دلت گرفته به این شماره زنگ بزن

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این روزها داشتن یک دوست خوب و آدم مطمئنی که حرف دلت را بشنود، نعمت بزرگی است و باید قدر آن را دانست. آیا تاکنون فکر کرده‌ایم که در اوج لحظه‌های تنهایی، چه کسی می‌تواند آرامش‌بخش زندگی باشد؟
به گزارش فارس، دیروز خیلی کلافه بودم. دلم می‌خواست با یک نفر حرف بزنم. داشتم توی گوشی‌ همراهم شماره آدم‌ها رو نگاه می‌کردم که چشم به اسم یکی از دوستان افتاد. پیامکی زدم و گفتم دلم گرفته، پاسخ داد:
«این که غصه نداره! به این شماره زنگ بزن، فقط نپرس کیه که نمی‌گم. اگر زنگ بزنی خیلی خوشحال می‌شه، سلام من رو هم برسون».
اولش دو دل بودم اما دل را زدم به دریا و شماره‌ای که نوشته شده بود را گرفتم. صدایی آن سوی خط گفت: «زائر گرامی! پس از عرض سلام به محضر مبارک امام رضا علیه‌السلام، به روضه منوّره مرتبط خواهید شد، اللهم صل علی علی بن موسی الرضا المرتضی(ع).»
ارتباط با حرم مطهر امام رضا(ع) شماره تلفن:
۰۵۱۱۲۰۰۳۳۳۴
احساس می‌کرم دستانم به پنجره فولاد رضا علیه‌السلام گره خورده است و حضرت از پشت شبکه‌های پنجره فولاد، دستان مرا به گرمی می‌فشارد.
دیگر بهتر از این نمی‌شد، ذوق‌زده شده بودم! تجربه این لحظه ناب، شگفتی خاصی برایم داشت و شاید آرزوی هر عاشقی باشد که بخواهد عاشقانه و عارفانه با مولای خویش سخن بگوید. انگار امام رئوف داشت حال مرا می‌پرسید…
این صدای من نبود که می‌آمد، صدای دلم بود که داشت با پنجره فولاد ثامن الحجج علیه‌السلام درد دل می‌کرد.
یا ضامن آهو! دعا کن برایمان که دل در گرو مهر تو بسته‌ایم.

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
دست دلم میرسد آخر .......

نیاز به «امام» ، یک نیاز فطری و درونی است.
نیازی که خدا در وجود ما نهاده...مانند تشنگی.که یک نیاز است.

و خدای حکیم ما برای هر نیازی پاسخی قرار داده .برای تشنگی ، «آب» و برای هر نیازی ، جوابی...

اما احساس عطش و نیاز به «امام» چه ؟! جوابش چیست؟! «آب حیات» کجاست؟!...
برای ما «غیبت زدگان» که خود را در چاه غیبت انداخته و دسترسی به امام حاضر خود نداریم ، ارتباط از جنس دل است...
از طریق عمل است.از طریق وصل شدن است.از طریق شبیه شدن و سنخیت پیدا کردن است.شبیه شدن به امام...
و اما عطش...برای رفع اش چه کنیم؟! ارتباط دلی...
بهترین شکل آن چیست؟!
چگونه ارتباط دلی بگیرم با این امام؟! با این امامان؟!

«
زیـــــارت»...
بهترین راه است...
تشنه شو ، بدنبال آب بگرد...
و برو ...
برو که سقاخانه ی امام رضا (ع) منتظر توست...
آری !
امام رضـــــ( ع )ـــــا... همه شان نور اند ، اما چه کنیم که آهوی دل ما بیشتر سمت بستان هشتم ، می خرامد...
و امیر بستان هشتم ، آماده ی ضمانت سیراب کردن توست...
اصلاً این امام آمده برای سیراب کردن تو...برای تو...
سقاییِ دل ها و جان های انسان ها و سیراب نمودن آنها ، کار امام است.
پس هروقت تشنگی فشار آورد به جانت ، هر وقت عطش امان ات را برید ، برو به سمت دریای بیکران حـــــــرم...
برو و برسان...برسان دست دلت را ...

برگرفته شده از mahdiyar85.blog.ir

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوش به حال اونایی که تو مشهد رندگی می کنند

یا امام رضا .....................

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یا امام رضا خودت کمکم کن که بدجور بهت نیاز دارم.........داغونم

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترجمه دعای امام علی‌بن موسی‌الرضا(ع) به هنگام افطار در کتاب «صحیفه رضویه جامعه»را می خوانید.
در دعای شصت و یکم کتاب «صحیفه رضویه جامعه» که ترجمه آن، اردیبهشت امسال با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی شد، دعای امام علی‌بن موسی‌الرضا(ع) هنگام افطار بدین صورت بیان شده است:

عنه قال: من قال عند إفطاره: «اللّهم لکَ صُمنا بتوفیقک وعلی رِزقکَ اَفطَرنا بِاَمرک، فَتقبّلهُ مِنّا واغفر لنا، اِنّک اَنت الغَفورُ الرّحیم». غفرالله ما دخل علی صومه من النقصان بذنوبه.

از امام رضا(ع) نقل شده که فرمودند: هر کس هنگام افطارش بگوید: «خداوندا! با توفیق تو برایت روزه گرفتیم و با دستور تو با روزی‌ات افطار کردیم، پس آن را از ما بپذیر و ما را بیامرز، به راستی که تو خودت بسیار آمرزنده و بسیار مهربانی». خداوند هر نقص و عیبی را که به خاطر گناهانش بر روزه او وارد شده، می‌آمرزد.

همچنین در جلد دوم صفحه 178 کتاب عیون اخبارالرضا(ع) آمده است که عالم آل محمد(ص) در پاسخ به پرسش محمد بن سنان درباره فلسفه روزه فرمودند: «علّه الصوم لعرفان مسّ الجوع والعطش لیکون ذلیلاً مستکیناً مأجوراً محتسباً صابراً، ویکون ذلک دلیلاً له على شدائد الآخره، مع ما فیه من الانکسار له عن الشهوات، واعظاً له فی العاجل، دلیلاً على الآجل لیعلم شده مبلغ ذلک من أهل الفقر والمسکنه فی الدنیا والآخره

علت روزه از براى فهمیدن درد گرسنگى و تشنگى است تا بنده، ذلیل و متضرع و مأجور و صابر باشد و شدائد آخرت را درک کند، علاوه بر این که در روزه امیال نفسانی شکسته شده و موعظه‌ای هست براى امر آخرت و آگاهی از حال اهل فقر و تنگدستی در دنیا و آخرت.»

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امام رضا میسپارم به دستان خودت آقاجان

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.....
امروز آفتابيست....هم هوا...هم دلم....
به آسمان نگاه ميكنم.....امروز آسمان هم زيباست.....
شبيه آسمان بالاي سرم حرمت هست.........................
شايد....شايد چون دلم آفتابيست.......................................
ميدانيد؟!!!اسمتان در لحظه به لحظه ي زندگيم هست؟.................
ميدانم هميشه به يادم داريد....زائرم.....ميخواهم به پابوسيتان بيايم.....
به عشق شما آقا.... با هيچ طوفاني هم نمي هراسم......
چون....چون...شما ضامن من هستيد پيش خدايم.............
دعوتنامه ام آمده است....ميشود به خداي بزرگم يادآوري كنيد؟!!!!
عاشقونه دوستتان دارم......

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]براي تمــــــام رنـج هايـي كه مي بري[/FONT]

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]صــبـــــــــــر كن[/FONT]

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]«صبـــــــــــر»[/FONT]

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]اوج احترام به حكمت خداست...
[/FONT]

مي شه ضامنم بشيد آقا؟!

كاش صدامو بشنويد...كاش...

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از همه دل بــريدم ، دلم اسيــر يك نگاستتموم آرزوي من زيارت امام رضاست

سلام اي مشرق عشق...سلام اي زيباي هشتم عشق...با دلي شكسته امروز به سراغت آمدم...دلم تاريك است...به هواي نورانيت نياز دارم...به نگاه دلربايت نياز دارم...مهربانم، نظري كن به دلم...بگذار لحظه اي آرام بگيرد

به ديدارتون نياز دارم، آقا جونم؟مي شه منو بطلبيد؟ميدانم تا نگاهم به اون گنبد زرد طلايت افتد آرام ميگيرمخواسته ام زياد است؟ .صدايتان كردم دست نوازشي بر سرم بكشيد تا آرام بگيرم، تا حس كنم مرا ديديدخدايا عاشقونه مي پرستمت هر آنگونه كه رفتار كني...يا امام رضا مدد....

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
امام رضا که هیچ وقت جواب نمیده....

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

به عشق تو آقا...
باز هم دلتنگيم آقا...
حكمت خدا...
عزاداریم
آرامش...
موندم در بزرگيتون...
شب ميلادت آقا توي حرمتم!!!!
صداي دلمو شنيديد آقا؟
كاش ميزبان ماه رمضان امسالم بوديد آقا...
دلم براتون تنگه...

عاشق امام رضــــــــــ

ا

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

منم با شما موافقم ..........
منم زنگ زذم جواب نداد......
بهتر نیست به این شماره زنگ بزنیم؟؟؟
11
1 خدا و 1 کتاب....... بهتره هااااا زودتر هم نتیجه میگیری......... تازه همیشه در دسترس

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان خوبم هرکسی هرچیزی رو ازته دل خواست حاجتشو گرفت

اقامون خیلی مهربون

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار

یه ذره از خدا خواهش کن امشب
منو مهمون آرامش کن امشب
تو قلب آسمون به این بزرگی
برام از دل دعایی کن تو امشب

M10.GIF

shabnam111

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبل از رمضان حرم امام رضا(ع) بودم
خیلی با صفا بود
وقتی یاد حرم می افتم دلم پر میکشه
واقعا خوش به سعادت مجاورای امام رضا (ع)

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زمانيست آرام...هيچ صدايي مرا نمي ترساند...هيچ طوفاني نگرانم نمي كند...چون عشق شما در قلب من است...يا امام رضا...آرومم...آرومم...آرومم...بالاتر از اين حرفي نيست...عاشقونه دوستتون دارم آقا...

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
بغضم ترکید...دلتنگی ام راشنیدی...
بارانی شدنش را...هم..،.شنیدی..
راهم میدی؟

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
براي تمــــــام رنـج هايـي كه مي بري

صــبـــــــــــر كن

«صبـــــــــــر»

اوج احترام به حكمت خداست...

s_aa

کاربر ممتاز
هرکاری میکنم...
بازم...
قهره باهام...
خدارومیگم...
میشه آقام امشب..
واسطه بشی ..
آشتیمون بدی؟
میشه آقام؟

s_aa

کاربر ممتاز

السلام علیک یا امام رئوف...یاعلی بن موسی الرضا...
خیال کن که غزالم...

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوسش دارم ولی اون دوسم نداره .دلموشکسته دیگه بهش زنگ نمیزنم منو نمی خواد ولی دلم براش تنگ شده ..سلام بر تو ای امام عزیز کمکم کن

بالا