دکتری آبیاری و زهکشی

majidnewman

عضو جدید
با سلام خدمت مهندسان عزیز آبیاری وزهکشی
نمونه سوالات دکترا 1391 برای مهندسانی که می خوان دکترا شرکت کنند گذاشتم.
دوستانی که نمونه سوال دارند اینجا بذارند بقیه استفاده کنند تشکر.
;)

مشاهده پیوست 91.rar

samad kaghazloo

عضو جدید
دکتری آبیاری و زهکشی

از دوستان کسی هست تجربه کنکور دکتری آبیاری و زهکشی رو داشته باشه؟
ممنون می شم اگر از تجربیات و نظراتشون استفاده کنیم

Shadabkamyab

عضو جدید
سلام ممنون بابت این سوالا،میشه منابع آزمون رو هم بذارین؟ منظورم کتابهای پیشنهادی هست بازم مرسی

samad kaghazloo

عضو جدید
دوستان عزیز...کمی به همکاری و کمکتون نیازمندم..من هر چی دنبال این سرفصل های آزمون دکتری می گردم پیداش نمی کنم.ضمن اینکه فقط دو سال (91،92) از سوالات آزمون دکتری رو موفق شدم پیدا کنم
کسی اگه سر فصلای دروس رو داره و یا اینکه سوالات به درد بخوری برای این آزمون داره ممنوون می شم اگه در اختیار بزاره
با تشکر فراوان

solil

عضو جدید
سلام به همه دوستان منم سوالات دکتری 92 و 93 آبیاری و زهکشی رو واستون گذاشتم .... فقط لطف کنین اگه جواب های تستی و یا تشریحی پیدا کردین به اشتراک بزارین بقیه دانشجویان هم استفاده کنن. در ضمن در خصوص حل تست های دکتری سوالات رو همینجا مطرح کنین که همه استفاده کنن.
با تشکر
مشاهده پیوست 2427-PHD93-[www.konkur.in].pdf
مشاهده پیوست 2427-PHD92-[www.konkur.in].pdf

آخرین ویرایش:

samad kaghazloo

عضو جدید
دوستان عزیز، من زمستون گذشته کنکور دکتری دادم و تابستون هم چن جا واسه مصاحبه رفتم...کلا دیدم نسبت به ادامه تحصیل، حداقل توی ایران عوض شد...
باور کنید ارزشش رو نداره 4&5 سال واسش تو ایران وقت بزارین. بعد ارشد اگه قراره تو ایران زندگی کنید، یه جایی برین سر کار. و عمرتونو تباه نکنین

hoori8

عضو جدید
سلام
من قصد دارم امسال کنکور دکتری بدم و میخوام تو یکی از موسسات آموزشی ثبت نام کنم اما نمیدونم کدومش بهتره البته من شهرستان هستم و معمولا توی شهرستان کلاس حضوری نیستش فقط بسته های آموزشی و آزمونه.کسی مدرسان شریف رفته؟اطلاعی داره؟

fuchsia

عضو جدید
سلام دوستان
کیا تا حالا مصاحبه دکترا رفتن؟ اگه میشه تجربه هاشونو اینجا بگن
خیلی ممنون

بالا