دوستانی که رفتید سر کار ... چجوری رفتید؟

leyla70

عضو جدید
سلام
شماهایی که الان دارین کار میکنید میشه بگید چطوری رفتین سرکار؟ با پارتی یا با جربزه ی خودتون؟ و اینکه تو مصاحبه چی ازتون پرسیدن و چطور موفق شدین؟

naser.66

عضو جدید
سلام
شماهایی که الان دارین کار میکنید میشه بگید چطوری رفتین سرکار؟ با پارتی یا با جربزه ی خودتون؟ و اینکه تو مصاحبه چی ازتون پرسیدن و چطور موفق شدین؟

سلام.من قبلا کار میکردم.اومدم بیرون چون راضیم نمیکرد.من همه موارد بالا رو داشتم.ولی استخدامی نبود.قرار دادی بود که حقوقی نمیدادن بهمون.البته پالایشگاه بود.مصاحبه هرچی بگی پرسیدن.از تمام درسای لیسانس.ترمو.حرارت.سنتیک.جرم.عملیات....انقد میپرسن تا خستت کنن.بعدش میرن سر زبان.البته خوبه که استخدامی باشه ولی خب نوبت به من نرسید.من تو قرار دادی که ازمون و مصاحبه دادم با پارتی وارد شدم ولی تو ازمون و مصاحبه بالاترین امتیاز روگرفتم.بعد چند وقت(وقفه یک ساله ) دعوت به کار شدم که بعد چند ماه جواب ارشدم اومد و ارشد قبول شدم و چن کاری که میکردمراضیم نمیکرد انصراف دادم و رفتم دنبال درس.انشاالله بعد اتمام درس مجدد با ارشد برم.همه بچه ها برن.ولی باید خیلی بخووونین.چون تو مصاحبه با یه تپق زدن میبینی چند نفر عقب میفتی.من تو استخدامی فکر کنم یکی یا دو سوال رو اشتباه جواب دادم و مردود شدم.خب دیگه استخدامیه و سخت تر از قراردادی

mahasen

عضو جدید
بسم الله و بالله و من الله و الی الله و لاحول و لا قوته الا بالله و توکلت علی الله

من حدود 13 سال پیش همین طور که تو دانشگاه تربیت مدرس داشتم فوق لیسانس می خوندم افتادم دنبال کار تا اینکه یه روز شنیدم انرژی اتمی داره نیرو میگیره رفتم خیابون کارگر پشت در انرژی اتمی از رفقام شنیده بودم که باید با مهندس ثنا تماس بگیرم و برم تو هر چند خیلی طول کشید(یه چند روز) آخرش رفتم تو مهندس ثنا تا منو دید بهم گفت کدوم دانشگاه درس می خونی منم گفتم تربیت مدرس بعدش چند نفر یه سوالای درسی ازم پرسیدن که حالا یادم نمی یاد همون لحظه مهندس ثنا گفتن شما از حالا برید پیش مهندس کرانی و مشغول بکار بشید به همین راحتی نه پارتی داشتم و نه رشوه دادم فقط خدارو داشتم البته خیلی هم درسام قوی بود و خوب به سولا پاسخ دادم (بدون آمادگی قبلی رفتم ولی چون درسا رو خوب بلد بودم برام خیلی راحت بود)
حالاهم خودم جزو مصاحبه کننده ها هستم تو یه شرکت خصوصی که تو کار طراحی نفت و گاز و پتروشیمیه.

ومن الله التوفیق

بالا