*** دور اول مسابقات اسمایلی ***

وضعیت
موضوع بسته شده است.

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

negin jo0on - 8

میگم این میمونه یا خیلی پیره کج کج راه میره.....یا مریضه.....یا خیلی حال و و و (ولش )
اینم خیلی باحال بود....خوشمان آمد....
نووووووچ...مسته:w07:

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوووووب ! واس روشن شدن موضوع برای همه ی دوستان شیرکت کننده و البته ریفیخای گل بازدید کننده باس خدمتتون عرض نومایم که ..
امتیازات بازدید کنندگان به طور کامل موحاسبه شد و به عنوان نمره زیبایی به شیرکت کنندگان تعلخ گیریفت ، مطابخ با این نومودار :

و بعدش از اونجایی که فخط بنده در جریان زحمت هر یک از هنرمندای خوفمان بودم و چون دور اول میباشد هنوز تیم داوران تشکیل نشده ، به هریک از دوستان به صورت مقایسه ای ، امتیاز فنی تعلق گیریفت و قطعا این امتیاز سهم عمده ای از کار به حیساب می آمد ، بنابراین نتیجه نهایی بدین شکل در آمد :

نفر اول مسابقه تنها فردی بود که از ابتدا تا انتهای کارش رو شخصا انجام داده بود و برای هر یک از اعضا و جوراح خندانکش فولدری با تعداد فراوانی لایه داشت ...بنابراین سقف نمره فنی به اون تعلق گرفت . سایر کارهای انجام شده ویرایشی بوده و با توجه به زحمت و تمیزی کار امتیازها داده شد .

این دور از مسابقه مرزها کاملا نامشخص بودند و چون همه چیز آزاد بود قیاس بین اسمایل ها برای بازدید کنندگان و کارشناس فنی خالی از اشکال نبود ..
از تجربیات این دوره برای دوره های بعد استفاده خواهد شد و مسابقات آینده با محدودیت های مناسب برای جهت دهی به کار هنردوستان و هنرمندان برگزار خواهد گردید ..

برای تمامی کم و کاستی و خطاهای موجود از دوستان خوبم عذرخواهی میکنم:gol::gol:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوووووب ! واس روشن شدن موضوع برای همه ی دوستان شیرکت کننده و البته ریفیخای گل بازدید کننده باس خدمتتون عرض نومایم که ..
امتیازات بازدید کنندگان به طور کامل موحاسبه شد و به عنوان نمره زیبایی به شیرکت کنندگان تعلخ گیریفت ، مطابخ با این نومودار :

و بعدش از اونجایی که فخط بنده در جریان زحمت هر یک از هنرمندای خوفمان بودم و چون دور اول میباشد هنوز تیم داوران تشکیل نشده ، به هریک از دوستان به صورت مقایسه ای ، امتیاز فنی تعلق گیریفت و قطعا این امتیاز سهم عمده ای از کار به حیساب می آمد ، بنابراین نتیجه نهایی بدین شکل در آمد :

نفر اول مسابقه تنها فردی بود که از ابتدا تا انتهای کارش رو شخصا انجام داده بود و برای هر یک از اعضا و جوراح خندانکش فولدری با تعداد فراوانی لایه داشت ...بنابراین سقف نمره فنی به اون تعلق گرفت . سایر کارهای انجام شده ویرایشی بوده و با توجه به زحمت و تمیزی کار امتیازها داده شد .

این دور از مسابقه مرزها کاملا نامشخص بودند و چون همه چیز آزاد بود قیاس بین اسمایل ها برای بازدید کنندگان و کارشناس فنی خالی از اشکال نبود ..
از تجربیات این دوره برای دوره های بعد استفاده خواهد شد و مسابقات آینده با محدودیت های مناسب برای جهت دهی به کار هنردوستان و هنرمندان برگزار خواهد گردید ..

برای تمامی کم و کاستی و خطاهای موجود از دوستان خوبم عذرخواهی میکنم:gol::gol:

اعمال نظر فنی یعنی چی ؟

اگه رأی گیری بود و نظر کاربرا ، دیگه این اعمال نظرها بیخوده !

اگر هم فکر می کنید کسی که شکلک رو خودش از اول طراحی کرده بیشتر زحمت کشیده ، منم قبول دارم ؛ اما باید در دو گروه جدا این مسابقه برگزار میشد !

وقتی که گفتید مسابقه شکلک با هر موضوعی و به هر شکلی ، باید فکر الانش رو هم می کردید ؛ نه اینکه الان بیاید و به میل خودتون نظر کاربرا رو دستکاری کنید !

به هر حال من از شکلکی که با اطلاعات خیلی مبتدی و در کمتر از 20 دقیقه طراحی شده انتظار امتیاز زیادی ندارم قطعاً !

اما از این به بعد در این جور مسابقات کشکی به هیچ وجه شرکت نخواهم کرد !

موفق باشید ...

milititi*

عضو جدید
اعمال نظر فنی یعنی چی ؟

اگر هم فکر می کنید کسی که شکلک رو خودش از اول طراحی کرده بیشتر زحمت کشیده ، منم قبول دارم ؛ اما باید در دو گروه جدا این مسابقه برگزار میشد !

وقتی که گفتید مسابقه شکلک با هر موضوعی و به هر شکلی ، باید فکر الانش رو هم می کردید ؛ نه اینکه الان بیاید و به میل خودتون نظر کاربرا رو دستکاری کنید !

به هر حال من از شکلکی که با اطلاعات خیلی مبتدی و در کمتر از 20 دقیقه طراحی شده انتظار امتیاز زیادی ندارم قطعاً !

موفق باشید ...

ایجاااان.ناراحت نشو.....مگه کارت شماره چند بود.....:gol::heart:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
اعمال نظر فنی یعنی چی ؟

موفق باشید ...

دوست عزیز حرف شما درست هست اما خب افراد دیگر ممکن است براساس ظاهر نظر بدهند و خب شخصی هم که خودش همه رو کار کرده بی انصافیه امتیاز نگیره اما از طرفی حرف شما قبول هست که می فرماييد اعلام نشده بوده :gol:

Sarp

مدیر بازنشسته
اعمال نظر فنی یعنی چی ؟

موفق باشید ...
گریه نکن فرزندم
اینا به من خبر هم ندادن که لااقل بیام به اسمایل خودم 50 بدم که کمی بالاتر بره امتیازم :biggrin:

البته من واسه تفریح و مزاح شرکت کردم تو مسابقه
وگرنه مسلمه که اینا هیشکدوم نمیتونن رو دست من بلن شن :دی

اون اسمایل زن ذلیلانه "چاکر بانو" هم کار منه
فقط دخترا اگه بهش رای میدادن الان باید با کلی فاصله اول میشدم :biggrin:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اینایی که میگم شکایت و . . . نیست
نکاتیه که از نظر من برای ارتقای سطح کیفی مسابقه لازمه
البته نظر برگزارکندگان و متصدیان و زحمت کشان مسابقه مسلما ارجحیت دارهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif -

خاله شرقیم گفته بود اسمایلی که اول شده زحمت زیادی واسش کشیده شده بود . کلی لایه و فولدر داشت
خاله این که کاری از لایه و فولدر زیاد تشکیل شده باشه ملاک برتری نیست
این مسابقه یه مسابقه طراحیه . نه مسابقه استقامت در صرف وقت :دی
ممکنه یکی با صرف 5 دیقه یه اسمایل بسازه و یکی با صرف 10 ساعت
و اونی که 5 دیقه وقت صرف کرده کارش از نظر بصری خیلی سطح بالاتر از بقیه کارها باشه . به هرحال در کارهای گرافیکی ، اولویت با ظاهر کار است نه با تعداد لایه و مقدار زمان صرف شده
در گرافیک ، خلاقیت حرف اول رو میزنه
نمره فنی ای هم اگر قراره به کارها تعلق بگیره ، باید این نمره "فنی" تعریف بشه
فنی یعنی مقدار زمان صرف شده ؟ تعداد لایه ها ؟ ترکیب رنگها ؟ سناریوی اسمایل ؟ ظاهر کار ؟ . . . . .
مثلا کار خود من حداقل 2.5 برابر اونی که به شما دادم لایه داشت که لایه های اضافی رو در لایه های اصلی مرج کردم !

و یه نکته دیگه هم سناریوی اسمایلاهاست
قرار نیست فیلم کوتاه بسازیم
اسمایل کاربردش در انتقال حالات بدن و رفتار و احساسات و . . است
اسمایل باید کاربردی باشه
وگرنه میشه با صرف کمی وقت زیادتر ، یه اسمایل چند دقیقه ای ساخت که واسه خودش داستانی داشته باشه !

به هرحال دست همه بچه هایی که شرکت کرده بودند درد نکنه
همچنین خسته نباشید میگم به داوران و مجریان مسابقه
من فکر نمیکردم این همه شرکت کننده باشه . هم زمان امتانا بود و هم ازبس تنبلی دیده بودم از این دانشجو جماعت :دی
دیگه گشنمه و نمیتونم بیشتر از این صوبت کنم :دی

(خاله منو که خبر نکردی بیام رای بدم . من الان به اسمایل خودم 100 میدم و به بقیه صفر. @سوت کلاغی@)
[h=2][/h]

Sarp

مدیر بازنشسته

1-
Sarp

بابک از تو بعیده.....این دهن و اون تابلو و
....:razz: دیگه تو رو گروه مردان رات نمیدیم:d
من هی میخوام به راه راست هدایت شم این موذمارها نمیذارن !
من هی میخوام یه مرد خانواده دوست بشم
نمیذارن
دوستان ناباب نمیذارن !

خدایا این دوستای ناباب رو از روی زمین محو بفرمــــــــــــــا

Sarp

مدیر بازنشسته
یه چیزی هم بگم بخندین

هروقت داشتم صفحه اول باشگاه رو بالا پائین میکردم و میدیدم این تاپیک بالاست ، فکر میکردم اسمش "دور اول مسابقات اسمبلی" هست
با ودم میگفتم عجب کاربرای بامعلوماتی داره این تالار کام که مسابقه هم برگزار میکنند واسه اسمبلی (اسمبلی یکی از دروس سخت و یکی از زبانهای برنامه نویسی شق رشته کامپیوتره)

بعدا که اومدم تو تاپیک دیدم بابااااااااااااااااا
همه ش قرتی بازیه :دی
دیدم مسابقه اسمایله :دی
گفتم هااااا ما این همه بخار نداریم که مسابقه اسمبلی برگزار کنیم :دی

عطار

عضو جدید
کاربر ممتاز

2- عطار

اما شما....میگم شما این برنامه dance رو خوب دنبال میکنی ها.....یه کلاس رقص و اینا بزاری بد نیست....فقط ضایعه بازی در نیارین دیگه، مرد باید بچرخونه؟؟؟
:weirdsmiley:

اما من... نوچ خوشم نمیاد اتفاقا، تو خونمه dance ولی :D ... از کجا میدونی نزاشتم؟! موخوای به همکاریم بگو بهت وقت بده بیای واسه تست!
:cool:

آخه کوشولو آنتی فمنیست بازی هم حدی داره، میخوای زن تو رو با این هیکلت بچرخونه خو؟ نه جون من میتونه؟ ششششششششش

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسی سیپاس از ریفیخای گلم که کاستی های موجود در این دور مسابخه رو واس بیتر شدن دورهای بعدی متذکر شدن

فرمایش شوما رو به دیه منت بخل موکونیم !

خب من تیمام مشکلات حاضر رو بررسی کردم و موتوجه یه سری عوامل شدم و شاید باس تو پست قبلی به زیبان میاوردمشون ...

صوبتای خواهر زاده ژانم بابی رو در خصوص بحث فنی معخولانه اعلام موکنم ، یه بار دیه مخسی موکنم ازت گل پیسملم واس اینکه وخ گذاشتی و خوشتیل واسم تحلیل کردی

همینطور افشین ، ریفیخ خوف من و انتخادش در مورد عدم اعلام قبلی وجود نظر فنی .. که البته من در پست دوم تاپیک اشاره ای به امتیاز بیشتر در مقابل زحمت بیشتر داشتم ، علاوه بر اینکه بعد از تذکر به جای چن تا از رفخا ، توی
این پست صریحا این موضوع رو اعلام کردم . ولی خب باس میزان نظر فنی و آیتم های مورد نظر در ابتدا مطرح میشد ..

به هرحال دور اول بود و انتظار نیداشتیم کامل باشه . خیلی از ایراد های کار توی اجرا نیمایان میشن .. باس صبر پیشه کرد و همت !

فخط موخام بدونید که دونه دونه نظراتتون واسم مهم بوده و هست و ازشون استخبال موکنم تا هر چه زودتر و بیتر به نتیجه مطلوب برسیم

حالا به امید خدا اگه دور بعد رو را بندازم ، یه خیالای خوفی دارم واس اینکه هم به رای فنی نیاز نباشه ، هم اینکه شکلکا بیتر قابل قیاس و امتیاز دهی باشن

عطار

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسی سیپاس از ریفیخای گلم که کاستی های موجود در این دور مسابخه رو واس بیتر شدن دورهای بعدی متذکر شدن

فرمایش شوما رو به دیه منت بخل موکونیم !

خب من تیمام مشکلات حاضر رو بررسی کردم و موتوجه یه سری عوامل شدم و شاید باس تو پست قبلی به زیبان میاوردمشون ...

صوبتای خواهر زاده ژانم بابی رو در خصوص بحث فنی معخولانه اعلام موکنم ، یه بار دیه مخسی موکنم ازت گل پیسملم واس اینکه وخ گذاشتی و خوشتیل واسم تحلیل کردی

همینطور افشین ، ریفیخ خوف من و انتخادش در مورد عدم اعلام قبلی وجود نظر فنی .. که البته من در پست دوم تاپیک اشاره ای به امتیاز بیشتر در مقابل زحمت بیشتر داشتم ، علاوه بر اینکه بعد از تذکر به جای چن تا از رفخا ، توی
این پست صریحا این موضوع رو اعلام کردم . ولی خب باس میزان نظر فنی و آیتم های مورد نظر در ابتدا مطرح میشد ..

به هرحال دور اول بود و انتظار نیداشتیم کامل باشه . خیلی از ایراد های کار توی اجرا نیمایان میشن .. باس صبر پیشه کرد و همت !

فخط موخام بدونید که دونه دونه نظراتتون واسم مهم بوده و هست و ازشون استخبال موکنم تا هر چه زودتر و بیتر به نتیجه مطلوب برسیم

حالا به امید خدا اگه دور بعد رو را بندازم ، یه خیالای خوفی دارم واس اینکه هم به رای فنی نیاز نباشه ، هم اینکه شکلکا بیتر قابل قیاس و امتیاز دهی باشن

ای ژااااااااااااااااااااااااان دلممممممممممممم
ببین تو رو خدا اصن حرف میزنه انگار در و گوهر میباره
ماشااااااااااااااااااااالا ماشاااااااااااااااااااااااااااااالا

همکاری دست مریزاد، با اینکه دفعه اول بود و ایراداتی داشت
ولی خیلی خوب و مفرح و در عین حال باعث یک تکون به بچه ها شد واسه کار کردن :دی

مونم با نظرات بابک موافقم و امیدوارم دور های بعدی مسابقه بهتر از این باشه...

آخرین ویرایش:

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم خدمت خاله جان عزیزمان....
خاله جان ما برگ چغندریم یا شلغمیم؟؟؟:surprised:
یه تشکر هم از ما میکردی بد نبود هااااااا.....:razz:
یه کاری میکنین دیگه ما نظر ندیم....ایشششششششش
در ضمن خانم مدیر منو ببخش یه اسپم کردم.....اگه خواستین بپاکین....
ممنونم نگین خانم:gol:

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا به من خبر هم ندادن که لااقل بیام به اسمایل خودم 50 بدم که کمی بالاتر بره امتیازم :biggrin:
اله منو که خبر نکردی بیام رای بدم . من الان به اسمایل خودم 100 میدم و به بقیه صفر. @سوت کلاغی@)
اووووووووف بابی من تو رو خبر نکردم ؟!!

همش منتظر بودم بعد نظر فنی بیای منو بکشی ها ! بوگووو پ

خانوم عسّلت رو دعوتیدما ... آلزایمره دیه !

نیمیشه 100 بدی که ! از پنج جاس ! خانومت جورتو کشید نیگران نباش ، سوتم زد تاوزه :دی

یه چیزی هم بگم بخندین

هروقت داشتم صفحه اول باشگاه رو بالا پائین میکردم و میدیدم این تاپیک بالاست ، فکر میکردم اسمش "دور اول مسابقات اسمبلی" هست
با ودم میگفتم عجب کاربرای بامعلوماتی داره این تالار کام که مسابقه هم برگزار میکنند واسه اسمبلی (اسمبلی یکی از دروس سخت و یکی از زبانهای برنامه نویسی شق رشته کامپیوتره)

بعدا که اومدم تو تاپیک دیدم بابااااااااااااااااا
همه ش قرتی بازیه :دی
دیدم مسابقه اسمایله :دی
گفتم هااااا ما این همه بخار نداریم که مسابقه اسمبلی برگزار کنیم :دی
تو یه نیگا بنداز بیبین چن تا شیرکت کننده کامپولوتری داشتیم !!

حالا جز خودت که پایه بودی از اول ، زودتر از همه هم اسمایلو فیریستادی ، بقیه رو با چنگ و دندون و زور و کتک و گاز و ماچ و قربون صدقه و خولاصه کلیه امکانات موجود آوردیم اینجا

همه شیرکت کننده ها ریفیخای فاب من بودن و مرامی کار کردن وگرنه که فخط تو بودی ، 100 امتیازم مال خوتت میشد !!

ولی سر این اسمایلا که ته کار هم آماده شدن و معنی بعضیاشونو فخط خودمونیا میدونن خَیــــــــــــــــــلی خندیدیم

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام علیکم خدمت خاله جان عزیزمان....
خاله جان ما برگ چغندریم یا شلغمیم؟؟؟:surprised:
یه تشکر هم از ما میکردی بد نبود هااااااا.....:razz:
یه کاری میکنین دیگه ما نظر ندیم....ایشششششششش
در ضمن خانم مدیر منو ببخش یه اسپم کردم.....اگه خواستین بپاکین....
ممنونم نگین خانم:gol:
یا شلغم

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
من هی میخوام به راه راست هدایت شم این موذمارها نمیذارن !
من هی میخوام یه مرد خانواده دوست بشم
نمیذارن
دوستان ناباب نمیذارن !

خدایا این دوستای ناباب رو از روی زمین محو بفرمــــــــــــــا

ببینا، یه پسر مودب هم که داریم نمیذارن :D آقا سهراب شما چی گفته بودی به بچم؟ :razz: بابی اذیتت کرد به خودم بگو، تو جمع نگو بالخره همکارمه :D

:surprised:
بی تربیت ها.....
خانم نگین بیا هرکدوم رو یه اخطار بده تا دیگه منو مسخره نکنن....
منو کسی صدا کرد؟ :D

mahboobeh-s

عضو جدید
سلام گل دختر.آثار دوستان همین 8 تا بود؟من به شماره 2 و 8 (30امتیاز میدم).و به شماره 5 (40 امتیاز).موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.