دچار عشق عجیب غریبی شدم که سابقه نداشته ؟

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من 2 سال پیش جذبه یه استاد منو گرفت ، الان یه مدته یه دفه غیر ارادی میپره تو ذهنم یه 10 دقیقه ای تو عالم هپروت میرم ، به یکی گفتم گفتم دچار تله پاتی میشی ، اون موقع اونم داره به تو فکر می کنه ، راست میگه !؟ حقیقت داره ! :eek:

hannaneh-sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 2 سال پیش جذبه یه استاد منو گرفت ، الان یه مدته یه دفه غیر ارادی میپره تو ذهنم یه 10 دقیقه ای تو عالم هپروت میرم ، به یکی گفتم گفتم دچار تله پاتی میشی ، اون موقع اونم داره به تو فکر می کنه ، راست میگه !؟ حقیقت داره ! :eek:
فکر نمیکنم...

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز

بسوزه پدر عاشقي
توهم زده رفيقمون

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب توهم اراديه ديگه

يكي از بچه هام اين درد رو داشت اخرش منصرف شد فكر كنم

2 سال شده ! خلاصه سابقه نداشته من همه عشقام از روی پول بود ، میدیم خبری نیست در عرض 1 روز عشق رو می پیچوندم !

froozan2010

عضو جدید
توهمه...................................

panjere

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید ذهنتو ببندی...
احتمالا تکه ای از روح اون استاد .ناخواسته وارد تو شده...

..:PURE:..

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم توهم نیس من خودم وقتی چند دقیقه رو یکی تمرکز کنم کنم سریع بم زنگ میزنه
یا وقتی میخوام استاد ازم یه جایی که بیشتر امادگی دارم بپرسه میپرسه
یه جور حسه نه توهم باید مطمئن شی اون بابا هم هویجوریه یا نه

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاشق شدی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:confused:

Mythical

کاربر بیش فعال
چرا که نه؟من خودم به این تلپاتی معتقدم چون واسم بارها پیش اومده
تا حالا شده که حتی وقتی به یکی فکر میکنم چند ساعت بعد یا فرداش خودشو به صورت کاملا اتفاقی میبینم یا بهم تلفن میکنه واقعا جالبه:cool:

Mythical

کاربر بیش فعال
البت سید جان اگه استادتون خانومه که............:biggrin:
چون فکر نکنم اون به تو فکر کنه تو زیادی بهش میفکری

webkadeh

عضو جدید
عشق شدید میتونه یکجور وسواس فکری عملی باشه!
وسواس فکری عملی OCD بیماری روان بسیار خطرناکی هست!
باید به روانپزشک مراجعه کنید!

webkadeh

عضو جدید
وسواس
فکری عملی​
!!
عشق شدید عملی هست ؟!!
وسواس هم فکریه هم عملی!
بیماری OCD بهش میگن! سرچ بکن.
عشق یکجور وسواس فکری هست!
تعاریف وسواس فکری را بخون بعد با رفتارهای یک عاشق شیدا مقایسه بکن میفهمی چی میگم!