دلیل تخریب آقایون !! لطفا خانومها جواب بدهند!!

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصمیم گرفتم یک تاپیکی بزنیم که به مذاق مدیران محترم باشگاه سازگار باشه بالاخره بصیرت به ما هم نفوذ کرد!!

دختر خانومهای محترم چند تا سوال تخصصی میخواستم از شما بپرسم!!

کافیه یک نگاه به باورها و اعتقاداتتون نسبت با اقایون بندازید

اعتقاداتی که از دختر شکست خورده همسایه گرفته تا عمه و خاله و مامان که از شوهرشون نالیدن و ...تو مغز شما دیکته کردن!!

میدونین بالای 80% دختر خانومها بدبین هستند ! فکر میکنین از کجا ناشی شده!!

لطفا نفرمائید که آقایون دلیل این بدبینی ها هستیم که صحت نداره برای اطمینان میتونین با یک مشاور صحبت کنین تا مطمئین بشین شما بدبین هستین یا نه!!!

فکر میکنید دلیل اصلی تخریب و از بین بردن شخصیت تعهد اعتماد و وفاداری مردها در شما چی میتونه باشه؟

فقط کافیه یک نگاه کوتاه به تاپیک های پر محتوای دعوا بین دختر ها و پسر ها بندازین!

متوجه میشین که بالای 95% دخترها خانوم ها ظاهرا یا واقعا به آقا پسر ها اعتماد ندارند!!

فکر میکنید نتیجه این نوع رابطه و ازدواج چی میتونه باشه؟

این اعتقادات و باورها از کجا ناشی میشه و راه مقابله با این ها چی میتونه باشه؟

آیا میدونین این نکته بسیار بسیار مهمی تو روابط فی مابین میتونه باشه!؟

آخرین ویرایش:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتی اقایون چیزی نگن .......... من یه نظری بدم ................دعوا نکنی ها............
مرد اگه مرد باشه چه تو دنیای واقعی چه دنیای مجازی به جنس مخالف محل نمیزاره .....................
متاسفانه این گونه انسانها که شباهتی یه انسان ندارند ...............ابروی همه رو میبرند...........

jujushow

عضو جدید
عزیز جان اینها همش عقده های روانیه ... توی جامعه نگاه کنید ، دختر و پسر رو از هم دور نگه میدارند که مفسده ای ایجاد نشه ! دختر ، پسر رو دست نیافتنی میبینه و پسر هم دختر رو .

بعد هم دو جنس توی یه فضای اینجوری که مقابل هم قرار میگیرند چون میدونند نمیتونند ارتباط دوستانه ای داشته باشند ناخوداگاه مجبورند هم دیگرو تخریب کنند . 99% همینها لح لح میزنند واسه ازدواج و ارتباط با جنس مخالف حالا شما برو تاپیکها رو بخون ، پسره میگه مگه من مغز خر خوردم که برم زن بگیرم ! دختر میگه مگه دیووانم که با هیوولایی به اسم پسر زندگی کنم ...

هر کدام از اینها اگه از طرف جنس مخالف پیشنهاد دوستی بگیره ( توی پ.خ ! ) قند تو دلش اب میشه ولی وقتی میاد توی تاپیک حس میکنه اگه از جنس مخالفش تعریف کنه شخصیت خودش و همجنسهاش زیر سوال رفته . یعنی همیشه اینطوری القا کردند که یا پسر یا دختر ! کسی نمیاد بگه دختر و پسر ...

متاسفم ، فقط همین ...

???zendegi

عضو جدید
ببینید یه مشکل بزرگ ما تو این تاپیک ها که هیچ وفتم به نتیجه نمیرسه اینه که وافع بیننانه نگاه نمیکنیم فقط میخوایم جلوی جنس مخالف کم نیاریم وکوچک نشیم که به نظر من همش از بی فرهنگی نشأت میگیره.من به شخصه معتقدم اگر دو طرف یه شناخت کامل از هم داشته باشن
"که شرط این اول شاخت خودمونه بعد طرف مقابل" و با دید باز طرفشون انتخاب کنن چه واسه ازدواج چه دوستی و بادیدگاه خودشون جلو برن هیچ کدوم از این مشکلات پیش نمیاد.من نباید دوستم و آیینه خودم قرار بدم حالا چون یکی از دوستام از پسر ضربه خورده همه پسرا رو بد بدونم شاید اشتباه از دوست من بوده.این مشکلات بی اساس فقط زمانی حل میشه که اینقدر فرهنگ سازی شده باشه که دیگه بحث جنسیتی مطرح نباشه.که متأسفانه تو مملکت ما!!!!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید یه مشکل بزرگ ما تو این تاپیک ها که هیچ وفتم به نتیجه نمیرسه اینه که وافع بیننانه نگاه نمیکنیم فقط میخوایم جلوی جنس مخالف کم نیاریم وکوچک نشیم که به نظر من همش از بی فرهنگی نشأت میگیره.من به شخصه معتقدم اگر دو طرف یه شناخت کامل از هم داشته باشن
"که شرط این اول شاخت خودمونه بعد طرف مقابل" و با دید باز طرفشون انتخاب کنن چه واسه ازدواج چه دوستی و بادیدگاه خودشون جلو برن هیچ کدوم از این مشکلات پیش نمیاد.من نباید دوستم و آیینه خودم قرار بدم حالا چون یکی از دوستام از پسر ضربه خورده همه پسرا رو بد بدونم شاید اشتباه از دوست من بوده.این مشکلات بی اساس فقط زمانی حل میشه که اینقدر فرهنگ سازی شده باشه که دیگه بحث جنسیتی مطرح نباشه.که متأسفانه تو مملکت ما!!!!

ادم با شعور با فهم که می گن شمایی.چکیده کلامو گفتی.
البته این روزا خانوم ها بیشتر اینجا لج بازی و کل کل می کنن:D

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تصمیم گرفتم یک تاپیکی بزنیم که به مذاق مدیران محترم باشگاه سازگار باشه بالاخره بصیرت به ما هم نفوذ کرد!!

اعتقاداتی که از دختر شکست خورده همسایه گرفته تا عمه و خاله و مامان که از شوهرشون نالیدن و ...تو مغز شما دیکته کردن!!

لطفا نفرمائید که آقایون دلیل این بدبینی ها هستیم که صحت نداره برای اطمینان میتونین با یک مشاور صحبت کنین تا مطمئین بشین شما بدبین هستین یا نه!!!

فکر میکنید دلیل اصلی تخریب و از بین بردن شخصیت تعهد اعتماد و وفاداری مردها در شما چی میتونه باشه؟

فقط کافیه یک نگاه کوتاه به تاپیک های پر محتوای دعوا بین دختر ها و پسر ها بندازین!

متوجه میشین که بالای 95% دخترها خانوم ها ظاهرا یا واقعا به آقا پسر ها اعتماد ندارند!!

من یه جواب به شما می دم
برید با یه محفل صمیمی آقایون متاهل هم کلام بشید بعد خودتون دستتون می یاد که خانوما بیمار روانی نیستن !

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه جواب به شما می دم
برید با یه محفل صمیمی آقایون متاهل هم کلام بشید بعد خودتون دستتون می یاد که خانوما بیمار روانی نیستن !
عزیزم من خودم متاهل هستم و دوستای خودمم متاهل هستند
الکی چیزی نمیگم!

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز

متاسفانه میخوام همین و بگم ....مقدار خیلی زیادی از این بدبینی به خاطر خود آقایونه
مردا این موضوع و در نظر نمیگیرن که کوچکترین رفتارشون از دید زنا پنهون نمیمونه رفتارایی که از نظر شما شاید شوخی باشه،شاید خیلی بی اهمیت و ساده باشه از نظر ما میتونه خیلی ناراحت کننده باشه
نمیدونم چرا بعضی مردا انقد سخته براشون که طرف مقابلش و دائم از اینکه دوسش دارن و بهش اهمیت میدن مطمئن کنن...زنی که برای شوهرش همیشه شماره یک باشه و شوهرش دائم بهش نشون بده که بهش اهمیت میده بهترین و حرف گوش کن ترین و دوست داشتنی ترین زن دنیا میشه

مردی که نقاط ابهام برای زنش باقی میذاره همیشه مورد شک قرار میگیره و همیشه زن تو اون قسمت بدبین مغزش میتونه فکرای خطرناکی بکنه
و وقتی زن شکاک میشه زندگی به هردو تلخ میشه
چرا وقتی میشه درمورد کارامون توضیح بدیم نقطه ابهام باقی بذاریم ؟
چرا درباره احساسات و نظراتمون و کارایی که میخوام انجام بدیم یا داریم انجام میدیم یا شرایطی که توش هستیم شفاف حرف نمیزنیم
چرا نمیتونیم بگیم :"عزیزم من از برخورد فلان روزت تو فلان جمع واقعا ناراحت شدم چون احساس کردم من و کوچک کردی"
این خیلی بیشتر میتونه تاثیر گذار باشه تا اینکه به خاطر اون موضوع قهر کنیم و به هم یه هفته بی محلی کنیم تازه بعدش معلوم بشه منشا همه این بی محلیا اون حرف اون روز بوده بعضی وقتا باید غرور و کنار گذاشت
البته این به طرف مقابلت هم بستگی داره
وقتی از ابراز ناراحتیت ببینی طرفت کلافه میشه و نمیتونه بپذیره که رفتارش اونه که غلط بوده نا ناراحتی تو....مشکل پیش میاد
بعضی وقتا خوبه ادم کلاش و قاضی کنه و خودش وتو شرایط طرف مقابلش بذاره
فرض کنید همسر شما میاد و به شما میگه من خوشم نمیاد مثلا با فلان دختر یا پسر خالت انقدر گرم میگیری مگه گرم گرفتن با اون ادم چقدر اهمیت داره که نخوایم به این موضوع گوش بدیم؟
زن و شوهر وقتی باهمن اول باید به حساسیتای همدیگه اهمیت بدن تا دیگران

اعتماد ندارن چون ازشون سلب شده
چون دائم خودشون یا دوستایی و دیدن که از طرف کسایی که دوسشون داشتن مورد سوء استفاده واقع شدن،طرد شدن،تحقیر شدن ،باهاشون مثل یه ابزار رفتار شده یا به احساساتشون اهمیتی داده نشده

تنها چیزی که تو یه رابطه خیلی مهمه به نظر من شفاف سازی
آدم باید درباره احساساتش
چیزایی که ازش ناراحت میشه و شرایطی که توش هست حرف بزنه و نذاره تو دلش تلنبار بشه
البته به شرطی که طرف مقابل گوشی برای شنیدن داشته باشه
زنی که از طرف همسرش سیراب باشه حرف هیچ کس نمیتونه روش تاثیر بذاره

البته اینارو نگفتم که بگم مشکل از طرف مرداست فقط
زنا هم بعضی جاها بی تدبیری میکنن و با رفتارای اشتباه زندگشون و خراب میکنن مشکل دو طرفست مردا اشتباه میکنن زنا جواب میدن یا زنا اشتباه میکنن و مردا عکس العمل نشون میدن بعد باهم قهر میکنن
بعد برای اینکه به هم نشون بدن که حواست و جمع کن و به قول معروف همدیگه رو آدم کنن دست به کارایی میزنن که اشتباه اندر اشتباه اندر اشتباهه
چیزی که میشد از روز اول با 4 کلمه حرف رفع رجوع بشه حالا شده یه انبار باروت بعدم ترکیده

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتی اقایون چیزی نگن .......... من یه نظری بدم ................دعوا نکنی ها............
مرد اگه مرد باشه چه تو دنیای واقعی چه دنیای مجازی به جنس مخالف محل نمیزاره .....................
متاسفانه این گونه انسانها که شباهتی یه انسان ندارند ...............ابروی همه رو میبرند...........

مرد اگه مرد باشه به زن محل نميزاره ؟؟؟

عجب !!! نميدونستم مردي يعني اين !!!

يعني هرجا دخت ديدم اينجوري بكنم : :razz:

اين افكار چيه بابا

مرد اگه مرد باشه به زن محل ميزاره !!! اما مردونه و شرافت پسندانه!!

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد اگه مرد باشه به زن محل نميزاره ؟؟؟

عجب !!! نميدونستم مردي يعني اين !!!

يعني هرجا دخت ديدم اينجوري بكنم : :razz:

اين افكار چيه بابا

مرد اگه مرد باشه به زن محل ميزاره !!! اما مردونه و شرافت پسندانه!!

متوجه نشدی .تو محیط بیرون تو خیابون ................ نه مثل الان مثل بعضی پسر ها .....که تو محیط بیرون ..........خودتون میدونید چیکارا میکنند ........... اونها غریت ندارند ............مرد باید سنگین باشه.........
اگه میخواد به زن ها محل بذاره ............... بره ازدواج کنه ...........باکسی که کاریش نداری بهش کاری نداشته باشی..........
اره اگه دختر دیدی ..........دلیلی نداره باهاش کاری داشته باشید............

دخترا به پسرا کاری ندارند ............ و به اون ها محل نمیزارند .................دلیلی نداره ما به انها محل بزاریم.......

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانما ازین کارا هم مگه بلدن ، من تا جایی که یادمه زن همیشه سرکوب میشده /

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
متوجه نشدی .تو محیط بیرون تو خیابون ................ نه مثل الان مثل بعضی پسر ها .....که تو محیط بیرون ..........خودتون میدونید چیکارا میکنند ........... اونها غریت ندارند ............مرد باید سنگین باشه.........
اگه میخواد به زن ها محل بذاره ............... بره ازدواج کنه ...........باکسی که کاریش نداری بهش کاری نداشته باشی..........
اره اگه دختر دیدی ..........دلیلی نداره باهاش کاری داشته باشید............

دخترا به پسرا کاری ندارند ............ و به اون ها محل نمیزارند .................دلیلی نداره ما به انها محل بزاریم.......

خب آره اين كه تو ميگي !! بسيار اشتباهه آدم هي فرت فرت با جنس مخالف ارتباط برقرار كنه !! ميشه هرزه بازي

الان منظورت رو گرفتم

tara.t

عضو جدید
اول اين رو بگم
به نظر من هر چقدر دختري بخواد نشون بده پسرا بي اهميتن و دختري بخواد بگه به دخترا محل نمي ذارم و هي هر جا تاپيك باشه شروع كنه به كوبوندن جنس مخالف و حرف بي اساس بزنه محتاج تر به توج جنس مخالفه
به من كه اثبات شده
هميشه دخترا با اين طرز فكر بيشتر به توجه ديگران محتاج بودن

در جواب سوال شما بايد عرض كنم
دخترا وقتي نوجوون هستن و هنوز خيلي تجربه ندارن به پسرا كه ازشون بزرگترن و به چشم تفريح به اونا نگاه مي كنن وابسته مي شن
و تموم احساسات و زندگي خودشون رو به پاي اون پسر ممي ريزن
در دوستي هاي بي اساس و بي هدف
ولي پسر چون از اول چنين تصميي نداشته بعد از مدتي سرد ميشه
معمولا دخترا بعد از شكسست عشقي درصورتي مي تونن راحت تر اي نشرايط رو بگذرونن كه نفر بعدي جايگزين شه
و اين شكست تككرارا مي شه و بدبيني روي بدبيني

دليل ديگه همينطور كه خودتون فرمودين خاطرات و بدگويي هاي افرادي كه تجربه ازدواج داشتن هست
كه بسيار هم نا پسنديده هست
كم پپيش مي اد كسي از خوشبختياش بگه
تا يه دختر مجرد مي بينن مي گن عروسي نكني
اسير ميشي
حاضرم همه چي رو بدم برگردم به همون روزاي خونه پدر
اينا روي يه دختر مجرد خيلي تاثير داره
و حس مي كنه شرايطي كه توي خونه پدر ي داره از دست ميره وقتي يه مرد شريك زندگيش بشه

فيلم هايي كه تلويزيون پخش ميكنه دليل ديگست
بي وفايي پسر ها ور يه موضوع عادي جلوه مي ده

كلا شخصيت دختر و پسر يلي متفاوته
دختر احساساتي تر با هر چيزي برخورد مي كنه و طرز برخورد پسر براش تعجب اوره و اين رو به عنوان بي رحمي پسر تلقي مي كنه

تاپيك جالبيه
اميدوارم بچه ها دنبال راه حل باشن اين جا شروع به كوبيدن هم و توهين نكنن
براي خود من نتيجه خيلي جالبه

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا تاپیکا به این سمتو سو رفتن احساس میکنم همه کاربرا بچه شدن بحثای الکی این پسره بده اون یکی خوب این دختره فلانه اون یکی بهمان مرد باشی مزیتش اینه دختر باشی اون...
اقای مهندس من فک نمیکردم دیگه شما همچین تاپیکی بزنید به نظره من افرادی که میانو کل کل میکنن یا سنه کمی دارن یا هنوز عقلشون نرسیده اخه مگه میشه همه ادما بد باشن یا همه خوب...
اصلا همه چی نسبیه...
ممکنه من از اعتماد یه تعریف داشته باشم شما یه تعریفه دیگه!
به نظرم کلا این بحثا بین بچه هاست...

Sarp

مدیر بازنشسته
نمیدونم چرا تاپیکا به این سمتو سو رفتن احساس میکنم همه کاربرا بچه شدن بحثای الکی این پسره بده اون یکی خوب این دختره فلانه اون یکی بهمان مرد باشی مزیتش اینه دختر باشی اون...
اقای مهندس من فک نمیکردم دیگه شما همچین تاپیکی بزنید به نظره من افرادی که میانو کل کل میکنن یا سنه کمی دارن یا هنوز عقلشون نرسیده اخه مگه میشه همه ادما بد باشن یا همه خوب...
اصلا همه چی نسبیه...
ممکنه من از اعتماد یه تعریف داشته باشم شما یه تعریفه دیگه!
به نظرم کلا این بحثا بین بچه هاست...
با اینکه با قسمت قرمز رنگ حرفات موافقم
ولی تاثیر این کل کل ها و به اصطلاح بحثها رو نمیشه نادیده گرفت روی افراد و دیدشون نسبت به جنس مقابل

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اینکه با قسمت قرمز رنگ حرفات موافقم
ولی تاثیر این کل کل ها و به اصطلاح بحثها رو نمیشه نادیده گرفت روی افراد و دیدشون نسبت به جنس مقابل
مودور قارداش چه تاثیری بجز بدبینی های بیشتر و بیشتر!!

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر میکنید نتیجه این نوع رابطه و ازدواج چی میتونه باشه؟ نتیجش میشه سرد شدن رابطه و مقایسه کردن همسر با دیگران

از ازدواج با شخصی که دوسش نداری.ازدواج با کسی که دوسش داری

بـــــــــله

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم من خودم متاهل هستم و دوستای خودمم متاهل هستند
الکی چیزی نمیگم!

ببخشید من نفهمیذم الان دقیقا چی باید گفت....؟؟؟اینکه چرا خانوم ها بدبینن نسبت به آقایون؟؟یا اعتماد ندارن؟؟؟؟؟؟؟

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه جواب به شما می دم
من الان متوجه موردی از نوشته های شما شدم که شاید خودتون هم متوجه این موضوع نشده باشین

کی گفته خانوم ها بیمار روانی هستند؟
شما با کدوم دلیل میفرمائید که متن من توهین به خانوم ها بوده و سعی داشتم بفهمونم که خانوم ها بیمار روانی هستند؟
متاسفانه مثل عوام فکر میکنید
فکر میکنید هرکی بره پیش مشاور یعنی بیمار روانی
اما من میگم هرکی به مشاور ایمان نداشته باشه بیمار روانی هست

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: Sarp

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بی اعتمادی بد بینی میاره

نه!!به نظرم این دو باهم فرق دارن....اعتماد نداشتن ناشی از یه رفتار نامناسب از طرف مقابله ولی بدبینی میتونه صرفا ناشی از تفکرات غلطمون از یه نفر یا یه چیز باشه....
اینکه خانوما اعتماد ندارن به مردا شاید به خاطر رفتارهای نادرستیه که تو جامعه ی امروزی از پسرا یا مردا دیده میشه...مثل:خیانت...دروغ....،اسم اینو نمیشه بدبینی گذاشت!!!

computer127

عضو جدید
خدار و شکر که قرار بود توی این تایپیک خانومها نظر بدن، ولی نمیدونم چرا همش آقایون دارن با هم کل کل میکنن.
جالبه که همه ی آقایون وقتی توی ی محفل دوستانه با هم صحبت میکنن، هیچکس از خانوما خوششون نمیاد و علت آفرینش خانوما رو نمیدونن اونم وقتی مردا هستن و ...............
ولی همین که پاشون به دانشگاه باز میشه و 20 سالشون تموم میشه میشه همه زن میخوان. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sarp

مدیر بازنشسته
خدار و شکر که قرار بود توی این تایپیک خانومها نظر بدن، ولی نمیدونم چرا همش آقایون دارن با هم کل کل میکنن.
جالبه که همه ی آقایون وقتی توی ی محفل دوستانه با هم صحبت میکنن، هیچکس از خانوما خوششون نمیاد و علت آفرینش خانوما رو نمیدونن اونم وقتی مردا هستن و ...............
ولی همین که پاشون به دانشگاه باز میشه و 20 سالشون تموم میشه میشه همه زن میخوان. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به همان دلیلی که خانوما دنبال شوهر میگردن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yekta69

عضو جدید

سلام
ممنونم از تاپيكتون
راستش من دقيقاً همين مشكلو دارم
تا حالا از چند نفر توي باشگاه كمك خواستم ولي كسي نتونسته كمكم كنه
من نسبت به آقايون بدبينم لطفاً منو راهنمايي كنيد
تا ديدم نسبت به آقايون عوض بشه
مرسي

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم از تاپيكتون
راستش من دقيقاً همين مشكلو دارم
تا حالا از چند نفر توي باشگاه كمك خواستم ولي كسي نتونسته كمكم كنه
من نسبت به آقايون بدبينم لطفاً منو راهنمايي كنيد
تا ديدم نسبت به آقايون عوض بشه
مرسي

همین بد باشه بهتره
اصلا نیازی نیست یه دختر دیدش نسبت به همه مردا خوب باشه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسي
آخه من ديدم نسبت به همه مردا بده
واسم مشكل ساز شده

ببین مادرم یه حرف خوبی میزنه میگه دختر باید مغرور باشه. معذرت می خوام دختری که یه سره همه جا یه سره نیشش بازه می گن سبکه. درست و غلطشو کاری ندارم ها عرف جامعه رو می گم.

دلیلشم می دونم بسکی جامعه بد شده و ادم نامرد توش هست ادم نمی تونه به هیشکه اعتماد کنه خصوصا جنس مخالف که ادم از دوستی باهاش ممکنه متضرر هم بشه. پس همین دید ادم خوب نباشه بهتره به وقتش وقتی ادم خواست ازدواج کنه می تونه با تحقیق بدونه طرف چیکارست و اونموقع دیدش عوض میشه
.

بالا