[دکتری] مشاوره آزمون دکترای معماری

domous

عضو جدید
امیدوارم که عقب نیوفته..
کسی نمیدونه چند تا سوال زبان هست؟؟؟

domous

عضو جدید
من واسه زبان 504 و 1100 و همچنین فرهنگ لغت تصویری دی کی چینگ رو مطالعه کردم.به نظر شما کافیه؟

ailinta

عضو جدید
دوستان اسکیس دکتری دانشگاه آزاد همون روز آزمونه؟؟؟؟؟؟؟ پارسال روز آزمون نبوووووووووووووووووووووووود کسی میدونه چطوریه؟؟؟ بدبخت شدم که من فقط درس خوندم . 2 سال یه خط هم نکشیدم :(((((((((((((((

golden_architect

عضو جدید
امیدوارم که عقب نیوفته..
کسی نمیدونه چند تا سوال زبان هست؟؟؟

يعني هيشششكي نميدونه ازمون كي هست؟؟

دوستان اسکیس دکتری دانشگاه آزاد همون روز آزمونه؟؟؟؟؟؟؟ پارسال روز آزمون نبوووووووووووووووووووووووود کسی میدونه چطوریه؟؟؟ بدبخت شدم که من فقط درس خوندم . 2 سال یه خط هم نکشیدم :(((((((((((((((
آزمون معماری جمعه صبح هسش
اسکیس هم همون روز هسش و وسایل رو با خودتون بیارین

kaveh5

عضو جدید
اینجوری که بیچاره میشیم باید تا غروب سر جلسه باشیم !!!!!!!!!!!!!

fereshte1111

عضو جدید
سلام بچه ها. خوب هستین؟ یه راهنمایی میکنین ب من؟ شنیدم 70% شفاهی و 30 % تئوری فعلا هست واسه دکترا. با این وصف چطوریه ازمون دکترا؟ تو آزمون شغاهی چی میپرسن؟ من هیچی نمیدونم. باید از کی پرسید!!!

معمارباشی

عضو جدید
Re: مشاوره آزمون دکترای معماری

Re: مشاوره آزمون دکترای معماری

سلام بچه ها. خوب هستین؟ یه راهنمایی میکنین ب من؟ شنیدم 70% شفاهی و 30 % تئوری فعلا هست واسه دکترا. با این وصف چطوریه ازمون دکترا؟ تو آزمون شغاهی چی میپرسن؟ من هیچی نمیدونم. باید از کی پرسید!!!

درباره پایان نامه ات و مقاله هایی که دادی سوال می پرسن + زمینه های پژوهشی و تحقیقاتی مورد علاقتون

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان میشه در مورد ازمون جامع در دکترا توضیح بدین

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام بچه ها زمان مصاحبه رو کجا زدن؟
تو www.azmoon.net که چیزی نبود

دوستانی که شرایط اقدام برای استعداد درخشان رو دارن تا حد ممکن سعی کنن امسال اقدام کنند.

زیرا وزارت علوم یکسری شرایطی رو مشخص کرده، که از سال 95-94 کلیه دانشگاه ها باید اجراش کنن و همچنین حتما از فارغ التحصیلی باید فقط یک سال گذاشته باشه، بقیه شرایط در لینک زیر:

شرایط جدید استعداد درخشان دکتری

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو دکترا میدونم تنها شرایط علمیتاثیر نداره بلکه شرایط عقیدتی سیاسی هم خیلی بیشتر تاثیر داره تو این قسمت

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
...نفر اول آزمون بودم مهندس جان..مصاحبه هم تاثیری رو رتبه نداره گرچه دستم پره.

الانم دانشجوی بهشتی هستم و به شما هم توصیه می کنم از سیستم آزاد بیرون بیای.

موفق باشی
شما که فرمودید فقط مجاز علم و صنعت شدید!!

خدا رو شکر توی اولین الویت مصاحبه ام یعنی هنر اصفهان قبول شدم. منظورم از سوال نکردن، ندونستن نبود. منظورم ای، تاثیر مقالات غیر علمی پژوهشی و غیره براتون می نویسم حتمن. چون تا حالا چندبار شفاهی توضیحش دادم به بچه ها. بهتره یه جا مکتوب بشه. به روی چشم

ما هنوز منتظریم برای توضیحات

mahshid shz

عضو جدید
تو دکترا میدونم تنها شرایط علمیتاثیر نداره بلکه شرایط عقیدتی سیاسی هم خیلی بیشتر تاثیر داره تو این قسمت

در مصاحبه دکتری، هیئت علمی دانشگاهها پرسشگر هستند، نه حراست یا کارگزینی دانشگاه.
بنابراین سوالات کاملا جنبه تخصصی دارند و خارج از حوزه معماری و مباحث مربوط به دکتری سوالی طرح نمی شود.
اما در مصاحبه هیئت علمی، قطعا سوالات عقیدتی و سیاسی پرسیده می شود که کلا مبحث جداگانه ای است.

TARANE-ARCH

عضو جدید
در مصاحبه دکتری، هیئت علمی دانشگاهها پرسشگر هستند، نه حراست یا کارگزینی دانشگاه.
بنابراین سوالات کاملا جنبه تخصصی دارند و خارج از حوزه معماری و مباحث مربوط به دکتری سوالی طرح نمی شود.
اما در مصاحبه هیئت علمی، قطعا سوالات عقیدتی و سیاسی پرسیده می شود که کلا مبحث جداگانه ای است.
سلام یعنی اگه کسی تافل نداشته باشه نمیتونه کنکور شرکت کنه یا اگه کنکور بده قبول شد ولی تو تافل موند چی میشه تکلیفش خواهشا یکی یه راهنمایی کنه من تو صفحات اول خوندم که حتما باید تافل داشته باشی ولی من که ندارم تکلیف چیه باید اول اینو بگیرم بعد قبول بشم
و سوال دیگه ام میشه بگین این ISIچیه ایا هرمقاله ای که تو یه مجله چاپ بشه یا بره به یه مسابقه ولی رتبه نیاره مورد قبوله تو ازمون دکتری و اینکه الان من میخوام مقاله بدم اولین کار چیه اخه من اصلا نیدونم برای ثبت ماقله تو این ISIکجا باید ثبت نام کنم از کجا خبر بگیمر خواهشا بگین این ای اس ای چیهههههههههههه
:cry:

آخرین ویرایش:

Wonderfulman

عضو جدید
سلام می خواستم بدونم الان در شرایط فعلی تو ایران کجا ها دکترای معماری رو داره آیا دانشگاه مازندران بابلسر تو رشتهی معماری دکترا جذب می کنه؟

Wonderfulman

عضو جدید
دوست عزیز شما اول برو دنبال تافل کلا زبان بعد حرف از کنکور دکترا بزن الان باید تمرکزت این باشه ...قطعا نباید بدن انقدر شل گرفتن این دکترا رو که واقعا من دارم از درون نابود می شم به نظرم باید حداقلش برای ارشد زبان به طور کامل فرا گرفته بشه و برای جذب دانشجوی ارشد در مورد زبان جدی تر بشن .

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام می خواستم بدونم الان در شرایط فعلی تو ایران کجا ها دکترای معماری رو داره آیا دانشگاه مازندران بابلسر تو رشتهی معماری دکترا جذب می کنه؟

معماری60206واحد سنندج110 زن و مرد
معماری60206واحد زاهدان109 زن و مرد
معماری60206واحد اهواز106 زن و مرد
معماری60206واحد تهران مرکزی101 زن و مرد
معماری60206واحد تبریز102 زن و مرد
معماری60206واحد بروجرد112 زن و مرد
معماری60206واحد مشهد111 زن و مرد
معماری60206واحد کرج115 زن و مرد
معماری60206واحد رشت117 زن و مرد
معماری60206واحد اردبیل119 زن و مرد
معماری60206واحد یاسوج120 زن و مرد
معماری60206واحد اراک121 زن و مرد
معماری60206واحد تهران شمال157 زن و مرد
معماری60206واحد شیراز163 زن و مرد
معماری60206واحد ساوه181 زن و مرد
معماری60206واحد اصفهان(خوراسگان)175 زن و مرد
معماری60206واحد همدان171 زن و مرد
معماری60206واحد شهرکرد133 زن و مرد
معماری60206واحد سمنان128 زن و مرد
معماری60206واحد علوم و تحقیقات123 زن و مرد
معماری60206واحد بوشهر146 زن و مرد
معماری60206واحد نجف آباد150 زن و مرد
معماری60206واحد تهران جنوب141 زن و مرد
معماری60206واحد کرمانشاه192 زن و مرد
معماری60206واحد قزوین214 زن و مرد
معماری60206واحد ساری208 زن و مرد
معماری60206مرکزبین المللی کیش619 زن و مرد
معماری60206واحد امارات متحده عربی222 زن و مرد
معماری60206واحد تهران غرب228 زن و مرد

shima 70

عضو جدید
با سلام خئمت همگی
دوستان عزیز دغدغه ای در ذهنم ایجاد شده که به شدت این روزها فکرمو درگیر کرده :
ایا دانشگاه کارشناسی و کارشناسی ارشد در قبولی دکتری تاثیر داره!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shima 70

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان عزیز ، من ترم دوم ارشد هستم میخواستم بدونم اگه از الان بخوام رویکرد مطالعاتیمو به سمت ازمون دکتری ببرم و کلا در این راه حرکت بکنم پیشنهادتون چیه؟

معمارباشی

عضو جدید
بله کاملا تاثیر گذاره متاسفانه ...
البته نه این که کلا طرف رو رد کنن ولی کارش تو مصاحبه سخت تر میشه
باید تعداد مقاله های معتبرش بیشتر باشه و خودشو و تواناییاشو به استادای مصاحبه کننده نشون بده و اونا رو تحت تاثیر قرار بده

yasi84

عضو جدید
سلام دوستان
اگه واسه مصاحبه فقط مقاله کنفرانسی داشته باشی رد میشی یا لمیدی هست؟

fereshte1111

عضو جدید
دوستان یه سوال
آیا میشه همزمان در دو مقطع ارشد و دکتری معماری در دانشگاه سراسری ، تحصیل کرد؟
اینو از این جهت میگم که جذب هیئت علمی شدن در دانشگاه دولتی برام مهمه و ارشد رو از دانشگاه آزاد گرفتم ولی به این فکر رسیدم بار دیگه ارشد رو در دانشگاه دولتی بخونم و همیطور دکتری رو

mahshid shz

عضو جدید
تحصیل همزمان تنها در دانشگاه های پیام نور مجاز بوده و در سایر دانشگاهها از نظر قانونی دارای منع بوده و در صورت برخورد جریمه هایی اعمال می شود.

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام دوستان
اگه واسه مصاحبه فقط مقاله کنفرانسی داشته باشی رد میشی یا لمیدی هست؟

به جد میتونم بگم که اکثر همایشا چه بین الملل و چه ملی اصلا مجوز ندارن

وزارت علوم معمولا اگاه نمیشه از این کلک ها ولی وقتی پای رزومه و مو از ماست کشیدن میرسه خوب عمل می کنه ، بدین ترتیب که میره میبینه شما در چه همایش مقاله دادی، میره و مجوز رو بررسی می کنه، اگر فاقد مجوز بود، اصلا مقاله بی اعتباره و علنا شما رزومه و سابقه پژوهشی نخواهی داشت.

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
با سلام خئمت همگی
دوستان عزیز دغدغه ای در ذهنم ایجاد شده که به شدت این روزها فکرمو درگیر کرده :
ایا دانشگاه کارشناسی و کارشناسی ارشد در قبولی دکتری تاثیر داره!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قطعا بله
ببینین اساتید معتبر در دوره های ارشد، با یه سری از دانشجوهاشون کارِ پژوهشی انجام میدن و نمیخوان دانشجو رو از دست بدن چون در سالهای اخیر میبینیم ، که دانشجوها دارن زحمتِ اسایتد رو کم می کنن و بیشترین قسمت کار بر دوش اونا هست. بنابراین در مصاحبه و گزینش اساتید میان از بین دانشجوهاهی خودشون دانشجو انتخاب می کنن.
این وسط یه دانشجوی نام نا آشنا چقد چقدر قوی عمل کرده باشه که مثلا استاده انگشت به دهن بمونه و در مصاحبه بپذیرتش. مخصوصا در حال حاضر که دیگه دانشگاه ها خودشون پذیرش می کنن

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز

میگن که قفط تو ایرانه که تو بعد از گرفتنِ تخصص لازم و هنگام استخدام، در موردِ تنها چیزی ک ازت سوال نمیشه تخصصه خودته!

arshadememari

عضو جدید
با سلام میخواستم ببینم میشه ی=با ارشد معماری از ازاد دکترا معماری شزکت کرد؟
لیسانسم صنایعه