دنبال کار میگردم

akbar159

عضو جدید
سلام دوستان...

برای دو سه ماه میخواستم کاری رو پیدا کنم...اگه کاری باشه که حداقل ماهی 50 تومن هم درآمد داشته باشه برام کافیه...حتی الامکان کاری باشه که داخل خونه انجام بدم.

مشخصات مدارک و تخصص اینجانت:

فوق لیسانس مکانیک...کارهای علمی رو در سطح خوبی بلدم...سه تا مقاله ISI دارم...چند تا مقاله داخلی....ترجمه و نوشتن در حد رشته خودم بلدم...

کار با نرم افزار های تخصصی رشته خودم رو در سطح خوبی بلدم...

کار با کامپیوتر هم دوست دارم و در سطح خوبی بلدم!!

وضعیت مالی در حد 2 از 10 هست!

ممنون میشم بهم راهنمایی کنین و ایده بدین!!....

EECi

مدیر بازنشسته
سلام دوستان...

برای دو سه ماه میخواستم کاری رو پیدا کنم...اگه کاری باشه که حداقل ماهی 50 تومن هم درآمد داشته باشه برام کافیه...حتی الامکان کاری باشه که داخل خونه انجام بدم.

فوق لیسانس مکانیک...کارهای علمی رو در سطح خوبی بلدم...سه تا مقاله ISI دارم...چند تا مقاله داخلی....ترجمه و نوشتن در حد رشته خودم بلدم...

سلام
ترجمه متون تخصصی رشته خودتون
هر صفحه 40 خطی حدود 18 هزار تومان هست
یه سر زحمت بکشید برید توی شهر و همه کافی نت ها و دارالترجمه ها رو ببینید و رزومه و شماره تلفن بدید
اگه ویراستاری و نوشتن مقاله و شبیه سازی هم که بلد باشید پول بیشتری گیرتون میاد

موفق باشید

moshaverin farda

عضو جدید
سلام دوستان...

با سلام و احترام
لطفا پیام خصوصیتان را چک نمایید
با تشکر

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما که تو کار با کامپیوتر تبحر دارید , میتونید بازاریابی های زیر را انجام دهید.
1- مراجعه به http://irantypist.com/register و ثبت نام جهت تایپ مقالات در منزل و گرفتن حق الزحمه .
2- از طریق تلگرام میتوانید سفارش تایپ و ترجمه بگیرید .
3- با مراجعه به وزرات فرهنگ و ارشاد شهرتان سفارش تایپ کتاب و جزوه بگیرید و یا از طریق آنها به کسانی که چنین نیازی دارند , معرفی شوید.
4- اگر در کار تعمیرات و نصب برنامه تخصص دارید میتوانید با مراجعه به فروشگاهها و مراکز تعمیر و نصب برنامه ها , بصورت ساعتی براشون کار کنید.
5- http://estekhdam.pardad.ir/jobseeker_registration.aspx را مطالعه فرمایید .

akbar159

عضو جدید
شما که تو کار با کامپیوتر تبحر دارید , میتونید بازاریابی های زیر را انجام دهید.
1- مراجعه به http://irantypist.com/register و ثبت نام جهت تایپ مقالات در منزل و گرفتن حق الزحمه .
2- از طریق تلگرام میتوانید سفارش تایپ و ترجمه بگیرید .
3- با مراجعه به وزرات فرهنگ و ارشاد شهرتان سفارش تایپ کتاب و جزوه بگیرید و یا از طریق آنها به کسانی که چنین نیازی دارند , معرفی شوید.
4- اگر در کار تعمیرات و نصب برنامه تخصص دارید میتوانید با مراجعه به فروشگاهها و مراکز تعمیر و نصب برنامه ها , بصورت ساعتی براشون کار کنید.
5- http://estekhdam.pardad.ir/jobseeker_registration.aspx را مطالعه فرمایید .

ممنون...

لینک مورد اول، ثبت نام جهت سفارش بود، من لینکی ندیدم که بشه ثبت نام جهت تایپیست یا مترجم باشه.

در مورد دوم چطوری میتونم از تلگرام، سفارش بگیرم؟

باتشکر

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون...

لینک مورد اول، ثبت نام جهت سفارش بود، من لینکی ندیدم که بشه ثبت نام جهت تایپیست یا مترجم باشه.

در مورد دوم چطوری میتونم از تلگرام، سفارش بگیرم؟

باتشکر
در مورد لینک اول از مدیر سایت در اون مورد سئوال بکن. تو بخش تماس با ما که اونجا هست , از خود مدیر سایت سئوال بکن.
مورد دوم : شما اول یه برگه تبلیغاتی در مورد کاری که میتونی انجام بدی درست کن , بعد یه کانال یا گروه درست کن. بعد تبلیغ کارهایت را اونجا بذار و تک تک آشناهایت را اونجا add کن و بهشون بگو اونا هم آشناهایشان را به کانال شما add بکنند و به این ترتیب کم کم هم دیده میشی و هم شناخته میشی . در مورد ساختن کانال هم تو خود تلگرام شرحش هست . اونو بخون و از روی اون یه کانال برای خودت بساز. مرسی

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از راههای پول درآوردن تو این کشور آموزش و تدریس هست. من آدمایی رو میشناسم که از همین تدریس ماهی سه چهار میلیون به بالا در میارن.
تدریس دروس راهنمایی و دبیرستان و..

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از راههای پول درآوردن تو این کشور آموزش و تدریس هست. من آدمایی رو میشناسم که از همین تدریس ماهی سه چهار میلیون به بالا در میارن.
تدریس دروس راهنمایی و دبیرستان و..
میشه بگی چه جوری؟تدریس دروس راهنمایی و دبیرستان اونم تو گیلان اونم با درآمد بالای سه چهار میلیون؟

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بگی چه جوری؟تدریس دروس راهنمایی و دبیرستان اونم تو گیلان اونم با درآمد بالای سه چهار میلیون؟

خب مگه گیلان چشه ؟!
به آموزشگاه ها مراجعه کن و دروسی که میتونی تدریس کنی رو بگو. بهت شاگرد معرفی میکنند. حالا اوایل ممکنه تعداد شاگردا کم باشند مثلا در حد سه چهار نفر ولی بعد که معلم خوبی باشی و قشنگ تدریس کنی اون بچه ها به دوستاشون شما رو معرفی می کنند و تعداد شاگردات کم کم زیاد میشه و یا مثلا مدیر آموزشگاه ببینه دانش آموزات ازت راضی اند شاگردای بیشتری رو بهت معرفی میکنه و ..

با پچه ها هم باید شوخی و خنده کرد تا جو کلاس خشک نباشه اینجوری بیشتر خوششون میاد.
الان هم تابستون داره میاد زمان شروع کلاسهای تابستونیه.

یکی از مزیت های تدریس بنظر من اینکه با بچه ها که هستی چون سنشون کمه تو یه حال و هوای دیگه هستند بودن باهاشون آدمو شاد میکنه.

البته دروس دانشگاهی رو هم میشه تدریس کرد که معمولا دانشجوها موقع امتحانا میان .. که درآمد تدریس اون بیشتره.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب مگه گیلان چشه ؟!
به آموزشگاه ها مراجعه کن و دروسی که میتونی تدریس کنی رو بگو. بهت شاگرد معرفی میکنند. حالا اوایل ممکنه تعداد شاگردا کم باشند مثلا در حد سه چهار نفر ولی بعد که معلم خوبی باشی و قشنگ تدریس کنی اون بچه ها به دوستاشون شما رو معرفی می کنند و تعداد شاگردات کم کم زیاد میشه و یا مثلا مدیر آموزشگاه ببینه دانش آموزات ازت راضی اند شاگردای بیشتری رو بهت معرفی میکنه و ..

با پچه ها هم باید شوخی و خنده کرد تا جو کلاس خشک نباشه اینجوری بیشتر خوششون میاد.
الان هم تابستون داره میاد زمان شروع کلاسهای تابستونیه.

یکی از مزیت های تدریس بنظر من اینکه با بچه ها که هستی چون سنشون کمه تو یه حال و هوای دیگه هستند بودن باهاشون آدمو شاد میکنه.

البته دروس دانشگاهی رو هم میشه تدریس کرد که معمولا دانشجوها موقع امتحانا میان .. که درآمد تدریس اون بیشتره.
این شکلی که توضیح دادی ، یعنی باهاش درآمد سه چهار میلیونی که میگفتی ، بدست میاد؟

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
گیلان که خیلی بهتر از خوزستان هست واقعا باید قدر بدونین
کاریابی شهرتون ثبتنام کنید همجور کاری پیدا میشه.

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان...

سلام..
یه سری کانال هست که میتونی پروژه های رشته های مختلف رو میزاره و میتونی باهاشون همکاری کنی.. من تخصص شما رو نمیدونم ولی پروژه های مکانیک هم دیدم..
میتونی بری توی دانشگاه شهرتون و اگهی بزنی جهت تایپ و ترجمه تخصص و حتی اموزش نرم افزارهایی که بلدی
الان فصل اموزش خصوصی درس های مدرسه نیست.. این کار بیشتر نزدیک امتحان ها جواب میده
به نظرم نظرات دوستان رو در نظر داشته باش و روی چند تا هم زمان تمرکز کن..

آخرین ویرایش:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان...

خوبه که خود ایشونم تاکید کردن که این کار رو برا دوسه ماه میخوان.

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

این ها که شما گفتین کار دانشجویی هستن. ایشون منظورشون شغل پایداره نه نیمه وقت (Part time). شغل نیمه وقت برای مواقع اضطرار (urgent) هست یا مواقعی که درآمد پایین هست(being in black) وگر نه در واقع در زندگی چندان قابل تکیه نیست متاسفانه.

والا از توضیحاتی که نوشته من چنین برداشت کردم که موقتی میخواد..و دقیقا برای چند ماه
فکر نمیکنم برای چند ماه منظور شغل پایدار باشه..و حتی نوشتن که توی خونه باشه بهتره
من طبق توضیحات خودشون این پیشنهادات رو دادم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا از توضیحاتی که نوشته من چنین برداشت کردم که موقتی میخواد..و دقیقا برای چند ماه
فکر نمیکنم برای چند ماه منظور شغل پایدار باشه..و حتی نوشتن که توی خونه باشه بهتره
من طبق توضیحات خودشون این پیشنهادات رو دادم
حق با شماست. ایشان از نظریه شما انتقاد کردن بدون اینکه خودشونم پیشنهادی و یا ارائه طریقی بکنند. ولی نظر شما کاملا مفید و بجاست.

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
تو اردبیلم این درآمد با تدریس خصوصی غیرممکن نیست چه برسه به گیلان که بزرگتره و قیمتا بالاتر! اگه واقعا برا شما غیرعادیه این مبلغ شاید به خاطر شرایط خاص تبریز باشه چون درس خوناش خودشون می خونن و اکثر مردم فکر اقتصادی و آینده نگری دارن، مردمی که ده تومن پول بیخود دست گدا نمیدن نمیان میلیونی بریزن تو جیب هر بیسوادی که یه برگه تبلیغاتی کلاس کنکور زده! با پولایی که برا معلم خصوصی داداش خودم خرج شد و الان داره بیکار میگرده سال 89 راحت میشد یه مغازه کوچیک رهن کرد با لوازم داخلش و الان زندگی کاملا متفاوتی رو تجربه میکرد این بنده خدا که مثلا پدر مادرم دلسوزی کردن براش صد تا صدتا معلم گرفتن از پنجم ابتدایی تا دبیرستان!!! منم با اینکه بچه بودم موافق نبودم با کارشون ولی اگه حرفی می زدم یا می گفتن حسودی یا خودخواه مگه خودت درس نمی خونی که میگی داداشم نخونه !!! کاری به مولد بودن یا نبودن شغلش ندارم ولی به هر حال فعلا تب به زور دانشجو کردن بچه های درس نخون تو خانواده های ایرانی از تب کریمه کنگو خطرناک تره و راحت میشه از این راه پول درآورد. بگذریم ...

در مورد پرسش استارتر برای پیدا کردن یه کار ساده و ابتدایی پونیشا رو پیشنهاد میکنم... کاری که زیاد تو پونیشا پیدا میشه کپی پیست محتوا برای وب سایتا هست، من سال 93 که یه چن ماهی این کارو انجام دادم، روزی دو ساعت وقت میذاشتم و در ماه حدود 80 تا 100 تومن بود، تازه من بعدا متوجه شدم انقد قیمتو نسبت به بقیه پایین گفتم که راضی نمی شدن انصراف بدم و هر بارم یه ده درصد بیشتر از مبلغ صحبت شده پرداخت می کردن!!! فی الواقع من بر اساس وضعیت اردبیل قیمت نرمال دادم ولی برا کسی که از تهران کار سفارش میداد خیلی اقتصادی و راضی کننده محسوب میشد!!! به هر حال اگه سرتون شلوغه و دنبال کاری هستین که چندان ذهنو مشغول نکنه و وقت گیر نباشه می تونین روش حساب کنین! خیلی بیشتر از پولی که مد نظرتونه با این روش به دست میاد...

برا کارای تخصصی از این سایتا میشه استفاده کرد، حامی پیپر رو که خودم می دونم خیلی حرفه ای کار می کنن بقیه شونم خوب به نظر می رسن، سایت شریف یارم که تو این لیست نیومده خوبه ... کلا کافیه سرچ کنید انجام پروژه دانشجویی کلی از این سایتا میاره گوگل
http://sciencealert.ir/2017/07/09/10-موسسه-مشاوره-پروژه-درسی-برای-دانشجویا/

majid@bnd

عضو جدید
سلام. در حال حاضر بازار کار اونقدرها هم که میگن بد نیست. بستگی به سطح توقع جنابعالی داره که ظاهرا پرتوقع نیستید. چون ظاهرا سرمایه ای هم ندارید پیشنهاد من اینکه که سری به نیازمندی ها بزنید و از سمت های کمتر تو کارخونه ها و تولیدی ها شروع کنید و کم کم خودتون رو اثبات کنید تا بتونید پیشرفت کنید. کمی دراماتیکه! راه بعدی اینه که اگه ایده ای دارید دنبال سرمایه گذار باشین و ظاهرا تو تهران بستر مناسب تری برای این قضیه هست. راه دیگه هم اینه که فرار مغزها بشین و چند نفر رو میشناسم با استعداد بودن و رفتن و پس از کمتر از دوسال کار در خارج از کشور از شرایطشون راضی بودن (در حد مدیران با سابقه داخلی!) و زندگی جدیدی را تجربه می کنن. خصوصا رشته های مدیریت و مکانیک.

بالا