه. نهایتش آدم دیوونه میشه دیگه از این که بیشتر نیست. به قول خودمون جوان فقط مرگش نباشه !

Savant

کاربر بیش فعال
اصلا چهره ی دومی در کار نیست ، اینم یه جور خطای دید هستش . برین یه جای کم نور بعد به یک نقطه خیره بشید (فرقی منیکنه موجود زنده یا غیر زنده فقط مهم اینه که انسان نباشه ) اونوقت احساس میکنید دارید موجودات عجیب و غریب میبینید ، ولی یه دیوار ، صندلی و یا هر چیز دیگه ای که بهش خیره شدید روح و چهره ی دوم نداره که ! پس خطای دیده .;)
من چهره دوم رو تائید نمیکنم. ولی کلا آدم یه جوری میشه .

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز

:biggrin:;)
دقیقا اومدم اینو بگم که شما گفتی................:gol:

EAS

عضو جدید
من چهره دوم رو تائید نمیکنم. ولی کلا آدم یه جوری میشه .
دقیقا ، علتش هم دو تا چیز عادیه :
1. خستگی چشم (اگه دقت کرده باشین چشم به صورت طولانی مدت باز میمونه )
2. مغز انسان در تاریکی نور هایی رو که تا یه بار پلک زدن جذب میکنه کنار هم قرار میده به خواطر همین کم کم نور صحنه در نظر ما زیاد و صحنه ای که میبینیم کم کم سفید میشه .

گندم طلایی

عضو جدید
برای دیدن چهره دوم هر شخص باید بدون پلک زدن به نقطه میان ابروی ان شخص بدون پلک زدن خیره شده وحالت چشم را به صورت مهو یا مات درآورد لازم است که هردونفر بدون حرکت یا پلک زدن باشند .
توجه: بدلیل آنکه این مشاهده در90%مواقع وحشتناک وغیر زمینی است وشما اگر احتمال میدهید آثار بدی درروحیه تان میگذارد امتحان نکنید
باتمرین میتوانید از روی عکسها نیز این کاررا انجام دهید .

:eek::eek:واقعی ؟

alash

عضو جدید
منم از این چیزا زیاد شنیدم! ولی همش خطای دیده!! باز خوبه بعضیا میگن وقتی به سفیدیه چشم تو آینه زیاد نگاه کنی جن میبینی!!!:biggrin::biggrin:

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا توبـــــــه ! :eek:

در تنهایی تو آینه ببینیم چی میشه ؟ خیلی خفنه ؟ بابا حالا شاید ما درست و حسابی بودیما

میگم از چهره دوم میشه عکس یادگاری هم گرفت ؟!

setiya

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان چن مينه رو يه عكس دارم امتحان ميكنم ولي تغيير نميكنه
فقط چشام خسته شد

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
چهره هایی که من دیدم شبیه به هیچ موجودی که تابه حال مشاده کردم نبوده
هنوز هم تک تک اونها درذهنم هستن .... مخصوصا" خودم
البته این کار باید با تمرکز و درمحیط ساکتی انجام بشه.

:Dقیافم یکم عوض شد یکم دماغم کپلتر به نظر اومد و چشمام گشادتر
تجربه جالبی بود

nuzurus

عضو جدید
من الان 20 سالمه - این کارارو که به چهره ی آدم ها خیره بشیم و چهره ی دوم رو می بینیم اون موقعه انجام میدادم و واقعا چهره ی اونا وحشتناک میشد که البته منم معتقدم که خطای چشم و ذهن هست که اینطوری میشه - کلا آدم به هرچی خیره بشه همینطوری میشه -
اما یک مسئله : من همون 15 سالگی توی آینه با خودم این کار رو انجام دادم و واقعا از خودم ترسیدم و تا مدت ها از لحاظ روحی داغون شدم-
و گاهی اوقات برام سخته که تصور کنم اون چهره ای که توی آینه میبینم واقعا خود من هستم...
می خواستم بدونم کسی شده اینطوری بشه و این حالت بهش دست داده باشه...

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عجب ...........................
اینم از مهندسای ما.......................
بیکاریم دیگه.................

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:

من وقتی تو چشای کسی خیره میشم خندم میگیره ...........:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.