دومین دوره مسابقات شطرنج باشگاه مهندسان ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

major7

عضو جدید
با سلام . خوب دیگه رسیدیم به زمان شروع مسابقات . خداروشکر استقبال خوبی از مسابقات شده . باید به چند نکته اشاره کنم
1- زمان بازی مثل دور قبل 30 دقیقه هستش که میتونید تو 2 سایت گفته انجام بدین و حتما لینک بازیتون رو بفرستین وظیفه گفتن نتیجه بازی به عهده بازیکن برنده هستش حالا بازیکن بازنده هم گفت دمش گرم :)
2- نتیجه 3 بازیکن جمع میشه و امتیاز تیم رو شامل میشه رنگ هر بازیکن هم بغل اسمش مشخصه . از اونجایی که جدول فرد هستش . متعصفانه هر دور یه تیم استراخت میخوره اما استراحت در مسابقات تیمی بدین صورت هستش که تمام بازیکن های تیمی که استراحت خورده مساوی در نظر گرفته میشه و نصف امتیاز کل به تیم اختصاص داده میشه همیشه تیمی که امتیازش از همه تیم ها پایین تره استراحت میخوره دور اول به طبق قرعه یک تیم انتخاب میشه که در جدول ما نیز مشخص شده
3-مسابقات در 5 دور برگزار میشه که طبق گفته ما 5 هفته طول میکشه چون هر هفته جمعه ها قرعه کشی میشه . شما تا ساعت 12 شب روز پنج شنبه وقت بازی دارین بعد از اون به هیچ وجه قابل قبول نیست مثل دور قبل اگه بازیکنی بازی نکنهه به حریفش برد مییخوره و به ایشون باخت . امااااااا اما ما هیچ بازیکنیو از جدول حذف نمیکنیم حتی اگه هیچ بازیو شرکت نکنههه این به عهده کاپیتان تیم هستش که در صورت اینکه بازیکنی از تیمش بازی نکرد یه بازیکن جایگزین برای دورهای بعد پیدا کنه . البته خود بنده هم کمکش میکنم .امیدوارم که همه بازیکنن تا به این مشکلات نخوریم
باز هم تاکید میکنم تا پنج شنبه وقت بازی دارین در غیر این صورت اگه یکی از بازیکن ها غیر فعال باشه به حریف برد میخوره اگه هر دو غیر فعال باشن به هر دو باخت میخوره . بهترین کار اینه که حالا که حریفتون رو میبینید سریعا بهش پیام بدین و یک روز هفته رو مشخص کنید و بازی کنید .
ممنون باز هم سوالی بود در خدمتیم :)

فک میکردم این قانون برقرار باشه و همیشه تیمی که پایین ترین امتیاز رو داشته باشه استراحت بخوره
به هر حال بازی ما تو این دور مسابقات تموم شد... با تشکر از جناب قانع عزیز که زحمت برگزاری به عهده ایشون بود و آرزوی لحظاتی خوش برای دوستان شطرنج باز :gol:

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
فک میکردم این قانون برقرار باشه و همیشه تیمی که پایین ترین امتیاز رو داشته باشه استراحت بخوره
به هر حال بازی ما تو این دور مسابقات تموم شد... با تشکر از جناب قانع عزیز که زحمت برگزاری به عهده ایشون بود و آرزوی لحظاتی خوش برای دوستان شطرنج باز :gol:

عزیزم قانون برقراره دیگه . خوب تیمای پایین تر همه استراحت خوردن شما دیگه پایین ترین تیمی هستین که استراخت نخورده بودین

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز

Fathy

متخصص مهندسی سازه و زلزله
نه ایشون برادرم هستن

والا طبق آخرین اطلاعات اینجانب، جناب شجاعت قانع پسر عموی شما هستن و شما تهران تشریف دارید و ایشون اردبیل :D و بر طبق منابع نسبتا موثق میانه خوبی هم با هم ندارید :D

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
والا طبق آخرین اطلاعات اینجانب، جناب شجاعت قانع پسر عموی شما هستن و شما تهران تشریف دارید و ایشون اردبیل :D و بر طبق منابع نسبتا موثق میانه خوبی هم با هم ندارید :D

خوبی شما ؟ :) :d:d
شجی خونش تو یافت آباده اردبیل چیکار میکنه :(

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
ناقابله
تقریبا تمام فیلم های آموزشی سایت chessbase رو دانلود کردم..شما بهتر میدونی چقدر با ارزشن
کتاب ها و بازیها رو هم از اینور اونور جمع کردم..امیدوارم که استفاده کنین
خیلی. خوبه. آفرین. بهت. حالا. کمک هم خواستی در خدمتيم

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ناقابله
تقریبا تمام فیلم های آموزشی سایت chessbase رو دانلود کردم..شما بهتر میدونی چقدر با ارزشن
کتاب ها و بازیها رو هم از اینور اونور جمع کردم..امیدوارم که استفاده کنین

بازی های منو دانلود نکنی راضی نیستم رموزه کارم فاش میشه :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قوی باش گلم ... تو میتونی
خدا صبرت بده !!!

میدونی که نمیتونم :biggrin: باخت از قانع هم شیرینه(اینو نگم چی بگم):biggrin::biggrin::biggrin:

بازیهای شما رو گذاشتم توی ابر رایانه تا تحلیلش کنه..بعدش آپلود میکنم;)

نفهمیدم تمسخخخر؟؟ تمسخر به خواهر هم باشگاهی خود؟؟:cool: ههه ههه زحمت نکش اونم نمیکشه :biggrin:

QUOTE=Hamedabbasi1779;7622978]takbiiiiiiiiiiiiir :d[/QUOTE]

kafgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrr:D

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://fa.lichess.org/ax0szDlJ5b

سفید : okanava
سیاه : baran
برنده سیاه ...

به باران عزیز خسته نباشید میگم و به همه بچه های گل ...
هم تیمیا ببخشید دیگه ما در توانمون همین بود ...

مرسی از آقای قانع ... مدیر تالار ورزشی و تمامی عزیزای گل ...همگی سلامت باشید ...مام دیگه خدافظ شما !! زحمت دادیم

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
http://fa.lichess.org/ax0szDlJ5b

سفید : okanava
سیاه : baran
برنده سیاه ...

به باران عزیز خسته نباشید میگم و به همه بچه های گل ...
هم تیمیا ببخشید دیگه ما در توانمون همین بود ...

مرسی از آقای قانع ... مدیر تالار ورزشی و تمامی عزیزای گل ...همگی سلامت باشید ...مام دیگه خدافظ شما !! زحمت دادیم

مرسی شمام خسته نباشید
ممنون از بازی شما...
کجا گلم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.