دفتر مدیر سایت - پيرجو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دیروز من نمیتونم پای پستها تنکس بزنم :surprised:

قبلا از یکی از دوستان شنیده بودم در این سایت تشکرها سهمیه بندی شده ولی من تا حالا به این مورد برنخورده بودم :razz:

اگر اینطوریه میشه بفرمائید تعداد تنکسها چطور تعیین شده ( یعنی سهمیه تنکس هر کس در هر بازه زمانی چقدره ؟ )

و اساسا چرا باید برای تنکس محدودیت گذاشت ؟؟

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
از دیروز من نمیتونم پای پستها تنکس بزنم :surprised:

قبلا از یکی از دوستان شنیده بودم در این سایت تشکرها سهمیه بندی شده ولی من تا حالا به این مورد برنخورده بودم :razz:

اگر اینطوریه میشه بفرمائید تعداد تنکسها چطور تعیین شده ( یعنی سهمیه تنکس هر کس در هر بازه زمانی چقدره ؟ )

و اساسا چرا باید برای تنکس محدودیت گذاشت ؟؟
دکمه تشکر رو دیدین رفته اون طرف؟

یه چند روزی صبر کنین شاید به خاطر سرور جدید باشه

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
دکمه تشکر رو دیدین رفته اون طرف؟

یه چند روزی صبر کنین شاید به خاطر سرور جدید باشه

عه ! بله درسته ! جالبه ! دکمه تنکس تغییر محل داده و رفته اون طرف ! :surprised: متوجه نشده بودم ! :confused:

خدا رو شکر که پیدا شد ! :smile:

ممنون از جوابگوئی شما :gol: :gol:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام....

سلام....

با سلام خدمت مدیر سایت...
این پیامی که براتون میذارم... راستش اول تویه تالار کامپیوتر گذاشتم بهم گفتند برم دفتر مدیر تالار گفتگوی
آزاد ...رفتم اونجا ..گفتند بیام اینجا............. حالا هم که اینجا هستم....:D:D:D
این رو داشته باشید...
سلام خدمت مدیران محترم...
راستش امروز یکی از رفقام که تویه سایت عضو هستش(البته رسته اش معماری هستش.... و البته به خاطر مشکلات کامپیوتریش هم به تالار ما سر میزنه...) بهم گفت که مدیران تالار و سایت به اکانت بچه ها دسترسی دارند... بنده هم که اطلاع دقیقی نداشتم ..گفتم نمیدونم....
و
وقتی دلیلش رو ازش پرسیدم...
این بخش رو بهم نشون داد....
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/235705-%D9%85%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%86%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%85%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85-%D8%9F/page20
و بنده هم یه جورایی خیلی متعجب شدم... (البته بنده خودم تمام تایدپیک رو خوندم...البته از صفحه ی ۲۰ به بعدش)
حالا یه سوالی برام پیش اومده... که امیدورام مدیران تالار بتونند بهش جواب بدن (البته اگه وقت بسیار گران بهایشان بهشون این اجازه رو میده...)
چرا باید اکانت یا پروفایل بچه ها به صورت بی اجازه وارسی بشه؟؟؟
که مثلا یکی از بچه ها میگن::آبجی::
منم از این پیاما زیاد داشتم که جدیدا یکی از مدیرا :eek: به دلیل تبلیغی اومده تو پروفایلم حذف کرده اونم بدون اینکه بهم بگه زیرش فقط نوشته دلیل تبلیغ !!!

این تبلیغ فقط تو پروفایله منه که مدیر گرامی میای حذف میکنی حداقلش یه خصوصی خرجش کن که بگو چی بوده ؟؟؟
و جناب
آقای Babak.php میگن::::::::::::
تبلیغ تبلیغه دیگه
یکی میاد ثبت نام میکنه و میفته به جون پروفایلها و آدرس سایتش رو میذاره
این مطلع شدن میخواد ؟
آیا یک نفر که حتی جز مدیران سایت هم نیست و فقط مدیر تالار هستش باید بیاد و یه همچین اظهار نظری کنه؟؟؟؟
درضمن.... بنده شاهد بودم که یکی از اعضا گفتن::محممد آقا::
اینکه اینجا حرف اول رو بحث سر مسائل علمی میزنه و ................
پس یعنی اینکه نباید تویه پروفایل کسی رفت و اون رو دستکاری کرد...حتی اگه تبلیغات باشه...چوت اگه چیزی هم هستش برای خودش هستش....دقیقا این چیزی که عرض کردم خدمتتون تویه کشور مطبوع بنده و شما هم وجود داره که بهش میگن رعایت حریم خصوصی.. حتی تویه اسلام هم هستش...
درضمن شماها که به مدیرانتون اینقدر احترام می ذارید (البته ما هم احترام میذاریم) بهشون بگید یکم مودب باشند :::Babak.php:::
همچنین میدانیم کسی که جنم نداره حرفشو به طرفش بزنه و دنبال یه ربات هست ، همون بهتر که بمیره !
ما (کل باشگاه) میدانیم که حرف تو کله محمد آقا نمیره و نخواهد رفت !
و چرا ایشون این حرف رو میزنند :::sananrad::::
و ما مي دونيم نت و فضاي مجازي جاي لات بازي و خالي کردن عقده هاي دوران کودکي نيست و ما مي دونيم کسي که توي نت لات بازي در بياره تو دنياي واقعي نامرد و مزدوره
و یا اینکه :::Babak.php::::
و ما میدانیم که باید ظاهر و باطن یکی باشد !
نه اینکه در ظاهر آدم باشیم و تو یاهو از خانوما درخواست ............ کنیم !
و با اینکه :::Babak.php:::
و از همه مهمتر اینکه باید بدانیم که نباید بازیچه یه هرزه بشیم
در آخر هم باید بگم که چرا به قول::آبجی:::

چرا اینهمه امار اخراجی های موقت زیاد شده ؟؟؟ برام سواله
و چرا عده ای میترسن که به خاطر بعضی از مسایل انتقادی از باشگاه اخراج بشن و در جواب این گونه مسایل میگن :::::محممد آقا::::::
سلام
جدی میشویم
اگر قرار باشد به دلیل گفتن حقایق اخراج شویم خوب است که این امر محقق گردد
تاپیک ما میدانیم انتقادی با رویکرد طنز هست ............. افرادی که تحمل این قبیل تاپیکها رو نداشته باشن ..............

محمد محمد عوض میشه . دی
ما میدانیم اخراج شدن تو باشگاه شده عین نقل و نبات !!!!!!
ولی چه کنیم اگر نگیم سبب آشفته بازار بیشتر باشگاه میشویم .......... می گوییم که صدایی شنیده شود
و چرا عده ای باید مجبور باشند که بعد از اخراج شدن دوباره یه اکانت دیگه بسازند و تویه سایت بیان؟؟؟
مثل:::مجتبی ورشاوی2
نه عزیزم تازه وارد نیستم اخراجی ام
.
.
.
در آخر هم باید یه چیز مهم دیدم که شاید به نظرتون یکم مسخره به نظر بیاد..تویه بعضی جاها که نباید مسایلی مطرح بشه ولی مطرح میشه ...مثل پست های اسپم و حتی به فرزندی قبول کردن بچه های باشگاه... که تویه صفحه ۳۱ می تونید به راحتی این موضوع رو ببینید......ولی خداییش خیلی زشته (قصد دخالت ندارم..ولی برای یه مهندس کامپیوتر و اصلا کلا یه آدم بالغ و کامل چنین حرکاتی زشت هستش)
و حرف ما بعد آخر....
یه نکته ی خیلی جالب اینه که چرا امضاهای همه ی اعضای گروه که بنده تا اینجا دیدم... فقط تا ۷ خط می تونه باشه ولی برای جناب Babak.php یه خط بیشتر هستش؟؟؟یکی در این مورد بهم توضیح بده!!!
با تشکر... از همه به خاطر اینکه مطالب بنده رو خوندند..........
درضمن اگه حرفی هم هستش پیام خصوصی ندید ..همین جا بگید تا رفعش کنیم...
و اینکه یه چیزی از جناب آقای Babak.php شنیدم که برام جالب بودش...برای اینکه یه تایپیک جز تایپیک های مهم قرار بگیره باید 10000 تا بازدید داشته باشه؟؟؟
آخه بنده ی خدا...حتی ورزشگاه آزادی هم که گنجایش 10000نفر رو داره بازم به طور کامل پر نمیشه.... حتی اگه یه تایپیک در طول روز 20 تا بازدید داشته باشه .... بازم در یک سال به ۱۰۰۰۰ تا نمیرسه (میشه 7300 تا)... حالا اگه قانون هستش خوب یه بحث جداگانه هستش ولی اگه میشه برای یه تایپیک هایی به اون مهمی یه استثنا قایل شد ..پس چرا نباید این کار صورت بگیره؟؟؟ فقط بی زحمت نگید که قوانین و از این طور چیزها... چون به اندازه ی کافی در جای جای سایت بی قانونی هستش...نمونه اش رو هم که در بالا بهتون گفتم...

درضمن...در بعضی از جاها خوندم که بعضی از پسورد های بچه های مدیر هک شده و با اون پروفایل به بچه های دیگه پیام دادند.....
شرمنده...ولی یعنی اینقدر امنیت سایت پایین هستش که رمز اعضا هک میشه؟؟؟
با تشکر...:gol::gol::gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا دیروز این مشکل بود که حتما باید گزینه تالار رو میزدم تا وارد سایت بشم ولی امروز که اومدم سایت مستقیم نام کاربری خودم برام باز شد

محمد آقا هم شما هم دوستان دیگه که این مشکلو داشتن ببینین درست شده براتون یا هنوز مونده؟
سلام
بله خدا رو شکر به نظر میاد حل شده
تشکر از جناب ادمین و شما و جناب مهندس پیرجو

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدیر سایت...
این پیامی که براتون میذارم... راستش اول تویه تالار کامپیوتر گذاشتم بهم گفتند برم دفتر مدیر تالار گفتگوی
آزاد ...رفتم اونجا ..گفتند بیام اینجا............. حالا هم که اینجا هستم....:D:D:D
این رو داشته باشید...

درضمن...در بعضی از جاها خوندم که بعضی از پسورد های بچه های مدیر هک شده و با اون پروفایل به بچه های دیگه پیام دادند.....
شرمنده...ولی یعنی اینقدر امنیت سایت پایین هستش که رمز اعضا هک میشه؟؟؟
با تشکر...:gol::gol::gol:

با سلام در رابطه با یه سری امور که در جریانش هستم بهتون جواب می دم مابقی هم باشه تا کسانی که اطلاع دارن بیان
1) پاک شدن پیام های پروفایل
پیام های تبلیغاتی تحت هر عنوان ممنوع هستن چه در تاپیک چه در خصوصی و چه در پروفایل
در مورد خصوصی خود دوستان گزارش می دن که بهشون پیام تبلیغ زده شده و کسی حتی اگر امکان خوندن پیام های خصوصی را داشته باشه مطمئنا این وقت را نداره که بشینه تک تک پیام خصوصی های باشگاه را بخونه که حتی این امکان هم برای کسی قابل دسترسی نیست که بخواد پیام های خصوصی را بخونه
در رابطه با پیام پروفایل اون هم باز دوستان گزارش می دن و سپس پیام های حاوی تبلیغ پاک می شه و این موضوعی هست که در همه فروم ها هست البته گاهی هم پیام ها حاوی عکس ها و مطالب زننده هستن که اون هم با ذکر عنوان پیام زننده پاک می شه چرا که اینجا محلی برای عکس ها مخالف با شئونات نیست و همین مسئله می تونه موجب فیلــتر شدن سایت بشه که برای همه گرون تموم می شه
این از پیام های پروفایل (مطمن باشید هر حرفی غیر از این کاملا بزرگ نمایی هست چون من توی این 2 سالی که اینجا هستم تا به حال همچین موردی را ندیدم و دلیل برای دروغ ندارم !)
2)اخراج کاربری که فرموید
ایشون به دلیل پیام های تبلیغاتیشون اخراج شدن
برای هر کاربر موقع اخراج پیام ارسال می شه و بهشون گفته می شه که چرا اخراج شدن ولی متاسفانه چون هر کس حاضر به پذیرش اشتباه خودش نیست دلیل اخراج خودش را بی مورد می دونه
شما مدیر سایت ،می دونید روزانه چند نفر اخراج می شن ؟و اگر بخوای برای هر کدام جداگانه تاپیک بزنی که چرا اخراج شدن چه حجمی می شه ؟
در ثانی بیان مورد اخراجی کاربران می شه جزو حریم خصوصی و تا مورد حاد نشه بیان نمی شه همون طور که حتی در جرائد هم وقتی کسی محکوم می شه برای حفظ آبروش فقط اسم مخففش آورده می شه .
3)یه مدیر مسلما یه الگوی اخلاقی نیست (یه خدا مدیرها هم انسان هستن و مسلما دارای خصلت های خوب و بد و امکان اشتباه ! ) بلکه شخصیه که حاضر شده به رایگان به سایرین کمک کنه حالا جای این که به این فکر کنیم که یه نفر وقتش را برای ما می زاره و ازش ممنون باشیم بریم بگردیم ایراداتش را بُلد کنیم ؟
همه می گن این مورد به ما ربطی نداره کسی که می شه مدیر باید فلان طور باشه و فلان طرز رفتار را داشته باشه فقط سوالم از این افراد اینه که خودشون چه زحمتی تا به حال برای کسی کشیدن که حالا انقدر طلب کارن ؟
4) زیاد بودن حجم امضای مدیران : بله مدیران این امکان را دارن که امضاشون حجم بیشتری داشته باشه
فکر نکنم انقدر امکان ویژه ای باشه که کسی به خاطرش بیاد مدیر بشه !
همین امضایی که من دارم اگر مدیر نبودم 0.1این بود چون به خاطر اطلاع رسانی مجبورم مطالبی را در امضام بزارم
شما حداقل روزی 10 ساعت از وقتتون را به رایگان بزارید در اختیار دیگران ، در آخر هم هرگونه فحش و ناسزا را تحمل کنید و بهتون این امکان داده می شه امضاتون دوخط بیشتر باشه ! خیلی معامله سود آوری هست نه ؟
5) مهم شدن تاپیک : این مورد در وهله اول بر می گرده به نظر مدیر تالار و کسی هم نمی تونه خرده بگیره چون هیچ کس به اندازه مدیر تاپیک های تالار را بالا و پایین نکرده و در ثانی چرا فکر می کنید تاپیکی نمی تونه بالای 1000 بازدید داشته باشه !
همین الان شما در هر تالار تخصصی هم برید حداقل تاپیک های با بازدید 20.000 به بالا هست چه برسه به 1000 در شرایطی که تاپیک های گفت و گوی آزاد بازدید های بیشتری هم دارن !
شما داده های آماریتون اشتباه هست 20 بازدید از یک تاپیک فقط برای یک دقیقه هست (یه طور میانگین ! ) حالا حساب کنید در روز چقدر می شه (رجوع به هر کدام از تالار ها برای اثبات این حرف کافیه ! )
6) زیاد شدن اخراج ها
ممنون می شم توضیح بدید در چه بازه زمانی شما حساب کردید که اخراج ها زیاد شده ؟
بله وقتی کسی 6 تا یوزر می سازه و با هر 6 تا می یاد و جوسازی می کنه و داشتن بیش از یک یوزر هم خلاف قوانین هست وقتی هر 6تا یوزر اخراج می شه شما به نظرتون خیلی می یاد ولی همه درواقع یکی هستن !

در پایان
همه ما یه امکان رایگان برامون مهیا شده که بتونیم از تجارب هم استفاده کنیم ولی به جاش وقتمون را صرف بحث های بی فایده می کنیم (گیرم مشخص بشه مدیران از بدترین افراد چه سودی داره ؟ )
اگر قرار بود هزینه سرور و سایر امکاناتی که ازش به رایگان استفاده می کنیم به ازای هر پست ازمون گرفته بشه واقعا باز هم این پست ها را می دادیم ؟
موفق و پایدار باشید
یا حق

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به چه خبر است در باشگاه
در تاپیک من بابک با من شوخی میکنه ..........توهین حساب میشه !!!!!!!!
واقعا بعضی رفتارها جالبه
البته مسائلی هم مطرح شد که قابل پیگیریست ...............و جناب ادمین گفتم با ارائه مدرک بایستی کاربران رو مطلع کنن
کاریم نداره فهمیدن اینکه سایت هک شده یا نه ........ اگر شده با مسببینش برخورد کنن
اگر نه با ارائه مدرک قابل قوبل که در این زمینه همه میدونیم چیه ......... آسایش و امنیت رو به ذهن کاربران باشگاه برگردونن

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام در رابطه با یه سری امور که در جریانش هستم بهتون جواب می دم مابقی هم باشه تا کسانی که اطلاع دارن بیان
1) پاک شدن پیام های پروفایل
پیام های تبلیغاتی تحت هر عنوان ممنوع هستن چه در تاپیک چه در خصوصی و چه در پروفایل
در مورد خصوصی خود دوستان گزارش می دن که بهشون پیام تبلیغ زده شده و کسی حتی اگر امکان خوندن پیام های خصوصی را داشته باشه مطمئنا این وقت را نداره که بشینه تک تک پیام خصوصی های باشگاه را بخونه که حتی این امکان هم برای کسی قابل دسترسی نیست که بخواد پیام های خصوصی را بخونه
در رابطه با پیام پروفایل اون هم باز دوستان گزارش می دن و سپس پیام های حاوی تبلیغ پاک می شه و این موضوعی هست که در همه فروم ها هست البته گاهی هم پیام ها حاوی عکس ها و مطالب زننده هستن که اون هم با ذکر عنوان پیام زننده پاک می شه چرا که اینجا محلی برای عکس ها مخالف با شئونات نیست و همین مسئله می تونه موجب فیلــتر شدن سایت بشه که برای همه گرون تموم می شه
این از پیام های پروفایل (مطمن باشید هر حرفی غیر از این کاملا بزرگ نمایی هست چون من توی این 2 سالی که اینجا هستم تا به حال همچین موردی را ندیدم و دلیل برای دروغ ندارم !)
2)اخراج کاربری که فرموید
ایشون به دلیل پیام های تبلیغاتیشون اخراج شدن
برای هر کاربر موقع اخراج پیام ارسال می شه و بهشون گفته می شه که چرا اخراج شدن ولی متاسفانه چون هر کس حاضر به پذیرش اشتباه خودش نیست دلیل اخراج خودش را بی مورد می دونه
شما مدیر سایت ،می دونید روزانه چند نفر اخراج می شن ؟و اگر بخوای برای هر کدام جداگانه تاپیک بزنی که چرا اخراج شدن چه حجمی می شه ؟
در ثانی بیان مورد اخراجی کاربران می شه جزو حریم خصوصی و تا مورد حاد نشه بیان نمی شه همون طور که حتی در جرائد هم وقتی کسی محکوم می شه برای حفظ آبروش فقط اسم مخففش آورده می شه .
3)یه مدیر مسلما یه الگوی اخلاقی نیست (یه خدا مدیرها هم انسان هستن و مسلما دارای خصلت های خوب و بد و امکان اشتباه ! ) بلکه شخصیه که حاضر شده به رایگان به سایرین کمک کنه حالا جای این که به این فکر کنیم که یه نفر وقتش را برای ما می زاره و ازش ممنون باشیم بریم بگردیم ایراداتش را بُلد کنیم ؟
همه می گن این مورد به ما ربطی نداره کسی که می شه مدیر باید فلان طور باشه و فلان طرز رفتار را داشته باشه فقط سوالم از این افراد اینه که خودشون چه زحمتی تا به حال برای کسی کشیدن که حالا انقدر طلب کارن ؟
4) زیاد بودن حجم امضای مدیران : بله مدیران این امکان را دارن که امضاشون حجم بیشتری داشته باشه
فکر نکنم انقدر امکان ویژه ای باشه که کسی به خاطرش بیاد مدیر بشه !
همین امضایی که من دارم اگر مدیر نبودم 0.1این بود چون به خاطر اطلاع رسانی مجبورم مطالبی را در امضام بزارم
شما حداقل روزی 10 ساعت از وقتتون را به رایگان بزارید در اختیار دیگران ، در آخر هم هرگونه فحش و ناسزا را تحمل کنید و بهتون این امکان داده می شه امضاتون دوخط بیشتر باشه ! خیلی معامله سود آوری هست نه ؟
5) مهم شدن تاپیک : این مورد در وهله اول بر می گرده به نظر مدیر تالار و کسی هم نمی تونه خرده بگیره چون هیچ کس به اندازه مدیر تاپیک های تالار را بالا و پایین نکرده و در ثانی چرا فکر می کنید تاپیکی نمی تونه بالای 1000 بازدید داشته باشه !
همین الان شما در هر تالار تخصصی هم برید حداقل تاپیک های با بازدید 20.000 به بالا هست چه برسه به 1000 در شرایطی که تاپیک های گفت و گوی آزاد بازدید های بیشتری هم دارن !
شما داده های آماریتون اشتباه هست 20 بازدید از یک تاپیک فقط برای یک دقیقه هست (یه طور میانگین ! ) حالا حساب کنید در روز چقدر می شه (رجوع به هر کدام از تالار ها برای اثبات این حرف کافیه ! )
6) زیاد شدن اخراج ها
ممنون می شم توضیح بدید در چه بازه زمانی شما حساب کردید که اخراج ها زیاد شده ؟
بله وقتی کسی 6 تا یوزر می سازه و با هر 6 تا می یاد و جوسازی می کنه و داشتن بیش از یک یوزر هم خلاف قوانین هست وقتی هر 6تا یوزر اخراج می شه شما به نظرتون خیلی می یاد ولی همه درواقع یکی هستن !

در پایان
همه ما یه امکان رایگان برامون مهیا شده که بتونیم از تجارب هم استفاده کنیم ولی به جاش وقتمون را صرف بحث های بی فایده می کنیم (گیرم مشخص بشه مدیران از بدترین افراد چه سودی داره ؟ )
اگر قرار بود هزینه سرور و سایر امکاناتی که ازش به رایگان استفاده می کنیم به ازای هر پست ازمون گرفته بشه واقعا باز هم این پست ها را می دادیم ؟
موفق و پایدار باشید
یا حق
:gol::gol::gol:
شرمنده که تشکر ندارم
3 روز نبودم بازم تشکر ندارم :confused:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به به چه خبر است در باشگاه
در تاپیک من بابک با من شوخی میکنه ..........توهین حساب میشه !!!!!!!!
واقعا بعضی رفتارها جالبه
البته مسائلی هم مطرح شد که قابل پیگیریست ...............و جناب ادمین گفتم با ارائه مدرک بایستی کاربران رو مطلع کنن
کاریم نداره فهمیدن اینکه سایت هک شده یا نه ........ اگر شده با مسببینش برخورد کنن
اگر نه با ارائه مدرک قابل قوبل که در این زمینه همه میدونیم چیه ......... آسایش و امنیت رو به ذهن کاربران باشگاه برگردونن

ای محمد آقا !
الان دیگه کیه که ندونه پیام خصوصی ها هک شده؟!
وقتی شخص مورد نظر در کمال آرامش و اعتماد به نفس میاد میگه پیام خصوصی هارو میتونم بخونم دیگه این حرفا چه معنی داره؟
آقا یک کلام! سایت امنیت نداره
من که جرأت نگه داشتن پیام خصوصی رو دیگه ندارم
دیگه نمیتونم مثل قبل تو باشگاه با دوستام راحت حرف بزنم
کار مهمی داشته باشم ترجیح میدم اس ام اس بزنم !

حالا ما اینارو گفتیم
باز طرف میاد و چندتا شکلک :دی میزاره و غرس غرس میخنده و همه چی رو انکار میکنه و به احتمال قوی موضوع رو منحرف میکنه!
بابا ما دیگه فولاد آب دیده ایم!!

یا حق

magnet

عضو جدید
وقتی شخص مورد نظر در کمال آرامش و اعتماد به نفس میاد میگه پیام خصوصی هارو میتونم بخونم دیگه این حرفا چه معنی داره؟

لطفاً این تایپیک و پست های گذاشته شده چک شود:
ببینید وضع به چه صورتی یه که مدیر تالار میگه هک شدم ، یکی دیگه با سه نفر درگیر میشه و بعد میگه من بابک هستم و هر4تا یوزر خودمم!
تازه اسرار هم هویدا می کردند !!!!
پشتش پستشو ادیت میکنه البته من سریع یه کپی رفتم از روش ، چون مشکوک بود و مطمئن بودم حذف میشه.
ببینید :
Untitled.jpg

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
ای محمد آقا !

حالا ما اینارو گفتیم
باز طرف میاد و چندتا شکلک :دی میزاره و غرس غرس میخنده و همه چی رو انکار میکنه و به احتمال قوی موضوع رو منحرف میکنه!

یا حق
با این وضع سکوت مدیران همچنان ادامه دارد !!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ببینید وضع به چه صورتی یه که مدیر تالار میگه هک شدم ، یکی دیگه با سه نفر درگیر میشه و بعد میگه من بابک هستم و هر4تا یوزر خودمم!
پشتش پستشو ادیت میکنه البته من سریع یه کپی رفتم از روش ، چون مشکوک بود و مطمئن بودم حذف میشه.
ببینید :

ممنون که اطلاع دادین

اما من الان شوکه شدم
باورم نمیشه آبجی عزیزم خداحافظ کرده
نصف شبی دارم گریه میکنم:cry:
یعنی اینقدر اوضاع خرابه که زینب عزیزم میخواد بره

خدا لعنت کنه هرکی که باعث و بانی این خداحافظی شد
خدا لعنت کنه

زینب :cry::cry::cry:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

تا کی سکوت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا مدیرا بس کنید دیگه
اینقدر تقیه کردین که زینب عزیزم از باشگاه رفت
خدا بگم چیکارش نکنه اونی که ایمیل زینب رو هک کرد
الهی بمیره
نه فقط بمیره براش کافی نیست
نمیخوام نصف شبی نفرین کنم
فقط دارم دیوونه میشم از رفتن زینب
هرکی ندونه من میدونم خواهر عزیزم چقدر گل بود
..................................

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ای محمد آقا !

حالا ما اینارو گفتیم

یا حق

ببینید :

ممنون که اطلاع دادین

اما من الان شوکه شدم
باورم نمیشه آبجی عزیزم خداحافظ کرده
نصف شبی دارم گریه میکنم:cry:
یعنی اینقدر اوضاع خرابه که زینب عزیزم میخواد بره

خدا لعنت کنه هرکی که باعث و بانی این خداحافظی شد
خدا لعنت کنه

زینب :cry::cry::cry:

تا کی سکوت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا مدیرا بس کنید دیگه
الهی بمیره

آفرین ،آفرین
واقعا این همه سرعت شما قابل تحسنیه
ولی قبلش یه زحمت به خودتون می دادید تاپیک را می خوندید که چرا ایشون این حرف را زدن بد نبود :d
الان فقط از پیامتون نقل قول زدم که بعدا نتونید ویرایش کنید و همه به اوج حقانیت حرفتون واقف بشن :d

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
تا کی سکوت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا مدیرا بس کنید دیگه
الهی بمیره
اینقد در مقابل اعتراض کاربرا سکوت کردن تا کار به اینجا رسید ...تو چند تا تاپیک چند نفر افتادن به جون هم ..جالبه که طرفین هر کدام مدتهاس که میخوان مدرک رو کنن و آفتاب رو از پشت ابر دربیارن اما هیچکدوم تا حالا از حقیقت چیزی نگفتن و همچنان به تهدید همدیگه ادامه میدن ..
این موضوع داره روز به روز بزرگتر میشه و گسترش پیدا میکنه ... امیدوارم مدیرا نخوان بازم سکوت کنن تا....

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آفرین ،آفرین
ولی قبلش یه زحمت به خودتون می دادید تاپیک را می خوندید که چرا ایشون این حرف را زدن بد نبود :d
الان فقط از پیامتون نقل قول زدم که بعدا نتونید ویرایش کنید و همه به اوج حقانیت حرفتون واقف بشن :d

ممنون که نقل قول گرفتی
الان دوتا اتفاق با هم افتاد
اولیش در مورد اون جنابی بود که پ.خ هک میکرد و به ما گفته بود که این کارو میکنه
و دومی هم رفتن زینب
ببخشید که من الان فهمیدم زینب رفت

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اینقد در مقابل اعتراض کاربرا سکوت کردن تا کار به اینجا رسید ...تو چند تا تاپیک چند نفر افتادن به جون هم ..جالبه که طرفین هر کدام مدتهاس که میخوان مدرک رو کنن و آفتاب رو از پشت ابر دربیارن اما هیچکدوم تا حالا از حقیقت چیزی نگفتن و همچنان به تهدید همدیگه ادامه میدن ..
این موضوع داره روز به روز بزرگتر میشه و گسترش پیدا میکنه ... امیدوارم مدیرا نخوان بازم سکوت کنن تا....

فعلا که خود ما شدیم متهم ردیف اول !

magnet

عضو جدید
آفرین ،آفرین

اتفاقاً خوندم قبلش.
بعد این پست ادیت شده از آشتی و شوخی و ... گفتن.

حالا یه سوال :
تالار مواد چه خبره؟؟؟
یکی میگه پ خ اون یکی رو دارم ، اون یکی تو یه تایپیک دیگه میگه میدونم با کی هستی.
اصلاً دوحالت داره:
یا بابک همه ی این چهارنفره یا نه.
اگه آره ، که پس هک و .. اینام کار خودشه.
اگه نه ، پس پستایی که از اسرار هم و هک میگفتن چی بود؟؟؟

یا دوحالت دیگه:
یا مدیر هک شده ، که اونوقت کی هک کرده که تازه بعدش از طرفش کلی پیام هم داده
اگه نه پس اون پست چیه؟

اصلاً به نظرتون ماست سیاهه یا سفید؟؟؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اتفاقاً خوندم قبلش.

حالا یه سوال :
تالار مواد چه خبره؟؟؟
یکی میگه پ خ اون یکی رو دارم ، اون یکی تو یه تایپیک دیگه میگه میدونم با کی هستی.
اصلاً دوحالت داره:

یا دوحالت دیگه:
اگه نه پس اون پست چیه؟

راستی اینو بگم که من در مورد قضیه ی زینب به هیچکس برای هک شدنش مشکوک نیستم!
اینو گفتم که گفته باشم...!

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اتفاقاً خوندم قبلش.

حالا یه سوال :
تالار مواد چه خبره؟؟؟
اصلاً دوحالت داره:

یا دوحالت دیگه:
اگه نه پس اون پست چیه؟

آفرین
خوبه
هر خبری هست
سیاه یا سفید هست
چه تاثیری در زندگی و فعالیت علمی شما داره ؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آفرین
خوبه
هر خبری هست
سیاه یا سفید هست
چه تاثیری در زندگی و فعالیت علمی شما داره ؟

سلام...
شرمنده که بنده این رو دارم میگم...
ولی اگه تاثیر نداره ....پس گذاشتن تالار فت گوی آزاد و همشهری ها و غیره که برای گفت و گوی الکی بچه ها هستش هم الکی هستش!!!!!!
درضمن.... مگه اینجا دفتر مدیر سایت نیست؟؟؟
والله به ما گفتند برید اینجا اعتراض کنید تا خود مدیر بهتون جواب بده... البته اون دوستمون که یه سری از چیزها رو توضیح دادند...
و درآخر هم باید بگم... اگه این همه پست الکی و تایپیک الکی تویه سایت هستش...پس یه تایپیک مهم هم بذارید تا اشخاصی رو که اخراج می کنید اونجا با ذکر مشخصات بگید... تا همه به این دلایل اخراج و کسایی که اخراج میشن رو بدونند...
و درضمن.... اگه سایت علمی هستش پس چرا بعضی اعضا تویه بعضی جاها آنچنان قربون صدقه ی همدیگه میرن که آدم شک می کنه که اینجا تالار مهندسی هستش یا عشق و عاشقی!!! و حتی بعضی ها بعضی از بچه ها رو به فرزند خواندگی هم قبول می کنند..... به جان خودم حتی دیدم که یکی تویه یه تالار پدر شد و یکی هم مادر....دست آخر هم اگه اسلام و از این چیزها نبود همدیگه رو بقل می کردند...اگه شک دارید برید تویه تالار گفت گوی آزاد بخونید...حتی وقتی خودم برای اولین باز دیدمش واقعا شوکه شدم... (البته خوشحال شدم که دو نفر به همدیگه رسیدند (شوخی) )
با تشکر....:دی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کلا فکر میکنم باشگاه مهندسان به باشگاه بچگان داره تبدیل میشه :mad::razz:
اون موقع چند نفر تاپیک مهدکودک زدن تو باشگاه ........ رفتم و حسابی ابتدای امر توجیهشون کردم که جای اینکارا اینجا نیست .......... مثلا مهندسانه :mad:
اون موقع توجیه نشدن و به مدیر تالار مربوطه گفتم و حذف شد
ولی الآن دارم فکر میکنم نکنه من اشتباهی وارد شدم و کار اون خانمها درست بود :(
به هر حال با اینکه خیلی دیر شده به نظرم باید به این اشتباه در نوع نگاهم اعتراف کنم :cry:
خدا کنه از من یا مدیر کینه ای به دل نگرفته باشن
بهشون گفتم هر وقت بزرگتر شدین ...........این باشگاه آغوشش به سمت شما بازه
ولی انگار من خودم در رو اشتباهی وارد شدم

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
حالا کاش به همین پدر و مادر ختم میشد!
دایی و زن دایی و عمو و زن عمو و مادر شوهر و پدر شوهرو و اینها هم بهش اضافه میشه!

تاپیک جشن های عروسی را هم اضافه کنید:cool:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بحث کلی میگم و میرم
اولا اگر واقعا کسی فکر میکنه دنیای مجازی یک دنیای پر امنیته سخت در اشتباهه !!!!!
حتی در یاهو مسنجر که من بارها توش تجربه دارم و تجربه های تلخ
در قبال ایمیل .......ایمیل منم هک شد ........از طرف یه ایمیل ناشناس که درخواست کمک کرده بود ........... ما اینو زدیم .......کا مپیوترمون یه ویروس فجیع گرفت و .......تا اینکه به کل حتی با تعویض ویندوز دست از سر رایانه ما بر نداشت ......... مجبور شدیم هارد عوض کنیم
آیا اینکه کسی ایمیل منو هک کرده .........یعنی من دیگه نباید برم ایمیلامو بخونم ؟!!!!!!
یا درستش اینه که امنیت رو بیشتر کنم ......... مثلا در کدهایی که برای پسوردم انتخاب میکنم
با همه اینا دنیای مجازیست و بی در و پیکر ............. معلومه همه چیزی رو نباید در محیط مجازی گفت و البته همه چیزی رو نشون داد ........این در دنیای مجازی به نظر من طبیعیست ..... هیچ جا نمیشه گفت صددرصد امنیت داره :cool:
اما بحثهای دیگه ........خب ادعا شده پیامهای خصوصی توسط شخصی خونده شده .......اولا چه دلیلی داشته که اون شخص به این سمت رو بیاره ........ آیا در قبال همه کاربران این چنین کرده ........فکر میکنم خیلیهاش به مسائلی برمیگرده که بین اون اشخاص در گذشته حالا چه تو این باشگاه چه تو جاهای دیگه که عضو بودن برمیگرده .......یا شاید منصبی که در باشگاه دارن .........چون اصولا این افراد بیشتر زیر ذره بین قرار میگیرن و خب حتی این ذره بینها رو در دنیای واقعی هم میبینیم ................ هک کار خوبی نیست
ولی من بعضی وقتها لازم میدونم با کمال احترامی که برای همه قائلم .......مخصوصا توسط مدیران ...... چه بسا به وسیله همین بتونن جلوی خرابکاریهای بعضیهای دیگه رو بگیرن
ولی اینکه پیامهایی بزنن که تهدید کنن . فلان و فلان حالا شاغل هرجا میخوان باشن در شان هیچ انسانی نیست ........... یک کار کاملا غیر دینی ، شرعی و انسانیست ......... مخصوصا اینکه ماها چه فارس ، ترک ، عرب و .......... اکثرار برادران و خواهران دینی و همچینی میهنی هستیم
واقعا این رفتارها درست نیست .......... یکی میگفت بهم گفته این چنین خواسته رو راستیشو نشون بده .........شاید در نگاه خود اون شخص این باشه ......... ولی رو راست بودن با تهدید کاملا بحث جداییس ..........
اما در مورد تاپیک خداحافظی مدیران تالاری ........ خوبه کامل بخونیم بعد این چنین نقل قول بگیرم و قضاوت کنیم ........از دوستی که این کار رو کرد حتی در یکی از تاپیکهای من انتظار نداشتم ..............دین اسلام گفته نه تو حق داری مبالغه بگی نه کم ...... چون سبب میشه حقیقت واقعی گم بشه ........فکر میکنم دادن لینک اونجا بهترین کار بود تا ضمیمه کردن یک تصویر
در مورد چند نام کاربریها ..........در باشگاه فت و فراوون ریخته ........به جای این همه قال و قیلهای بچه گانه خوبه از راهش وارد شد ......... گزارش دادن .......... کاری که من در قبال چندین و چند نفر کردم و خدا رو شکر اخراج هم شدن:smile: ........البته برام علامت سوال بزرگی است که چرا اینها اخراج دائم نمیشن و موقت میشن !!!!!!!! :confused:و دوباره بایستی برگردن

آخرین حرفم در قبال پیام خصوصی چند بار گفتم بازم میگم ........... جناب ادمین خیلی راحت میتونن نشون بدن که ادعاهای هک واهی است یا واقعی ........ مسئله باگ امنیتی
تاپیکهای جالبی در این باره است .......کافیه دوستان سرچ کنن هک .....یا باگ امنیتی .... مطالب جالبی به دستشون میاد

این آخرین نگاه من با توجه به مطالبی که میدونستم و باهاش مواجه شدم بود ........خواهشا دیگه در این باره ها به من پیام ندین .......من کاری از دستم برنمیاد و کل ماجرا رو هم نمیدونم ....پس میتونه سبب بشه نادرست قضاوت کنم

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاپیک جشن های عروسی را هم اضافه کنید:cool:
سلام...
من قبول دارم...
بالاخره من که از کشور آمریکا بدتر نیستیم...ما نیز برای مقابله با این اوضاع و احوال باید به فکر مبارزه باشیم..
با تشکر...

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
ببخشید بنده بعضی اوقات نمیتونم صفحه ی سایت رو بالا بیارم...
نمیدونم بقیه ی بچه ها هم همچین مشکلی دارند؟؟؟
با تشکر...

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام...
من قبول دارم...
بالاخره من که از کشور آمریکا بدتر نیستیم...ما نیز برای مقابله با این اوضاع و احوال باید به فکر مبارزه باشیم..
با تشکر...

سلام
مبارزه؟
ما که فقط اعتراض کردیم نزدیک بود نصفمون کنن:d
پیشنهاد بهتری اگه دارید بگید!

سلام...
ببخشید بنده بعضی اوقات نمیتونم صفحه ی سایت رو بالا بیارم...
نمیدونم بقیه ی بچه ها هم همچین مشکلی دارند؟؟؟
با تشکر...

آره سرور ‏جدید سایت مشکل داره
همش ارور میده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا