دومین دور هم خوانی کتـــاب در باشگاه مهندسان ایران - بـــهار 94

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
با سلام خدمت کاربران عزیز باشگاه
امیدوارم ایام به کام باشه : )
چون مدیریت عزیز تالار کتابخانه مدتی نیستن و قول دور دوم رو داده بودند بنده با اجازه دستیار محترم تالار ساناز عزیز این کار رو انجام دادم : )

و اما دومین دور همخوانی کتاب باشگاه مهندسان ایران
امیدوارم مثل دوره اول این دوره هم با استقبال شما عزیزان همراه باشه : )

برنامه این دوره از دور هم خوانی :
  • در ابتدا نظرسنجی از میان 5 کتاب برای انتخاب کتاب موردنظر توسط کاربران انجام میشه
  • بعد از انتخاب کتاب مهلتی داده میشه تا کاربران بتوانند کتاب را مطالعه کنند ( این مدت زمان با توجه به حجم و نوع کتاب متفاوت هست)
  • پس از پایان مهلت مطالعه ی کتاب ، جلسه ی نقد و بررسی با مشارکت اعضا و شرکت کنندگان عزیز برگزار می شه؛ که سعی خواهیم کرد از اصول نقد و بررسی کتاب هم در این جلسات استفاده کنیم.

زمان بندی مراحل بعدی در همین تاپیک و همین پست به مرور اضافه و اطلاع رسانی خواهد شد.

ضمنا اگر سوال یا نظری دارید در همین تاپیک بفرمایید تا انشالله در اسرع وقت پاسخگو باشیم. ممنونم و پیروز باشید

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/im_msn.gif نکته:
برای شرکت در برنامه، نیازی به هیچ ثبت نامی نیست
دوستانی که به نظرسنجی نرسیدن هم میتونن شرکت کنن
حتی با گذشت چند روز از شروع فرصت مطالعه، هم میتونید به ما بپیوندید.

لینک نظر سنجی: ( پست : #1 )
[نظرسنجی انتخاب کتاب]دومین دور هم خوانی تالار کتابخانه | بهار 94

فرصت مطالعه: ( پست :#34 )
عدم تعیین فرصت مطالعه به دلیل همزمانی با فصل امتحانات

نقد و بررسی کتاب ( پست:#34 )
تاپیک: [نقد و گفتگو] پیرامون کتاب "سمفونی مردگان" اثر عباس معروفی

پایان دومین دور ( پست:#98)

آخرین ویرایش:

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از دعوتتون یکی از بهترین تاپیکاست من عاشق کتاب قبلی شدمممم عالی بوددددد ولی به نقد نرسیدم

*FARZAN*

کاربر ممتاز
ممنون از دعوتتون یکی از بهترین تاپیکاست من عاشق کتاب قبلی شدمممم عالی بوددددد ولی به نقد نرسیدم

ایده های عالی ستایش هستن دیگه : )
امیدوارم این دوره از نظرات و نقدهای شما استفاده کنیم : )

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا منم ثبت نام کنید:) گزینش ندارین واسه ثبت نام ؟خخخخخ:biggrin:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آقا منم ثبت نام کنید:) گزینش ندارین واسه ثبت نام ؟خخخخخ:biggrin:

ثبت ناممون گزینش نداره.. هزینه داره
شماره حساب واستون خصوصی ارسال میشه ^_^

بااجازه ستایش جان البته خخ :D

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون :)
عالیه .تشویقیه برای کتاب خوندن.البته اگر این دفعه کتابخونه محترم داشته باشه کتاب منتخب رو . -_-

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگهههههههه نداشت
بخر/بخون/هدیه کن ب کتابخونه محلتون ^_^

خوشبختانه کتابای این سری مولفاش ایرانیه!!
اگه کتابخونه نداشته باشه..خودِ کتابخونه رو تقدیم میکنم به موزه میراث فرهنگی...والااااااااا... :D
هیچی ندارن -_-

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
خوشبختانه کتابای این سری مولفاش ایرانیه!!
اگه کتابخونه نداشته باشه..خودِ کتابخونه رو تقدیم میکنم به موزه میراث فرهنگی...والااااااااا... :D
هیچی ندارن -_-
ینی دراین حد فقیره؟؟ :surprised:
خو برو ی کتابخونه دیگه یا پیگیری کن ک کمی کتاب خریداری کنن :|

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
والا هر چی هم دارن یا هدیه ست یا چاپ عهدِ بوووق... خخ
پیش چه کسی پیگیری کنم دقیقا؟؟؟ :huh:
نمیدونم
از خودشون بپرس ببین متولی کتابخونه کیه؟ فک کنم شهرداری باشه :|
والا من ی کتابخونه میرفتم واسه شهرکهای تازه تاسیس اطراف مشهد بود.لیست میدادیم کتاب تهیه میکردن ^___^ تازه شایعه شده بود ک میتونیم کتاب بخریم بخونیم بعد بدیمش ب اونا و پولشو بگیریم ک من دیگه نرفتم اونجا:D
بپرس ازشون حتما نتیجه میگیری کلی هم دعای خیر واسه خودت و من میخری :D:redface:

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم
از خودشون بپرس ببین متولی کتابخونه کیه؟ فک کنم شهرداری باشه :|
والا من ی کتابخونه میرفتم واسه شهرکهای تازه تاسیس اطراف مشهد بود.لیست میدادیم کتاب تهیه میکردن ^___^ تازه شایعه شده بود ک میتونیم کتاب بخریم بخونیم بعد بدیمش ب اونا و پولشو بگیریم ک من دیگه نرفتم اونجا:D
بپرس ازشون حتما نتیجه میگیری کلی هم دعای خیر واسه خودت و من میخری :D:redface:

فکر خوبیه..الام چن مدتی هست یه سری کتاب زبان میخام نداشتن... تازه کتابای تخصیی که هیچ.. یکی دوتا رمان هم نداشتن...
ببینم حرفم خریدار داره!!! :D;)
اخه من همچین سابقه ی خوبی هم ندارم باید با احتیاط بحرفم..چن دفه به خاطر دیرکرد جریمه شدم :D

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
| پیشنهاد |

| پیشنهاد |

با سلام و درود به همه دست اندرکاران و تلاش جهت ایجاد این دورهمی های اثربخش!

من یک پیشنهادی که داشتم این هست که دوستان تلاش کنند و ببینند این کتابها رو هم می تونیم با موبایل بخونیم. (یعنی منظورم بصورت pdf نیست)
مثلا این سایت همچین چیزی رو قرار داده و من می تونم با نصب این نرم افزار از کتابخانه ی اون استفاده کنم. (البته در این سایت هم کتابهای رایگان داره و هم خریدنی که فکر می کنم به دلیل تازه تاسیس بودن سایت تعداد کتاب ها بالا نیست فعلا)
حال می خواستم ببینم اگر دوستان بتونند ، در نت گشت و گذاری داشته باشند که ببینند کتابهایی که معرفی شده رو میشه از این طریق خوند ممنون میشم چون برای اون دسته از آدم هایی که مشغله زیاد و وقت کمتری دارند این فرصت پدید می یاد که در تایم های آزادشون که نمی تونند کتاب رو همراه خودشون داشته باشند از روش استفاده کنند.

با تشکر و خدا قوت.:gol:

*FARZAN*

کاربر ممتاز
با سلام و درود به همه دست اندرکاران و تلاش جهت ایجاد این دورهمی های اثربخش!

من یک پیشنهادی که داشتم این هست که دوستان تلاش کنند و ببینند این کتابها رو هم می تونیم با موبایل بخونیم. (یعنی منظورم بصورت pdf نیست)
مثلا این سایت همچین چیزی رو قرار داده و من می تونم با نصب این نرم افزار از کتابخانه ی اون استفاده کنم. (البته در این سایت هم کتابهای رایگان داره و هم خریدنی که فکر می کنم به دلیل تازه تاسیس بودن سایت تعداد کتاب ها بالا نیست فعلا)
حال می خواستم ببینم اگر دوستان بتونند ، در نت گشت و گذاری داشته باشند که ببینند کتابهایی که معرفی شده رو میشه از این طریق خوند ممنون میشم چون برای اون دسته از آدم هایی که مشغله زیاد و وقت کمتری دارند این فرصت پدید می یاد که در تایم های آزادشون که نمی تونند کتاب رو همراه خودشون داشته باشند از روش استفاده کنند.

با تشکر و خدا قوت.:gol:

ممنونم از پیشنهاد عالیتون
امیدوارم در دوره های بعدی بتونیم از پیشنهادتون استفاده کنیم
ممنون : )

*green*

عضو جدید
حتماً شرکت میکنم. البته اگه کتابو بپسندم. کی شروع میکنیم و چه کتابی رو؟ من اینا رو پیشنهاد میکنم.
خشم و هیاهوی فاکنر. طاعون آلبر کامو. 1984 جورج اورول. جاودانگی میلان کوندرا.
به تازگی هم دختری از پروی ماریو بارگاس یوسا رو تموم کردم که به همگی توصیه میکنم بخونن. اما از اون بهتر یکی مثل همه ی فیلیپ راث هست.
موفق باشین.

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
حتماً شرکت میکنم. البته اگه کتابو بپسندم. کی شروع میکنیم و چه کتابی رو؟ من اینا رو پیشنهاد میکنم.
به تازگی هم دختری از پروی ماریو بارگاس یوسا رو تموم کردم که به همگی توصیه میکنم بخونن. اما از اون بهتر یکی مثل همه ی فیلیپ راث هست.
موفق باشین.
سلام عزیزم
خوشحالم ک ب جمعمون پیوستی: )
و اما برای انتخاب کتاب نظرسنجی برگزار شده و کتاب بعدی طبق اون انتخاب میشه
شما هم میتونید شرکت کنید و کتاب موردنظرتونو از بین کتابهای اعلام شده انتخاب کنید
کلیک کنید

*FARZAN*

کاربر ممتاز
موفق باشین.
ممنون از حضورتون : )
حتما در دوره های بعدی از پیشنهاد های شما دگو دوستان دیگه استفاده خواهیم کرد
وای چقدر کتابهای عالی ای رو اسم بردید و واقعا یکی مث همه عالیه من پیشنهاد دادم واسه این دوره اما هدف مدیر تالار معرفی اثار ایرانی بود وای خشم و هیاهو وای طاعون . 1984 ک عالیه...همه عالی همه عالی

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر خانم i am
سپاس از دعوتتون
مثل اینکه کتاب سمفونی مردگان انتخاب شده و با توجه به مطالعه قسمت معرفی کتاب و اینکه من خیلی دیر رسیدم ترجیح بر این است که در دور بعد و کتاب دیگر در مطالعه گروهی شرکت کنم.

*FARZAN*

کاربر ممتاز
سلام بر خانم i am
سپاس از دعوتتون
مثل اینکه کتاب سمفونی مردگان انتخاب شده و با توجه به مطالعه قسمت معرفی کتاب و اینکه من خیلی دیر رسیدم ترجیح بر این است که در دور بعد و کتاب دیگر در مطالعه گروهی شرکت کنم.

سلام بر خانم باران 686 : )
بله کتاب سمفونی مردگان انتخاب شده اما موردی نداره هنوز بسیاری از دوستان مطالعه رو شروع نکردن البته امیدی هم ندارم ک شروع کنن :دی اما اگر شما بخونیدش و نظرتون رو با ما ب اشتراک بزارید خوشحال میشم
چون معلوم نیس دور سومی باشه یا نه : )

بالا