دوست داشتین در کدوم یک از ادوار تاریخ متولد میشدین ؟!

دوست داشتین در کدوم یک از ادوار تاریخ متولد میشدین ؟!

• مجموع رای دهندگان
    134

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من دوست دارم زمان ظهور خود خود همون موقع که امام میاد باشم.چه حال چه آینده باشه از گذشته هم خوشم نمیاد.

عليرضا1361

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من دوست داشتم تو كشوري زندگي كنم كه وقتم طلف نشه
نه كامپيوتر بخوني
سر از مبلمان در بياري يه جاي اروم......
كجاست اونجا
شايد يه روز پيدا كردم

sarah89

عضو جدید
من عاشق ایران کشورمم ولی گزینه آخرو زدم چون همیشه پی کشف چیزای تازم>>>!!! حتی اگه تجربه ی تولد تو یه کشور یا عصر دیگه باشه!

سروین

عضو جدید
من هخامنشیان رو زدم احساس می کنم با عدالت ترین دوره تا الان بوده. احساس می کنم ایران تنها و تنها بهترین دوره رو تو اون زمان داشته و دیگر نخواهد دید. و از نظر فرهنگ و تمدن هم به عنوان بهترین کشور بوده در زمان خودش.

omid.safa

عضو جدید
من دوست داشتم 1000 سال دیگه یا شاید بیشتر دنیا بیام تا پیشرفت علم و تکنولوژی را ببینم.خوش بحال کسی که در آن دوران زندگی کند.

NEGINNN اخراجی

اخراجی موقت
اگه قبل تولدم حق انتخاب داشتم که دوست داشتم کجا متولد بشم آمریکا و انگلستان رو انتخاب میکردم که مردمش با هر عقیده ای کنار هم زندگی میکنند کسی کسیو به خاطر نظرش که کاملا شخصی و حق هر کسیه محکوم نمیکنه به هم راحت عشق می ورزن بدون هیچ عرفی ... دینشون با سیاستشون یکی نشده دین واسه اونا ارزشش بالاتره نه واسه من نوعی که دینمو تو سیاست کثیف وارد کردم مهمتر از همه به کسی مرگ بر فلان نمیگن وای به حال ما که از بچگی عادتمون دادن به حسادت و نفرین این و اون خدا مارو ببخشه
اما وقتی میخواستم تو نظر سنجی شرکت کنم عشق ایران نذاشت بزنم آمریکا چی کار کنم دست خودم نبو د ایرانمو دوست دارم فقط بدون جمهوری اسلامی بدون نظام پهلوی یه چیز جدید که من اخراجی حق حرف داشته باشم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ، میخواهیم بریم به عالم رویا و آرزو . برای اینکار چشاتونو ببندید فرض کنید هنوز متولد نشدید:surprised:
و تو این رویا بهتون میگن خب میخوای کجا و کدوم دوره متولد شی . انتخاب این امر دس شماس . اصلا میخوای ایرانی باشی یا غیر ایرانی بودنو ترجیح میدی . فرض کنیم ایران رو انتخاب کردی . دوس داری کدوم دورش باشی هخامنشیان ، اشکانیان ، صفویان ، قاجاریان و............ .
خواهشن هر چند گزینه ای که انتخاب میکنید اولا بگید در زمان کی و به چه دلیل ثانیا توجه کنید که میخوایم بحث تاریخی کنیم :smile:

اگه قبل تولدم حق انتخاب داشتم که دوست داشتم کجا متولد بشم آمریکا و انگلستان رو انتخاب میکردم که مردمش با هر عقیده ای کنار هم زندگی میکنند کسی کسیو به خاطر نظرش که کاملا شخصی و حق هر کسیه محکوم نمیکنه به هم راحت عشق می ورزن بدون هیچ عرفی ... دینشون با سیاستشون یکی نشده دین واسه اونا ارزشش بالاتره نه واسه من نوعی که دینمو تو سیاست کثیف وارد کردم مهمتر از همه به کسی مرگ بر فلان نمیگن وای به حال ما که از بچگی عادتمون دادن به حسادت و نفرین این و اون خدا مارو ببخشه
اما وقتی میخواستم تو نظر سنجی شرکت کنم عشق ایران نذاشت بزنم آمریکا چی کار کنم دست خودم نبو د ایرانمو دوست دارم فقط بدون جمهوری اسلامی بدون نظام پهلوی یه چیز جدید که من اخراجی حق حرف داشته باشم

فکر میکنم رعایت قوانین دیگه در همه دنیا باب شده .................

در قبال حرفاتون سکوت میکنم ................ چون هیچکدومش بحث تاریخی نبود

فقط همینو میگم .................. که متاسفانه شما نه غرب و کشورهایی که اسم بردین رو میشناسین نه ایران خودمونو شاید در تمامی دوره هاش

در پایان دَون وید .............. دقیقا همون معنی میده که شما اسم اوردین

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
توجه

توجه

از دوستان عزیز ، به عنوان استارتر این تاپیک تقاضا دارم .................... خارج از بحث تاریخی مطلبی رو عنوان نکنن

اگر احترام و حقی برای اشخاص بیننده این تاپیک و البته استارتر تاپیک قائلید

paker

عضو جدید
با اینکه اطلاعات در مورد دوران اشکانیان خیلی کم است ولی دوست داشتم در اون دوران بودم چون تنها دورانی بود که به هیچ قدرتی باج ندادیم و ابرقدرتی بودیم و در ضمن سعی در حفظ ایرانیت در مقابل هلنیسم شدند

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اینکه اطلاعات در مورد دوران اشکانیان خیلی کم است ولی دوست داشتم در اون دوران بودم چون تنها دورانی بود که به هیچ قدرتی باج ندادیم و ابرقدرتی بودیم و در ضمن سعی در حفظ ایرانیت در مقابل هلنیسم شدند
تشکر از حضورتون

ممنون میشم اگه اطلاعاتی راجع به دوره اشکانیان و افتخاراتشون در این باره دارین ، در این تاپیک قرار بدین ......... تشکر

NEGINNN اخراجی

اخراجی موقت
فکر میکنم رعایت قوانین دیگه در همه دنیا باب شده .................

در قبال حرفاتون سکوت میکنم ................ چون هیچکدومش بحث تاریخی نبود

فقط همینو میگم .................. که متاسفانه شما نه غرب و کشورهایی که اسم بردین رو میشناسین نه ایران خودمونو شاید در تمامی دوره هاش

در پایان دَون وید .............. دقیقا همون معنی میده که شما اسم اوردین

سوم راهنمایی بودم که توسط معلم تاریخ از کلاس با کلی تحقیر و البته بی گناه بیرون انداخته شدم ازون به بعد حس من به تاریخ دقیقا تبدیل به نفرت شد و تا امروزهیچ انگیزه ای برای خوندن کتابای تاریخی نداشتم و البته دلیلی هم واسه دونستنش نمی بینم ادعای دانششم نکردم که شما با این طرز بیان خواستید حرف و نظرمنو به بیراهه بکشید من راجع به هیچ دوره ای در گذشته صحبت نکردم چون راجع بهشون اطلاعات چندانی ندارم پس خودمو صاحب سخن نمی دونم به نظر من گذشته و تاریخ هر چی بود مال زمان خودش بود اینکه امروز چه هستیم و چه می خوایم بکنیم مهمه!

در ضمن من راجع به جامعه ی الان صحبت کردم اقوام پدریم ساکن آمریکا هستند و به مدت حدودا 2 ماه هم به دلایل پزشکی خواهرم در لندن زندگی کردم من دیدم با چه احترامی به نظرات همدیگه آزادانه زندگی میکنند احساساتشون نسبت به هم طرز زندیگیشون.....

دیدی ندونسته و ندیده حرف نزدم! فقط شک دارم به اینکه آیا تو ایران الان رو می بینی یا نه؟

شما تو تایپیکتون عنوان کردید دوست داشتید کجا و تو چه دورانی به دنیا می اومدید؟ منم یه عنوان یه عضو هر چند کوچک واسه تایپیک شما ارزش قایل شدم و نظرمو پست زدم درست نبود چنین رفتاری و چنین بیانی ....! بچه مسلمووون کی گفته همه باید مثل هم فکر کنند؟ کی گفته هرکی عین شما بود درسته؟

هر کی نبود مستحق رفتار نا درسته!

متاسفــــــــــــــــــــــــــــــــــم آقا محممد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوم راهنمایی بودم که توسط معلم تاریخ از کلاس با کلی تحقیر و البته بی گناه بیرون انداخته شدم ازون به بعد حس من به تاریخ دقیقا تبدیل به نفرت شد و تا امروزهیچ انگیزه ای برای خوندن کتابای تاریخی نداشتم و البته دلیلی هم واسه دونستنش نمی بینم ادعای دانششم نکردم که شما با این طرز بیان خواستید حرف و نظرمنو به بیراهه بکشید من راجع به هیچ دوره ای در گذشته صحبت نکردم چون راجع بهشون اطلاعات چندانی ندارم پس خودمو صاحب سخن نمی دونم به نظر من گذشته و تاریخ هر چی بود مال زمان خودش بود اینکه امروز چه هستیم و چه می خوایم بکنیم مهمه!

در ضمن من راجع به جامعه ی الان صحبت کردم اقوام پدریم ساکن آمریکا هستند و به مدت حدودا 2 ماه هم به دلایل پزشکی خواهرم در لندن زندگی کردم من دیدم با چه احترامی به نظرات همدیگه آزادانه زندگی میکنند احساساتشون نسبت به هم طرز زندیگیشون.....

دیدی ندونسته و ندیده حرف نزدم! فقط شک دارم به اینکه آیا تو ایران الان رو می بینی یا نه؟

شما تو تایپیکتون عنوان کردید دوست داشتید کجا و تو چه دورانی به دنیا می اومدید؟ منم یه عنوان یه عضو هر چند کوچک واسه تایپیک شما ارزش قایل شدم و نظرمو پست زدم درست نبود چنین رفتاری و چنین بیانی ....! بچه مسلمووون کی گفته همه باید مثل هم فکر کنند؟ کی گفته هرکی عین شما بود درسته؟

هر کی نبود مستحق رفتار نا درسته!

متاسفــــــــــــــــــــــــــــــــــم آقا محممد
سلام ببینید چقدر تند میرین ..................................

خواهر عزیز گفتم بحث تاریخی ............. چون دقیقا این تاپیک در تالار تاریخ زده شده .................... وقتی بحث تاریخیس شما نباید از حال سخن بگی ......................... البته اگه متوجه منظور تاریخ شده باشین

نمیدونم دیگه چطوری بگم ...................
براتون آرزوی موفقیت دارم

NEGINNN اخراجی

اخراجی موقت
سلام ببینید چقدر تند میرین ..................................

خواهر عزیز گفتم بحث تاریخی ............. چون دقیقا این تاپیک در تالار تاریخ زده شده .................... وقتی بحث تاریخیس شما نباید از حال سخن بگی ......................... البته اگه متوجه منظور تاریخ شده باشین :que:

نمیدونم دیگه چطوری بگم ................... :warn:
براتون آرزوی موفقیت دارم

من از بین پستای جدید وارد این تایپیک شدم نه از تاریخ...!

و چون زننده ی تایپیک برام یه نموره آشنا بود و قابل احترام کنار نظر دادن،

پستم زدم

آخه تو نظرسنجیتون ننوشته بودین هرکی تاریخ نمیدونه نظر نده !!!!! نوشته بودین؟ وقتی فهمیدم جام نیست خواستم برم اما

ادامه بحث واسه این بود که بگم برخوردتون با نظر مخالف درست نیست همین

اما مثل اینکه حرفام فایده نداره پس ادامه نمیدم

چون شما میخواید بازم در جواب حرفام بگید بحث تـــــــــــاریخیه ،

جملات من تند قبول .....بنا بذار به شرایطم ... جملات شما چه جوره ؟ بی ادبانه نیست؟!

باشه ... رفتم.... به بحث تاریخیتون برسید و کیفشو ببرید چون حال واقعا حال به هم زنه.

موفق باشید

shavand

عضو جدید
:redface:خوب من دوست داشتم برگردم به زمانی که انسان آفریده شد...!!!! واسه چی نداره....
واسه اینکه ببینم گلش رسی بوده یا نه و اینکه چقدر گلش ورز خورده یا اینکه نسبت آب به خاکش چقدر بوده....
واسه اینکه ببینم خدا بیکار بوده یا واقعا هدفی در کاره...!؟

mina.polymer.88

عضو جدید
من دوست داشتم که در دوره هخامنشیان زندگی میکردم البته دوره ی ساسانیان رو هم دوست دارم.
دوره هخامنشیان دوره ای هست که ایرانیان سرور همه ی جهانیان بوده اند و در جایگاهی قرار داشتن
که شایستش بودن.

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوران هخامنشیان :gol:

چون پرافتخارترین دوران ایران بوده .

در زمان کوروش یا داریوش هخامنشی :gol:

agriboy

عضو جدید
دوست داشتم 500سال دیگه به دنیا میومدم...
تو تاریخ ایران به غیر از اون دوره هخامنشی چی میتونید پیدا کنید جز فساد و خیانت و دروغ؟؟؟؟؟؟
بخاطر همینم هست که الان به اینجا رسیدیم.تاریخ این مملکت فقط افسوس داره

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از 100 نفر رای دهنده 20 نفر دوست دارن دوره جمهوری اسلامی باشن:w15::w15::w15::w15::w15:
خب این نظریست و قابل احترام

از 100 نفر 53 نفر به هخامنشی رای دادن و بعد از دوره هخامنشیان دوره جمهوری اسلامیست که رای بالاتری از سایر دوره ها داره

نگار پاستور

متخصص میکروبیولوژی
اگر هزار بار دیگه به دنیا بیام بازم دوست دارم یه ایرانی به دنیا بیام فقط ایرانی و تو دوران هخامنشیان. به خاطر کورش و منشور و دروازه ملل و هزار و یک چیز دیگه که شما بهتر از من می دونید

بالا