دیدنی های امروز 12 اردیبهشت 90

HirrAd

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

آيين متبرك كردن پاپ ژان پل دوم رهبر سابق كاتوليك هاي جهان در شهر واتيكان

حضور رابرت موگابه رييس جمهوري زيمبابوه در مراسم متبرك ساختن پاپ ژان پل دوم در واتيكان . موگابه طبق تحريم ها نمي تواند به كشورهاي اروپايي سفر كند اما واتيكان استثنا است

مراسم روز جهاني خنده در برلين آلمان

بازي سنتي بزكاشي افغان ها در كابل

تظاهرات روز جهاني كارگر در شهر كسل آلمان

برگزاري جشن روز ملي خليج فارس در جزيره هرمز

اين مبل براي اين نظامي آمريكايي استتار خوبي است

روش ابتكاري براي كباب كردن سوسيس با استفاده از چنگك

باراك اوباما در حال سخنراني اعلام خبر كشته شدن اسامه بن لادن در كاخ سفيد

شادماني مردم آمريكا پس از انتشار خبر مرگ بن لادن

بدون شرح!

mr.rohalamin

اخراجی موقت
بيچاره امريكايي ها نمي دونن كه بن لادن رو خود امريكايي ها اوردن رو كار! حالا خودشون هم بركنارش كردن!
نمي دونن كه همش زير سر دولت مردان خودشونه!

sonichka

عضو جدید
بيچاره امريكايي ها نمي دونن كه بن لادن رو خود امريكايي ها اوردن رو كار! حالا خودشون هم بركنارش كردن!
نمي دونن كه همش زير سر دولت مردان خودشونه!
بعضی وقتا یه نفر یه سیاستی رو پیش میبره که یکی دیگه با اون سیاست مخالفه
مربوط به آمریکا یست توی تمام کشورای دنیا هست اگه از آمریکا بیای بیرون میبینی این سیاستای اشتباه تو همه کشورا بوده

mr.rohalamin

اخراجی موقت
هيچ مثل اين امريكا سياست كثيفي نداره! بخاطر پول همه كار ميكنن! نظام سرمايه داري فقط اين طوره!
اگه منظورت ماييم كه...

sonichka

عضو جدید
هيچ مثل اين امريكا سياست كثيفي نداره! بخاطر پول همه كار ميكنن! نظام سرمايه داري فقط اين طوره!
اگه منظورت ماييم كه...
دست گلت درد نکنه
نه بابا کجای ایران مریض میشی پول نداری کنار اتوبان ولت میکنن
ما کدوم دولت مردمون برای پول خون میریزه
ما همه پاکیم
فقط آمریکایا بدن
من منظورم ایران نبود
اگه بی طرف نگاه کنی همه کشورای دنیا سیاستای کثیف دارن آمریکا خوب خوبشونه
اگه یکم مطالعه داشته باشی درباره چین که چجوری داره تبتو مال خودش میکنه دیگه جنس چینی نمیخری
اگه بدونی انگیلیس چجوری مواد مخدر صادر میکرده از انگیلیس حقیقی متنفر میشی نه برای حرف دیگران
اگه بدونی ایران چه جوری دروغ میگه دیگه جانب داری نمیکنی
اگه بدونی تو پاکستان چه نظام آموزش پرورشی داره
همه جای دنیا این چیزا هست الکی طرف داری از ایران نکن ایرانم مثل انگیلیس مثل آمریکا مثل 100 تا کشور دیگه

mr.rohalamin

اخراجی موقت
دست گلت درد نکنه
نه بابا کجای ایران مریض میشی پول نداری کنار اتوبان ولت میکنن
ما کدوم دولت مردمون برای پول خون میریزه
ما همه پاکیم
فقط آمریکایا بدن
من منظورم ایران نبود
اگه بی طرف نگاه کنی همه کشورای دنیا سیاستای کثیف دارن آمریکا خوب خوبشونه
اگه یکم مطالعه داشته باشی درباره چین که چجوری داره تبتو مال خودش میکنه دیگه جنس چینی نمیخری
اگه بدونی انگیلیس چجوری مواد مخدر صادر میکرده از انگیلیس حقیقی متنفر میشی نه برای حرف دیگران
اگه بدونی ایران چه جوری دروغ میگه دیگه جانب داری نمیکنی
اگه بدونی تو پاکستان چه نظام آموزش پرورشی داره
همه جای دنیا این چیزا هست الکی طرف داری از ایران نکن ایرانم مثل انگیلیس مثل آمریکا مثل 100 تا کشور دیگه
خواهش مي كنم!:biggrin:
آخه يه بيمار رو بخاطر پول تو بيابون ول مي كنن چه ربطي به سياست داره:surprised:!؟(به احتمال زياد بيمارستان خصوصي بوده كه كلا مشكل دارن)
كي رفته خون ريخته براي پول؟(اگه همچين چيزي هم باشه چه ربطي به سياست داره!؟)
من كي از ايران طرف داري كردم. اصلا به نظر جناب عالي معني ميده كه من بگم ايران همه چيزش درسته!(اگه اين طوره، اون معصوم بيچاره كه تو غيبته براي چيه؟)
من فقط بين بد و بدتر، بد رو انتخاب كردم. من به پرو فايلم يه سر بزني و ببيني كه نه بسيجيم، نه ريش پيش دارم و نه مزد بخور مملكتم.(هيچ كي تو خونوادمون اينجوري نيست!)
من از همه كار ها آگاهم. مطالعم هم زياده(فقط جنابعالي مطالعه نداري). در ضمن شما ميگين مطالعه، من ميگم مثل روز اين چيزا رو ديدم! به محل سكونت من نگاه كن! بهت پيشنهاد ميكنم كه حتما يه دست كشور هاي حوضه خليج رو بري!(امارات،قطر،كويت و ...).
برو ببين ايرانيا مخصوصا دختراي ايراني چيكارا كه نمي كنن! اينجا هر كي با لنج ميره دوبي، شب اول همه ميرن ديسكو. بعد با بيست يا سي دلار يه دختر تو ديسكو انتخاب ميكنن و بعدش يه اتاق خالي و دونفر براي...
ما سالهاست كه كارمون سفره! تو هم حتما برو. اونوقت بهت قول ميدم كه اين حرفي رو كه بقيه دوستام و دوستام ميزنيم رو ميزني! اون حرف هيچي نيست جز اين:

هيچ جا جمهوري اسلامي ايران نميشه!

شما ميگين نقص داره، من هم ميگم درسته! ايشالله من و شما به عنوان دو جون ايراني دست به دست هم ميديم و بعنوان يه جون اين اوضاع رو درست مي كنيم!
يا علي!:heart::heart::heart::gol::gol::gol:

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش مي كنم!:biggrin:
آخه يه بيمار رو بخاطر پول تو بيابون ول مي كنن چه ربطي به سياست داره:surprised:!؟(به احتمال زياد بيمارستان خصوصي بوده كه كلا مشكل دارن)
كي رفته خون ريخته براي پول؟(اگه همچين چيزي هم باشه چه ربطي به سياست داره!؟)
من كي از ايران طرف داري كردم. اصلا به نظر جناب عالي معني ميده كه من بگم ايران همه چيزش درسته!(اگه اين طوره، اون معصوم بيچاره كه تو غيبته براي چيه؟)
من فقط بين بد و بدتر، بد رو انتخاب كردم. من به پرو فايلم يه سر بزني و ببيني كه نه بسيجيم، نه ريش پيش دارم و نه مزد بخور مملكتم.(هيچ كي تو خونوادمون اينجوري نيست!)
من از همه كار ها آگاهم. مطالعم هم زياده(فقط جنابعالي مطالعه نداري). در ضمن شما ميگين مطالعه، من ميگم مثل روز اين چيزا رو ديدم! به محل سكونت من نگاه كن! بهت پيشنهاد ميكنم كه حتما يه دست كشور هاي حوضه خليج رو بري!(امارات،قطر،كويت و ...).
برو ببين ايرانيا مخصوصا دختراي ايراني چيكارا كه نمي كنن! اينجا هر كي با لنج ميره دوبي، شب اول همه ميرن ديسكو. بعد با بيست يا سي دلار يه دختر تو ديسكو انتخاب ميكنن و بعدش يه اتاق خالي و دونفر براي...
ما سالهاست كه كارمون سفره! تو هم حتما برو. اونوقت بهت قول ميدم كه اين حرفي رو كه بقيه دوستام و دوستام ميزنيم رو ميزني! اون حرف هيچي نيست جز اين:

هيچ جا جمهوري اسلامي ايران نميشه!

شما ميگين نقص داره، من هم ميگم درسته! ايشالله من و شما به عنوان دو جون ايراني دست به دست هم ميديم و بعنوان يه جون اين اوضاع رو درست مي كنيم!
يا علي!:heart::heart::heart::gol::gol::gol:
بابا ایولا اب میخوای؟؟؟حتما تشنت شده