دکترای شیمی معدنی

zero23

عضو جدید
سلام دوستان
جزوه یا کتابی مفید برای قبولی در آزمون دکترا سراغ دارید؟؟
چگونه می شود جزوات کلاس کنکور دکترای ماهان را گیرآورد؟؟؟؟؟؟؟
متشکرم

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان
متشکرم

سلام، اینجا درخواست بده تا اگه کسی داشت برات بذاره.

zero23

عضو جدید
برام جالبه هیچ کس قصد ادامه تحصیل تا مقطع دکترا نداره !!!!!!!!

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
متشکرم

[h=1]معرفی منابع کنکور دکتری شیمی معدنی[/h] در کنکور دکتری شیمی معدنی ۴۵ سوال تخصصی از دروس معدنی پیشرفته، سینتیک و طیف سنجی ترکیبات معدنی طرح گردیده می شود (البته در کنکور دانشگاه آزاد از درس شیمی فیزیک معدنی هم چند سوال طرح می شود). ضریب دروس تخصصی در کنکور دکتری ۴ و ضریب زبان ۲ و استعداد تحصیلی دارای ضریب یک می باشد. لازم است فردی که برای کنکور دکتر اقدام می کند ابتدا منابع آن را خوب بشناسد.
معدنی پیشرفته: کتاب های زیادی در این درس وجود دارند. اما کتاب معدنی پیشرفته کاتن ، کتاب کاتس ،کتاب معدنی پیشرفته عزیزاله بهشتی ، نظریه گروه دکتر عابدینی و همچنین یک جزوه خوب دانشگاهی توصیه می گردد. سوالات مربوط به این بخش بیشتر از مباحث دوره کنکور ارشد می باشد.
طیف سنجی: از ۴۵ سوال ۱۰ سوال اختصاص به طیف سنجی دارد. کتاب خوب ، کامل و جامعی که در این زمینه وجود دارد کتاب طیف سنجی دراگو می باشد. علاوه بر این کتاب، کتاب روش های ساختاری در شیمی معدنی ابسورث هم در این زمینه کتاب بسیار خوبی می باشد که به فارسی ترجمه شده است. لازم است کسانی که در زمینه طیف سنجی ضعیف هستند، در صورت امکان تمرینات طیف سنجی پاویا دوره کارشناسی که بیشتر مربوط به ترکیبات آلی است را مطالعه کنند.
سینتیک و ترمودینامیک واکنش های معدنی: کتاب های زیادی در زمینه سینتیک و ترمودینامیک ترکیبات معدنی به صورت تکس و ترجمه شده در بازار موجود می باشد. مهم ترین کتاب موجود که در بیشتر دانشگاه ها تدریس می شود کتاب ویلکینز می باشد. کتاب laider و هم چنین کتاب Espenson نیز در زمینه سینتیک پیشنهاد می گردد.

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
برام جالبه هیچ کس قصد ادامه تحصیل تا مقطع دکترا نداره !!!!!!!!

دکتر یوسفی کلاس برا دکترای معدنی دارند و جزوه ایشون رو گیر بیارین هم خوبه البته میگن کلاسشون یه چیز دیگس.

zero23

عضو جدید
از نظر زمانی امکان رفتن به کلاس رو ندارم جزوه ایشان هم به دستم برسه کافیه از چوابتون متشکرم لطف کردید.

zero23

عضو جدید
سلام دوستان
تقریبا 2ماه دیگه آزمون دکتراست کیا آمده اند انشا.. قبول بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان
تقریبا 2ماه دیگه آزمون دکتراست کیا آمده اند انشا.. قبول بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)

سلامممم من از اول دی میخوام بخونم. درهرصورت من امادم:cool:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دارم میخونم....ولی بیشتر جزوه های خودم رو میخونم...
طیف ستجی روشهای ساختاری رو تو کلاس الان داریم میخونیم...
شیمی معدنی و نظریه و پاویا(nmr) رو ترم قبل خوندیم که من خلاصه نویسیشون کردم
سینتیک هم که کتاب دکتر رضا طیبی خلاصه ای جامعه که دارم میخونم و خلاصه میکنم....
سوالای کنکورن دارم میخونم ولی اگه کسی پاسوخاشو داشته باشه اینجا بزاره خیلی خوب میشه
یا همگی حل کنیم با هم مشورتی ....
سوالای استعدادم 2 سال قبلو خوندم خوب بود تقریبا 60...اینا زدم ولی تو وقت آزاد ..شاید چندتا نیم ساعت!
خلاصه اگه تستی چیزی داشتین مارم خبر کنین

zero23

عضو جدید
منم دارم میخونم....ولی بیشتر جزوه های خودم رو میخونم...
طیف ستجی روشهای ساختاری رو تو کلاس الان داریم میخونیم...
شیمی معدنی و نظریه و پاویا(nmr) رو ترم قبل خوندیم که من خلاصه نویسیشون کردم
سینتیک هم که کتاب دکتر رضا طیبی خلاصه ای جامعه که دارم میخونم و خلاصه میکنم....
سوالای کنکورن دارم میخونم ولی اگه کسی پاسوخاشو داشته باشه اینجا بزاره خیلی خوب میشه
یا همگی حل کنیم با هم مشورتی ....
سوالای استعدادم 2 سال قبلو خوندم خوب بود تقریبا 60...اینا زدم ولی تو وقت آزاد ..شاید چندتا نیم ساعت!
خلاصه اگه تستی چیزی داشتین مارم خبر کنین

مشاهده پیوست gmat paye q and ans 91 final.pdf
سلام من پاسخ سوالات 91 رو دارم

پیوست ها

• zaban - q and ans 91- final.pdf
    564 کیلوبایت · بازدیدها: 0