دفتر مدیر سایت - پيرجو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

R o o z b e h

عضو جدید
سلام سه تا پیشنهاد دارم نمیدونم شاید قبلا بچه های دیگه هم گفته باشن.
1.ساعت ارسال پستها رو دقیق مشخص کنید.یعنی ساعت و دقیقه ارسال پست رو ثبت کنه نه اگه 10 تا پست تو یک ساعت پیش ارسال شه همش بنویسه یک ساعت پیش!!!(انجمن مهندسین باید دقیق باشه)
2.پایین هر تاپیک اسامی اعضایی که حاضر هستن رو نشون بده.
3.اکثر بخشها بهم ریخته هست هرکسی دوست داشت یه تاپیک میزنه با موضوعات تقریبا مشابه (مخصوصا بخش عمومی)
یکیش هم همینجاست بالاخره نمیدونم اینجا که دفتر مدیر هست باید مشکلات سایت رو گفت یا...

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی وقتها پیش میاد که پستی ارسال میشه ولی اون پست نمایش داده نمیشه ! تا اونجاییکه متوجه شدم این اتفاق وقتی پیش میاد که در اواخر صفحه باشیم ،بنظر میاد سیستم در اینکه پست جدیدو توی صفحه جاری نمایش بده و یا اونو به صفحه بعدی انتقال بده مردده ! ولی بعد از اینکه پست جدیدی ارسال شد هر دو پست تو صفحه جدید نمایش داده میشن .
این مشکل توی تالارهای پربازدید مثل گفتگوی آزاد که پستهای ورودی خیلی زیاده محسوس نیست ولی توی تالارهای فنی و تخصصی ممکنه سوالهایی که مطرح میشه یا جوابهای داده شده به سوالها تا اومدن یه پست جدید نمایش داده نشه این زمان میتونه تا چند روز و یا حتی چند هفته طول بکشه .

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام الان 2 روزه نمیتونم پیام های خصوصیمو بخونم.میاد اما باز نمیشه.

roshanshab

کاربر فعال
گزارشکار مهندسي شيمي

گزارشکار مهندسي شيمي

سلام

يه چندوقت بود براي هر دسته از گزارش کارهاي آزمايشگاه هاي موجود در بخش مهندسي شيمي يک لينک بود که با کليک کردن روي اون تمام گزارش هاي مربوطه نمايش داده ميشد.
اما الان دوباره به هم ريخته است و براي پيدا کردن مثلا گزارش يک آزمايش شيمي عمومي ،بايد تموم صفحات قسمت گزارش کارها رو گشت!!!!!

اگر دوباره اون حالت فعال بشه خيلي خوب ميشه. :smile:

ممنون ميشيم پيگيري کنيد.

با تشکر

maryamss63

عضو جدید
کاربران گرامی می توانید سوالات و درخواست های خود را در این تاپیک درج نمایید.
============================
یک نمونه درخواست ایجاد تالار.
1- نام تالار درخواستی
2- نام 10 کاربر فعال آن رشته به همراه لینک
3- نام 30 تاپیک مرتبط با آن رشته که تا به حال ایجاد شده است.
یک نمونه پرسش درباره تاپیک
1- نام کامل تاپیک
2- تالار ارسال شده
3- مشکل
یک نمونه پرسش درباره ارسال تاپیک (در صورتی که نمی دانید تاپیک را در کدوم تالار ارسال کنید)
1- نام کامل تاپیک
2- مضمون تاپیک (متن نوشتاری، عکس، فایل ضمیمه، لینک دانلود مستقیم یا غیر مستقیم)
یک نمونه پرسش درباره قوانین سایت یا ارسال تاپیک
1- با کدام دسته مرتبط می باشد ( تالارها، کاربران)
2- متن درخواستی یا سوالی
یک نمونه پرسش درباره آشنایی با نحوه فعالیت و کار کردن با سیستم سایت
1- شرح خلاصه ای از مشکل سایت
2- شرح خلاصه ای از مشکلات خود از قبیل مشکلات نرم افزاری
یک نمونه پرسش درباره فراموش کردن رمز کاربری یا خراب بودن اکانت کاربری
1- نام کامل اکانت به همراه لینک
2- شرخ خلاصه ای از مشکل
از ارسال اسپم، پاسخ گویی، درخواست های مکرر جدا خودداری فرمایید. در صورتی که نمونه درخواست شما در بالا موجود نبود، به صورت خلاصه آن را درج فرمایید. شکایات درباره دیگر مدیران را به صورت پیام خصوصی ارسال فرمایید. (لطفا فارسی تایپ کنید)
سلام
چرا اسم کاربری من هنوز فعال نشده

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام

يه چندوقت بود براي هر دسته از گزارش کارهاي آزمايشگاه هاي موجود در بخش مهندسي شيمي يک لينک بود که با کليک کردن روي اون تمام گزارش هاي مربوطه نمايش داده ميشد.
اما الان دوباره به هم ريخته است و براي پيدا کردن مثلا گزارش يک آزمايش شيمي عمومي ،بايد تموم صفحات قسمت گزارش کارها رو گشت!!!!!

اگر دوباره اون حالت فعال بشه خيلي خوب ميشه. :smile:

ممنون ميشيم پيگيري کنيد.

با تشکر
سلام
اینو باید به مدیران تالار مربوطه بگین تا اونا پیگیری کنن

afsoon6282

مدیر تالار
سلام
چرا اسم کاربری من هنوز فعال نشده
سلام

شما تعداد پستتون یکی هست اونم همین که اینجا نوشتین
تعداد پستتون باید بره بالای 30 تا بشین عضو و بره بالای 100 تا بشین عضو فعال

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اول کار کامپیوترم ویروسی نبود مشکل ورودی که گفتیم داشتیم ......... کامپیوترم ویروسی شد اونم از نوع ناباورانش ...... که هنوز موندم چطور این ویروس تغییر وضعیت میداد و هربار یه جا رو میگرفت ........ نمیدونم شاید همون ویروسه مربوط به فلان باشه
به هر حال
مجبور شدم ویندوز عوض کنم
حالا هم که عوض کردم جالبه مشکل ورود دارم ......... از صفحه اصلی وقتی وارد میشیم و یوزر و پسورد رو بهش میدیم قبول میکنه و بهمون خوش آمد میگه ولی بعدش دوبار یوزر و پسورد میخواد !!!!!!!!!!!!!!!!
اینطور که من میبینم برای خیلیها این مشکل پیش اومده ....... پس خواهشا رسیدگی کنید
متاسفانه جناب پیرجو که نیستن
ولی از مدیرانی که هستن به ویژه ادمین سایت که روزی یکی دوبار میاد و یه سرکوچیک میزنه توقع رسیدگی میره

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
با مرورگرهای دیگه هم مشکل داری (مثل اپرا).......

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید از مرورگرت بک آپ میگرفتی قبل تعویض ویندوز
بابک جان قبل از اینکه ویروسی بشه فایر فاکس مشکل پیدا کرد ........ همون موقعی که دیگه صدام در اومد و به جناب پیرجو گفتم
وگرنه وقتی میتونستم با یه مرورگر دیگه برم .......... فقط با بچه ها در این باره میگفتم ........یک نمونشو میتونی در تاپیک خودم ما از باشگاه مهندسان چه میدانیم ؟ ببینی

واقعا دارم بد ناراحت و دلخور میشم ............اگر به فرمایش شما در یه تاپیک دیگه جناب ادمین در این باره کاری کردن ............ چرا هیچی نمیگن .......... چرا به من که هم عمومی چندین بار بهشون اطلاع دادم و آخرین بار خصوصی هیچ پاسخی نمیدن ..........
واقعا معذرت میخوام کسب شانشون میشه پاسخ بدن ؟
بگن ما تکلیفمونو بدونیم :mad:

این طور که غیبت جناب پیرجو رو میبینم به نظر میاد که ایشون رفتن ................ تو این باشگاه تنها یک مدیر کاردان ، کارکشته و کاملا پاسخگو حالا به هر شکلی بود ........اینم جناب پیرجو
البته افسون خانمم زحمت خودشونو میکشن ولی خودشونم بهتر میدونن که بیشتر کارها دس جناب پیرجو و آقای ادمین سایته ...........اکثرا هم ایشون منو راهنمایی کردن به درستی به سمت جناب پیرجو

اگه ایشون رفتن ............ به ما بگید تکلیف خودمونو بدونیم ............. وقتی مدیر اصل کاری باشگاه این چنین رفتار میکنن از سایر مدیران و کاربران چه انتظاری میتوان داشت :(

در ضمن دستتون درد نکنه این سایت رو درست کردین و محفل علمی مخصوصا بسیار خوبیه ............ ولی محفل علمی بدون یک مدیر پاسخگو ................. بگیم فلان زیر تالار تو تالار مکانیک هیچ واکنشی دیده نشه ( البته یکی از دوستان مکانیکی زدن و جالبه مدیر تالار مکانیک هم موافق این طرح بودن ) .
خب اگه از بودن ما ناراحتین بگید همین الآن بار و بندمونو میبندیم کاری نداره
ما دلمون نمیخواد کسی از وجود ما دلخور باشه :cool:

Sarp

مدیر بازنشسته
محمد من متوجه نشدم مشکل تو چیه !!
مشکلت ورود به سایته ؟
گفتم باید به آخرین ورژن پایدار کوچ کنی

مشکل عدم پاسخگوئی ادمینه ؟!
قبل ادمین هنوز سه رده مدیر واسه پاسخوگوی هست
مدیر تالار - مدیر ارشد - پیرجو

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد من متوجه نشدم مشکل تو چیه !!
مشکلت ورود به سایته ؟
گفتم باید به آخرین ورژن پایدار کوچ کنی

مشکل عدم پاسخگوئی ادمینه ؟!
قبل ادمین هنوز سه رده مدیر واسه پاسخوگوی هست
مدیر تالار - مدیر ارشد - پیرجو
اونجا گفتم اکسپلور ورژن هشت الآن نصبه مشکل داره ......... برم ورژن بالا نصب کنم اگه باز نشد چی ....... دیگه اعصابم به هم ریخت

به همشون گفتم
پیرجو که متاسفانه نیست
افسون خانمم خودشون گفتن یکبار این مشکل براشون پیش اومده حل شده
مدیر تالارم نمیشناسم ......فکر کنم همون پیرجو هست

وقتی همه اینا نبودن یا میدونستم چی میگن به ادمین گفتم هم عمومی و هم آخرین بار خصوصی ولی انگار جناب مدیر ، کاربران براشون اهمیت نداره من خود نوعیم رو میگم ........ چون لااقل در قبال من خیلی اثبات شده مسئله تالار ورزش ، تالار مکانیک و ........

ایشون بدونن دنیا خیلی بی ارزشه ............ مسائلی بالاتر از دنیا هم هست

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما خودتون ناراحت نکنید حتما دلیلی داشته
سلام حسین آقا میشه ناراحت نبود :mad:
باز ایشون به بقیه جواب میدن خدا رو شکر
کسب شانشون میشه به من جواب بده ........این بار اول که نیست ........ خودشونم بهتر میدونن:mad:

دلیل اخراج منو می تونید تو پروف ادمین دنبال کنید
چشم
حتما دنبال میکنم
اگر واقعا اینایی که میگین درست باشه ................. فقط خوردن تاسف کافی نیست .......بلکه بهتره همچین جایی نباشه .......... حال هر چه قدر میخواد مطلب علمی توش باشه .........اول از همه باید از وجود این قبیل مسائل و افرادی که خاطیان این قضیه هستن پاک بشه:mad:
مسئله نژادپرستی کم ندیدیم تو این باشگاه از حتی کاربران که آزادانه در باشگاه هستن
ولی شخصی تاپیک خلاف میل بعضیها بزنه بایستی در جا اخراج بشه :mad:
این حرفهایی که من دارم میبینم یعنی به بازی گرفته شدن کاربران و حریم خصوصی افراد رو رعایت نکردن

همه اینا جرمه و قانون براش هست :mad:

Sarp

مدیر بازنشسته
محمد جان اگر ویندوزت سون هست روش اکسپلورر 9 نصب کن
یا اگه ایکس پی داری روش یه مرورگر دیگه نصب کن
آخرین ورژن

اگه بخواین از لاگین شدنم فیلم هم میگیرم تا ببینید که چنین مشکلی نیست
اون هم تو مرورگر صر کیلومتر و بدون کوکی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس باشگاه شده متعلق به آخرین ورژنها:surprised:
همه هم قطعا آخرین ورژن دارن!!!!!! ...........باز خدا خیر شما بده بابک جان که جواب ما رو میدی

ولی حتی اگه مشکلم برطرف بشه ........دلیلی نمیبینم ذره ای از حرفام در مورد ادمین کوتاه بیام

چون ایشون مدتهای مدیدیست سکوت کردن و حرف بقیه براشون ارزشی نداره :mad:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن بابک جان
شما هم مگه این مشکل رو داشتی ؟
چرا کسی که ادمین باشگاهس باید در برابر این مسائل سکوت کنه ............ چرا نباید در مورد مشکلات فنی یه توضیح کوچیک بده که دلگرمی برای کاربراش ایجاد کنه :(

این مشکل رو اگر نداشتین خب معلومه که وارد میشین ........اگر داشتین و برطرف شده که خوش به حالتون:(
تنها من در این مورد نگفتم .......... تو همین تاپیک کلی از بچه ها گفتن
همینطور تو قسمت مدیریت خیلیها تاپیک زدن
جناب پیرجو هم تاپیکی زدن که حرف ما رو اشتباه متوجه شده بودن که لااقل ایشون بعد اینکه اصل حرف ما رو متوجه شدن گفتن به ادمین میگن و از مدیر چند فروم پرسیده میشه و به اطلاع رسونده میشه تو همین تاپیک حرف ایشون هست

متاسفانه ایشون حالا بنابر چه دلایلی متاسفانه نیست ......... به ادمین خبر میدی .......... این چنین برخورد میکنه
واقعا چقدر بعضیها فکر میکنن صندلی مدیریت بزرگشون میکنه .........اینطور به نظر میرسه که امیدوارم این چنین نباشه

اصلا همین مشکل ، منظورم برای اینکه صفحه جابه جا بشه باید بی خودی پست بدی که صفحه بعد با پستاش دیده بشه !!!!!!!!!!
مگه این همه تو این دفتر مطرح نشده .........به ادمین گفته نشده ...............چرا نباید کوچکترین جوابی در این باره بده :mad:
روالی که ایشون در پیش گرفته آدم فکر میکنه باهات خصومت شخصی داره :cool:

Sarp

مدیر بازنشسته
محمد یه بار دیگه خرف خودتو تکرار کنی من میدونم و تو ها !

یه بار عرض کردم
این هم دومین بار

شرکتها همیشه محصولاتشون رو منطبق با تغییران آخرین ورژن مرورگرها عرضه میکنند !
قرار نیست چون تو از ویندوز ایکس پی استفاده میکنی مایکروسافت به ساپورت این ویندوز ادامه بده
البته این یه مثال واسه روشن شدن منظورم بود

در مورد ادمین :
محمد ، دوست عزیز من ، من مدیر صفرپایه در هر بار لاگین تو سایت بالای 40 تا پیام دارم
حالا خودت فکر کن ببین ادمین چقدر پیام میتونه داشته باشه
ادمین حتی به درخواست دوستی من هم پاسخ نداده یه سال هست !

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد یه بار دیگه خرف خودتو تکرار کنی من میدونم و تو ها !

یه بار عرض کردم
این هم دومین بار

شرکتها همیشه محصولاتشون رو منطبق با تغییران آخرین ورژن مرورگرها عرضه میکنند !
قرار نیست چون تو از ویندوز ایکس پی استفاده میکنی مایکروسافت به ساپورت این ویندوز ادامه بده
البته این یه مثال واسه روشن شدن منظورم بود

در مورد ادمین :
محمد ، دوست عزیز من ، من مدیر صفرپایه در هر بار لاگین تو سایت بالای 40 تا پیام دارم
حالا خودت فکر کن ببین ادمین چقدر پیام میتونه داشته باشه
ادمین حتی به درخواست دوستی من هم پاسخ نداده یه سال هست !
اون دفعه قبل ورژن فایرفاکسم بالا بود و اون چیزی بود که پیرجو گفته بود
باشه دوباره نصب میکنم

اما در مورد مدیریت :
مهمترین رکن مدیریت پاسخگو بودنشه .............. به هر حال فرقی باید وجود داشته باشه بین مدیر و کاربر

اینکه یک مدیر انقدر بی توجه به پیامهاش به گفته شما و البته چیزی که من یکبار دیدم و شنیدم نه و این بی توجهی فعلا مخصوص بعضی کاربران هست
نشون میده به شدت ضعف مدیریت داره وبا عرض معذرت ذره ای از مدیریت سررشته نداره

هر کی مدیر بشه معلومه کارش بیشتر میشه و دردسرش بیشتر ............... این چیز طبیعیس
و این مشکل کاربر نیست

اگر این چنینه رییس اداراتم باید بهشون حق بدیم که چرا نامه ما خونده نمیشه و ......................

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد ؟؟؟؟؟

ادمین 1.5 ماه هست پیام خصوصی منو با عنوان موضوع خیلی خیلی مهم پاسخ ندادن

الان حتی جواب پیام خصوصی آقای پیرجو رو هم نمیدن

مشغله ای براشون پیش اومده

چرا اینطوری صحبت می کنی ؟

Sarp

مدیر بازنشسته
محمد ؟؟؟؟؟

چون 6 ماهه س

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد ؟؟؟؟؟

سلام زینب خانم
من پاسخمو گرفتم

جناب ادمین فرمودن :
"سلام
بهتره به جای تاسف خوردن به خاطر احتمالات، از ایراد تهمت به دیگران بپرهیزید.
ضمنا در مورد مشکل ورود به سایت کاربران بنده از طریق مدیران در جریانش هستم، این مشکل هم برای تعداد خاصی از کاربران هست و هر کدوم هم یه نوعی از مشکل رو دارن. با این حال ما نسخه باشگاه رو به روز نگه داشتیم تا ان شاء ا.. مشکل اون عده هم حل بشه. کار دیگه ای نمی تونیم بکنیم.
موفق باشید. "

پیام ایشون رو در پروفیل بنده میتونین مشاهده کنین
http://www.www.www.iran-eng.ir/member.php/205892-محممد-آقا

و متقابلا جواب بنده رو در پروفیل ایشون

همین که جواب دادن ازشون ممنونیم :gol:
امیدواریم بیش از اینها جواب ازشون بشنویم
انشاالله

در ضمن یه نکته هم به دوستان بگم با اکسپلور ورژن پایین به شرطی که از موتور جستجو یاهو استفاده کنین
این مشکل مرتفع میشه

این یکی از کاربران بهم گفتن و درست بود

ولی از راه گوگل همچنان مشکل دارم

afsoon6282

مدیر تالار
تا دیروز این مشکل بود که حتما باید گزینه تالار رو میزدم تا وارد سایت بشم ولی امروز که اومدم سایت مستقیم نام کاربری خودم برام باز شد

محمد آقا هم شما هم دوستان دیگه که این مشکلو داشتن ببینین درست شده براتون یا هنوز مونده؟

نقاب خردادی

کاربر بیش فعال
just one

just one

:redface:تو بخش فنی مهندسی اتوموبیل رو بگنجونید
مو اخومس
کمبودش حسسسسسسسسسسسس میشه:smile:
من خودم mange اش رو قبول میکنم:smile:;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا