دکتری مهندسی شیمی فقط دانشگاه آزاد اسلامی

مرد بوشهر

عضو جدید
سلام اینجا کسی سال 92 و 93 و 94 کنکور دکتری مهندسی شیمی دانشگاه ازاد امتحان داده یا نه؟ اگر امتحان داده خواهش میکنم به سوالات جواب بده.

1- سوالات که به صورت تستی طرح شده بود از همان منابع کنکور ارشد هست که مثلا با خواندن منابع راهیان ارشد میشه به ان تسلط یافت؟
2- سوالات تعریفی یا بهتر بگم غیر محاسباتی یا محاسبات فوق العاده کوتاه نیز دارد؟ حدودا چند درصد؟
3- من سال 90 فارغ التحصیل ارشد از علوم و تحقیقات شدم اگر با خوندن جزوات کنکور ارشدم و امادگی همان موقع که نفر 11 واحد علوم و تحقیقات شدم برای امتحان دکتری مهندسی شیمی دانشگاه ازاد شرکت کنم ایا پذیرفته میشم یا نه سوالات به کلی فرق دارد و جدید طرح شده است؟

خیلی ممنون

مرد بوشهر

عضو جدید
کسی اینجا کارنامه دانشگاه آزاد دکتری مهندسی شیمی ندارد؟
از ظرفیت ها و تعداد واحد های دارای مجوز در این مقطع کسی اطلاعی ندارد؟

ertebatbama

عضو جدید
سوالات معمولا 70 درصد مشابه دوس دوره کارشناسی و 30 درصد برای مقطع کارشناسی ارشد مهندسی شیمی هستش. البته سطح زبان انگلیسی و کاربرد ریاضیات و ترمو اون خیلی بالاتر. به نظر من الان تنها منبع خلاصه و مفید برای جمع بندی سریع و قبولی تو دانشگاه آزاد کتاب جامع مهندسی شیمی نوشته دکتر سیدین در انتشارات نوآور هستش.دو جلدی. جلد اول نکته و تست و جلد دوم جواب آزمون هاست.
فقط حواست باشه الان دکتری آزاد حدود 80 میلیون آب میخوره. دو ترم اول هر ترم 9 میلیون و ترم سوم و چهارم برای امتحان جامع و پروپوزال 12 میلیون و سه ترم پایان نامه 24 واحدی با شهریه ثابت حدود 45 میلیون و ترم تمدید پایان نامه یا ترم 7 که اجباری حدود 7 میلیون. حالا خودت حساب کن ارزشش داره برای مدرک الکی آزاد وقت و عمرت تلف کنی؟. تازه بعد هیئت علمی هم درکار نیست و بر نمیدارن. شاید لب مرز با هزارتا پارتی بازی.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ertebatbama

عضو جدید
سلام اینجا کسی سال 92 و 93 و 94 کنکور دکتری مهندسی شیمی دانشگاه ازاد امتحان داده یا نه؟ اگر امتحان داده خواهش میکنم به سوالات جواب بده.

1- سوالات که به صورت تستی طرح شده بود از همان منابع کنکور ارشد هست که مثلا با خواندن منابع راهیان ارشد میشه به ان تسلط یافت؟
2- سوالات تعریفی یا بهتر بگم غیر محاسباتی یا محاسبات فوق العاده کوتاه نیز دارد؟ حدودا چند درصد؟
3- من سال 90 فارغ التحصیل ارشد از علوم و تحقیقات شدم اگر با خوندن جزوات کنکور ارشدم و امادگی همان موقع که نفر 11 واحد علوم و تحقیقات شدم برای امتحان دکتری مهندسی شیمی دانشگاه ازاد شرکت کنم ایا پذیرفته میشم یا نه سوالات به کلی فرق دارد و جدید طرح شده است؟

خیلی ممنون
دکتری آزاد دیگه الان حدود 80د میلیون هزینه داره. تعداد دانشجوهاشم مثل ارشد بالا رفته و کیفیت تحصیل پایین. دست آخرم مدرکش اعتبار نداره و پولت دور ریختی. تازه هیئت علمی هم نمیکنن. یا برو خارج یا سراسری تازه اگر کار درست حسابی داری و مشکل سربازی نداری. چون حداقل 4 سال عمرت الکی به باد دادی. سنت میره بالا و وقت پولت به باد دادی.

بالا