دفتر مدیر سایت - پيرجو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
کاربران گرامی می توانید سوالات و درخواست های خود را در این تاپیک درج نمایید.
============================
یک نمونه درخواست ایجاد تالار.
1- نام تالار درخواستی
2- نام 10 کاربر فعال آن رشته به همراه لینک
3- نام 30 تاپیک مرتبط با آن رشته که تا به حال ایجاد شده است.
یک نمونه پرسش درباره تاپیک
1- نام کامل تاپیک
2- تالار ارسال شده
3- مشکل
یک نمونه پرسش درباره ارسال تاپیک (در صورتی که نمی دانید تاپیک را در کدوم تالار ارسال کنید)
1- نام کامل تاپیک
2- مضمون تاپیک (متن نوشتاری، عکس، فایل ضمیمه، لینک دانلود مستقیم یا غیر مستقیم)
یک نمونه پرسش درباره قوانین سایت یا ارسال تاپیک
1- با کدام دسته مرتبط می باشد ( تالارها، کاربران)
2- متن درخواستی یا سوالی
یک نمونه پرسش درباره آشنایی با نحوه فعالیت و کار کردن با سیستم سایت
1- شرح خلاصه ای از مشکل سایت
2- شرح خلاصه ای از مشکلات خود از قبیل مشکلات نرم افزاری
یک نمونه پرسش درباره فراموش کردن رمز کاربری یا خراب بودن اکانت کاربری
1- نام کامل اکانت به همراه لینک
2- شرخ خلاصه ای از مشکل
از ارسال اسپم، پاسخ گویی، درخواست های مکرر جدا خودداری فرمایید. در صورتی که نمونه درخواست شما در بالا موجود نبود، به صورت خلاصه آن را درج فرمایید. شکایات درباره دیگر مدیران را به صورت پیام خصوصی ارسال فرمایید. (لطفا فارسی تایپ کنید)

akhoondzadeh

اخراجی موقت
نمیتونم تاپیک بزنم !! نمیدونم چرا !! اگه میشه توضیح بدین ممنون از کمکتون !!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
نمیتونم تاپیک بزنم !! نمیدونم چرا !! اگه میشه توضیح بدین ممنون از کمکتون !!

سلام، از کی این اتفاق افتاده؟ آیا از کافی نت هم انلاین شده اید و این موضوع رو چک کردید؟ چه پیغامی هنگام ارسال تاپیک می دهد؟

akhoondzadeh

اخراجی موقت
سلام، از کی این اتفاق افتاده؟ آیا از کافی نت هم انلاین شده اید و این موضوع رو چک کردید؟ چه پیغامی هنگام ارسال تاپیک می دهد؟

اره از کافی نت شدم
شاید من جایه اشتباه میرم شما بگین تو کدوم قسمت باید برم !!؟؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
اره از کافی نت شدم
شاید من جایه اشتباه میرم شما بگین تو کدوم قسمت باید برم !!؟؟

شما وارد هر تالاری که بشوید در قسمت بالای آن گزینه تعبیه شده برای براسال تاپیک جدید با کلیک بر روی ان وارد صفحه ارسال تاپیک می شوید

که شامل دو بخش می باشد
1- عنوان تاپیک که یک نام برای آن می گذارید
2- متن مورد نظرتون رو در قسمت متن ارسال درج می کنید.

سپس بر روی دکمه ارسال تاپیک کلیک می کنید تا تاپیک ارسال شود.

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مهندس من میخوام زیر تالار های مهندسی شیمی یک مقدار تغییر کنه بعضی جاهاش زیادیه بعضی زیر تالار هارم کم داره همینجا درخواست بدم؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
مهندس من میخوام زیر تالار های مهندسی شیمی یک مقدار تغییر کنه بعضی جاهاش زیادیه بعضی زیر تالار هارم کم داره همینجا درخواست بدم؟

سلام، این تاپیک مخصوص کاربرها هستش.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
هم فایر فاکس . هم اینترنت اکس...
ولی دوستم که با آی دی خودش از کامپیوتر من متصل میشه ، مشکلی نداره ، من با آی دی خودم مشکل دارم .

فکر کنم اکانت شما هنوز در حالت ویرایش نشده باقی مونده. باید صبر کنید تا Admin دوباره فعال سازیش رو انجام بده.

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام و خدا قوت .:gol:
session کاربری من دیروز در فواصل زمانی کمتر از یک دقیقه ، remove می شد و نمی تونستم هیچ پیام یا پستی بدم !
این مشکل امروز هم یک بار برام اتفاق افتاد ..
(عمر یک session ، چنانچه هیچ فعالیتی نداشته باشی 20 دقیقه است )

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام و خدا قوت .:gol:
session کاربری من دیروز در فواصل زمانی کمتر از یک دقیقه ، remove می شد و نمی تونستم هیچ پیام یا پستی بدم !
این مشکل امروز هم یک بار برام اتفاق افتاد ..
(عمر یک session ، چنانچه هیچ فعالیتی نداشته باشی 20 دقیقه است )

سلام، ببینید بعضی وقتا برای من هم پیش میاد که مثلا حدود یک ساعت در سایت هستم اما هیچ فعالیتی ندارم، اکانتم خاموش میشه اما خارج نمیشه، اگر شما تیک ذخیره رو بزنید مثل اکانت من اتفاق میفته اما اگر تیک رو نزده باشید (در ورژن قبلی حدود 15 دقیقه بود) همین چیزی که شما گفتید ممکنه اتفاق بیفته.

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
نمیدونم چرا تاپیکای من یکی بعد از دیگری حذف میشن
الانی چند تا تاپیک تئی تالار عکس گذاشتم که حذف شدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
توی تالار آزاد هم به همین ترتیب
آخه اگه دلیلی باشه آدم میپذیره اما بعضی هاشون میتونم بگم بی دلیل حذف شدن .توی تالار آزاد تاپیک زدم "دمتون گرم که تاپیکمو حذف کردین" که حذفش کردن
در کل لطف کنید پیگیری کنید و دلیل حذفشونو بگید
ممنون

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، ببینید بعضی وقتا برای من هم پیش میاد که مثلا حدود یک ساعت در سایت هستم اما هیچ فعالیتی ندارم، اکانتم خاموش میشه اما خارج نمیشه، اگر شما تیک ذخیره رو بزنید مثل اکانت من اتفاق میفته اما اگر تیک رو نزده باشید (در ورژن قبلی حدود 15 دقیقه بود) همین چیزی که شما گفتید ممکنه اتفاق بیفته.
پیرجو جان من فعالیت دارم و اخراج میشم !
واسه همین تعجب می کنم
تیک ذخیره رو هم به دلایل امنیتی نمی خوام بزنم
به هر حال ممنون از توجه تون ، ممکنه اشکال از نت بوده باشه

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
تاپیک های ارسالی شما در تالار عکس به دلیل مسدود بودن سرور ارائه دهنده حذف شدن، شما می تونید عکساتون رو در سایت هایی مانند http://up.iranblog.com/ و http://upload1.imgdl.ir/index.php آپلود نمایید. اون تاپیک هایی که حذف شدن رو نام ببرید تا توضیح بدم، اما تاپیک هایی با نام های دمتون گرم که تاپیکمو حذف کردین و یک اتفاق منحصر به فرد و غیره هیچ گونه ارتباطی نداشت به تالار سوالی داشته باشید در خصوص حذف تاپیک هاتون اینجا مطرح کنید تا پاسخ گوی شما باشیم. اگر بدین منوال باشد باید روزانه شاهد ارسال تاپیک هایی با این نام از سوی کاربران به جهت حذف شدن تاپیک هایشان باشیم.

سلام
نمیدونم چرا تاپیکای من یکی بعد از دیگری حذف میشن
الانی چند تا تاپیک تئی تالار عکس گذاشتم که حذف شدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
توی تالار آزاد هم به همین ترتیب
آخه اگه دلیلی باشه آدم میپذیره اما بعضی هاشون میتونم بگم بی دلیل حذف شدن .توی تالار آزاد تاپیک زدم "دمتون گرم که تاپیکمو حذف کردین" که حذفش کردن
در کل لطف کنید پیگیری کنید و دلیل حذفشونو بگید
ممنون

پیرجو جان من فعالیت دارم و اخراج میشم !
واسه همین تعجب می کنم
تیک ذخیره رو هم به دلایل امنیتی نمی خوام بزنم
به هر حال ممنون از توجه تون ، ممکنه اشکال از نت بوده باشه

شما میتونید تیک ذخیره رو بزنید و بعدش هم خروج رو انتخاب کنید و از منوی Tools> options رو انتخاب کنید و حذف کوکی ها رو انجام بدید.

@ RESPINA @

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبین؟؟؟؟
من چرا نمیتونم تشکر کنم؟؟؟؟؟
مشکل از کجاست که میزنه به سه دلیل زیر مجاز نمیباشد؟؟؟؟؟؟

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد اضافه شدن بخش زمين شناسي يا علوم زمين به علوم پايه تصميم جديدي گرفته نشد؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
در مورد اضافه شدن بخش زمين شناسي يا علوم زمين به علوم پايه تصميم جديدي گرفته نشد؟

سلام، نحوه ارائه درخواست تالار جدید رو براتون نوشتم در اول همین تاپیک. مراجعه کنید و اطلاعات لازم رو در اختیارم قرار بدید.

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، نحوه ارائه درخواست تالار جدید رو براتون نوشتم در اول همین تاپیک. مراجعه کنید و اطلاعات لازم رو در اختیارم قرار بدید.
خب جناب فرمانده بنا به توافقات انجام شده توي تالار ساير رشته ها زده شده
البته تمام موضوعات توي همون يه تاپيك مطرح شده و هر كسي براي موضوعش يه تاپيك جديد نزده
به هرحال به نظرم اگه علوم پايه رو جدا كرديد لازمه كه زمين شناسي رو هم داخلش لحاظ كنيد ..تا اينجوري فعال تر هم بشه

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
خب جناب فرمانده بنا به توافقات انجام شده توي تالار ساير رشته ها زده شده
البته تمام موضوعات توي همون يه تاپيك مطرح شده و هر كسي براي موضوعش يه تاپيك جديد نزده
به هرحال به نظرم اگه علوم پايه رو جدا كرديد لازمه كه زمين شناسي رو هم داخلش لحاظ كنيد ..تا اينجوري فعال تر هم بشه

شما آدرس اون تاپیک و بقیه پارامترهای نحوه ارائه یک درخواست ایجاد تالار جدید رو باید بنویسید تا اون رو ننویسید نمیتونم پاسخ گوی شما باشم.

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام عزیز اقا تایید میشه !! منم وقتی ذخیره رو نمیزنم به کسری از ثانیه من ومیندازه بیرون ! ینی به دیقه هم نمیکشه ! نمیدونم چشه

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بهتاش اگه امکانش هست سیستم نشان دهنده امتیازات کسب شده جدید رو برگردونید اینجوری خیلی بی روحه و همه پستهای تشکر شده رو اگه بیشتر از 10 تا باشه نمیشه دید
ضمنا اگه امکانش هست سیستم Auto tagger رو فعال کنید

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
بهتاش اگه امکانش هست سیستم نشان دهنده امتیازات کسب شده جدید رو برگردونید اینجوری خیلی بی روحه و همه پستهای تشکر شده رو اگه بیشتر از 10 تا باشه نمیشه دید
ضمنا اگه امکانش هست سیستم Auto tagger رو فعال کنید

سلام عزیز اقا تایید میشه !! منم وقتی ذخیره رو نمیزنم به کسری از ثانیه من ومیندازه بیرون ! ینی به دیقه هم نمیکشه ! نمیدونم چشه

چشم، با مدیر فنی سایت صحبت می کنم.

davood rajabi

عضو جدید
میخوام تاپیکم از بخش عمومی به تالار مشاوره منتقل بشه
تاپیکم
بحث در مورد مسائل شرعی و زناشوئی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا