دوست داشتی جای مامان یا بابای این بچه بودی؟؟؟

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست داشتی جای مامان یا بابای این بچه بودی؟؟؟ http://salijoon.info

farzaneh yazdani

عضو جدید
من فکر کنم خود کشي مي کردم وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااايييييييييييييييييييييييييييييييييييي.................................................

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این زندگی کنی بعد چند وقت دیگه باید بری امین آباد

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان دوتا بچه خواهر دارم کپی همینا تنها کاری که از من بر میاد کتک هست

farzaneh yazdani

عضو جدید
ممممممممممممممممم
خودت چی فکر می کنی
من فکر مي کنم شما دوتا تا يکيتون اون يکي را نفله نکنه بازي ادامه داره
هر کي خواست بره آدم کنه اين بچه ها را بگه ببينم از چه راهي آدم کرده تا منم ياد بگيرم نخوام خود کشي کنم

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممممممممممممممممم
خودت چی فکر می کنی
آره می تونم

هر کي خواست بره آدم کنه اين بچه ها را بگه ببينم از چه راهي آدم کرده تا منم ياد بگيرم نخوام خود کشي کنم
راهش دست منه

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخی....
نازی....
بچه گناه داره خب یه ذره شیطونه دیگه....
اگه حصله داشت باشم که کاری به کارش ندارم آخر سر یه کارگر میگیرم همه جا رو تمیز کنه...
اگر هم ببینم اوضاع وخیمه بچه رو آویزونش میکنم!!

afn741

عضو جدید
بچه باید بچگی کنه وگرنه نمیشه گفت بچه . من هم یک دختر دارم که به خاطر همین کارهاش تا حالا دو تا گوشی عوض کردم اتاقشو سه بار رنگ کردم دو بار تلویزیون نو خریدم و ..... ولی با این حال تا حالا تنبیه نکردم . اما خوشبختانه یک سالی میشه که اروم شده . و چیزی رو از بین نمیبره . وقتی این کارها رو میکرد یاد بچگی خودم میافتادم که از دیوار راست بالا میرفتم و به خاطر همون شیطونیها 25 تا بخیه یادگاری دارم . برای همین هیچ وقت تنیهش نکردم تازه کمکش میکردم .

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز

آتیش بیار معرکه

خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی....
نازی....
بچه گناه داره خب یه ذره شیطونه دیگه....
اگه حصله داشت باشم که کاری به کارش ندارم آخر سر یه کارگر میگیرم همه جا رو تمیز کنه...
اگر هم ببینم اوضاع وخیمه بچه رو آویزونش میکنم!!

عجب صبری خدا دارد
بچه باید بچگی کنه وگرنه نمیشه گفت بچه . من هم یک دختر دارم که به خاطر همین کارهاش تا حالا دو تا گوشی عوض کردم اتاقشو سه بار رنگ کردم دو بار تلویزیون نو خریدم و ..... ولی با این حال تا حالا تنبیه نکردم . اما خوشبختانه یک سالی میشه که اروم شده . و چیزی رو از بین نمیبره . وقتی این کارها رو میکرد یاد بچگی خودم میافتادم که از دیوار راست بالا میرفتم و به خاطر همون شیطونیها 25 تا بخیه یادگاری دارم . برای همین هیچ وقت تنیهش نکردم تازه کمکش میکردم .

به تو میگن آدم باتجربه
قبولت دارم همه جوره

مطمئن باش با این وض تیکه تیکشون میکردم!!!!!!!!!! :w39:

عجب خشونتی

afn741

عضو جدید
به تو میگن آدم باتجربه
قبولت دارم همه جوره

ممنون ، در ضمن اواتار عکس دخترمه ملوس ودوست داشتنی منه البته الان 9 سالشه و برای خودش خانومی شده البته هنوز هم شیطونه . دیروز از مدرسه زنگ زدن که با یکی از همکلاسی هاش دعوا کرده وقتی رفتم مدرسه دیدم طرف مقابل سه برابر دخترمه . تو دلم به شجاعت دخترم احسن گفتم . با این که کتک خورده بود ولی باز هم کوتاه نمیومد برای همکلاسیش رجز خونی میکرد . میگن پسر کو ندارد نشان از پدر من عوض میکنم و میگم دختر کو ندارد نشان از پدر بیگانه خوانیدش نخوانیدش دختر

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون ، در ضمن اواتار عکس دخترمه ملوس ودوست داشتنی منه البته الان 9 سالشه و برای خودش خانومی شده البته هنوز هم شیطونه . دیروز از مدرسه زنگ زدن که با یکی از همکلاسی هاش دعوا کرده وقتی رفتم مدرسه دیدم طرف مقابل سه برابر دخترمه . تو دلم به شجاعت دخترم احسن گفتم . با این که کتک خورده بود ولی باز هم کوتاه نمیومد برای همکلاسیش رجز خونی میکرد . میگن پسر کو ندارد نشان از پدر من عوض میکنم و میگم دختر کو ندارد نشان از پدر بیگانه خوانیدش نخوانیدش دختر

وا... چي بگم
اين بانوي زيبا و نازنازي بزرگ بشه چي ميشه
منكه واسه پسرم نميام خواستگاريش:biggrin:

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا رو باید بدن من تا درستشون کنم..................
چنان بزنم که یه دونه از من بخوره،یه دونه از دیوار روبرو...........

• Like
واکنش ها: ***