دوست داري فكر كيو بخوني

ELANAZ

عضو جدید
سلام بچه ها اگر قرار بود فكر يه نفرو بخونيد اون يه نفر كي ميتونه باشه تا حالابهش فكر كرديد؟

هم جنسيتشو بگيد هم اسم شو
اگه دوست داشتيد چرا شم بگيد؟

آخرین ویرایش:

ELANAZ

عضو جدید

خوب اول خودم بگم بعد شما

من دوست دارم اگر قرار بود مخ يه نفر بخونم اون يه نفر صاحب كارم باشه

ميخوام بدونم خالي ميبنده يا نه؟
(سوء تفاهم نشه قول يه كار دولتي بهتر از اين كارو بهم داده)

مرده، اسمشم........

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر زننده تایپیکو !

که با چه هدفی همچین تاپیکی در باشگاه مهندسان ایران زده ؟

MehrAn.ButterFly

عضو جدید
من که دوست داشتم فکر همه رو بخونم ولی اگه قرار باشه فکر یکنفر رو بخونم
دوست داشتم فکر یکی از اخوندهای کله گنده ببینم به چیزهایی که میگن اعتقاد دارن یا نه ( البته پیشه خودمون بمونه شما نشنیده بگیرید)

ELANAZ

عضو جدید
كجايه اين تاپيك زننده بود؟

به شما بر خورده آقا؟

آخرین ویرایش:

dina_aramesh

عضو جدید
من خیلی دوس دارم فکر استاد ریاضیمو بخونم که به من اسمس های دو پهلو می زنه و اصلا منظورشو متوجه نمی شم

fraze

عضو جدید
من اگه قرار باشه فکر کسی رو بخونم دوست دارم فکر همه رو بخونم.

اما اگه یکی رو بخونم اون برادرمه.

البته بیشتر دوست دارم فکر دیگران رو کنترل کنم تا بخونم.مثل vampire diaries

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست داشتم می تونستم ذهن تو رو بخونم

من خیلی دلم میخواست دلیل استفاده از این امضای جدیدتون رو بدونم !

اما اين ادعا كه پيامبر اسلام(ص) براي آنكه قبرش مسجد و بت قرار نگيرد، در خانه اش دفن گرديد، هيچ سند و مدركي ندارد جز اظهار نگراني عائشة در دنباله حديث كه ابن تيميه نيز به آن استناد كرده است. يعني جمله «لو لا ذلك لابزر قبره، خشي ان يتخذ مسجدا»: اگر اين ملاحظه نبود قبر پيامبر آشكار مي گرديد، [پيامبر] ترسيد كه قبر او را مسجد قرار دهند.

از طرف ديگر اظهار نظر منقول از عائشه ( نه پیامبر ) نه با احاديثي كه از طريق شيعه رسيده سازگار است و نه با احاديثي كه در كتب و سنن اهل سنت نقل شده است.

http://yaom-al-anzar.blogfa.com/post-145.aspx

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا پيامبر در خانه خود به خاك سپرده شد؟ پنجشنبه بیست و چهارم اسفند 1385 15:40

چرا پيامبر در خانه خود به خاك سپرده شد؟ پنجشنبه بیست و چهارم اسفند 1385 15:40

علت انتخاب محل دفن پيامبر اسلام(ص) از ديدگاه احاديث
«ابن ماجه » قضيه را چنن نقل مي كند: مسلمانان در تعيين محل قبر پيامبر اختلاف نظر پيدا كردند: گروهي گفتند: در مسجدش دفن شود، گروهي گفتند: با اصحابش دفن شود. ابوبكر گفت: از پيامبر شنيدم مي فرمود: «هر پيامبري، هر جا كه از دنيا رفت، در همان جا دفن مي شود» از اين رو بستر پيامبر را كه در آن درگذشته بود، بلند كردند و در محل آن قبر كندند و نيمه شب چهارشنبه به خاك سپردند. «مالك » روايت مي كند كه پيامبر اسلام(ص) روز دوشنبه از دنيا رفت و روز سه شنبه به خاك سپرده شد و مردم، بدون جماعت و تك تك بر جنازه او نماز خواندند [آنگاه] گروهي گفتند: نزد منبر دفن شود. ديگران گفتند: در بقيع دفن شود، ابوبكر آمد و گفت: از پيامبر شنيدم مي فرمود: «هر پيامبري در همان محلي كه در آنجا فوت كرده، دفن مي شود» پس در همان جا براي حضرت قبر كندند.
«احمد زيني دحلان » پس از نقل سخنان ابوبكر، اضافه مي كند: علي گفت: من نيز اين سخن را از پيامبر شنيدم.

«علي بن برهان الدين حلبي » در اين باره چنين مي نويسد: اصحاب پيامبر در تعيين محلي كه پيامبر در آنجا دفن شود، اختلاف پيدا كردند: برخي گفتند: بايد حمل شود و در كنار قبر ابراهيم خليل دفن گردد. ابوبكر گفت: او در همان محلي كه در آن درگذشته است دفن كنيد زيرا خداوند روح او را در محل پاك قبض كرده است.
در روايتي آمده است: ابوبكر گفت: من در اين باره حديثي از پيامبر شنيدم كه مي فرمود: «هر پيامبري هر جا كه از دنيا رفت، در همانجا دفن مي شود.» در برخي روايات سخن ابوبكر با اين لفظ نقل شده است: «خداوند روح هيچ پيامبر را قبض نمي كند مگر در همان محلي كه بايد در آنجا دفن شود.»

نيز از ابوبكر نقل شده است كه: از پيامبر شنيدم مي فرمود: «هر پيامبري در جايي كه در نظر او از همه جا محبوبتر است از دنيا مي رود.» در حديث آمده است «هر پيامبري كه درگدشته، در همانجا كه از دنيا رفته به خاك سپرده شده است » پس بستر پيامبر را كنار زدند و بدن او را در همان محلي كه در آنجا به لقاي خدا شتافته بود، به خاك سپرده شد.

اين معنا در كتب و احاديث شيعه نيز آمده است: مرحوم شيخ طوسي روايت مي كند: هنگامي كه پيامبر(ص) درگذشت، خاندانش و كساني كه از اصحاب او حاضر بودند، در تعيين محلي كه سزاوار است پيامبر(ص) در آن دفن گردد، اختلاف كردند: بعضي گفتند: در بقيع دفن شود، بعضي ديگر گفتند: در صحن مسجد دفن شود.

اميرالمؤمنين(ع) فرمود: خداوند، پيامبر را در پاكترين نقاط قبض روح كرده است، پس سزاوار است در همان بقعه اي كه در آن درگذشته است، دفن شود. اين سخن را پذيرفتند و در نتيجه، جسد پيامبر در حجره اش به خاك سپرده شد.

فضل بن حسن طبرسي نيز مي نويسد: مسلمانان در باره محل دفن پيكر پيامبر به بحث و گفتگو پرداختند، در اين هنگام علي(ع) گفت: «خداوند هر مكاني را كه پيامبر را در آن قبض روح كرده است، همانجا را براي دفن او برگزيده است، من او را در حجره اش كه در آن درگذشته است، دفن مي كنم » مسلمانان اين پيشنهاد را پذيرفتند. همه اين اسناد و شواهد گواهي مي دهد كه در انتخاب محل دفن پيامبر، سخن از مسجد قرار گرفتن قبر او در ميان نبوده و خود حضرت چيزي در اين باره نفرموده است.

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست داشتم فکر تمام کسانی که با اونها اشنایی دارم بخونم
از دوست و همسایه گرفته تا فامیل
دوست داشتم بدونم چقدر با من صادق و رو راستن

ati.art

عضو جدید
nدوست داشتم فکر طراحان کنکور علمی کاربردی رو شب طراحی سوالات بخونم:biggrin::biggrin::biggrin::)

و فکر....................
نمیگم:biggrin:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
دوست دارم افکار خدا رو بدونم ... بقیه در حاشیه هستن ..

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی کسی میخواد لجمو دراره میخوام ببینم واسه چییییییییییی اخههههههههههههههه؟؟