دکترای زمین شناسی مهندسی

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
من از قدیم به این رشته علافه داشتم و یه سری مطالعاتی هم در حد کتابهای کاردانی رشته علوم پایه در مورد زمین شناسی داشتم
ارشد هم برا زئو فیزیک ثبت نام کردم که یک مسائلی برام به وجود اومد و نتونستم امتحان بدهم بالاجبار رشته مهندسی صنایع ارشد گرفتم
در حد علاقه مندی برای ادامه تحصیل در رشته علوم زمین چه اقدامی رو پیشنهاد می کنید.؟ ممنون

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام
من از قدیم به این رشته علافه داشتم و یه سری مطالعاتی هم در حد کتابهای کاردانی رشته علوم پایه در مورد زمین شناسی داشتم
ارشد هم برا زئو فیزیک ثبت نام کردم که یک مسائلی برام به وجود اومد و نتونستم امتحان بدهم بالاجبار رشته مهندسی صنایع ارشد گرفتم
در حد علاقه مندی برای ادامه تحصیل در رشته علوم زمین چه اقدامی رو پیشنهاد می کنید.؟ ممنون

کتاباشو بخر و بخون. ولی عمرتو تو دانشگاه هدر نده.

mohammadtaks

کاربر فعال
سلام

سلام دوست عزیز
این اطلاعاتی که شما دادین خیلی از زمین شناسی فاصله گرفتین و به نظر من نیازی به تحصیلات اکادمیک نیست و شاید بهتره مطالعه ازاد داشته باشید

hesam_en

عضو جدید
رشته خودتو ادمه بده چرا به زمین شناسی می خواید بیاید فاصله زیادی دارید شاید نتونید از پس برخی درسا هم بر بیاید .باید اراده قوی داشته باشید