[دیتیل های ساختمانی] دیتیل های در و پنجره

rebel.kourosh

عضو جدید
[دیتیل های ساختمانی] دیتیل های در و پنجره

دیتیل درب های ضد سرقت

پیوست ها

• dar-info.jpg
    dar-info.jpg
    36.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • dar.jpg
    dar.jpg
    14.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:

sirousb

عضو
دتایل معماری پروفیل درب و پنجره

دتایل معماری پروفیل درب و پنجره

دتایل های ساختمانی همیشه یکی از پر دردسر ترین قسمت های کار یک مهندس هستش ، البته چون اکثر طرح های ایرانی کپی هم هستند نیازی به طراحی دتایل های آنچنانی نیست و همه از دتایل های موجود در بازار استفاده می کنند.

خیلی ها فقط به دتایل های سازمان برنامه و بودجه اکتفا می کنن و فقط واسه کارهاشون از این سری دتایل های استفاده می کنن که باید بهشون بگم متاسفانه این دتایل های بعضیاشون واقعا قدیمی شدن و زیاد بدرد بخور نیستن هر چند بعضیا به نوع دتایلش کاری ندارن و فقط تایتل دتایل واسشون مهمه که یه جوری تویه طرح جاش کنن.

خیلی از دوستان هم از دستم اساسی شاکی بودن که چرا دتایل کم می زارم تویه سایت
برای این بار یک مجموعه کامل دتایل های پروفیل درب و پنجره رو آماده کردم که می تونید از ادامه مطلب اون رو دانلود کنید

این دتایل ها کامل اجرایی و کل دتایل ها با توضیحات فارسی هستش تا کسی به مشکلی بر نخوره ( در ضمن دتایل هاش جدید هستش و واسه کارهای اجرایی هم کامل بکار میاد )

( به تمام دوستانی که با دتایل های ساختمانی و اجرایی سرو کار دارند توصیه می کنم که حتما این مجموعه رو دانلود کنن )

نام فایل : مجموعه ۱۰۰ دتایل معماری پروفیل درب و پنجره برای دانلود

حجم : ۱۶ مگابایت

دانلود ( لینک مستقیم ) – دانلود (لینک غیر مستقیم)

رمز عبور : www.farsicad.com

توضیحات :کلیه دتایل های موجود در این مجموعه به صورت اتوکدی و در قالب اتوکد ۲۰۰۷ به بالا قابل اجرا هستند. برای دانلود بر روی لینک مستقیم کلیک کنید و در صورت مشکل داشتن از لینک غیر مستقیم استفاده کنید.

منبع : وب سایت فارسی کد ، وب سایت تخصصی جدیدترین آثار معماری روز دنیا
http://www.farsicad.com/1390/07/100detail/

آخرین ویرایش توسط مدیر:

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.
من دیتایل پنجره چوبی لولایی کتیبه دار سه لنگه و دیتایل اجرایی کف پنجره آلومینیومی ، رو می خوام ،کسی می تونه کمکم کنه؟
تا حالا تموم دیتایل های این سایت و کل اینترنت و یه سری کتابا رو گشتم اینا توشون نبود!!!
سلام...
این جزئیات کف پنجره فلزی با قاب پنجره آلومینیومیه!
فکر کنم منظورتون همین باشه، چون کف پنجره ها معمولا یا فلزی ان یا بتنی یا سنگی!

http://www.4shared.com/photo/ZFZVRInK/CCC03.html

مجتبی1361

کاربر فعال مهندسی عمران ,
......

پیوست ها

• (91.8.4)detail doors.zip
    37.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا